Bitcoin Forum
June 19, 2024, 08:02:02 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] Change - Merkezi Olmayan İlk Kripto Banka [ICO - 16 Eylül]    (Read 13230 times)
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
October 19, 2017, 10:08:12 AM

Yüklü satışlar var kim satıyor neden satıyor. Ekip iki kat token oluşturdu yanılıyor muyum? Ekibin işi gibi geliyor yoksa bu aceleyle hemen neden bu kadar düşük bir fiyattan satışa başladılar kovalayan yok bounty dağıtılmadı acele nedir yani bitcoin alacaklarsa ico dan neden girdiler. Anlamsız anlamsız işler ethereum bildiğimiz waves dex'e dönmüş durumda, yolunacak kaz olarak görüyorlar yatırımcıları ama bir yere kadar.

Şimdi şunu gördüm

In response to the rising price of Ether, the team has decided to liquidate some funds to cover for upcoming expenses regarding product development.
Change might liquidate up to 3,000 ETH in the upcoming hours. Do not panic if you see it on Etherscan 🙂

We are doing this in the best interest of our project and community, and we are excited to share that Change App is currently in later stages of development. Also, Change will have a new face - we will be announcing a much needed rebranding.
dakota neat
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
October 19, 2017, 11:06:30 AM

bu tip satışar olur normal tamam da aq bunu düzgün bir borsaya girersin botlarla yaparsın aq daha bi bok olmadan böyle satışı gördüklerinde millet  aman gidiyor diye sattırıyorlar kendi yatırımcısına zarar ettirdiyor piçler sinir oldum valla  Angry Angry
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 19, 2017, 02:29:45 PM
Last edit: October 19, 2017, 04:24:07 PM by nalpagutt

Harbiden bountyler de dagıtılmadı kim satıyor yahu .

Edit : Arkadaşlar imzalar kaldırılabilir .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
October 19, 2017, 06:18:54 PM

o değil de artık icoya girmemek lazım banko icodan daha düşüğe geliyor ekip parayı alınca gevşiyor imzadakiler satıyor dip yapıyor mth,pbt,bnt hep şu an ico altı
cointerstrike
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
October 19, 2017, 09:03:57 PM

Projelerin çoğunun başarısızlığı artık alt-coin'den para kazanma devri bitiyor mu acaba düşüncesi yaratmaya başladı bende. Yada gerçekten projelere HODL gözüyle bakmak gerekiyor artık. İnanılan bir projeye atılıp en azından bir Eth olmasa da Waves etkisi yapmasını beklemek belki de mantıklı olan. ICO'lardan dünyaları kazanma devri bitiyor galiba arkadaşlar.
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
October 19, 2017, 09:30:05 PM

Projelerin çoğunun başarısızlığı artık alt-coin'den para kazanma devri bitiyor mu acaba düşüncesi yaratmaya başladı bende. Yada gerçekten projelere HODL gözüyle bakmak gerekiyor artık. İnanılan bir projeye atılıp en azından bir Eth olmasa da Waves etkisi yapmasını beklemek belki de mantıklı olan. ICO'lardan dünyaları kazanma devri bitiyor galiba arkadaşlar.

ico lara giren para ve insan sayısı eskisi gibi değil, gittikçe artıyor.
Her girenin giriş mantığı bir birinden farklı oluyor, belki yüklü giren dump peşinde maliyet düşürmek için, kimisi de alıp saklayayım diyor ve bu hareketlere bakmıyor.
Bazı icolarda düşmesine hiç izin verilmiyor.
0.13 usd maliyetli  KMD 2,5 doalrı buldu 5 ayda, hatta sonrasında 3,3 doalar, o da ico sonrası bir miktar düşüş yaşadı.
Para miktarı kimlerin girdiği ve ekip çok etkiliyor, benim gördüğüm bu.
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
October 19, 2017, 10:19:13 PM

İco devri zaten Ağustosdan sonra bitirdiler önceden icolara girmek çok mantıklı olurken şimdi ise tam tersi oluyor ve her projeler yatırımcısını üzüyor. Açıkcası çok fazla umut bağlamamak lazım bana göre. Change'de düzgün borsaya girmedikçe büyük ihtimal yükselişi zor olacak gibi duruyor.
Halmater
Hero Member

Merit: 630

View Profile
October 20, 2017, 05:28:11 AM

artık borsalara girmek eskisi kadar çabuk gerçekleşmiyor. büyük ihtimalle hitbtc ve binanceta işlem görmeye başlar onlarda işleme başlamasıda  en az 1 ayı bulur.
cointerstrike
Full Member

Activity: 350

View Profile
October 20, 2017, 06:38:17 PM

artık borsalara girmek eskisi kadar çabuk gerçekleşmiyor. büyük ihtimalle hitbtc ve binanceta işlem görmeye başlar onlarda işleme başlamasıda  en az 1 ayı bulur.

HitBTC'ye girmesi hiçbirşey ifade etmiyor hatta olumsuz benim için. Henüz hareket ettirilemeyen coinleri sistemlerine ekleyip (ICON) kendileri suni bir hacim oluşturup bu işten rant sağlıyorlar. Borsalara girme sorunu dex'lerle birlikte çözülecektir bana göre. Merkezli borsalarda ne gibi sorunlarla karşılaşıldığı açıkça ortada.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 20, 2017, 09:08:27 PM

1 CAG Kaç para ediyor bilen var mı ? Ne kadar kazandığımızıda göremiyoruz .

2875.000 CAg için 5 eth vermiştim, Etherdelata ya satıcı yok.

2875 CAG An itibarı ile 2.5 Eth . Resmen yarı fiyat . An itibarı ile benim için ICO ' ya girmek bitti .

Onu bunu geçtim . 35000 90000 CAG Satılıyor . Kim satıyor abi ? ICO suna giren adam bu fiyata satmaz . Bountyler desen dagıtılmadı . Olum kim bu manyaklar ? Nasıl bu kadar yüklü CAG Satıyorlar

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Neo--
Sr. Member

Merit: 288

View Profile
October 20, 2017, 09:26:32 PM

2875 CAG An itibarı ile 2.5 Eth . Resmen yarı fiyat . An itibarı ile benim için ICO ' ya girmek bitti .

Onu bunu geçtim . 35000 90000 CAG Satılıyor . Kim satıyor abi ? ICO suna giren adam bu fiyata satmaz . Bountyler desen dagıtılmadı . Olum kim bu manyaklar ? Nasıl bu kadar yüklü CAG Satıyorlar

Biraz bunun üzerine kafa patlattimda bunu yapan zirdeli olabilecegi ihtimalini gecersek coinler bedavadan gelmeli, Bountyler yatmadigina göre bu ekibin isi olabilir.

Söyle bir düsünce geldi aklima simdi devam eden ICO'da ekip kendi projesine eth yollayip karsiliginda CAG alip onlari okutuyor olabilirmi? bakin ICO bitti ama alin iste ucuzdan nekadar daha itelersek kar diye? bir dusunce yoksa baska kimsenin daha yeni biten ICOyu yari fiyatla elinden cikarabilecegine inanmiorum. Bountyciler bile bu fiyattan satmaz (en azindan buyuk kismi)
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
October 20, 2017, 11:17:44 PM

Biraz bunun üzerine kafa patlattimda bunu yapan zirdeli olabilecegi ihtimalini gecersek coinler bedavadan gelmeli, Bountyler yatmadigina göre bu ekibin isi olabilir.

Söyle bir düsünce geldi aklima simdi devam eden ICO'da ekip kendi projesine eth yollayip karsiliginda CAG alip onlari okutuyor olabilirmi? bakin ICO bitti ama alin iste ucuzdan nekadar daha itelersek kar diye? bir dusunce yoksa baska kimsenin daha yeni biten ICOyu yari fiyatla elinden cikarabilecegine inanmiorum. Bountyciler bile bu fiyattan satmaz (en azindan buyuk kismi)

Amaçları yatırımcılarını düdüklemek mi?
Neo--
Sr. Member

Merit: 288

View Profile
October 20, 2017, 11:26:49 PM

Amaçları yatırımcılarını düdüklemek mi?

teori sadece yari fiyattan bile satsalar sonucta para paradir soyle dusun yuksek fiyattan alan zaten aliyor ve fiyati asagi cekince hala alacak birilerini bulabiliyorsun.
SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154

View Profile
October 21, 2017, 03:35:22 AM

olan benim gibi icodan girenlere oldu Smiley cok emin degildim ama girdim projeye ama giren bin pisman bu aralar Smiley biraz toparlasa bile birakin kar etmeyi ico attigmiz parayi alabilirsek bu aralar iyidir bence Smiley
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
October 21, 2017, 05:15:10 AM

biz sadece public presale i biliyoruz. private presale yapmış ve balinalara %100 bonusla satmış olabilirler. balinalar piyasaya çıkar çıkmaz dumplayınca icodan girenler telaşa kapılıp satmaya başlamış olabilir. domino etkisi gibi bir şey.
Halmater
Hero Member

Merit: 630

View Profile
October 21, 2017, 07:11:30 AM

ödülü, private yatırımcısı vs derken artık icolardan almanın mantığı yok. presaleine katıldım burada da yazmıştım. bonuslu almama rağmen şimdi satmak istesem zarardayım. imzasını taşıyordum ordan gelecek olan tokenlar ne kadar olur bilmiyorum ama o bile zararı kapatamıcak gibi.
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
October 21, 2017, 08:36:34 AM

Fiyat kötü etki etti Change için . Bonus fazlalığından kaynaklı olabilir diye tahmin ediyorum . Şimdi bu ekip 31 ' ine kadar tekrar kayıt isteyip . 31 inden sonra mı açacak listeyi ? Dağıtımlar da 1 haftalık süreç tutsa fiyatın toparlanması biraz zor gibi duruyor . Bir dump daha gelecektir bounty lercilerden kaynaklı. Güzel de yatırım toparlamıştı ekip . Bakalım takipteyim fiyat biraz daha düşerse bir miktar alacağım.
okan
Full Member

Activity: 644

View Profile
October 21, 2017, 08:56:25 AM

Fiyat kötü etki etti Change için . Bonus fazlalığından kaynaklı olabilir diye tahmin ediyorum . Şimdi bu ekip 31 ' ine kadar tekrar kayıt isteyip . 31 inden sonra mı açacak listeyi ? Dağıtımlar da 1 haftalık süreç tutsa fiyatın toparlanması biraz zor gibi duruyor . Bir dump daha gelecektir bounty lercilerden kaynaklı. Güzel de yatırım toparlamıştı ekip . Bakalım takipteyim fiyat biraz daha düşerse bir miktar alacağım.

10 ether atmıştım. youtube da reklamları dönüp durunca.

arkadaşın dediği gibi 5 ethere satamıyorum şu anda. benim için de artık bu ico devri kapandı artık. adam isterse 1 ay sonra x10 garanti deyip senet versin, yine girmeyeceğim.
bitpazari
Hero Member

Merit: 519

View Profile
October 21, 2017, 09:08:36 AM

ödülü, private yatırımcısı vs derken artık icolardan almanın mantığı yok. presaleine katıldım burada da yazmıştım. bonuslu almama rağmen şimdi satmak istesem zarardayım. imzasını taşıyordum ordan gelecek olan tokenlar ne kadar olur bilmiyorum ama o bile zararı kapatamıcak gibi.

Şu fiyatıyla tahminime göre en fazla dolar olarak hesaplarsak 300 dolar alırsın. Satış yapılmaz bu fiyatlarla bounty den gelen bile satılmaz beklemekten başka çare yok maalesef. Ekip satış yapıyor bence başka bir açıklaması varsa bilgim yoktur ekip satış yapıyorsa illaki proje bir yerlere ulaşacaktır değer kazanacaktır en azından bu seviyelerden daha iyi olacaktır.
Jackling
Sr. Member

Activity: 357
Merit: 250

View Profile
October 21, 2017, 07:11:39 PM

sürekli takip ediyordum 40K lardaki yavaşlamadan sonra fikrimi degiştirip katılmamaya karar verdim. zaten o 3 haftalık dönemde 10K zor topladı. eger deltada fiyatlar ico fiyatının %30 altına düşerse bi miktar almayı düşünüyorum.

çok daha altına düştü ama şehirdışında oldugum için alımı daha yeni gerçekleştirebildim.artık bende bu konunun takipçileri arasına girdim ödüller dagıtılmadı sanırım ama olası ödül dagıtımında düşüş devam ederse biraz daha alma niyetim var.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »
  Print  

Jump to: