Bitcoin Forum
May 24, 2024, 03:28:43 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 »
  Print  
Author Topic: [ANN] Centra Tech ICO | Dünya Genelinde Bankamatik Kartı & Sigortalı Cüzdan  (Read 11900 times)
mirallas (OP)
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 259

View Profile
August 28, 2017, 05:50:07 AM
Last edit: August 28, 2017, 07:03:12 AM by mirallas

Website: https://www.centra.tech
Blog Adresi: http://blog.centra.tech
Teknik Rapor: https://centra.tech/CentraWhitePaper.pdf [Draft Version 1.6 - Final Version will be released 7/25/17]
Token Satışı: https://www.centra.tech/token-sale/

Centra'ya Genel Bakış

Centra Tech'te emniyetli, güvenli ve her şeyden önemlisi sigortalı bir cüzdan ile bağlantı sağlayan dünyanın ilk multi-blockchain bankamatik kartını tasarladık. Centra, şu anda 8'den fazla kripto para birimini desteklemektedir; Bitcoin, Ethereum, ERC20 Tokenlar, Litecoin, Ripple, Dash, Zcash ve Monerayla birlikte ilerleyen zamanlarda daha fazla kripto parayı destekleyecektir.
Bankacılık hizmetlerine/imkanlarına sahip olmayanlar için küresel bir hesap çözümü yaratmak amacıyla platformumuzu tasarladık. Centra Card ile birlikte kullanıcılarımızın blockchain varlıklarını dünyanın her yerinde gerçek zamanlı olarak kullanmasını sağlamanın yanında transfer, değişim, harcama işlemlerinin tümünü hiçbir komisyon ödemeden yapmalarını sağlıyoruz. Bu, ürünlerimizin temelini oluşturan Currency Conversion Engine (CCE) (Döviz Dönüşüm Motoru) Modülü ile mümkün hale getirilmiştir.

Centra Tech, kriptopara birimlerini kabul edebilir şekilde tasarlanan Coin Bay (www.cBay.io) adı verilen dünyanın ilk Amazon stili mega mağazası olacak bir platformu faaliyete geçiriyor.

CBay mağazasında 100,000 'in üzerinde ürün listelenecek. Kullanıcılar, dünya çapında kargolama ile elektronik, kıyafet, ev eşyaları ve daha fazla seçeneğe erişebilecekler. Bu Kriptopara Pazaryeri, satıcıların platform üzerinde ürünlerini satmak için listelemesini ve güvenli bir gelir akışı oluşturulmasını sağlayacak.

Amerika Birleşik Devletleri ve tüm dünyada kullanıma uygundur. Visa, MasterCard ve Banks yaptığımız mevcut ortaklıklar desteklenen 100'den fazla ülkede kart çıkarma imkanı veriyor.

Centra Akıllı Cüzdan

Centra Cüzdan Uygulaması, Centra Bankamatik Kart'a kayıt yaptırmanızı, kripto varlıklarınızı görüntülemenizi ve fonksiyonları kontrol etmenizi kolaylaştırmanın yanı sıra akreditif mektubu veren bankalar ile bağlantı kurmadan ve alışılagelmiş zorluklar olmadan kartlarınızı açmanızı ve kapatmanızı sağlıyor. Kullanıcılar, hiçbir ücret ödemeden 100'den fazla ülkeye 5'den fazla para birimini gönderebilecek.  Bankalar arası döviz kuru dalgalanmalarına ilişkin maliyetler, yüksek ücretler olmadan son kullanıcı deneyiminin geliştirilmesi sağlanmıştır. Centra Cüzdanlarınızda saklamış olduğunuz tüm varlıklar emniyette ve güvendedir ayrıca her türlü hırsızlığa ve bilgisayar korsanlarına karşı sigortalıdır.

Centra Card

Centra Card, dünya çapında kullanıma uygun devrim niteliğinde bir üründür. İlk ICO teklifimiz sırasında sınırlı sayıda 2 farklı kart oluşturuyoruz. Bunlardan ilki olan Metal EMV Centra Black Card'ı, 100 ve daha fazlası ETH ile katkıda bulunan ilk 300 kişiye veriyoruz. Bu kartın sahip olduğu avantajlar, limitler ve programlar arttırılmıştır. İkinci teklifimiz olan Centra Gold Cart'ı ise 30 ve daha fazlası ETH ile katkıda bulunan ilk 500 kişiye veriyoruz. Ayrıca, bu kart geliştirilmiş ödül/limit programına sahiptir. İmza kartımız olan Centra Blue Card herkesin kullanıma uygun olacak. Centra Blue Cart'ı sanal kart olarak kullanabilirsiniz ya da doğrudan Centra Cüzdan Uygulaması'ndan sipariş edebilirsiniz.

Centra Token (CTR)
8/5/2017 tarihinde başlar, 10/5/2017 tarihinde sona erer

ICO'ya Genel Bakış

Centra Token (CTR) 5 Ağustos 2017'de Türkiye saati ile 19:00'da satışa sunulacak. ICO'yu aslında temmuz ayı sonunda başlatmayı planlıyorduk ancak teknik sebeplerden dolayı 5 Ağustos'a kadar ertelemek zorunda kaldık. Topluluk satışımızda, oluşturulmuş tüm CTR Token'ların %68'ini satın alınması için sunacağız. Oluşturulan tüm CTR Token'ların %17'sini; bug bounty kampanyası, iş geliştirme, topluluk projeleri, pazar genişletilmesi ve daha fazlası için ayırdık. Geriye kalan %15 Token ise; Centra Techs kurucularına, erken yatırımcılara, uzun vadeli karşılıklı çıkar yaratmak ve tokena bağlılıklarını arttırmak amacıyla çalışanlara ve uzun süreli değer sağlamak için ayırdık.

CTR Token Yapısı

Toplam CTR Token arzı 100,000,000 olacak. 5 Ağustos 2017 tarihinden itibaren ICO sırasında 68,000,000 Tokenı satışa sunacağız. ICO sırasında önceden belirttiğimiz %68 Token 10 Ekim 2017 saat 23:59 (TSİ 11 Ekim 06:59)'a kadar satılmaması durumunda, ICO dönemini sona erdirecek bir duyuru yayınlayacağız.

Satışa sunduğumuz %68 Tokenın tamamının satılmaması durumunda, satılmayan tokenlar yok edilecek ve buna göre düzenlenecek.
ICO sırasında 1/400 ETH karşılığında CTR token satın alabilirsiniz. Bu, her bir Ethereum için 400 CTR token alabileceğiniz anlamına gelmektedir. Ethereuma güncel değerinde dönüştürebilinecek Bitcoin, Litecoin ve diğer kripto paraları kabul edeceğiz.

Kullanıcılar ICO'nun ilk 48 saatinde %20 bonus, bunu takip eden 3-7. günlerde %10 bonus ve son olarak 8-14. günde %5 bonus kazanacaklar.

Centra Ödülleri Programı
Centra Card & Token Sahipleri Ödülleri

Centra Techs'in ana hedeflerinden birisi Tokenın ve Ürünün uzun vadeli başarısının sağlanması amacıyla gerçek kapsamlı bir ödül programı düzenlemekti. Şirketimizin ve ürünümüzün faydalarını tüm katılımcılarla paylaşmamız gerektiğini tüm inancımız ve gayretimizle gösteriyoruz. Centra Kartın 3 farklı çeşidini gerçeğe dönüştürmek için büyük şirketler, büyük bankalar ve major borsalarla ortaklıklar kurduk.

Centra Teknik Ekibi, Yol Haritası & Misyonu

Ekibimiz hayallerimizi gerçeğe dönüştürmek için çalışıyor. Buyrun, çekirdek ekibimizle tanışın:

Centra; ürünlerimizin ve tokenın uzun vadeli başarısının sürdürülmesi için stratejik büyüme ve farklı planlar hazırladı. Aşağıda bazı planlarımızı açıkladık ancak yatırımcılarımızı ve ortaklarımızı koruyan bankacılık/gizli iş nedenlerinden ötürü bir kısmını saklı tuttuk. Buna karşın, Kripto paralara bağlı bir dünya yaratmak ve kullanıcılarımızın alışveriş yapmasını sağlamk amacıyla nihai bir bankamatik kartı, cüzdan, pazar ve token oluşturma amacımız aynı kalmaktadır:

Centra Tech, kriptoparalara bağlı bir dünya oluşturmak için burada. Bir çok kolaylık ve yarar sağlayan dünya çapında bir üründe başarı hikayemize katılın. Herhangi bir sorunuz olması durumunda bize aşağıdaki sosyal kanallardan ulaşabilirsiniz:

Tanıtım Filmimiz: https://www.youtube.com/watch?v=s_JtdVXo4mk

Facebook: https://www.facebook.com/CentraCard
Slack: http://slack.centra.tech
Twitter: https://twitter.com/Centra_Card
Blog: http://blog.centra.tech
Medium: https://www.medium.com/@Centra

Medya
Youtube: http://youtube.centra.tech
Galeri: https://www.centra.tech/gallery
mirallas (OP)
Sr. Member

View Profile
August 28, 2017, 05:50:25 AM
Last edit: September 10, 2017, 02:31:12 PM by mirallas

nasituygun
Legendary
*

Activity: 952
Merit: 1006

View Profile WWW
August 28, 2017, 05:58:53 AM

Bu tarz kart projeleri.nedense tutuyor ama bu projenin muadili şuan piyasada zaten var bunların öne sürdükleri diğerlerinden daha ucuz. Ve düşük komisyon sanırım öne çıkan olayı bu ekibi iyi gibi duruyor belki ufak bir yatırım yapabilirim

▄▄███████████▄▄
     ▄██▀▀           ▀▀██▄
   ▄█▀   ▄▄█████████▄▄   ▀█▄
  █▀  ▄███████▌ █▌ █████▄  ▀█
 █▀  ██  ██         ▀█████  ▀█
▐█  ██▀▀█████   ▄▄▄   █████  █▌
█▌ ▐██▄▄████▌  ████   █████▌ ▐█
█  ███  ████        ▄███████  █
█▌ ▐█▀▀████▌   ▄▄▄  ▀██████▌ ▐█
▐█  █▄▄████   ████   ▐█████  █▌
 █▄  ████           ▄█████  ▄█
  █▄  ▀████  ███  ██████▀  ▄█
   ▀█▄   ▀▀█████████▀▀   ▄█▀
     ▀██▄▄           ▄▄██▀
        ▀▀███████████▀▀
bitcore.
...The Future Is Now...
▄▄▄▄▄▄▄▄    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄

██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
                 ▄▄██
 ▄██████████████████████▄
█▀         ▄▄██▀▀   ██  ▀█
█▄     ▄▄██▀▀        ██  █
█▀█████████████████████████▄
█                          ▀█
█                           █
█              ▄████▄       █
█             ██▀  ▀██      █
█            ▐█▌    ▐████████
█             ██▄  ▄██      █
█              ▀████▀       █
█                           █
█▄                         ▄█
 ▀█████████████████████████▀
.
iOs
Android

██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███               ███
▐██   ▐█▄   ▄███▄   ██▌
██▌    ███▄██████▀  ▐██
██▌    ▐████████    ▐██
▐██     ▐██████     ██▌
 ███   ▀█████▀     ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███       ▄███    ███
▐██       █████     ██▌
██▌       ███       ▐██
██▌     ███████     ▐██
▐██       ███       ██▌
 ███      ███      ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███         ▄▄█▌  ███
▐██      ▄▄█████    ██▌
██▌   ▄████████     ▐██
██▌  ▐████████      ▐██
▐██    ▀▀████       ██▌
 ███     ▀██       ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀
Website
ANN
Block Explorer
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
August 28, 2017, 06:20:49 AM

pre-icoda 15+ milyon dolar topladığınıda belirtseydiniz daha iyi olurdu.sırf bu başarıdan dolayı henuz projeden haberi olmayıp bu başlıga giren insanların daha çok ilgisini çekecek diye düşünüyorum. çeviri için teşekkürler.
polat90
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
August 28, 2017, 06:22:28 AM

geçen gün coinmarketcap te görüp şaşırmıştım ico bitmeden nasıl girdi falan diye heralde önsatış yapılmış,şu an etherdelta da işlemler devam ediyor fakat ico fiyatı altına bulunabilir mi bilmiyorum,takip ettiğim kadarıyla çok güzel yatırım almıştı ve takibime aldığım proje çeviri içinde başvurmuştm ama size vermiş yönetici , teşekürler elinize sağlık
PokerStein1
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
August 28, 2017, 06:36:02 AM

Bu kadar ilgiden sonra ico fiyatinin 1 dolarin altinda olmayacagini dusnuyorum.

muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
August 28, 2017, 06:50:00 AM

Arkadaslar ico su tam olarak hangi tarihte yapılıcak bi bilginiz varmı Huh Pre icosu bitti sanırım...
mirallas (OP)
Sr. Member

View Profile
August 28, 2017, 06:50:27 AM
Last edit: August 28, 2017, 07:04:01 AM by mirallas

pre-icoda 15+ milyon dolar topladığınıda belirtseydiniz daha iyi olurdu.sırf bu başarıdan dolayı henuz projeden haberi olmayıp bu başlıga giren insanların daha çok ilgisini çekecek diye düşünüyorum. çeviri için teşekkürler.

Çeviriyi bir kaç saat önce paylaştım bu yüzden henüz duyuru paylaşamadım, bundan sonraki duyuruları eş zamanlı olarak paylaşmaya çalışacağım. İlginiz için teşekkür ederim

Turkoin
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 250

View Profile
August 28, 2017, 07:01:09 AM

Çeviriyi bir kaç saat önce paylaştım, bundan sonraki duyuruları eş zamanlı olarak paylaşmaya çalışacağım. İlginiz için teşekkür ederim
şu kart projelerinden birisi aktif kullanılmaya başlasın artık. hepsi visa, mastercard destekliyiz diyor ama net açıklama yok icodan sonra o simgeyi de kaldırıyorlar. hepsine çok güzel proje diyoruz. öyle de ama icraat yok adamlarda. Smiley

monaco, tenx, tokencard, impere şimdi de bu hadi hayırlısı bakalım.

coininiz bol olsun. Smiley
KASAP
Member
**

Activity: 72
Merit: 10

View Profile
August 28, 2017, 07:26:32 AM

Şuan pre ico bittimi yoksa bu pre icomu ?

Sitesine baktım ico ya katılmak için ancak satış yapıldığını gösteren bir link bulamadım. (ETHERYUM ları nereye göndereceğimizi bulamadım, ETH adresini göremedim).
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
August 28, 2017, 07:38:11 AM

butun exchangelere girecegini soylemişler.polonex dahil.
dogru mu acaba.
bu arada etherdeltada su anda 2.35 usd.
mirallas (OP)
Sr. Member

View Profile
August 28, 2017, 07:54:34 AM

Sitesine baktım ico ya katılmak için ancak satış yapıldığını gösteren bir link bulamadım. (ETHERYUM ları nereye göndereceğimizi bulamadım, ETH adresini göremedim).

Pre-ico da 18 milyon dolar topladı ve bitti. ICO'nun ilk 14 gününde %20 ile %5 arasında değişen oranlarda bonuslardan faydalanabilirsiniz.
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
August 28, 2017, 07:55:27 AM

ICO bitmeden etherdelta da nasıl satışa çıkıyor daha 22 gün var ico'nun tamamlanmasına,başka bir başlıkta ciddi scam iddaaları var arkadaşlar
kimkibu
Sr. Member

Activity: 561
Merit: 274

View Profile
August 28, 2017, 08:27:07 AM

scam iddiaları ether deltada satıldıgı için mi var? keşke linki paylaşsaydınız.

etherdeltada işleme başlayınca  yoneticiler hemen açıklama yaptı kesinlikle etherden işlem yapmayın diye.projenin ilk başlarındada scam iddiaları vardı ama buna ragmen çok iyi topladı.artık türkce bir başlıgı olduguna göre sanırım daha detaylı bilgileri bu başlıktan toplayabiliriz.topic topic gezmek bi zaman sonra çok zor oluyor.çeviri için teşekkürler bu arada.
KASAP
Member
**

View Profile
August 28, 2017, 08:28:16 AM

Pre-ico da 18 milyon dolar topladı ve bitti. ICO'nun ilk 14 gününde %20 ile %5 arasında değişen oranlarda bonuslardan faydalanabilirsiniz.

İco ya katılmak istiyorum şimdi ancak Etheryum göndermek için adreslerini göremedim yardımcı olurmusun.
mirallas (OP)
Sr. Member

View Profile
August 28, 2017, 09:05:42 AM

etherdeltada işleme başlayınca  yoneticiler hemen açıklama yaptı kesinlikle etherden işlem yapmayın diye.projenin ilk başlarındada scam iddiaları vardı ama buna ragmen çok iyi topladı.artık türkce bir başlıgı olduguna göre sanırım daha detaylı bilgileri bu başlıktan toplayabiliriz.topic topic gezmek bi zaman sonra çok zor oluyor.çeviri için teşekkürler bu arada.

Diğer başlığı da takip ediyordum artık bu başlık altında tüm duyuruları ve haberleri paylaşabiliriz. Rica ederim, umarım herkes başlıktan faydalanabilir. Ayrıca telegramda da her gün etherdelta soruları geliyor, ekip etherdelta'dan trade yapılmaması konusunda sık sık uyarı yayınlıyor.

İco ya katılmak istiyorum şimdi ancak Etheryum göndermek için adreslerini göremedim yardımcı olurmusun.

ICO, 19 Eylülde başlayacak. Duyuruları bu başlık altından takip edebilirsiniz
hchc
Hero Member

Activity: 504
Merit: 500

View Profile
August 28, 2017, 09:48:33 AM

Benzer projeler olmasına rağmen centraya da ilgi büyük oldu,diğerlerine göre avantajı sigorta olayı ve desteklediği token sayısının fazla olması galiba. Herkes gibi aklımı kurcalayan ise şimdiden etherdelta da işlem görmesi,ekip trade yapmayın diyor ama neden trade e açık o halde coinler? kendilerinin elinde değil mi bu olay. sıkıntısız bi süreç olurda borsalara girerse buda diğer projeler gibi tenx,monaco gibi yatırımcısına kazandırır

............
.           ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
        ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
   ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
     ▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
       ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
          ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

..           ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
        ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
     ▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
       ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
          ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

.............
KASAP
Member
**

View Profile
August 28, 2017, 10:23:16 AM

Diğer başlığı da takip ediyordum artık bu başlık altında tüm duyuruları ve haberleri paylaşabiliriz. Rica ederim, umarım herkes başlıktan faydalanabilir. Ayrıca telegramda da her gün etherdelta soruları geliyor, ekip etherdelta'dan trade yapılmaması konusunda sık sık uyarı yayınlıyor.

ICO, 19 Eylülde başlayacak. Duyuruları bu başlık altından takip edebilirsiniz

Centra Token (CTR) 5 Ağustos 2017'de Türkiye saati ile 19:00'da satışa sunulacak. ICO'yu aslında temmuz ayı sonunda başlatmayı planlıyorduk ancak teknik sebeplerden dolayı 5 Ağustos'a kadar ertelemek zorunda kaldık. Topluluk satışımızda, oluşturulmuş tüm CTR Token'ların %68'ini satın alınması için sunacağız. Oluşturulan tüm CTR Token'ların %17'sini; bug bounty kampanyası, iş geliştirme, topluluk projeleri, pazar genişletilmesi ve daha fazlası için ayırdık. Geriye kalan %15 Token ise; Centra Techs kurucularına, erken yatırımcılara, uzun vadeli karşılıklı çıkar yaratmak ve tokena bağlılıklarını arttırmak amacıyla çalışanlara ve uzun süreli değer sağlamak için ayırdık.

CTR Token Yapısı
Toplam CTR Token arzı 100,000,000 olacak. 5 Ağustos 2017 tarihinden itibaren ICO sırasında 68,000,000 Tokenı satışa sunacağız. ICO sırasında önceden belirttiğimiz %68 Token 10 Ekim 2017 saat 23:59 (TSİ 11 Ekim 06:59)'a kadar satılmaması durumunda, ICO dönemini sona erdirecek bir duyuru yayınlayacağız.

Burda 5 ağustosda başlıcak yazırda
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
August 28, 2017, 10:50:34 AM

Çok ciddi bir yatırım alacak gibi ön satış bile patlamış gitmiş
etherdeltada ki durumdan scam muhabbeti çıkmış galiba ben bir konu açmıştım orda bir arkadaş bahsetmişti scam olayından
reddit de falanda scam diye konular dolanıyormuş,ben inanmıyorum çok güzel yatırım aldılar
omorfi
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 264

View Profile
August 28, 2017, 11:14:43 AM

Bu scam muhabbetini millet korksun icodan alamasın diye maksatlı cıkartıyorlardır belki. Daha sonra borsadan millete yıkabilmek icin aa bakın scam degilmiş hemen alın.
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 »
  Print  

Jump to: