Bitcoin Forum
July 10, 2024, 06:32:03 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 »
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] Change - Merkezi Olmayan İlk Kripto Banka [ICO - 16 Eylül]    (Read 13235 times)
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
November 18, 2017, 07:58:58 AM

Jack ' le görüştüm . İşin içinden çıkamıyor bu arkadaş ta . Nasıl bir hesap yaptıkları belli değil . Haftaya kadar son kez izin istedi . Haftaya kesin olarak sonlanacağını söyledi . Ara sıra telegramdan ortaya bir bomba salın derim Smiley
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
November 18, 2017, 08:05:33 AM

Banada maıl gondermişler sosyal medyasındaydım bounty hakkınız yatırım yapmadıgınız için yok demişler yoksa yalana dolana başvurmayız gibisinden konuşmuslar
kacakkipri
Full Member

Activity: 350
Merit: 171

View Profile
November 18, 2017, 11:39:35 AM

Banada maıl gondermişler sosyal medyasındaydım bounty hakkınız yatırım yapmadıgınız için yok demişler yoksa yalana dolana başvurmayız gibisinden konuşmuslar

Bounty vermemek için yalanlara dolanlara devam ediyorlar. Bu moda da yeni mi çıktı, bounty alabilmek için yatırım yapman gerek... Saçmalıktan başka birşey değil.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
Jamesco
Full Member

Activity: 238
Merit: 100

View Profile
November 18, 2017, 12:14:33 PM

Valla elinizde ne varsa satın gitsin, icoya girenlere üzülüyorum 50k ethereum toplayıpta dolandırıcılık yapan adamlardan hayır gelmez..
HCRT
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
November 18, 2017, 08:12:00 PM

Valla elinizde ne varsa satın gitsin, icoya girenlere üzülüyorum 50k ethereum toplayıpta dolandırıcılık yapan adamlardan hayır gelmez..

Hiç sorma adamlar dolandırıcının önde gideni çıktılar yazık yüksekten aldık keriz gibi bir daha tam araştırmadan girmem bir şeye yazık yav

unois
Hero Member

Activity: 858
Merit: 500

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
November 19, 2017, 05:31:04 AM

ben bir şekilde bunlara ulaştım, serzendim, şikayet ettim. cevaplama ve dönüş konusunda sıkıntı yok. kibarlıkla yazdıklarımı cevaplıyorlar/cevapladılar. sonra ne oldu biliyor musunuz ? yaklaşık 1500 adet CAG' imin üzerine yatmış olmalarına karşılık sadece 17 tane, evet şaka gibi ama 17 tane token gönderdiler.

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
[]
bitcoincitr
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 251

View Profile
November 19, 2017, 01:27:48 PM

ben bir şekilde bunlara ulaştım, serzendim, şikayet ettim. cevaplama ve dönüş konusunda sıkıntı yok. kibarlıkla yazdıklarımı cevaplıyorlar/cevapladılar. sonra ne oldu biliyor musunuz ? yaklaşık 1500 adet CAG' imin üzerine yatmış olmalarına karşılık sadece 17 tane, evet şaka gibi ama 17 tane token gönderdiler.

Hocam wp grubundan türk bir arkadaş 3 blog yazmış 22 change bank göndermişler dlkslkglssf, bu adamlar dalga geçiyor dalgaaa hiçbir şey verecekleri yok Grin
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
November 20, 2017, 11:05:33 AM

Jack gelen şikayetler neticesinde 2 güne cüzdanlarınızı tekrar kontrol edin bilgisini geçti . Bakalım doğru düzgün bir CAG gönderecekler sanırım . Yoksa bu sefer tamamen bırakacağım bu işin sonunu . Bir cacık olacağı yok diyebiliriz son serzenişlerden sonra ..
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
November 20, 2017, 03:10:37 PM

Benim hesabımı kullanmayacaksanız yani bitpazarına şu kadar gelmiş bize neden az geldi gibi beni öne sürmeyecekseniz, bende sizin için yazıyorum hiç yazmayabilirdim.

itirazımı hemen yapmıştım ve hesap yaparak yaptığım hesabı itiraz formunda uzun uzun yazarak göndermiştim. Neredeyse yaptığım hesaba çok yakın eksik kalan kısmı yollamışlar daha fazla yollamaları gerekiyor mu bilmiyorum belki almam gereken miktarı yazdığım için yeterli gördüler. Hesabı satılan token miktarına göre yapmıştım, dolaşımda olan 31,673,646 CAG bunun % 2 sine göre hesaplamıştım. Bana gönderdilerse size de gelmesi gerekiyor. Ne zaman göndermişler, 1,5 saat önce gelmiş. Acele etmeyin tek tek hesaplıyorlarsa itirazlara bakıyorlarsa zaman alabilir. Şimdi yeniden kontrol ettim hesapladığımın az miktar üstünde yollamışlar.
Eron
Sr. Member

Activity: 735

View Profile
November 20, 2017, 04:41:09 PM

Benim hesabımı kullanmayacaksanız yani bitpazarına şu kadar gelmiş bize neden az geldi gibi beni öne sürmeyecekseniz, bende sizin için yazıyorum hiç yazmayabilirdim.

itirazımı hemen yapmıştım ve hesap yaparak yaptığım hesabı itiraz formunda uzun uzun yazarak göndermiştim. Neredeyse yaptığım hesaba çok yakın eksik kalan kısmı yollamışlar daha fazla yollamaları gerekiyor mu bilmiyorum belki almam gereken miktarı yazdığım için yeterli gördüler. Hesabı satılan token miktarına göre yapmıştım, dolaşımda olan 31,673,646 CAG bunun % 2 sine göre hesaplamıştım. Bana gönderdilerse size de gelmesi gerekiyor. Ne zaman göndermişler, 1,5 saat önce gelmiş. Acele etmeyin tek tek hesaplıyorlarsa itirazlara bakıyorlarsa zaman alabilir. Şimdi yeniden kontrol ettim hesapladığımın az miktar üstünde yollamışlar.

Ağlamayana meme yok demekki saldirin beylerrrr  Grin, on siralardan yer alin 3 blog yazip stake alamayanlar varmiş
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
November 20, 2017, 04:56:32 PM

Ağlamayana meme yok demekki saldirin beylerrrr  Grin, on siralardan yer alin 3 blog yazip stake alamayanlar varmiş

Söylemesi ayıptır tekrar yollamışlar yazıyı yazdıktan sonra. Hesaplamamdan daha fazla geldi. İlk dağıtılan ödül miktarı toplam gönderilen miktarın %22,73 kadarı oluyor. Total token sayısına göre hesapladılarsa fazla göndermeleri gerekiyordu belki imzadan dolayı kesmiş olabilirler bilmiyorum. Yine de tatmin oldum, herkese göndereceklerdir. Demek ki nasıl olsa itiraz etsek bile sonuç çıkmaz demeyecekmişiz. Gerçekten elimizden geleni yaptık hakaret bile işittim yatırımcılardan ama karşılık vermedim onlarda tedirgin oldular, başta güzelce dağıtsalardı hiç sorun olmazdı. 
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
November 20, 2017, 05:33:38 PM

Ben açıkcası bunu unutmuştum zaten 3 kuruş token alacaz onu bile çok görüyorlar arkadaş.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
November 20, 2017, 06:29:31 PM

Banada iki seferde ilk gelenden kat kat fazlası geldi, itiraz formu doldurmuştum, ayrıntılı  yazmamıştım,  sanırım itiraz eden herkes yollamışlar
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
November 20, 2017, 07:27:46 PM

Banada iki seferde ilk gelenden kat kat fazlası geldi, itiraz formu doldurmuştum, ayrıntılı  yazmamıştım,  sanırım itiraz eden herkes yollamışlar
Bana gelen giden birsey yok hala . Usandirdilar yemin ederim .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
whiteblack1274
Member
**

Activity: 83
Merit: 10

View Profile
November 20, 2017, 07:59:22 PM

Türk forumunda gayet aktif olan kişiler katılmış kampanyaya ama bu sefer hata yaptılar sanırım.

TWITTER ◢                    ☆✩✩✩✩ FTEC ☆✩✩✩✩                      ◢ WHITEPAPER  ◢       24
   WEBSITE ◢                 First Trading Ecosystem                    ◢ MEDIUM          ◢     April     
TELEGRAM ◢                For Traders ✧ By Traders                    ◢ FACEBOOK     ◢    Public Sale     
Eron
Sr. Member

Activity: 735

View Profile
November 20, 2017, 08:33:02 PM

EtherDelta'da ödül dağıtımı sonrası yüklü satış emirleri veriliyor ve fiyat düşüyor eğer Change Bank almak istiyorsanız düşük fiyattan toplamak için alım emri girebilirsiniz. Şu saatten sonra bu projeye ne kadar güvenilir bilinmez ama hala ekibe güvenen varsa düşükten toplayabilir.
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
November 20, 2017, 10:03:39 PM

Evet bende ilk aldigimdan 5 kati daha fazla alarak tatmin edici bir rakam aldim tam fiyatlari yazmiyorum ama egerki kendisine haksizlik yapildigini dusunen aklinda en ufak suphesi olan varsa ozelden ulasabilir. Buradan tam rakamlari yazmamamin nedenide yalnis anlasilmalarin olmamasini saglamak ve bitpazari arkadasin durumuna dusmemek. Gelismeleri gene buradan yazariz.

Tam elimdekileri cikaracaktim ICO'dan aldiklarim dahil artik tutmayi dusunebilirim hatta biraz daha toplamayi, Cunku fiyat dusuk.
Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
November 21, 2017, 01:17:01 AM

Ödülleri aldiğiniza sevindim fakat çok hayalperest olmanizi tavsiye etmiyorum, dolasimda olan token sayisina oranla dağitilan ödül miktari artti yüzdesel olarak satilan token sayisina buyuk bir oranla ödüller var. Bence odulu alan %50 ciksin, %50 saklasin.
Egosmaster
Hero Member

Activity: 629
Merit: 508

View Profile
November 21, 2017, 03:53:33 AM

form falan doldurmadığım halde tekrar göndermişler hemde ilk gelen rakamdan fazla bi miktar gelmiş, şaşırdım gerçekten.

ihtiyaç olmadığı sürece satma taraftarı değilim dursun bakalım  Grin
grkms
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
November 21, 2017, 09:17:16 AM

Öldürmediler en azından bu şekilde devam etseydi olaylar çığrından çıkacaklardı . Yeni atayan arkadaşa da helal olsun tek tek form doldurmayanlara da göndermiş . Tabi hesaplama şablonunu açıklamadı buna da şükür diyebiliriz en azından ödeme gerçekleşti . Sevindirmese de tebessüm ettirdi ..
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 »
  Print  

Jump to: