Bitcoin Forum
May 27, 2024, 12:03:36 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 »
  Print  
Author Topic: [ANN] Centra Tech ICO | Dünya Genelinde Bankamatik Kartı & Sigortalı Cüzdan  (Read 11900 times)
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
September 03, 2017, 10:22:40 AM

Ico fiyatı açıklanmış sanırım ana konu'da 1 ETH = 200 CTR olacağı söyleniyor. Ayrıca 7 eylül'de Black ve Titanium kartları Amerikalı ve Koreli müşterilerine yollamaya başlayacaklarmış. Eylül sonunda ise diğer ülkelerdeki müşterilere gönderilecekmiş , Pre-ICO'dan girenler çok ciddi karlar elde etmiş gibi duruyor şimdiden , Centra To the mooooon Cheesy

Edit : Evet kesin bilgi slack channel'de kuruculardan Sam'e sordum 1 eth = 200 Centra olacak.

Edit 2 : Pre-ICO'da 50 milyon satılmış , ICO'da toplamda 18 milyon token satılacakmış Almak isteyenlerin acele etmesi gerekecek sanırım.

Bilgilendirme teşekkür ederim ayrıca;
Pre-ico'da 1 Ethereum karşılğında 400 CTR Token verildi. Global forumda %20 bonusla 480 token aldığını söyleyen üyeler var. Genel olarak 1 CTR = 0,0025 ETH e satılmış oldu.
Centra Blue ve Gold kartların ekim ayında gönderilmesi planlanıyor.

Bende 1 Eth = 480 aldım yanlız ICO'da. Ayrıca bir sürede Ethdelta'dan 1 ETH = 500 eth civarı aldım tekrardan.

bende çok ikilemde kaldım deltadan alıp almamakla. dev ekip sürekli almayın diyordu ico da daha ucuza alabilirsiniz vs. güzel kandırıldık. pre-ico fiyatının 2 katına ico ya çıkıyor adamlar...
mirallas (OP)
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 259

View Profile
September 03, 2017, 10:31:07 AM

Ico fiyatı açıklanmış sanırım ana konu'da 1 ETH = 200 CTR olacağı söyleniyor. Ayrıca 7 eylül'de Black ve Titanium kartları Amerikalı ve Koreli müşterilerine yollamaya başlayacaklarmış. Eylül sonunda ise diğer ülkelerdeki müşterilere gönderilecekmiş , Pre-ICO'dan girenler çok ciddi karlar elde etmiş gibi duruyor şimdiden , Centra To the mooooon Cheesy

Edit : Evet kesin bilgi slack channel'de kuruculardan Sam'e sordum 1 eth = 200 Centra olacak.

Edit 2 : Pre-ICO'da 50 milyon satılmış , ICO'da toplamda 18 milyon token satılacakmış Almak isteyenlerin acele etmesi gerekecek sanırım.

Bilgilendirme teşekkür ederim ayrıca;
Pre-ico'da 1 Ethereum karşılğında 400 CTR Token verildi. Global forumda %20 bonusla 480 token aldığını söyleyen üyeler var. Genel olarak 1 CTR = 0,0025 ETH e satılmış oldu.
Centra Blue ve Gold kartların ekim ayında gönderilmesi planlanıyor.

Bende 1 Eth = 480 aldım yanlız ICO'da. Ayrıca bir sürede Ethdelta'dan 1 ETH = 500 eth civarı aldım tekrardan.

bende çok ikilemde kaldım deltadan alıp almamakla. dev ekip sürekli almayın diyordu ico da daha ucuza alabilirsiniz vs. güzel kandırıldık. pre-ico fiyatının 2 katına ico ya çıkıyor adamlar...

Tespit ettikleri kullanıcılara kart gönderilmeyeceği söyleniyor. Onun dışında oluşabilecek olumsuz durumlar karşısında mesuliyet kabul etmiyorlar. Şu anda ETH bazında etherdeltada da ICO fiyatına yakın bir fiyata geldi
cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
September 03, 2017, 11:09:35 AM

bende etherdeltadan almıyorum ico fiyatının çok uçuk olacağını sanmıyorum ayrıca ekip ordan almayın dediğine göre vardır bi bildikleri diye düşünüyorum icoyu bekleyeceğim
PokerStein1
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
September 03, 2017, 12:36:28 PM

bende etherdeltadan almıyorum ico fiyatının çok uçuk olacağını sanmıyorum ayrıca ekip ordan almayın dediğine göre vardır bi bildikleri diye düşünüyorum icoyu bekleyeceğim

Şu an bayağı bir popüler hale geldi Centra , uzakdoğu piyasası vs.. bayağı bir işin içindeler ICO çok çabuk bitme ihtimali mevcut. Ico fiyatının çok uçuk olmayacağını sanmanıza gerek yok zaten açıkladılar 1 ETH = 200 CTR olacak.

mirallas (OP)
Sr. Member

View Profile
September 03, 2017, 07:54:33 PM

Şu an bayağı bir popüler hale geldi Centra , uzakdoğu piyasası vs.. bayağı bir işin içindeler ICO çok çabuk bitme ihtimali mevcut. Ico fiyatının çok uçuk olmayacağını sanmanıza gerek yok zaten açıkladılar 1 ETH = 200 CTR olacak.

Şu anda projeye olan ilgi iyi durumda. Global forumda eski konusunda baya rağbet görmüştü, yeni duyuru konusunda da aynı ilgiyi görüyor. Mesaj vasıtasıyla küçük bir hatırlatma da yapalım ICO 19 Eylül TSI 19:00'da başlayacak
Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
September 03, 2017, 08:01:19 PM

Monetha'nın ico günü 125 bin kişi websitesine girmişti
Centra'da 20 bin kişi girmiş sonraki günler 5 bin kişi bile zar zor girmiş

Orda olan 20-30 milyon dolar yatırımı ekip kendisi yapmış, icoda oltaya düşmenizi tavsiye etmem.
membis
Full Member

Activity: 336

View Profile
September 03, 2017, 08:04:27 PM

Ico yapılmadan borsada işlem görmesinin bir esprisi var mı? Bana çok mantıklı gelmiyor.
mirallas (OP)
Sr. Member

View Profile
September 06, 2017, 10:14:13 PM

Whitelist kayıt tarihleri 5 eylülden başlayıp 14 eylüle kadar devam edecek. Whitelist token fiyatı ICO'yla aynı olacak. Whiteliste katılmak için şu kurallara dikkat etmeniz gerekiyor:

1- Centra slack kanalına üye olmanı gerekiyor, eğer üye değilseniz şu linkten üye olabilirsiniz https://centratech.herokuapp.com/
2- Whitelist formunu doldurmanız gerekiyor: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfIb2XhaZffJmEHPs1clnUJgXbAxif20jHnUphSMfu6JT-jkg/viewform
3- Whitelist yatırım tutarı minimum 5 ethereumdur:

Yatırım tutarına göre kart türleri:
  • 5+ ETH = Centra Wallet & Centra Blue® Card
  • 30+ ETH = Centra Wallet & Centra Gold® Card
  • 40+ ETH = Centra Wallet & Centra Gold® Metal Card Edition
  • 100+ ETH = Centra Wallet & Centra Black® Metal Card Edition
  • 500+ ETH = Centra Wallet & Centra Titanium® Metal Card Edition
omorfi
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 264

View Profile
September 06, 2017, 10:52:03 PM

Cok scam soylentileri cıkmıstı ama. Scam denilen ihya oluyor arkadaslar her söylenene bakmamak lazım. Finansal yonu olan her proje gayet guzel.  Sagda soldada baya reklamı dönüyor centranın
USScrypto
Hero Member

Activity: 602
Merit: 500

View Profile
September 06, 2017, 11:02:14 PM

Cok scam soylentileri cıkmıstı ama. Scam denilen ihya oluyor arkadaslar her söylenene bakmamak lazım. Finansal yonu olan her proje gayet guzel.  Sagda soldada baya reklamı dönüyor centranın

Monaco için de aynısını diyorlardı hocam scam muhabbetlerini takmıyorum artık somut bir delil olmadıkça. Scam dediklerine girmek lazım 5x-10x yapıyor Smiley
mirallas (OP)
Sr. Member

View Profile
September 06, 2017, 11:21:08 PM

Cok scam soylentileri cıkmıstı ama. Scam denilen ihya oluyor arkadaslar her söylenene bakmamak lazım. Finansal yonu olan her proje gayet guzel.  Sagda soldada baya reklamı dönüyor centranın

Malesef her projeye çamur atan bir kitle var, kulak asmamak gerekiyor. Güzel reklam çalışması yaptılar bugüne kadar, elbette başarılı olup olamayacağını bilemeyiz zaten bilsek büyük miktarlarda yatırım yaparız ama Centra'nın büyük potansiyeli olduğu aşikar. Özellikle monacodaki belirsizlikten ve gelen kötü haberlerden sonra proje üzerinde çalışırlarsa fırsata çevirip güzel yerlere gelebilirler
PokerStein1
Full Member

Activity: 392

View Profile
September 07, 2017, 12:28:06 AM

Cok scam soylentileri cıkmıstı ama. Scam denilen ihya oluyor arkadaslar her söylenene bakmamak lazım. Finansal yonu olan her proje gayet guzel.  Sagda soldada baya reklamı dönüyor centranın

Malesef her projeye çamur atan bir kitle var, kulak asmamak gerekiyor. Güzel reklam çalışması yaptılar bugüne kadar, elbette başarılı olup olamayacağını bilemeyiz zaten bilsek büyük miktarlarda yatırım yaparız ama Centra'nın büyük potansiyeli olduğu aşikar. Özellikle monacodaki belirsizlikten ve gelen kötü haberlerden sonra proje üzerinde çalışırlarsa fırsata çevirip güzel yerlere gelebilirler

Centra slack kanalindayim yoneticiler cok aktif Sam olsun Ray olsun devamli iletisim halindeler. Ayrica proje butun kredi karti projeleri icerisinde bir banka uzerinden regulasyon almis tek proje , Amerikali musteriler icin Visa diger musteriler icinse Mastercard ile calisiyorlar. Projeleri neredeyse hazir bugun icin Titanium ve Black kart adaylarina kartlarini postalayacaklarini soyluyolardi. Centra wallet app test etmek icin uye kayitlari alinmaya baslandi ayrica Cbay.io diye bir ebay benzeri projeleride var 80 kusur gun icinde acilacak acikcasi benim favorim Tenx`ti uzun bir sure fakat su an elimdeki tenx tokenlari ciddi sekilde satip hepsini Centra`ya atmak istiyorum cok gec olmadan. Ama bir ico sureci bitsin bakalim neler olacak bana kalirsa Poloniex gibi bir yere girdiginde 10 dolar`i cok rahat goruruz gibi , sevmiyorum yazmayi ama YTD yaziyim =D

pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
September 07, 2017, 05:40:42 AM

Whitelist kayıt tarihleri 5 eylülden başlayıp 14 eylüle kadar devam edecek. Whitelist token fiyatı ICO'yla aynı olacak. Whiteliste katılmak için şu kurallara dikkat etmeniz gerekiyor:

1- Centra slack kanalına üye olmanı gerekiyor, eğer üye değilseniz şu linkten üye olabilirsiniz https://centratech.herokuapp.com/
2- Whitelist formunu doldurmanız gerekiyor: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfIb2XhaZffJmEHPs1clnUJgXbAxif20jHnUphSMfu6JT-jkg/viewform

whitelisti doldururken 'min 5' yazdığı halde '2' yazdım ben göndereceğim tutara ; whitelistin onaylandığına dair mail geldi . mailde de '2' olarak belirtmiş onaylanan tutarı.
herhangi sorun yaşar mıyım 2 eth atacağım için ?

mirallas (OP)
Sr. Member

View Profile
September 07, 2017, 08:14:59 AM

whitelisti doldururken 'min 5' yazdığı halde '2' yazdım ben göndereceğim tutara ; whitelistin onaylandığına dair mail geldi . mailde de '2' olarak belirtmiş onaylanan tutarı.

Kurallarda gördüğünüz gibi whitelist için minumum 5 Ethereum sınırı getirilmiş ve duyuru yayınlamışlar, sorun yaşama ihtimaliniz çok yüksek. Bir sorun yaşamamanız adına 5 ETH ve üstü gönderemeyecekseniz ICO'da şansınızı denemenizi tavsiye ederim
stompysteve
Hero Member

Activity: 574

View Profile
September 07, 2017, 08:26:00 AM

Ico yapılmadan borsada işlem görmesinin bir esprisi var mı? Bana çok mantıklı gelmiyor.

Pre-ico yatırımcılarına tokenlar hemen gönderilmiş bu yüzden etherdeltada alıp satabiliyorlar. Şu anda ICO fiyatının altına gidiyor ETH bazında, alıp almama konusunda hala kararsızım
pitipawn
Full Member

View Profile
September 07, 2017, 08:38:00 AM

Kurallarda gördüğünüz gibi whitelist için minumum 5 Ethereum sınırı getirilmiş ve duyuru yayınlamışlar, sorun yaşama ihtimaliniz çok yüksek. Bir sorun yaşamamanız adına 5 ETH ve üstü gönderemeyecekseniz ICO'da şansınızı denemenizi tavsiye ederim

anladım hocam ; attıkları mesaj şöyle başladığı için sorma ihtiyacı duydum.

''Thank you for your interest in our Centra White List. You have been approved to participate with 2 ETH. Only send from the ETH address: ''

hani '2'yi kabul ettiklerini çıkarmıştım bunu okuyunca da , mail , girilen sayıya göre otomatik ayarlanıyo falan da olabilir gerçi .

teşekkürler bilgilendirme için , bi ara slacktan şeyapıyım. eğer oluyosa buraya da edit atarım .

mirallas (OP)
Sr. Member

View Profile
September 08, 2017, 07:50:04 AM

Centra Tech Slack grubu 2500 kişiye ulaştı. Güncellemeler hakkında daha erken bilgi almak için slack grubumuza katılın: https://centratech.slack.com/
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
September 08, 2017, 09:15:36 AM

Benim çok hoşuma giden bi proje kart tasarımlarını falan da çok beğendim umarım iyi kazanç sağlar icosuna katılacağım.

pitipawn
Full Member

View Profile
September 08, 2017, 09:25:50 AM

Benim çok hoşuma giden bi proje kart tasarımlarını falan da çok beğendim umarım iyi kazanç sağlar icosuna katılacağım.

whitelist için gereken 5 ethyi şu an sağlayamıyorum hocam ; o whitelist doldurma olayının dışında da mı bir satış olacak ? daha az miktarlarda katılım şansımız olacak mı yani ?

Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
September 08, 2017, 09:32:30 AM

whitelist için gereken 5 ethyi şu an sağlayamıyorum hocam ; o whitelist doldurma olayının dışında da mı bir satış olacak ? daha az miktarlarda katılım şansımız olacak mı yani ?

Daha az miktarda katılım yapılabilecek diye biliyorum sonuçta bi ico olacak herkese açık. şimdi whitelist e kaydoldum diyelim 5 eth gönderdim. daha sonra listede belirtilen karttan nasıl gönderecekler? hemen kullanıma başlanabilecek mi? vısa olduğuna göre ülkemizde de kullanılabilir bu kart heralde,varsa böyle bişey 5 eth ayarlar yollarım bi şekilde. kafamda deli sorular

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 »
  Print  

Jump to: