Bitcoin Forum
May 06, 2024, 12:57:55 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Poll
Question: Vase misljenje?
ETH - 14 (45.2%)
Dash - 0 (0%)
Monero - 8 (25.8%)
LiteCoin - 2 (6.5%)
ZCash - 7 (22.6%)
Total Voters: 31

Pages: « 1 2 3 4 5 [6]  All
  Print  
Author Topic: Po vasem sta se isplati kopati najvise sad  (Read 5086 times)
Shade6999
Member
**
Offline Offline

Activity: 179
Merit: 11


View Profile
January 10, 2018, 07:20:03 AM
 #101

jel itko od vas probao mozda majnat chaincoin? ja brijem da se on isplati majnat....

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY (PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Tor]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714957075
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714957075

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714957075
Reply with quote  #2

1714957075
Report to moderator
fruitspirit
Member
**
Offline Offline

Activity: 164
Merit: 13


View Profile
January 10, 2018, 08:50:33 AM
 #102

Jesi li ga rudario možda do sad? Jer da jesi tipa prošle godine sad bi se lijepo isplatilo to što si mogao izrudariti Cheesy

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY (PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Tor]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
Beganvk
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 60
Merit: 3


View Profile
January 10, 2018, 11:33:56 AM
 #103

po mom misljenju ether Cheesy pozdrav

* Denarius: Ancient Money for a New World *
- Bitcoin Talk -  (https://bitcointalk.org/index.php?topic=1967207.0)
Sn1p3r
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 48
Merit: 0


View Profile
January 10, 2018, 08:05:12 PM
 #104

Monero i zcash - manje struje i manje opterecenje opreme
ETH - vece opterenje opreme i veca potrosnja struje
bachani_rs
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 37
Merit: 0


View Profile
January 10, 2018, 10:54:12 PM
 #105

Ethereum.  Smiley
dadesu
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 378
Merit: 258



View Profile
January 11, 2018, 11:16:04 AM
 #106

Pa nije samo bas ethereum, bilo bi jednostavno da postoji samo jedna vrsta kartica u opticaju.
Mnoge amd kartice su i dalje uglavnom za etn ( ne eth) koji je u monero algou i vrlo je dobar zbog male potrosnje struje.
Sto se nvidija kartica tice tj je sarenoliko i uglavnom u zadnje vreme su dosta dobri koini sa NeoScrypt algom.

           ▀██▄ ▄██▀
            ▐█████▌
           ▄███▀███▄
         ▄████▄  ▀███▄
       ▄███▀ ▀██▄  ▀███▄
     ▄███▀  ▄█████▄  ▀███▄
   ▄███▀  ▄███▀ ▀███▄  ▀███▄
  ███▀  ▄████▌   ▐████▄  ▀███
 ███   ██▀  ██▄ ▄██  ▀██   ███
███   ███  ███   ███  ███   ███
███   ███   ███████   ███   ███
 ███   ███▄▄       ▄▄███   ███
  ███▄   ▀▀█████████▀▀   ▄███
   ▀████▄▄           ▄▄████▀
      ▀▀███████████████▀▀
DeepOnion
Anonymous and Untraceable
ANN  Whitepaper  Facebook  Twitter  Telegram  Discord 





      ▄▄██████████▄▄
    ▄███▀▀      ▀▀█▀   ▄▄
   ███▀              ▄███
  ███              ▄███▀   ▄▄
 ███▌  ▄▄▄▄      ▄███▀   ▄███
▐███  ██████   ▄███▀   ▄███▀
███▌ ███  ███▄███▀   ▄███▀
███▌ ███   ████▀   ▄███▀
███▌  ███   █▀   ▄███▀  ███
▐███   ███     ▄███▀   ███
 ███▌   ███  ▄███▀     ███
  ███    ██████▀      ███
   ███▄             ▄███
    ▀███▄▄       ▄▄███▀
      ▀▀███████████▀▀
.
kamenix
Member
**
Offline Offline

Activity: 75
Merit: 10


View Profile
January 11, 2018, 11:19:14 AM
 #107

Mislim da s Bitcoinom ne možeš pogriješiti. Cheesy

hermajani
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 16
Merit: 0


View Profile
January 11, 2018, 11:51:06 AM
 #108

Obzirom da dosta ljudi iz moje okoline se bavi rudarenjem, znam da skoro svi se bave rudarenjem etheriuma. Smiley
realRioda
Member
**
Offline Offline

Activity: 173
Merit: 79

https://idena.site


View Profile WWW
January 11, 2018, 12:43:44 PM
 #109

Uvek popularno pitanje i nemoguće za odgovor sa sigurnošću zato što ne možemo da predvidimo budućnost Smiley

Rudarim tek od 15.7.2017. i nemam baš mnogo iskustva.
Počeo sam sa 3x Nvidia GTX1060 3gb, pa sam dokupio još 3...

ZCash (ZEC), algo Equihash - ~4 meseca
iskustvo sa ovim algoritmom mi govori da dosta zavisi od Core clock-a GPU-a, i troši max struju tj koliko mu dozvoliš sa power limitom

Vertcoin (VRT), algo Lyra2v2 - 10ak dana
ovaj algo troši manje struje, tj rig je bio manje bučan, generisao manje toplote, nisam mnogo eksperimentisao

Verge (XVG), algo Lyra2v2 - 10ak dana

Electroneum (ETN), algo Cryptonight - 15ak dana
odličan algo, zavisi najvise od brzine memorije, gpu ostavite normalno, ili možda underclock, nisam eksperimentisao mnogo. Memoriju klokujete najvise sto mozete. Potrosnja struje je na 60%!!! Kartice se naprezu ni izbliza kao za ZEC. Od kako sam iskopao određenu količinu, vrednost im je skočila duplo... kul

Bytecoin (BTN), algo Cryptonight - kopam ga i sad
kao i ETN, samo sad mi je cilj da kopam različite jeftine novčiće i da ih ostavim u štednji u nadi da će nekad vremenom da skoče

Intensecoin (ITN), algo Cryptonight - kopam ga iz zezancije
kopam pomocu par procesora, cisto da skupim neku količinu novčića

ETH nisam kopao, isprva misleći da moje kartice sa samo 3GB vrama nece moci da kopaju ETH, kasnije se ispostavilo da mogu.

ETH, definitivno najbolja solucija za kopanje ako ne želite da rizikujete. Druga, moja strategija, kopajte razne novčiće male vrednosti koje i trenutno imaju neku normalnu isplativost ako bi ih prodali, a naravno, još bolje je ako ste u mogućnosti da ih ostavite sa strane kako bi dobili veću vrednost na kraju.

ojzika (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 70
Merit: 0


View Profile
January 11, 2018, 12:59:19 PM
 #110

Obzirom da dosta ljudi iz moje okoline se bavi rudarenjem, znam da skoro svi se bave rudarenjem etheriuma. Smiley

Sad narocito ETH se isplati jako!!!
CroBoy12
Member
**
Offline Offline

Activity: 536
Merit: 43


View Profile
January 11, 2018, 02:08:20 PM
 #111

Uvek popularno pitanje i nemoguće za odgovor sa sigurnošću zato što ne možemo da predvidimo budućnost Smiley

Rudarim tek od 15.7.2017. i nemam baš mnogo iskustva.
Počeo sam sa 3x Nvidia GTX1060 3gb, pa sam dokupio još 3...

ZCash (ZEC), algo Equihash - ~4 meseca
iskustvo sa ovim algoritmom mi govori da dosta zavisi od Core clock-a GPU-a, i troši max struju tj koliko mu dozvoliš sa power limitom

Vertcoin (VRT), algo Lyra2v2 - 10ak dana
ovaj algo troši manje struje, tj rig je bio manje bučan, generisao manje toplote, nisam mnogo eksperimentisao

Verge (XVG), algo Lyra2v2 - 10ak dana

Electroneum (ETN), algo Cryptonight - 15ak dana
odličan algo, zavisi najvise od brzine memorije, gpu ostavite normalno, ili možda underclock, nisam eksperimentisao mnogo. Memoriju klokujete najvise sto mozete. Potrosnja struje je na 60%!!! Kartice se naprezu ni izbliza kao za ZEC. Od kako sam iskopao određenu količinu, vrednost im je skočila duplo... kul

Bytecoin (BTN), algo Cryptonight - kopam ga i sad
kao i ETN, samo sad mi je cilj da kopam različite jeftine novčiće i da ih ostavim u štednji u nadi da će nekad vremenom da skoče

Intensecoin (ITN), algo Cryptonight - kopam ga iz zezancije
kopam pomocu par procesora, cisto da skupim neku količinu novčića

ETH nisam kopao, isprva misleći da moje kartice sa samo 3GB vrama nece moci da kopaju ETH, kasnije se ispostavilo da mogu.

ETH, definitivno najbolja solucija za kopanje ako ne želite da rizikujete. Druga, moja strategija, kopajte razne novčiće male vrednosti koje i trenutno imaju neku normalnu isplativost ako bi ih prodali, a naravno, još bolje je ako ste u mogućnosti da ih ostavite sa strane kako bi dobili veću vrednost na kraju.

Sa ETN se ne bi slozio nikako. Vidio bi da si prije 3 tjedna mogao izrudarit 2.4 puta vise coina, sada je to tesko i ne isplati se. Jedino sto se isplati rudarit po meni je ETH ili vidit neke nove coine koje su izasli bas taj dan kad si odlucio promjenit rudarenje u neki drugi coin pa mozda cijena toga coina naraste, a isto tako poceo si 1 dan rudarit pa bi izrudario vise.
natspace01
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 66
Merit: 5


View Profile
January 11, 2018, 04:54:52 PM
 #112

Sta mislite o Cindicator-u?
Ulagali ste u njega?

https://deeponion.org/apply.php?ref=1216868
DeepOnion ⚡ Anonymous & Untraceable Cryptocurrency
⚡ Join DeepOnion Team NOW! ⚡
pupeto
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 8
Merit: 0


View Profile
January 15, 2018, 07:09:00 PM
 #113

ZCL na miningpoolhub

odra g...
Anchyy
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 14
Merit: 0


View Profile
January 17, 2018, 11:27:39 AM
 #114

Ja sam za Eth i Zec..
CroDam
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 209
Merit: 100



View Profile
January 17, 2018, 12:27:37 PM
 #115

Ja bi minario ETH jel ima veliki potencijal.
MaliRudar
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 56
Merit: 0


View Profile
January 17, 2018, 03:13:09 PM
 #116

definitivno eth, mozda gledajuci dnevni profit nije najisplativiji ali dugorocno ako ce sto jako narasti to je eth:) samo diff je narastao jedno 25% u zadnjih mjesec dana jer svi krecu kopati eth, sto se mene tice volio bih da cijena sad pljasne na 500$ ili manje da se pola rudara makne:)
powerman24
Member
**
Offline Offline

Activity: 448
Merit: 12


View Profile
January 17, 2018, 09:41:25 PM
 #117

Sve zavisi od riga Smiley ali ponekad isplati se i malo coine kopati ; Eth i  Zcash

▄ ◤ DAGO Mining ◥ ▄  ▐░ ECOLOGICAL BITCOIN MINING ░▌
【We produce energy from renewable sources to use it for mining and the blockchain.】
ANN THREADFACEBOOKTWITTERWHITEPAPERYOUTUBE
joLE
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 10
Merit: 0


View Profile
January 17, 2018, 10:17:51 PM
 #118

definitivno eth, mozda gledajuci dnevni profit nije najisplativiji ali dugorocno ako ce sto jako narasti to je eth:) samo diff je narastao jedno 25% u zadnjih mjesec dana jer svi krecu kopati eth, sto se mene tice volio bih da cijena sad pljasne na 500$ ili manje da se pola rudara makne:)
+1 samo eth dugorocno
Pages: « 1 2 3 4 5 [6]  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!