Bitcoin Forum
June 17, 2024, 07:43:56 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] Change - Merkezi Olmayan İlk Kripto Banka [ICO - 16 Eylül]    (Read 13229 times)
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
October 12, 2017, 03:34:49 PM

İmzasından iyi para geleceğini düşünüyorum ben . 150 200 kişi var ama benim kadar stake alan kişi sayısı az . En azından 1000 tl bile iyi bir rakam olur benim icin 4 haftada .

1000 tl iyi para bence en az 2000 tl alırsın elden çıkartırsan ama dur bakalım dereyi görmeden paçayı sıvama katılım az oldu derler ödülleri düşürürler bizde her zaman olduğu gibi bir şey desek elimize ne geçecek bizi mi dinleyecekler deriz. Ama böyle dediğim gibi olursa bu sefer tepki göstereceğim bir hafta kalmış şunun şurasında ödül düşürme gibi bir olay olacaksa öncesinde söylesinler. Bence satılmaz da bunun tokeni değerlenmesini beklemek iyi olur.
Jackling
Sr. Member

Activity: 357
Merit: 250

View Profile
October 12, 2017, 04:04:36 PM

bu projenin ceosunu görünce aklıma hemen monethanın ceosu geldi umarım bi benzerlik yaşanmaz ico sonrası.
satılmayan tokenlara satacaklarmış affiliate linkleri yerine bunun reklamını yapsalar şu son 4 günde daha çok ilgi çekerler  bence.
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
October 12, 2017, 07:05:41 PM

ilk haftalarda güzel bir ivme ile yatırım aldı ama son haftalarda yerinde saydı neredeyse. 4 hafta boyunca emek harcanmış bir imza için bence 2k bile az. bounty miktarının düşürülmesi konusu ise çok ahlaksızca bir şey bence.

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌
   ▄███▄██▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀     ▀███▀
  ▐█████▌   ▀▀█████████▀██▄███▄
   ▀███▀        ▄███▄    ▐█████▌
               ▐█████▌    ▀███▀
                ▀███▀
VIR

POWERED BY

RUNNING ON

OCTOPUSROBOTS
TEZOS BLOCKCHAIN
\
Invest in the virucidal safety    ─────────────────
                     ███▄
                    █████▌
                  ▄██████
                 ███████▌
              ▄▄███████▀
 ▄████  ▄▄▄▄▄███████████████▄
▐████▌ ██████████████████████▌
█████ ▐████████████████████▄██
█████ ▐██████████████████████▌
▐████▌ ███████████████████▄██
 ▀████  ▀▀▀▀▀▀█████████████▀
                ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
EASY TO USE             ▐▌
             ██
            ▐██▌
        ▄█▄ █▌▐█        ▄█▄
▄▄▄▄▄▄▄█▀ ▀██  █▌    ▄▄█▀ ▀█▄▄▄▄▄▄
██████▀     ▀  ▐█   █▀▀     ▀█████
                █▌ ▐█
                ▐█ █▌
                 █▐█
                 ▐█
EVOLVING CONCEPT             ▄▄▄▄
        ▄▄███▀▀▀▀███▄▄
      ▄██▀          ▀██▄
     ▀▀▀              ▀▀▀
   ▄███▌              ▐███▄
  █████                █████
 ▐█████                █████▌
 ▐█████                █████▌
  ▀████▌              ▐████▀
              ▄██▄    ▄▄▄
             ▐█████████▀
              ▀██▀
HELPFUL SUPPORT
/
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
October 12, 2017, 07:32:07 PM

ekim 15 bitiyor 3 günü kalmış 60k ether toplayacak mı bakalım? hayvani reklam yaptılar ama duraklama dönemine girdiler gerçi kurtuluyoruz sonunda imzadan  Grin
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
October 12, 2017, 07:36:54 PM

ekim 15 bitiyor 3 günü kalmış 60k ether toplayacak mı bakalım? hayvani reklam yaptılar ama duraklama dönemine girdiler gerçi kurtuluyoruz sonunda imzadan  Grin
sanmiyorum 24 saatte 0.5 ethereum yatirim aldilar.
Tadic
Full Member

Activity: 434
Merit: 100

View Profile
October 13, 2017, 12:23:46 AM

Tokenleri basıp bir borsaya girsinler biraz da alım emri olsun başka bir şey istemez. Diğer ICO'lar gibi parayı toplayıp borsaya bile giremeden alıcısız şekilde beklerse millet boşa uğraşmış olur. Burada bile haftada 200 post kasan arkadaşlar var emeklerine yazık olmasın. Smiley
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 13, 2017, 12:26:46 AM

Tokenleri basıp bir borsaya girsinler biraz da alım emri olsun başka bir şey istemez. Diğer ICO'lar gibi parayı toplayıp borsaya bile giremeden alıcısız şekilde beklerse millet boşa uğraşmış olur. Burada bile haftada 200 post kasan arkadaşlar var emeklerine yazık olmasın. Smiley

Valla ilk imza kampanyam . 300 lira verip al şunu demezler heralde Cheesy toplam 750 puanım var bakalım en az 1000 tl bekliyorum .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Neo--
Sr. Member

View Profile
October 13, 2017, 12:35:47 AM

ben gelenleri bekletmeyi dusunuyorum oyuzden nekadar geldigi onemli degil. ayrica 2 etherde yatirdim buna.
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
October 13, 2017, 07:30:22 AM

Valla ilk imza kampanyam . 300 lira verip al şunu demezler heralde Cheesy toplam 750 puanım var bakalım en az 1000 tl bekliyorum .

pre icosundan katıldım deli yatırım alınca benim gibi bir çok kişi eminim ico bitiminde topladığı bonusları dumplayıp sermayenin bir kısmını geri almayı hedefliyecek.belkide benim planım bu olduğu için herkesin bu yöntemi yapacağını düşünüyorum.imzasınada gene sermayenin bir kısmını geri alabilmek için girmiştim.çok fazla katılımcı var çok beklentiye girmek istemiyorum imza konusunda.
Neo--
Sr. Member

View Profile
October 13, 2017, 07:43:26 AM

Ne 60a ulasamazlarsa iptal olur nede eksik dagitirlar aanmiyorum. Ciddi bir proje bu 3,5 hesabi yapmazlar. Yoksa kendileri kaybeder
Neo--
Sr. Member

View Profile
October 13, 2017, 08:24:09 AM

Ne 60a ulasamazlarsa iptal olur nede eksik dagitirlar aanmiyorum. Ciddi bir proje bu 3,5 hesabi yapmazlar. Yoksa kendileri kaybeder
Proje ciddi ama adam çıkar derki gerekli yatırımı alamadığımız için bountylerde düşüş yaptık derseler diyecek hiç bir şeyimiz olmaz ne diyeceksin adama. Ama şöyle bir açıklama gelirse güzel olur gerekli yatırımı alamadık bu yüzden kendi payımızdan kısıp bounty ödemelerini falan yapıcaz gibisinden gelirse güzel olur, veya hiç gelmez ilk başta söyledikleri gibi devam ederler. Valla bizim ödüllerimizden kısmasınlarda ne yaparsa yapsınlar.

Bise diyememe kismi tamam hic vermiyorumda diyebilir onu birak yatirimimizi alip kacabilir cag degeri 0 olur.
Ben bunun olmayacagini projenin ciddi oldugunu dusundugumu soyledim.
hiburak (OP)
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
October 13, 2017, 08:37:48 AM

Proje güzel bana göre güzelde yatırım topladılar bende imzasındayım bakalım ne olacak. Twitter da ne kadar çok katılım olmuş öyle harbiden. Bounty yöneticine sabır diliyorum Cheesy 60k eth toplayamaz ise proje iptal olmayacak değil mi emeklerimize yazık olur ozaman. Veya ödül dağıtımında düşüş falan yaşanmaz umarım

Hayır, iptal olmayacak. Toplanılması gereken minimum hedef sadece 10 bin etherdi ve bu miktar fazlasıyla aşıldı.
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
October 13, 2017, 08:41:56 AM

Proje güzel bana göre güzelde yatırım topladılar bende imzasındayım bakalım ne olacak. Twitter da ne kadar çok katılım olmuş öyle harbiden. Bounty yöneticine sabır diliyorum Cheesy 60k eth toplayamaz ise proje iptal olmayacak değil mi emeklerimize yazık olur ozaman. Veya ödül dağıtımında düşüş falan yaşanmaz umarım

O kadar para toparlanıp . Sonra biz vazgeçtik proje iptal diyemezler dedirtmezler Smiley Üzerler adamı . Ödül dağıtımını da verdikleri sözü tutacaklar ki projenin akıbetini etkilesin. Bir şekilde reklam çalışmasını yaptırıyorlar . Katılımcı çok fazla bir şekilde herkesin hakketiğini vereceklerdir.
Solarminer
Hero Member

Activity: 826
Merit: 502

View Profile
October 13, 2017, 09:22:29 AM

pre icosundan katıldım deli yatırım alınca benim gibi bir çok kişi eminim ico bitiminde topladığı bonusları dumplayıp sermayenin bir kısmını geri almayı hedefliyecek.belkide benim planım bu olduğu için herkesin bu yöntemi yapacağını düşünüyorum.imzasınada gene sermayenin bir kısmını geri alabilmek için girmiştim.çok fazla katılımcı var çok beklentiye girmek istemiyorum imza konusunda.

Çok fazla katılımcısı var . Herkese istediği pasta dilimi düşer mi bilmiyorum . Ama güzel yatırım aldıkları aşikar . Ekip halen çalışmalarına devam etmesi sevindirici .Zaten ilk etapta illa ki bir hoşgeldin dump ' u olacaktır sabredemeyen arkadaşlar için. Uzun vadede ekip çalışmalarını sürdürdüğü süreçte 2018 ' in 2. çeyreğinde çok geçerli fiyatlara geleceği konusunda ciddi düşüncelerim var.
Neo--
Sr. Member

View Profile
October 13, 2017, 09:27:50 AM

Çok fazla katılımcısı var . Herkese istediği pasta dilimi düşer mi bilmiyorum . Ama güzel yatırım aldıkları aşikar . Ekip halen çalışmalarına devam etmesi sevindirici .Zaten ilk etapta illa ki bir hoşgeldin dump ' u olacaktır sabredemeyen arkadaşlar için. Uzun vadede ekip çalışmalarını sürdürdüğü süreçte 2018 ' in 2. çeyreğinde çok geçerli fiyatlara geleceği konusunda ciddi düşüncelerim var.

Madem butun coinler dump yiyor icolar neden var? Daha onemli soru ico yatirimcilari neden yatirim yapiyor suan pisman oldm buna yatirim yaptigim icin.
Joshuar
Hero Member

Activity: 504
Merit: 500

eidoo wallet

View Profile
October 13, 2017, 09:37:26 AM

Ödül oranları gayet iyi ayrıca çok yüksek yatırım alsa daha mı iyi olurdu? O zamanda borsada alıcı bulamazdı. Bırakalımda ekip biraz fiyatla oynasın önemli olan fiyatı değil, hangi borsalara gireceği, ne yapacağı, bize ne kazandıracağı? Borsadan alanlara iyi kazandırmaya başlarsa o zaman Change'nin önü tutulamaz zaten.

██
█║█
║║║
║║║
█║█
██

▄██▄
                  ▄██████▄
                ▄██████████
              ▄██████████▀   ▄▄
            ▄██████████▀   ▄████▄
          ▄██████████▀    ████████▄
         ██████████▀      ▀████████
         ▀███████▀   ▄███▄  ▀████▀   ▄█▄
    ▄███▄  ▀███▀   ▄███████▄  ▀▀   ▄█████▄
  ▄███████▄      ▄██████████     ▄█████████
  █████████    ▄██████████▀    ▄██████████▀
   ▀█████▀   ▄██████████▀    ▄██████████▀
     ▀▀▀   ▄██████████▀    ▄██████████▀
          ██████████▀    ▄██████████▀
          ▀███████▀      █████████▀
            ▀███▀   ▄██▄  ▀█████▀
                  ▄██████▄  ▀▀▀
                  █████████
                   ▀█████▀
                     ▀▀▀
e i d o o
██

▄██▄
                  ▄██████▄
                ▄██████████
              ▄██████████▀   ▄▄
            ▄██████████▀   ▄████▄
            ▀███▀   ▄██▄  ▀█████▀
                  ▄██████▄  ▀▀▀
                  █████████
                   ▀█████▀
                     ▀▀▀
██
█║█
║║║
║║║
█║█
██
beckspace
Hero Member

Activity: 931
Merit: 500

View Profile
October 13, 2017, 10:37:15 AM

Kampanyayı neden bu kadar uzattılar anlam veremiyorum zaten fazla bir yatırım almıyor, bu yatırım yeterli olmalı açgözlülüğün pek bir anlamı yok. 50k eth nelere yetmez bir ekip için.
Jackling
Sr. Member

Activity: 357

View Profile
October 13, 2017, 01:00:57 PM

şu saatten sonra bunun icosuna girmek saçmalık,ödül dagıtımından sonra eminim ico fiyatı düşerecektir ödülüne katılanlar.banaka projelerinden bir tek bunu takip ediyorum eger fiyat çok düşerse küçük bir miktar alıp degerlendirecegim.
Neo--
Sr. Member

View Profile
October 13, 2017, 04:09:06 PM

Aslinda haklisin herkes duser diyince bende umutsuzluga kapildim ama gerek yok bilemeyiz fiyatinin ne olacagini.
Pitchblackroom
Sr. Member

Activity: 313

View Profile
October 13, 2017, 04:12:32 PM

Change gayet başarılı bir kitle fonlama süreci geçirdi bence de daha fazla yatırım almaması herkes için iyi olur. Ödül miktarı öyle ya da böyle gayet iyi ve yatırımcılarınıda mutlu etmeleri için düşük yatırım alması herkes için en iyisi olacaktır.

██
█║█
║║║
║║║
█║█
██

▄██▄
                  ▄██████▄
                ▄██████████
              ▄██████████▀   ▄▄
            ▄██████████▀   ▄████▄
            ▀███▀   ▄██▄  ▀█████▀
                  ▄██████▄  ▀▀▀
                  █████████
                   ▀█████▀
                     ▀▀▀
e i d o o
██

▄██▄
                  ▄██████▄
                ▄██████████
              ▄██████████▀   ▄▄
            ▄██████████▀   ▄████▄
            ▀███▀   ▄██▄  ▀█████▀
                  ▄██████▄  ▀▀▀
                  █████████
                   ▀█████▀
                     ▀▀▀
██
█║█
║║║
║║║
█║█
██
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »
  Print  

Jump to: