Bitcoin Forum
May 04, 2024, 07:06:29 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 »
  Print  
Author Topic: [ANN] Centra Tech ICO | Dünya Genelinde Bankamatik Kartı & Sigortalı Cüzdan  (Read 11900 times)
Jackling
Sr. Member

Activity: 357
Merit: 250

View Profile
September 08, 2017, 10:32:50 AM

imzası iyi birşeyler bırakır diye düşünüyodum. pre-icosu iyi geçince herkes atlamış imzasına.300 kişiyi geçmiş katılımcı sayısı.
etherdeltadan bende olsam almayın derdim.kendi malımı baskaları satıp benim oranlarımla oynanmasını istemem.zaten bu yuzden uzun bir sure ico fiyatını acıklamadılar.
monacoda yaşanan sıkıntılar yuzunden ben biraz daha çekimser olmaya başladım kart projelerine.
1714849589
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714849589
Reply with quote  #2

1714849589
Report to moderator
Make sure you back up your wallet regularly! Unlike a bank account, nobody can help you if you lose access to your BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714849589
Hero Member
*

Ignore
1714849589
Reply with quote  #2

1714849589
Report to moderator
1714849589
Hero Member
*

Ignore
1714849589
Reply with quote  #2

1714849589
Report to moderator
1714849589
Hero Member
*

Ignore
1714849589
Reply with quote  #2

1714849589
Report to moderator
mirallas (OP)
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 259

View Profile
September 09, 2017, 08:57:13 AM

imzası iyi birşeyler bırakır diye düşünüyodum. pre-icosu iyi geçince herkes atlamış imzasına.300 kişiyi geçmiş katılımcı sayısı.
etherdeltadan bende olsam almayın derdim.kendi malımı baskaları satıp benim oranlarımla oynanmasını istemem.zaten bu yuzden uzun bir sure ico fiyatını acıklamadılar.
monacoda yaşanan sıkıntılar yuzunden ben biraz daha çekimser olmaya başladım kart projelerine.

Projede olumlu havayı sezince genelde herkes doluşuyor imzaya, bu yüzden toplam  ödülün haftalara ya da oranlara  bölünüp projeye ilk güvenenle son güvenen arasında fark olmasının sağlanması gerekiyor ama şimdilik aynı düzen gidecek gibi duruyor kampanyalar

Monaco'da olumsuz hava olmasına rağmen fiyatı ico fiyatına göre çok iyi durumda. Keşke Centra da benzer performansı gösterebilse
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
September 09, 2017, 07:45:52 PM

icoya katılmak istiyorum ama whitelistin avantajı ne onu anlamadım şimdi kaydoldum diyelim bana ne gibi artısı olacak,lrc leri satınca eth leri değerlendirecek ico arayışına girdim buda yatırım yapacaklarımdan biri,whiteliste kaydoldum yine nolur nolmaz.bide tekrar sorayım yöneticiler almayın demiş ama bazen fiyat uygun denk geliyor etherdelta da alırsak bir sorun yaşar mıyız.
PokerStein1
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
September 09, 2017, 09:01:42 PM

icoya katılmak istiyorum ama whitelistin avantajı ne onu anlamadım şimdi kaydoldum diyelim bana ne gibi artısı olacak,lrc leri satınca eth leri değerlendirecek ico arayışına girdim buda yatırım yapacaklarımdan biri,whiteliste kaydoldum yine nolur nolmaz.bide tekrar sorayım yöneticiler almayın demiş ama bazen fiyat uygun denk geliyor etherdelta da alırsak bir sorun yaşar mıyız.

White list olunca hemen alabiliyorsunuz sanirim yanlis bilgi vermis olmayayim yinede.

torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
September 09, 2017, 09:15:08 PM

White list olunca hemen alabiliyorsunuz sanirim yanlis bilgi vermis olmayayim yinede.

white list dolandırılma ihtimalini azaltmasının yanında öncelik tanıyan bir sistem yatırımcı olacağını beyan edip seni ayırıyorlar bildiğim kadarıyla .
mirallas (OP)
Sr. Member

Activity: 406

View Profile
September 10, 2017, 02:37:42 PM

Whitelist sayesinde hem güvenliğiniz hem de ICO'ya katılma durumunuz garanti altına alınmış oluyor. Bazı icolarda da tokenların eşit dağıtılması sağlanıyor, balinaların projeye dahil olmaması adına. Ayrıca ICO'ya katılıp ethereumum yolda kaldı, gitmedi, satış kapandı durumlarına düşmüyorsunuz; şimdilik alınmış güzel bir önlem.

Ayrca teknik raporun final sürümünü paylaştık şurdan ulaşabilirsiniz: https://drive.google.com/open?id=0B1Jito5TzLYJcnZKQ0l3TVVWWG8
Blawpaw
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1027

View Profile
September 12, 2017, 06:14:05 AM

Bununda imza listesi dolmuş taşmış atlant gibi ama en azından önsatışta toplanan para bile gatrısayılır bi miktar.Atlant gibi boşa beklemiyor millet. whiteliste  kaydoldum ICO ya gireceğim nasipse bakalım. bundada enigmada yaşanan sorunlar yaşanırsa bahtsız bedevi ilan edeceğim kendimi.hiçbr icoya yetişemiyorum son zamanlarda
ysakay
Sr. Member

Activity: 616

View Profile
September 12, 2017, 07:36:57 AM

Whitelist için slack mı istiyor ben mi yanlış anlıyorum? Bu zımbırtıya slack a nasıl üye oluyoruz?
marpaci
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile
September 12, 2017, 01:22:54 PM

Slack'a üye olmakta bir şey yok. Onların verdiği linki tıklıyorsunuz, mail adresinizi giriyorsunuz, mailinize davet geliyor, oradaki linki tıklayıp bilgilerinizi giriyorsunuz.
polat90
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
September 12, 2017, 01:38:55 PM

şu ana kadar çıkan kart projeleri içinde belkide en iyisi centradır sitesindeki videoya bi gözatın , ne demek istediğimi anlayacaksınız.kaydolmayan varsa mutlaka whiteliste girmesini tavsiye ederim  https://www.centra.tech
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
September 12, 2017, 01:55:03 PM

şu ana kadar çıkan kart projeleri içinde belkide en iyisi centradır sitesindeki videoya bi gözatın , ne demek istediğimi anlayacaksınız.kaydolmayan varsa mutlaka whiteliste girmesini tavsiye ederim  https://www.centra.tech

tavsiye vermek riskli ki sağlam incelediysen mesele yok ve büyük olasılıkla incelediğinde söylüyorsun bakalım tokencard baya sıkmıştı beni ama bunada 1-2 gönderirim bakalım nasıl bir durum olcak
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
September 12, 2017, 03:21:54 PM

Ödeme yaptıktan sonra 2 gün içinde maille onaylama da mı gerekiyor. ICO sonrasında?

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
torikan
Hero Member

View Profile
September 12, 2017, 03:53:06 PM

benimde uzun zamandır dikkatimi çekiyorum katılmayı düşünüyorum baklım whiteliste giridim
daha önce kart projelerinden azım yanık ama bekleseydim karlı olcaktı dahayanamadım Cheesy ama bunda bi 6 ay beklerim sanırım
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
September 12, 2017, 03:59:57 PM

Whitelist e girdikten sonra ekranda çıkan adrese whitelist e yazdığımız kadar ether göndermemiz mi gerekiyor, çıkan adreste 5500 ether görünüyor millet yollamaya başlamış, diğer merak ettiğim ise kart gönderilecek mi whitelist katılımcılarına yatırım tutarı karşısında kart modelleri belirtilmiş

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
TurkiyePriest
Full Member

View Profile
September 12, 2017, 04:59:28 PM
Last edit: September 12, 2017, 05:30:26 PM by TurkiyePriest

Whitelist e girdikten sonra ekranda çıkan adrese whitelist e yazdığımız kadar ether göndermemiz mi gerekiyor, çıkan adreste 5500 ether görünüyor millet yollamaya başlamış, diğer merak ettiğim ise kart gönderilecek mi whitelist katılımcılarına yatırım tutarı karşısında kart modelleri belirtilmiş
Nasıl yani whitelisttekiler şimdi gönderebiliyor mu? 19unu beklememize gerek yok mu? Şuan gönderilebiliyormuş slackten sordum ancak whiteliste kayıt olduktan sonraki 2 gün içinde ödeme yapılması gerekiyormuş sanırım yoksa kaydınız iptal ediliyor tarzında bişey duydum ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum. Mirallas aydınlatırsa bu konuda sevinirim

torikan
Hero Member

View Profile
September 13, 2017, 03:21:37 PM

ben gönderim yaptım whitelisten ulaştı ama geri dönüş nasıl olacak 19 sonra mı başlıcak dağıtımlar ? öyle anladım bende emin olamadım
contratta centrawhitelist diye yazıyordu bi sakata gelmesek bari Cheesy
TurkiyePriest
Full Member

View Profile
September 13, 2017, 05:41:49 PM

ben gönderim yaptım whitelisten ulaştı ama geri dönüş nasıl olacak 19 sonra mı başlıcak dağıtımlar ? öyle anladım bende emin olamadım
Ben de burdan hiçbi türlü cevap alamadığım için 2 gündür slackten darlıyorum adamları. 19unda ctrler bize ulaşacakmış öyle diyorlar. İyi de bi iki exchangede işlem görüyor hacmi çok düşükte olsa o nasıl oluyor bilmiyorum.

Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
September 13, 2017, 06:45:54 PM

Ben de burdan hiçbi türlü cevap alamadığım için 2 gündür slackten darlıyorum adamları. 19unda ctrler bize ulaşacakmış öyle diyorlar. İyi de bi iki exchangede işlem görüyor hacmi çok düşükte olsa o nasıl oluyor bilmiyorum.

o exchangeleri bir inceleyin. deposit withdraw özelliği var mı o token/coin için?
bu aralar exchangeler yapay piyasa oluşturma yoluna çokça gidiyor.
tokenler henüz contract üzerinden çıkmasa da kendisi tokeni ekleyip kendi içinde takasa imkan sağlıyor.
ardından da contract üzerinden kendi tokenlerini çekip sisteminin entegrasyonunu sağlayıp 1 adım önde başlamaya çalışıyor
dnz gns
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
September 14, 2017, 06:02:15 AM

sanırım iao diye bir dalga o icoya kendileri katılıyor gelecek olan coin adedi ellerinde zaten oldukça yüksek olduğundan önsatış yapılıyor düşük hacimli yüksek değerli tabi dağıtımdan sonra kimin en son elinde patlarsa bir nevi kaldıraça oynuyormuşsun gibi son kalan batıcak Smiley
kimkibu
Sr. Member

Activity: 561
Merit: 274

View Profile
September 14, 2017, 06:31:27 AM

koreli ortakları bitsset çok güzel çalışıyor.neredeyse bütün büyük  kriptoyla ilgili sitelerde centra reklamları var.aynı şeyi kyber içinde yapıyorlardı.yaptıkları antlaşma uzun soluklu gibi duruyor eger koreli borsalara(bithumb,coinone,korbit) girmesine aracı olabilirlerse rakiplerinden kolayca 1 adım öne geçerler.

zaten kagıt üzerinde diger rakiplerinden daha iyi duruyor.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 »
  Print  

Jump to: