Bitcoin Forum
June 21, 2024, 11:20:58 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] Change - Merkezi Olmayan İlk Kripto Banka [ICO - 16 Eylül]    (Read 13232 times)
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 15, 2017, 08:15:36 PM

İmza listesi icin spreadsheet kapanmıs . Ne olacak bilen var mı ne zaman acılır ödenir vs .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
October 15, 2017, 08:29:55 PM

İmza listesi icin spreadsheet kapanmıs . Ne olacak bilen var mı ne zaman acılır ödenir vs .

Haber verirler ana konudan takip edin.
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
October 15, 2017, 08:43:35 PM

Bu ekip 200k ether hayalleri kuruyorlardi. Ben max.100k demistim ki gercekten iyimser bir tahmin olmus. Aslinda topladiklari hic fena para degil. 15 milyon dolar para.. Ekip işini iyi yaparsa projelerin gerceklestirilmesi icin guzel rakam..
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
October 15, 2017, 08:45:43 PM

Rega yerine keşke change'nin imza kampanyasına katılsaydım bu zor dönemde gerçekten güzel bir yatırım toplamış.Ayrıca ben de isim değişikliğini gayet olumlu buluyorum önceki isim biraz saçmaydı.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
October 16, 2017, 06:28:28 AM

Tam olarak ne kadar yatırım aldığını göremiyorum site üzerinden sayaç işlemiyor onu niye düzeltmemişler halen anlamıyorum. Son 7 saat zaman kaldı ICO bitmesine yatırım yapmak isteyen varsa kaçırmasın.

Yeni siteye buradan giriyorsunuz eğer eski siteden yönlendirme çalışmazsa bu linkten girin yeni sitenin linki: https://getchange.com/
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
October 16, 2017, 06:37:12 AM

Change ekibi olurda bir süpriz yapıp 60 K Milestone barajını görürse gerçekten herkese güzel bir kazanç sağlayacak anlaşılan . Şöyle bir bakayım dedim spreadsheets ' i güncellemeler için kapatmıştır stabil olarak . Sanırım bu akşama tamamen belli eder bounty ' ler kendini . Eğer ki ico fiyatının altına düşerse uzun vade bekletmek için bir miktar change alacağım . Fakat tahminim fork mevzuları bittikten sonra borsa işlemlerini başlayacaklar .
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
October 16, 2017, 06:42:51 AM

bence çok güzel yatırım topladılar, son zamanlarda ki en iyi yatırımlardan biri
projede güzel bakalım diğer banka projesi bunu başarabilecek mi
bitpazari
Hero Member

View Profile
October 16, 2017, 06:47:05 AM

Kampanya yöneticisi bence gayet iyi çalışıyor yeni üyelikleri hesaplama işini bir hafta sonraya ertelese de çoğu kampanyada hesaplamada yapılan gecikmelere görünce bu kampanyadan memnun kaldığımı söyleyebilirim umarım proje başarılı olur. Daha ICO bitmeden hemen tabloları hesaplayarak işini bitirmeye koyulmuş tebrik ederim. Son haftanın imza ve twitter için tablo yedeklerini almıştım gerekirse verebilirim eğer tablolar hesaplanmış bir şekilde verilmezse karşılaştırma yapmak isteyenler için gerekebilir.

ICO nun altına belki kısa süreli de olsa düşebilir sonuçta yatırımların çoğu ICO öncesinde toplandı tam tersi etki yaratarak düşmeme ihtimali de kuvvetli ama biliyoruz etherdelta hep olumsuz etki yaratıyor alım için beklenebilir satış için ise diğer borsalara eklenmesini beklemek iyi olur.
dnz gns
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
October 16, 2017, 08:23:51 AM

icosu bitmedimi arkadaş daha bunun delircem cüzdanda paralar duruyor Smiley elleşemiyorum pre ico girdim risk yapıp bakalım icolardan karlı olunmuyor da bundan umutluyum
xzone
Legendary
*

Activity: 2618
Merit: 1494

View Profile
October 16, 2017, 08:31:47 AM

Bakalım bountycilere ne kadarlık bir pay düşecek. Umarım beklediğimize değer bir miktar karşımıza çıkar. Gelecek olan changeleri ben de hemen satmayı düşünmüyorum, proje güzel devam edecek gibi geliyor. 
Şimdi sırada yeni imza kampanyaları araştırmak var Cheesy

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Solarminer
Hero Member

Activity: 826
Merit: 502

View Profile
October 16, 2017, 09:40:44 AM

Olay yaratacak tek yer bounty ' idi . Ekibin buna öncelik tanıması oldukça hoş olmuş . Bounty dağıtımlarını da hızlandırırlarsa şayet fiyat oldukça yükselecek gibi düşüncem var . Bounty ' cilerin bile satmayacağı konusunda ciddi düşüncelerim var . 2018 senesinin 2. çeyreğinde fiyat artacaktır tahminimce . Bakalım değerlendiren herkese başarılar.
Halmater
Hero Member

Merit: 630

View Profile
October 16, 2017, 01:39:05 PM

spreedsheet e erişimi engellemişler galiba neden böyle bişey yaptılar acaba?
bitpazari
Hero Member

View Profile
October 16, 2017, 01:44:06 PM

spreedsheet e erişimi engellemişler galiba neden böyle bişey yaptılar acaba?

Açıklama bu şekilde yakında hesaplanacak bununla birlikte şikayetler varmış bot kullanımı gibi haksız kazanç sağlamak isteyenler incelenecekmiş.

We are undergoing an extensive audit of the bounty participants to make sure that the excel sheets are fair and accurate to everybody - there are many complaints from bounty participants about bots and other unfair practices. After the sale we will publish a link where you can you see your calculated Change Coins.
Spack17
Sr. Member

Activity: 1666
Merit: 274

View Profile
October 16, 2017, 08:29:56 PM

Bu kampanya gerçekten başarılı oldu. Worldcore'un imza kampanyasına girdim gayet mutluydum ondan da ancak son zamanlarda yaşanan olaylar baya canımı sıktı. Keşke change'in imzasına katılsaydım diyorum şimdi.
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
October 17, 2017, 12:55:43 AM

Siteden bountylerinizi alabilirsiniz arkadaslar en altta claim bounty yaziyor oradan form doldurmaniz gerekiyor.
bitpazari
Hero Member

View Profile
October 17, 2017, 01:17:37 AM

Siteden bountylerinizi alabilirsiniz arkadaslar en altta claim bounty yaziyor oradan form doldurmaniz gerekiyor.

Teşekkürler, başvurumu yaptım. Tabloyu açmayacaklar mı acaba bu şekilde gönderim yaparlarsa çok itiraz gelecektir.
Halmater
Hero Member

Merit: 630

View Profile
October 17, 2017, 05:59:11 AM

ana konusunda ödül ödemeleri kasımın ilk hafta yapılacak diye takımdan birisinin yazısını paylaşmışlar.
ilk önce bot vs benzeri hesapları ayıklıcaklarmış.
torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
October 17, 2017, 06:40:42 AM

imzacıları kazandır bunun sayemde Cheesy pre ico katıldıydım burdaki imzacılardan 1 token istiyorum
bizimkinden ne çıkcak merak ediyorum kampanya yöneticisinden ico adresine kadar herşey tuaf. ya kazandırcak yada bi bok vermicek gibi duruyor
bitpazari
Hero Member

View Profile
October 17, 2017, 07:16:20 AM

Ödül alımı için buradaki linke tıklayın hangi ödül programlarına katıldıysanız doldurun. Son başvuru tarihi 31 ekim. Dağıtım kasım ayının ilk haftası yapılacakmış.

https://support.getchange.com/affiliate-and-bounties-rewards/when-will-rewards-be-distributed
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
October 17, 2017, 07:46:37 AM

valla şans eseri gördüm, başvuru linkini, o kadar retweet yaptık, blog yazdık.  haybeye gidecekti
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »
  Print  

Jump to: