Bitcoin Forum
May 18, 2024, 02:25:49 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] Change - Merkezi Olmayan İlk Kripto Banka [ICO - 16 Eylül]    (Read 13209 times)
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
October 17, 2017, 07:55:54 AM

valla şans eseri gördüm, başvuru linkini, o kadar retweet yaptık, blog yazdık.  haybeye gidecekti

350-500 CAG arası alırsın twitter kampanyasından.
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
October 17, 2017, 09:32:41 AM

Güzel para toplanmış. Ekibi tebrik etmek lazım. Umuyorum ki projede bounty dağıtımları yapıldıktan sonra borsalara dahil olduğunda fiyatı ico fiyatı altına düşmez. Eğer böyle bir şey yaşanmazsa token'e daha çok güvenilecek ve daha çok alıcı bulacaktır. Yüksek ihtimalle fork sebebiyle dağıtım 25 Kasım sonrasında yapılır. Yada dağıtım yapılsa bile bir borsaya o andan sonra eklenir. Fork dalgasından etkilenmesini kimse istemez. İzleyelim bakalım.
bitpazari
Hero Member

View Profile
October 17, 2017, 09:44:29 AM

Güzel para toplanmış. Ekibi tebrik etmek lazım. Umuyorum ki projede bounty dağıtımları yapıldıktan sonra borsalara dahil olduğunda fiyatı ico fiyatı altına düşmez. Eğer böyle bir şey yaşanmazsa token'e daha çok güvenilecek ve daha çok alıcı bulacaktır. Yüksek ihtimalle fork sebebiyle dağıtım 25 Kasım sonrasında yapılır. Yada dağıtım yapılsa bile bir borsaya o andan sonra eklenir. Fork dalgasından etkilenmesini kimse istemez. İzleyelim bakalım.

Dağıtım yapılacak kimse kasım ayını telaffuz etmedi. Borsa için birkaç ay sonra demişlerdi yanlış hatırlamıyorsam. Fiyatta düşebilir etherdelta sorup duruyorlar kerizden bol ne var ucuzdan satarlar.  Grin
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
October 17, 2017, 10:01:57 AM

Bende twitterına katıldım kayıt olurken e-posta adress istememişlerdi sadece follower sayımız ve adresimiz diye hatırlıyorum yanlışsa düzeltin lütfen. Fakat en son doldurmalarını istedikleri forumda e posta var yani şöyle diyim ben katılanların twitter adresini biliyorsam çok rahat suistimal ederim ki üsteki arkadaşda bu bilgi mevcut. Lutfen yanlış anlamayın anlamadığım için soruyorum
bitpazari
Hero Member

View Profile
October 17, 2017, 10:16:16 AM

Bende twitterına katıldım kayıt olurken e-posta adress istememişlerdi sadece follower sayımız ve adresimiz diye hatırlıyorum yanlışsa düzeltin lütfen. Fakat en son doldurmalarını istedikleri forumda e posta var yani şöyle diyim ben katılanların twitter adresini biliyorsam çok rahat suistimal ederim ki üsteki arkadaşda bu bilgi mevcut. Lutfen yanlış anlamayın anlamadığım için soruyorum

Niye imzalara bakarak yapılamaz mı? Sen doldur işte teyit falan isterler kontrol etmemiz için toplam stake'ler hesaplandıktan sonra açmaları gerekiyor.
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
October 17, 2017, 10:19:52 AM

Niye imzalara bakarak yapılamaz mı? Sen doldur işte teyit falan isterler kontrol etmemiz için toplam stake'ler hesaplandıktan sonra açmaları gerekiyor.
Evet hocam açıp teyit ettirmeleri gerekir bencede ilk başta yazaydık ethereum adresini niye bu kadar uğraştırıyorlar anlamıyorum
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 17, 2017, 10:35:35 AM

1 CAG Kaç para ediyor bilen var mı ? Ne kadar kazandığımızıda göremiyoruz .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
October 17, 2017, 11:38:20 AM

2875.000 CAg için 5 eth vermiştim, Etherdelata ya satıcı yok.
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
October 17, 2017, 12:31:33 PM

1CAG 0,55$ Yapıyor hocam o halde . Bana 1000 tane falan verseler yeter Cheesy

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
October 17, 2017, 12:45:29 PM

Ekip ilk zamandan bu yana gayet aktif bir şekilde devam ediyor . Toplam ne kadarlık bir yatırım aldı son gün itibariyle ? En son 50 K ether civarındaydı . Borsaya hemen girmesini ben de beklemiyorum açıkcası . Bountylerinin hesaplanması özellikle Twitter ' ın yorucu kısmı . İmza kampanyasında aşırı bir zorluğu yok sistematik bir şekilde yürütüyordu arkadaş . Bakalım etherdelta ' dan yine giriş yapacağı kesin gibi duruyor .
vincetcm
Hero Member

View Profile
October 17, 2017, 12:53:34 PM

Ekip ilk zamandan bu yana gayet aktif bir şekilde devam ediyor . Toplam ne kadarlık bir yatırım aldı son gün itibariyle ? En son 50 K ether civarındaydı . Borsaya hemen girmesini ben de beklemiyorum açıkcası . Bountylerinin hesaplanması özellikle Twitter ' ın yorucu kısmı . İmza kampanyasında aşırı bir zorluğu yok sistematik bir şekilde yürütüyordu arkadaş . Bakalım etherdelta ' dan yine giriş yapacağı kesin gibi duruyor .

Ether deltada var ilk 4 alışı ben yaptım, hayırlı olsun.
Satmaya girdim ama almış oldum...
bitpazari
Hero Member

View Profile
October 17, 2017, 01:05:01 PM

1000 üstünde alırsan imzadan bana verirsin fazlalıkları, altında alırsan ben 1000 e tamamlarım kabul ediyor musun?
tumece
Full Member

Activity: 392
Merit: 107

View Profile
October 17, 2017, 01:29:01 PM

bu da yeni moda oldu. kampanya bittikten sonra neden insanlara tekrar form doldurmalarini istiyorlar ki. anlayamadim. takip etmeyen formu doldurmayan odul alamayacak mi.
kimkibu
Sr. Member

Activity: 561
Merit: 274

View Profile
October 17, 2017, 03:05:18 PM

üstünden o kadar zaman geçmişki kampnanyasına katılalı umarım dogru mail adresini vermişimdir. son haftalara girilirken twitterindaki siralamada ilk 5teydim.twitteri için ödül havuzu %30u görünce hemen atlamıştım sanırım twitteri için ilk kayıt olanlardandım. umarım adil bir dagıtım olur.
vincetcm
Hero Member

View Profile
October 17, 2017, 03:07:54 PM

üstünden o kadar zaman geçmişki kampnanyasına katılalı umarım dogru mail adresini vermişimdir. son haftalara girilirken twitterindaki siralamada ilk 5teydim.twitteri için ödül havuzu %30u görünce hemen atlamıştım sanırım twitteri için ilk kayıt olanlardandım. umarım adil bir dagıtım olur.

Form doldururken mail istemedi dedi arkadaşın biri, eğer öyleyse twitter be FB için kullandığınız maili istiyorlardır.
bitpazari
Hero Member

View Profile
October 17, 2017, 03:13:41 PM

Ne ilk beşi en son hafta ikinci sıradaydın.  Cheesy Verdiğimiz mail adreslerinden bilgi verecekler galiba başka bir önemi yoktur.
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
October 17, 2017, 04:17:50 PM

1000 üstünde alırsan imzadan bana verirsin fazlalıkları, altında alırsan ben 1000 e tamamlarım kabul ediyor musun?

Hocam senin stakelere baktım zaten haftada 700 800 stake kasmıssın benim toplam stake 1000dir Cheesy

Ayrıca primalbase konusunda iddaya girmiştik seninle bütün waveslarımı verecegim diye kazandım 1 waves'ım var demiştin . Ondan sonra tövbe Cheesy

Etherdelta'da fiyatlar yerde . 1000 CAG 1eth ediyor alıcısına göre . Çok düsük .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
bitpazari
Hero Member

View Profile
October 17, 2017, 04:43:46 PM

Hocam senin stakelere baktım zaten haftada 700 800 stake kasmıssın benim toplam stake 1000dir Cheesy

Ayrıca primalbase konusunda iddaya girmiştik seninle bütün waveslarımı verecegim diye kazandım 1 waves'ım var demiştin . Ondan sonra tövbe Cheesy

Etherdelta'da fiyatlar yerde . 1000 CAG 1eth ediyor alıcısına göre . Çok düsük .

etherdelta borsasını baz almıyorum bizim waves dex gibi fiyatlar gerçeği yansıtmıyor bir iki günde zaten alıcı çıkmasını beklemek doğru değil daha dün bitti ico, dün ico ya katılmayan bugün neden satın alsın ico ya girenler zaten yarı fiyatından tekrar almak için order açmışlardır. 1 waves ne ki göndereyim hemen ama senin bana borcun çok bizi primal base'ye soktun iyi güzel dedin bende seni dinledim zararım büyük
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
October 17, 2017, 04:59:09 PM

etherdelta borsasını baz almıyorum bizim waves dex gibi fiyatlar gerçeği yansıtmıyor bir iki günde zaten alıcı çıkmasını beklemek doğru değil daha dün bitti ico, dün ico ya katılmayan bugün neden satın alsın ico ya girenler zaten yarı fiyatından tekrar almak için order açmışlardır. 1 waves ne ki göndereyim hemen ama senin bana borcun çok bizi primal base'ye soktun iyi güzel dedin bende seni dinledim zararım büyük

Valla hocam bana güvenip PBT girdiysen düşüşte elimden çıkardım sen çıkarmamayı savundun . Ordada dinleseydin keske beni Smiley Bütün waveslarımı verecegim derken 1waves'ım var desen zaten ss bile almazdım Cheesy

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
October 17, 2017, 05:34:08 PM

Vay anasini neler dönmus boyle ya? Kardes versene adamin 1 wavesini Smiley. Saka bi yana bu stake kasmak nedir ya? Adamlarin reklamini yaptik stakelerimizi aldik ben memnunum türk communityden bloglara baktiysaniz endonezyalilar falan döktürmüs sacma sapan seyler yazmislar stake kasmislar stake kasmak oyle olur biz türk community burada bos birtane bile mesaj atmadik her isteyene yardim ettik ben sahsen yatirim yaptim cunku inandigim bir proje. Yada dün gece haberim oldugu an formu doldurun diye haber verdim. Diger arkadaslarda hep inandi ve yuceltti projeyi. Kasmak lafini yalnis buluyorum oyuzden.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »
  Print  

Jump to: