Bitcoin Forum
May 25, 2024, 02:57:02 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] Change - Merkezi Olmayan İlk Kripto Banka [ICO - 16 Eylül]    (Read 13215 times)
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
October 03, 2017, 09:04:10 AM

50k barajını aşması alında pek bir şey değiştirmiyor proje için. önemli olan next milestone olan 60K bandına ulaşmasıydı.şimdilik bu çok mümkün gibi durmuyor.
SilverVigilante
Sr. Member

Activity: 361
Merit: 250

View Profile
October 03, 2017, 09:42:06 AM

Change benim takip ettiğim ve gelecekte bir şeyler başaracağına inandığım kampanyalardan biri, gelecekte güzel konumlarda görürüz. Bana kalırsa 50k'yı devirip 60k'ya yakın bir seviyede yatırımlar duracak diye düşünüyorum.

Kampanya sonrasında gireceği borsalar ile birlitke uzun vade de tıpkı Aventus ya da diğer hızla yükselen coinler gibi bir yerlere varacaktır.
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
October 03, 2017, 10:19:52 AM

kart ve banka projeleri ilerde değer kazanacak mutlaka ve bu proje bence güzel bir proje. tabi beklentileri karşılamıyor olabilir şimdilerde ama mutlaka kazandıracak bir proje bence.

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌
   ▄███▄██▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀     ▀███▀
  ▐█████▌   ▀▀█████████▀██▄███▄
   ▀███▀        ▄███▄    ▐█████▌
               ▐█████▌    ▀███▀
                ▀███▀
VIR

POWERED BY

RUNNING ON

OCTOPUSROBOTS
TEZOS BLOCKCHAIN
\
Invest in the virucidal safety    ─────────────────
                     ███▄
                    █████▌
                  ▄██████
                 ███████▌
              ▄▄███████▀
 ▄████  ▄▄▄▄▄███████████████▄
▐████▌ ██████████████████████▌
█████ ▐████████████████████▄██
█████ ▐██████████████████████▌
▐████▌ ███████████████████▄██
 ▀████  ▀▀▀▀▀▀█████████████▀
                ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
EASY TO USE             ▐▌
             ██
            ▐██▌
        ▄█▄ █▌▐█        ▄█▄
▄▄▄▄▄▄▄█▀ ▀██  █▌    ▄▄█▀ ▀█▄▄▄▄▄▄
██████▀     ▀  ▐█   █▀▀     ▀█████
                █▌ ▐█
                ▐█ █▌
                 █▐█
                 ▐█
EVOLVING CONCEPT             ▄▄▄▄
        ▄▄███▀▀▀▀███▄▄
      ▄██▀          ▀██▄
     ▀▀▀              ▀▀▀
   ▄███▌              ▐███▄
  █████                █████
 ▐█████                █████▌
 ▐█████                █████▌
  ▀████▌              ▐████▀
              ▄██▄    ▄▄▄
             ▐█████████▀
              ▀██▀
HELPFUL SUPPORT
/
Solarminer
Hero Member

Activity: 826
Merit: 502

View Profile
October 03, 2017, 03:35:48 PM

Şu kritik dönemde bile güzel yatırım toparlamış durumda . İnsanlar bir şekilde segwit mevzusundan (BCC olayı'nın) tekrarlanacağı fikrindeyim bu kadar destek alması gerçekten olumlu . Proje ışık vaadediyor . Ekibin hem geçmişi hem sürekli aktifliğinden kaynaklı da güncelliğini koruyor . İnşallah sonu bazı projeler gibi hüsran olmaz da kazançlı olur .
Hawker
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

View Profile
October 03, 2017, 03:50:35 PM

Topladıkları yatırım bence hiçte kötü bir yatırım değil ki ICO'nun bitmesine daha vakit var ve muhtemelen iyi bir fonlama ve birazcık daha reklam gelirse, hedeflenen 60k ethereum yatırımına ulaşmaları mümkün gözüküyor.

Umarım ICO başarılı olduğu kadar ekipte sözlerinde ve çalışmalarında başarılı olur.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 03, 2017, 09:15:31 PM

İmzasına girdik biraz daha devam etsinde az daha kazanalım . Bountyleri elimde tutmayı düşünüyorum bir köşede kalsın. Değerli olabilecek potansiyele sahip ileride bişeyler bırakır belki Smiley

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
October 03, 2017, 09:17:48 PM

hedeflerini neden 200k eth tuttular anlamıyorum. bu ve buna benzer miktarları toplayan icolar oldu ama eth fiyatı buralarda değildi.
50 yi anca geçecekler gibi, yatırım yaptım, hedefe ulaşsalar mı ulaşmasalar mı daha iyi çözemedim.
bitpazari
Hero Member

Merit: 519

View Profile
October 03, 2017, 09:47:48 PM

Neden hedeflerini arttırdılar benim tahminimce son zamanlarda ki artış dikkatlerini çekmiş olsa gerek kendilerine de güvendikleri için olabildiğince yatırım toplamaya çalışıyorlar. Dikkat ederseniz tüm ayağı yere basan ICO lar bu şekilde olmaya başladı, açılışı 50k dan başlatıyorlar sonra arttırıyorlar. Sonuçta ICO bitmesi için belli bir süre var 16 Ekim tarihinde bu süre dolacak zamana bağlı yani hal böyleyken 500k bile belirleyebilirler hiç şaşırmam ama işte ne kadar gerçekçi olacak tartışılır.
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
October 03, 2017, 10:00:33 PM

Neden hedeflerini arttırdılar benim tahminimce son zamanlarda ki artış dikkatlerini çekmiş olsa gerek kendilerine de güvendikleri için olabildiğince yatırım toplamaya çalışıyorlar. Dikkat ederseniz tüm ayağı yere basan ICO lar bu şekilde olmaya başladı, açılışı 50k dan başlatıyorlar sonra arttırıyorlar. Sonuçta ICO bitmesi için belli bir süre var 16 Ekim tarihinde bu süre dolacak zamana bağlı yani hal böyleyken 500k bile belirleyebilirler hiç şaşırmam ama işte ne kadar gerçekçi olacak tartışılır.

Bunlar 200 den başladılar, göz korkutmamak için 45 50 60 diye gidiyorlar.
Ben aldığımda 200 belirlemişlerdi.
bitpazari
Hero Member

View Profile
October 03, 2017, 10:17:34 PM

200 olsa da 300 olsa da değişen bir şey olmayacak iki haftadan az bir süre kaldı herhalde onun da üstüne süreyi uzatmazlar, zaten toplam 1 ay ICO süresi var. Benim daha çok aklıma takılan kısmı toplanan yatırım birden bire azaldı bence yatırımcı artık yebi bir strateji uygulamaya başladı daha doğrusu strateji değişikliğine gidildi. Bonus yüksek olduğu ilk zamanlar herkes elinden gelen miktarla yatırım yaptı, bir kısım yatırımcıda ICO sonrasında toplamayı düşünüyor olabilir ama eğer istedikleri fiyattan alma şansı yakalayabilirlerse belki de fiyatı alıp başını gidebilir hiç belli olmaz.
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
October 03, 2017, 10:23:38 PM

hedeflerini neden 200k eth tuttular anlamıyorum. bu ve buna benzer miktarları toplayan icolar oldu ama eth fiyatı buralarda değildi.
50 yi anca geçecekler gibi, yatırım yaptım, hedefe ulaşsalar mı ulaşmasalar mı daha iyi çözemedim.

hedef 60k ether gorunuyor sitede.
Muhtaixa
Sr. Member

Activity: 1022
Merit: 306

View Profile
October 04, 2017, 06:32:57 AM

hedef 60k ether gorunuyor sitede.

bence 60K topluyamıyacaklar  yatırımının çogunu pre-ico döneminde aldı. ico doneminde neredeyse 4te1ini topladılar yanlış hesaplamıyorsam,garip bir ico geçiriyorlar.

AMEPAY
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
│▌
AME TRADE HERE
▄██████▄ ▀██████▄
█████████  ▀█████
███████▀     ▀███
██████▀  ▄█▄  ▀██
██████▄  ▀█▀  ▄██
███████▄     ▄███
█████████  ▄█████
▀██████▀ ▄██████▀
AME TRADE HERE
   ▐███▄
   ████▌
▐██████████▄
████████████
 ████▌  █████
▐████  ▄████
██████████▀
 ▀█████▀▀
▐│
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
bitpazari
Hero Member

View Profile
October 04, 2017, 08:16:05 AM

Kaç haftadır sanki zaman geçmiyor gibi girip bakıyorum 50.000 ether'e ulaşamadı gitti. Gerçekten garip bir ICO oluyor diğer ico'lar da böyle yavaşlamıştı ama yine de daha hızlıydı. 60.000 ether görülünce 70 e çıkartarak devam ederler başka çareleri yoktur 100 yapacak değiller.

Böylede bir hedefleri varmış.

10,000 ETH
Kriptolu Mobil Cüzdan + Kartlar

35,000 ETH
Roboadvisor, P2P kredileri ve crowdfunded realestate ile pazar entegrasyonları

45,000 ETH
Yatırımcı pazaryeri public API

60,000 ETH
Adanmış dolandırıcılık önleme, KYC / AML ve belge doğrulama yazılımı geliştirme

80,000 ETH
e-İkamete entegrasyon olmadan kurumsal işlevsellik

100,000 ETH
Kart Yayınlayan Lisanslar ve Fiat Para Entegrasyonu

120,000 ETH
"e-Kurum ile kurumsal entegrasyon AB'de destek ve şirket kurma işlevselliği"

140,000 ETH
Sigorta ve Kredi Pazarı kamu API'ları

160,000 ETH
Kripto Değişimi / Komisyonculuk +20 diğeri Üçüncü Şahıs Hizmetlerine entegre

200,000 ETH
Ana stratejik merkezdeki Bankacılık Lisansı

Oluşturulan işaretçiler Ethereum'a dayalıdır ve yaygın olarak kullanılan ERC20 standardına uygundur.
200.000 ETH'lik hard cap ve bu vurulduğunda satış otomatik olarak kapatılacaktır.
Bu ilk satışta verilen 200.000 ETH Değeri Change jetonları, tüm Change belirteçlerinin %40'ını kapsar.
%15'i Ar-Ge ve nimetlere verilen ödüller olarak zamanla topluluğa dağıtılacaktır. %10, erken yatırımcılara ve destekçilere ve gelecekteki ortaklıklara tahsis edilmiştir.
%15, mevcut takım ve en önemlisi, gelecekteki takım üyelerinin motivasyon paketleri için ayrılmıştır.
Son %20, Change tarafından ağ gelir dağılımları yoluyla gelecekteki sürdürülebilirliğe erişmek için topluluğun gözetiminde tutulacaktır.
Akıllı Sözleşmeden Değişim Belgelerinin (CAG) teslimatı, ETH gönderildikten hemen sonra gerçekleşir.
Topluluğumuzun üyelerinin https://goo.gl/cvWxYG adresindeki kapsamlı yatırım rehberimizi izlemelerini şiddetle tavsiye ederiz.
CAG, jeton satışı bittikten sonra devredilebilir ve Kasım ayında borsalarda işlem görmesini bekliyoruz.
the_doctor
Full Member

Activity: 406
Merit: 189

View Profile
October 04, 2017, 08:28:26 AM

ico uzadıkça yatırımcıların şevki kırılıyor. son gün süprizi gelmezse 60 k civarında kapanacak gibi duruyor
Crypt1x
Sr. Member

Activity: 378

View Profile
October 04, 2017, 08:35:59 AM

Kaç haftadır sanki zaman geçmiyor gibi girip bakıyorum 50.000 ether'e ulaşamadı gitti. Gerçekten garip bir ICO oluyor diğer ico'lar da böyle yavaşlamıştı ama yine de daha hızlıydı. 60.000 ether görülünce 70 e çıkartarak devam ederler başka çareleri yoktur 100 yapacak değiller.

Böylede bir hedefleri varmış.

10,000 ETH
Kriptolu Mobil Cüzdan + Kartlar

35,000 ETH
Roboadvisor, P2P kredileri ve crowdfunded realestate ile pazar entegrasyonları

45,000 ETH
Yatırımcı pazaryeri public API

60,000 ETH
Adanmış dolandırıcılık önleme, KYC / AML ve belge doğrulama yazılımı geliştirme

80,000 ETH
e-İkamete entegrasyon olmadan kurumsal işlevsellik

100,000 ETH
Kart Yayınlayan Lisanslar ve Fiat Para Entegrasyonu

120,000 ETH

140,000 ETH
Sigorta ve Kredi Pazarı kamu API'ları

160,000 ETH
Kripto Değişimi / Komisyonculuk +20 diğeri Üçüncü Şahıs Hizmetlerine entegre

200,000 ETH
Ana stratejik merkezdeki Bankacılık Lisansı

Oluşturulan işaretçiler Ethereum'a dayalıdır ve yaygın olarak kullanılan ERC20 standardına uygundur.
200.000 ETH'lik hard cap ve bu vurulduğunda satış otomatik olarak kapatılacaktır.
Bu ilk satışta verilen 200.000 ETH Değeri Change jetonları, tüm Change belirteçlerinin %40'ını kapsar.
%15'i Ar-Ge ve nimetlere verilen ödüller olarak zamanla topluluğa dağıtılacaktır. %10, erken yatırımcılara ve destekçilere ve gelecekteki ortaklıklara tahsis edilmiştir.
%15, mevcut takım ve en önemlisi, gelecekteki takım üyelerinin motivasyon paketleri için ayrılmıştır.
Son %20, Change tarafından ağ gelir dağılımları yoluyla gelecekteki sürdürülebilirliğe erişmek için topluluğun gözetiminde tutulacaktır.
Akıllı Sözleşmeden Değişim Belgelerinin (CAG) teslimatı, ETH gönderildikten hemen sonra gerçekleşir.
Topluluğumuzun üyelerinin https://goo.gl/cvWxYG adresindeki kapsamlı yatırım rehberimizi izlemelerini şiddetle tavsiye ederiz.
CAG, jeton satışı bittikten sonra devredilebilir ve Kasım ayında borsalarda işlem görmesini bekliyoruz.

Dediğiniz gibi 50K etheri bir geçebilirselerdi belki iyi bir ivme kazanabilirdi 50k eth'den sonra ancak o miktarı aşamayınca da tüm umutlar elde kalıyor maalesef, 50K eth'nin ben yüksek bir yatırım olmadığını düşünüyorum böyle bir proje için ancak son zamanlarda yaşanan kötü olaylar sanırım yatırımları yavaşlattı.
jednostka
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 252

View Profile
October 04, 2017, 08:46:38 AM

ico uzadıkça yatırımcıların şevki kırılıyor. son gün süprizi gelmezse 60 k civarında kapanacak gibi duruyor

Yatırımcıların şevkinin kırılmasının yanında Bountycilerinde pek keyifli bir şekilde takip ettiğini sanmıyorum ben, Bountyciler buraya baya yatırım yapılmasını bekliyordu ancak beklenildiği gibi olmadı hiç.
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
October 04, 2017, 09:37:16 AM

Change yatırımcısının yüzünü güldürecek bir proje arkadaşlar . ICO sürecinin de üstesinden gayet iyi geliyor. Daha zamanı var bitmesine . Ne ıco lar son anda yatırımları son 10 dakika toparladılar . Ekip fıldır fıldır geziyor malumunuz .Bu süreçte ister istemez sağlam ensesi kalın abilerden 3-5 kişiyle kapanışı sağlam yapacaklarına inanıyorum .
sconklin321
Sr. Member

Activity: 543

Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol

View Profile
October 04, 2017, 09:45:21 AM

Change yatırımcısının yüzünü güldürecek bir proje arkadaşlar . ICO sürecinin de üstesinden gayet iyi geliyor. Daha zamanı var bitmesine . Ne ıco lar son anda yatırımları son 10 dakika toparladılar . Ekip fıldır fıldır geziyor malumunuz .Bu süreçte ister istemez sağlam ensesi kalın abilerden 3-5 kişiyle kapanışı sağlam yapacaklarına inanıyorum .

Hocam bu tür projeler uzun vade de genelde zaten tutar ancak ekip fıldır fıldır olması acaba ICO’dan sonra da devam edecek mi yoksa saman alevi gibi sona mı erecek önemli olanda bu zaten. Yatırımcı kısa vade de parasının kendisine dönmesini isteyecektir.

- Orjinal Üyelik Eski Banlanmış ToRiKaN -

https://youtube.com/c/KriptoParatoner

www twitter.com/torikan
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
October 04, 2017, 12:51:11 PM

120,000 ETH

Su milestonea ulassalar iyi olabilirdi ama suan cok zor gorunuyor. Belki projenin ilerleyen donemlerinde yaparlar.
grkms
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 251

View Profile
October 04, 2017, 01:25:31 PM

Arkadaş maşallah 900 ler 800 ler havada uçuşuyor stake kasanlar yardırıyor anlaşıldı . Bounty leri hesaplayan adama da yazık Smiley Ekibi çok yoruyoruz böyle yapmamak lazım .
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »
  Print  

Jump to: