Bitcoin Forum
May 26, 2024, 11:02:15 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 »
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] Change - Merkezi Olmayan İlk Kripto Banka [ICO - 16 Eylül]    (Read 13216 times)
Account Supplier
Sr. Member

Activity: 574
Merit: 252

View Profile
November 21, 2017, 03:33:22 PM

Önce onda bir miktarlar gönderilmiş sonra beşte bire tamamlanmış. Güzel dolandırmışlar insanları.
Başta kendi adreslerine yüklü miktarlarda gönderip borsada dumpladılar bedavadan para kazandılar.

▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
      ██            ▀▀███▄▄
    ██                  ▀███▄
   █       ▄▄  ▄▄         ████
  █        ██  ██          ████
 █       ███████████        ████
█        ███████████         ████
█        ████                █▀ ▀▌
█        ██████████           ▄█▄
█        ██████████          ████▌
█        ████               ▐████
 █       ███████████        ████
  █      ███████████       ████
   █       ██  ██         ████
    ██     ▀▀  ▀▀       ████▀
      ██            ▄▄████▀
        ▀▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▀▀
██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██
██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██
▄███▄
███████████████████████
██                   ██
██ ░███████████████░ ██
██                   ██
▀███ ░███████████████░ ███▀
▄  ▀█                   █▀  ▄
██▄    ███████████████    ▄██
████▄                   ▄████
██████▄               ▄██████
████████             ████████
██████▀  ▄██▄   ▄██▄  ▀██████
████▀  ▄██████▄██████▄  ▀████
██▀  ▄█████████████████▄  ▀██

WHITEPAPER
.██████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
██▄     ███████     ▄███
████     █████     █████
████ ▌    ███▌     █████
████ █     █▌ ▐    █████
████ ██      ▐█    █████
████ ███    ▐██    █████
███▀ ▀███   ███    █████
█▀     ▀██ ██▀      ▀███
████████████████████████
.██████████████████████
.██████████████████████
████████████████████████
█████████████▀    ▀█████
██░▀████████▌      ▀████
██░   ▀████▀        ▀███
██                 █████
███                █████
█████              █████
██████           ▄██████
█████▀         ▄████████
███▄▄      ▄▄███████████
████████████████████████
.██████████████████████
.██████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
████████████▀▀    ▐█████
███████▀▀     ▄▀  ▐█████
███▀▀       ▄▀    ██████
██░       ▄▀      ██████
████▄▄  ▄▀       ███████
████████▄        ███████
█████████        ███████
██████████ ██▄▄ ████████
████████████████████████
.██████████████████████
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
November 21, 2017, 08:30:05 PM

İlk 200 gelmişti şimdi iki parça halinde toplam 700 atmışlar.Şu birisinin paylaştığı tabloya göre 4k almam gerekiyordu. Ne yapalım daha suyunu çıkaralım mı bitti mi?  Grin
SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
November 21, 2017, 11:04:57 PM

ico yatirimcisina cok zarar ettiren bir proje oldu. bastan belli gibiydi aslinda. bounty olaylari da uzerine tuz biber oldu. simdilik hala surunuyor bakalim birkac ay icinde kendini toplayamazsa sonrasinda daha da dusebilir gibi. adamlar duzgun bir borsaya girip hem market degerini arttirip hem yatirimciya para kazandirmayi basaramadi. duzgun bir borsaya girebilse kendini toplayabilecek potansiyelde bir proje
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
November 21, 2017, 11:08:03 PM

İlk 200 gelmişti şimdi iki parça halinde toplam 700 atmışlar.Şu birisinin paylaştığı tabloya göre 4k almam gerekiyordu. Ne yapalım daha suyunu çıkaralım mı bitti mi?  Grin

Yapacak bir şey kalmadı adaletsiz dağıtım yaptılar. Az gelmiştir çok gelmiştir bunlardan önemlisi hakkımızı ne almamız gerektiğini söylemediler. Şimdi ben derim ki bana az gelmiş, eğer güven sağlamış olsalardı sayılmayan mesajım var der unuturdum. Sayılmayan mesaj mı var, yediler mi yuttular mı nereden bileyim. İtirazımızı tabloların açılması yönünde yaptık bizi saymadılar ben zaten ondan sonra unuttum ister göndersinler ister göndermesinler dedim. Geldi hatta beklentimin üstünde gönderdiler ama mesele bu değil ki. Ben tutmayı düşünüyordum bu sayede fiyat artabilir çok daha fazla kazanabilirdim. Daha fazlasını geçeyim zamanında eksiksiz göndermiş olsalardı ucuzdan başka coin alabilirdim. Bizi yordular uğraştırdılar. Ben hangi kampan ile uğraşacağım hepsi böyle yaparsa. Bir ay oldu geçti yeni kampanyaya katılmadım heves bırakmadılar.
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
November 21, 2017, 11:55:00 PM

yanlıs bilmiyorsam imza basından itibaren bountyleri kontrol etmek için tablo erişime kapalıydı , en başından olay falso ile başlamış.

daha önce hiç şeffaf olmayan bir bountye denk gelmemiştim , doğal olarak da akılda soru işaretleri bırakıyor bu durum . Acaba kimler ne numaralar yapmıstır fark ettirmeden...
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
November 22, 2017, 12:55:44 AM

yanlıs bilmiyorsam imza basından itibaren bountyleri kontrol etmek için tablo erişime kapalıydı , en başından olay falso ile başlamış.

daha önce hiç şeffaf olmayan bir bountye denk gelmemiştim , doğal olarak da akılda soru işaretleri bırakıyor bu durum . Acaba kimler ne numaralar yapmıstır fark ettirmeden...

Hayır en başında açıktı spreadsheet . Sonra hafta kapattılar . Sonra güvenliğiniz için dediler . Lan 4 hafta nerdeydiniz derler adama .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Tadic
Full Member

Activity: 434
Merit: 100

View Profile
November 22, 2017, 01:24:10 PM

Aldığım token 0.1 ETH bile etmedi ama Etherdeltada sattım geçtim. Bu dolandırıcıların adını nerede görsem kötülemeye devam edeceğim. Emeklerinin karşılığını alamayan tüm bounty katılımcılarına geçmiş olsun.
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
November 22, 2017, 04:47:53 PM

Bana bir t-short parası gelmiş resmen vay arkadaş demekki boşuna blog yazmışız zaten face ve twitter falan hiç bir şey gelmemiş bir rafa kalkacak bir proje daha.
whiteblack1274
Member
**

Activity: 83
Merit: 10

View Profile
November 22, 2017, 04:50:55 PM

Bana bir t-short parası gelmiş resmen vay arkadaş demekki boşuna blog yazmışız zaten face ve twitter falan hiç bir şey gelmemiş bir rafa kalkacak bir proje daha.

Hocam en güzeli sosyal medya imza filan benim fikrimce o kadar çaba uğraş vermiyorsunuz en azından.

TWITTER ◢                    ☆✩✩✩✩ FTEC ☆✩✩✩✩                      ◢ WHITEPAPER  ◢       24
   WEBSITE ◢                 First Trading Ecosystem                    ◢ MEDIUM          ◢     April     
TELEGRAM ◢                For Traders ✧ By Traders                    ◢ FACEBOOK     ◢    Public Sale     
dakota neat
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
November 23, 2017, 10:41:18 AM

Hocam en güzeli sosyal medya imza filan benim fikrimce o kadar çaba uğraş vermiyorsunuz en azından.

ustam sen sanırım imza parasında güzel bir kazanç sağlamadın. imzalarda bualarda 5-6 bin dolar para alan adamlar var Cheesy
Tobi777
Full Member

Activity: 406
Merit: 121

View Profile
November 24, 2017, 11:43:14 PM

Yaw bu projeyi 3, 5 kişi biliyorken bountylerinde giren biriyim. Hiç mi bişey gelmez Sad Bir daha banka projesinin bountylerinde girenin..
Solarminer
Hero Member

Activity: 826
Merit: 502

View Profile
November 25, 2017, 08:45:47 AM

Yaw bu projeyi 3, 5 kişi biliyorken bountylerinde giren biriyim. Hiç mi bişey gelmez Sad Bir daha banka projesinin bountylerinde girenin..

Hangi kampanyasına katılmıştın ? İmza ? Twitter ? Gerekli şikayet formunu doldurmuş muydun ? Telegram grubundan Jack ' e yaz bir . Bayağı yardımcı olmuş herkese . İş işten geçti ama yine dene bir şansını ..
unois
Hero Member

Activity: 858
Merit: 500

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
November 26, 2017, 01:41:47 AM

başta ödüller taksitle yatırılacak diye açıklama yapmadıkları için pişman oldular, fiyat birden çakılmasın diye böyle bir yöntem geliştirdiler kendi kafalarına göre. bu yöntemi geliştirlerken de geliştirdikleri kafalarına sıktılar aynı zamanda. ödül avcısını üzmeyeceksin kardeşim, eğer üzersen projeyi götüne sokar yatırımcı.

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
[]
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
November 27, 2017, 06:59:29 AM

Kimse hak falan alamadı o.ç mail atmışlar banada yatırım yapmadığınız için bounty alamazsınız demişler. Eee o zaman baştan belirtseydin o kadar sosyal medya reklamı yaptırdın bana birde blog yazdım
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
November 27, 2017, 07:43:02 AM

Bounty de olay çıkartan tokenlerin en üst zirvesine taşıyabiliriz Change ekibinin yaptığı şuursuzluk yüzünden. Daha halen hesaplanan net bir formül yok resmen. Stake başına kaç dağıttıklarını açıklamadılar . Çünki ortak bir payda da bunu yapabilmeleri çok zor . Telegram grubundan zamanında 3 - 5 kişi sesini çok yükseltti forumda ANN ' de devamlı güncel tutunca mecburen 2. 3. part ödemelerini yaptılar . Hiç yoktan şaka gibi bir mebla ile çıkmadık tek sevindirici yanı o . Smiley
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
November 27, 2017, 07:05:28 PM

ya bunun bount dağıtımı oldu mu acaba? ben adresime bakıyorum ama gelen herhangi bir şey yok. twittere katılmıştım, şimdi gözüme çarptı ödüller dağıtılmış denince merak ettim ama hala dökümanlar kapalı gibi. son durum nedir acaba?

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌