Bitcoin Forum
July 09, 2024, 07:25:37 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 »
  Print  
Author Topic: [ANN] Centra Tech ICO | Dünya Genelinde Bankamatik Kartı & Sigortalı Cüzdan  (Read 11922 times)
mirallas (OP)
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 259

View Profile
September 14, 2017, 06:56:21 AM

Teknik raporu final sürümüyle güncelledik ve bir iki küçük değişiklik yaptık. Duyuru olarak ilk yoruma sabitledim fakat direk son sayfalara bakan arkadaşlar için tekrar paylaşma gereği hissettim. Linkten centra teknik raporun final sürümüne ulaşabilirsiniz: https://drive.google.com/open?id=0B1Jito5TzLYJcnZKQ0l3TVVWWG8
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
September 14, 2017, 07:41:55 AM

bu proje hayata geçerse bence çok sağlam bir proje olacak ama buna benzer çok fazla proje çıkacak daha. kripto paralar artık gerçek hayatta normal capital olarak tüketilmesi gerekiyor yoksa gelişimi bir noktada tıkanır.

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌
   ▄███▄██▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀     ▀███▀
  ▐█████▌   ▀▀█████████▀██▄███▄
   ▀███▀        ▄███▄    ▐█████▌
               ▐█████▌    ▀███▀
                ▀███▀
VIR

POWERED BY

RUNNING ON

OCTOPUSROBOTS
TEZOS BLOCKCHAIN
\
Invest in the virucidal safety    ─────────────────
                     ███▄
                    █████▌
                  ▄██████
                 ███████▌
              ▄▄███████▀
 ▄████  ▄▄▄▄▄███████████████▄
▐████▌ ██████████████████████▌
█████ ▐████████████████████▄██
█████ ▐██████████████████████▌
▐████▌ ███████████████████▄██
 ▀████  ▀▀▀▀▀▀█████████████▀
                ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
EASY TO USE             ▐▌
             ██
            ▐██▌
        ▄█▄ █▌▐█        ▄█▄
▄▄▄▄▄▄▄█▀ ▀██  █▌    ▄▄█▀ ▀█▄▄▄▄▄▄
██████▀     ▀  ▐█   █▀▀     ▀█████
                █▌ ▐█
                ▐█ █▌
                 █▐█
                 ▐█
EVOLVING CONCEPT             ▄▄▄▄
        ▄▄███▀▀▀▀███▄▄
      ▄██▀          ▀██▄
     ▀▀▀              ▀▀▀
   ▄███▌              ▐███▄
  █████                █████
 ▐█████                █████▌
 ▐█████                █████▌
  ▀████▌              ▐████▀
              ▄██▄    ▄▄▄
             ▐█████████▀
              ▀██▀
HELPFUL SUPPORT
/
mirallas (OP)
Sr. Member

View Profile
September 14, 2017, 09:40:02 PM

bu proje hayata geçerse bence çok sağlam bir proje olacak ama buna benzer çok fazla proje çıkacak daha. kripto paralar artık gerçek hayatta normal capital olarak tüketilmesi gerekiyor yoksa gelişimi bir noktada tıkanır.

Şu ana kadar ki kart projeleri içerisinde en düzgünü ve profesyoneli gibi görünüyor, projeye sadık kalırlarsa bu alanda öncü olacaklarını düşünüyorum. Slackten ve telegramdan takip ettiğim kadarıyla hardcapa ulaşma ihtimalleri çok yüksek

Slack'te 3200 üyeye ulaştık!
Tüm güncellemelerden haberdar olmak için kanalımıza katılın:
http://slack.centra.tech
ikm
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
September 15, 2017, 06:16:18 AM

Şu ana kadar ki kart projeleri içerisinde en düzgünü ve profesyoneli gibi görünüyor, projeye sadık kalırlarsa bu alanda öncü olacaklarını düşünüyorum. Slackten ve telegramdan takip ettiğim kadarıyla hardcapa ulaşma ihtimalleri çok yüksek

Slack'te 3200 üyeye ulaştık!
Tüm güncellemelerden haberdar olmak için kanalımıza katılın:
http://slack.centra.tech

bende merak ediyorum genelde yorumların çoğu senin söyleddiğin gibi ekip söylediklerini yaparlarsa en iyi sistem bunlarda diyolar bakalım zaten nakit akışını kripto piyasasından tek kart sistemine hızlı bir geçiş yapıldığında artık yasakladım engelledim kavramı silincek artık vergilendircez kavramı gircektir.
mirallas (OP)
Sr. Member

View Profile
September 15, 2017, 08:44:29 AM
Last edit: September 15, 2017, 08:55:46 AM by mirallas

Floyd Mayweather bugün resmi facebook hesabından Centra Tech ile ilgili paylaşım yaptı. Linkten ulaşabilirsiniz:
https://tr-tr.facebook.com/floydmayweather/photos/a.412617678112.181798.363865183112/10155327575383113/?type=3
polat90
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
September 15, 2017, 08:49:01 AM

Centra eth olarak değerini katlamış durumda daha dün 34 seviyelerindeydi etherdeltada bugün 46, usd bazında eth düşüşte olduğu içinde değerini korumuş oldu binevi. ben şahsen çok umutluyum bu projeden  çevremdede bi kaç kişiye tavsiye ettim. yinede herkes kendi araştırıp kendi kararını vermeli tabi. piyasada yanılmak çok mümkün
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
September 15, 2017, 12:08:16 PM

Centra eth olarak değerini katlamış durumda daha dün 34 seviyelerindeydi etherdeltada bugün 46, usd bazında eth düşüşte olduğu içinde değerini korumuş oldu binevi. ben şahsen çok umutluyum bu projeden  çevremdede bi kaç kişiye tavsiye ettim. yinede herkes kendi araştırıp kendi kararını vermeli tabi. piyasada yanılmak çok mümkün

ethdeltada işlem gömryor mu ben whitlistten eth göndermiştim cüzdana şuanda giremiyorum ama dağıtımı yapıldı mı ki ?
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
September 15, 2017, 12:19:51 PM
Last edit: September 15, 2017, 01:43:13 PM by boestin

Centra eth olarak değerini katlamış durumda daha dün 34 seviyelerindeydi etherdeltada bugün 46, usd bazında eth düşüşte olduğu içinde değerini korumuş oldu binevi. ben şahsen çok umutluyum bu projeden  çevremdede bi kaç kişiye tavsiye ettim. yinede herkes kendi araştırıp kendi kararını vermeli tabi. piyasada yanılmak çok mümkün

ethdeltada işlem gömryor mu ben whitlistten eth göndermiştim cüzdana şuanda giremiyorum ama dağıtımı yapıldı mı ki ?

dağıtım 19 unda yapılacaktı yanlış bilmiyorsam,yukarı resimdeki lavuk en son stoxun reklamını yapmıştı yanılmıyorsam proje hardcap yaptı. buda aynı performansı gösterecek bence, hem proje iyi hemde reklamı yapıldı.bende etherdeltadan ufakta olsa aldım biraz dursun kenarda monaco gibi bi sıçrayış yaparsa ieride çok güzel kar getirebilir
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
September 15, 2017, 04:15:52 PM

dağıtım 19 unda yapılacaktı yanlış bilmiyorsam,yukarı resimdeki lavuk en son stoxun reklamını yapmıştı yanılmıyorsam proje hardcap yaptı. buda aynı performansı gösterecek bence, hem proje iyi hemde reklamı yapıldı.bende etherdeltadan ufakta olsa aldım biraz dursun kenarda monaco gibi bi sıçrayış yaparsa ieride çok güzel kar getirebilir

stoxtan sonra hubii networkünde tanıtımını yapmıştı.hatta ''bundan sonra bana  Floyd crypto Mayweather diyebilirsiniz'' diyerek crypto ile ilgili her teklife açığım diye mesaj yollamıştı. şimdide centra bu adamı kullanıyor işte. benim anlamadığım bu adamın fanlarının buyuk bir kısmı amerikada yaşıyor.amerikalılarında  icolara girmesi sorunlu.buna ragmen projeler bu adamı kullanarak reklamını yaptırıyor.
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
September 15, 2017, 05:57:12 PM

Ne olursa olsun bence bu kart projeleri içinde en dolusu centra... Sağlam inovatif bir ekibi var. Bence en çok para toplayabilen ilk 10 ico arasına girebilir...
mirallas (OP)
Sr. Member

View Profile
September 16, 2017, 06:11:23 AM

ICO başlangıcına son 3 gün kaldı! Lütfen herhangi bir kayıp olmaması adına slack, telegram ve mail yoluyla ulaşan dolandırıcılara karşı dikkatli olalım. Özellikle hardcapa ulaşma ihtimali olan projeler dolandırıcıların dikkatini daha çok çekiyor
hchc
Hero Member

Activity: 504
Merit: 500

View Profile
September 16, 2017, 08:38:40 AM

Centra gümbür gümbür geliyor tabiri caizse, adamların sistemi gerçekten çok iyi, diğer kart projelerine göre daha fazla token destekliyorlar ve şu an aktif olarak kullanılabilir durumda izlediğim videodan anlayabildiğim kadarıyla. bigün bizimde elimize geçer mi acaba. şöyle kriptoparalarla alışverişe başlasak artık nakite geçmek için kullansak, bu anlattıklarım gerçek olursa nakite geçmek için borsaya falan ihtiyacımız kalmaz.en azından acil para gerektiğinde tüm ihtiyaçlarımızı  karşılayabiliriz

............
.           ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
        ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
   ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
     ▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
       ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
          ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

..           ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
        ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
     ▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
       ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
          ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

.............
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
September 16, 2017, 12:13:26 PM

https://etherscan.io/address/0x5d268508179db4da44de9057792758bff280e3ed

whitelist adresinde 6958 eth toplanmış görünüyor , millet 40-50 demeden atıyor valla ne para var bunlarda arkadaş
designerusa
Legendary
*

View Profile
September 16, 2017, 08:26:49 PM

whitelist adresinde 6958 eth toplanmış görünüyor , millet 40-50 demeden atıyor valla ne para var bunlarda arkadaş

Monetha da olduğu gibi ico'nun başlamasıyla birlikte kısa sürede hardcap yapıp ico sonlanacak gibi. Bence kart olarak daha öncede söylemiştim ama Centradan başkasına şuan için yatırım yapmak akıllıca değil. Genel olarak yatırım yapılacak 2 proje görüyorum. Biri bu centra diğeride Airtoken. Airtoken farklı bir kulvarda ama ekip çok sağlam. Araştırın airtoken ını da bence..
Muhtaixa
Sr. Member

Activity: 1022
Merit: 306

View Profile
September 16, 2017, 08:30:25 PM

diger kart projelerinde oldugu gibi centranın kartlarındada ülkelere göre kısıtlama olucak mı? bununla ilgili bir açıklama yapıldı mı?

AMEPAY
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
│▌
AME TRADE HERE
▄██████▄ ▀██████▄
█████████  ▀█████
███████▀     ▀███
██████▀  ▄█▄  ▀██
██████▄  ▀█▀  ▄██
███████▄     ▄███
█████████  ▄█████
▀██████▀ ▄██████▀
AME TRADE HERE
   ▐███▄
   ████▌
▐██████████▄
████████████
 ████▌  █████
▐████  ▄████
██████████▀
 ▀█████▀▀
▐│
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
September 16, 2017, 10:49:30 PM

Monetha da olduğu gibi ico'nun başlamasıyla birlikte kısa sürede hardcap yapıp ico sonlanacak gibi. Bence kart olarak daha öncede söylemiştim ama Centradan başkasına şuan için yatırım yapmak akıllıca değil. Genel olarak yatırım yapılacak 2 proje görüyorum. Biri bu centra diğeride Airtoken. Airtoken farklı bir kulvarda ama ekip çok sağlam. Araştırın airtoken ını da bence..

whitelist olayı nedir? ben de ufak bişeyler atmayı düşünüyordum ama bu da başladığı gibi dakikalar içinde bitecek gibi duruyor.
etherdeltadan almayın gibi bişeyler okumuştum sanki bikaç sayfa öncesinde?
sıkıntılı olan ne şuan?
designerusa
Legendary
*

View Profile
September 17, 2017, 03:19:46 AM

whitelist olayı nedir? ben de ufak bişeyler atmayı düşünüyordum ama bu da başladığı gibi dakikalar içinde bitecek gibi duruyor.
sıkıntılı olan ne şuan?

whitelist'e kaydolanlara ico öncesi yatırım şansı tanıyacaklar. Bir nevi pre-sale gibi. Geliştirici ekip etherdeltadan almayın diye açıklama yaptı. Acaba birileri aynı adda scam bir coin mi ortaya sürdüler bende muallakta kaldım. Ico dan almak en  guvenilir yöntem de tabii katılabilirsek...
PokerStein1
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
September 17, 2017, 03:34:41 AM

sıkıntılı olan ne şuan?

whitelist'e kaydolanlara ico öncesi yatırım şansı tanıyacaklar. Bir nevi pre-sale gibi. Geliştirici ekip etherdeltadan almayın diye açıklama yaptı. Acaba birileri aynı adda scam bir coin mi ortaya sürdüler bende muallakta kaldım. Ico dan almak en  guvenilir yöntem de tabii katılabilirsek...

Scam falan sebebiyle değil aslında ekip elindeki token'ları satmak istiyor olayın özeti bu. Zaten şu an Etherdelta fiyatı ICO fiyatı ile aynı oldu Etherdelta'dan almanın manası yok ICO'ya katılanlar kart alma hakkı ve Beta uygulamaya önceden erişim hakkı gibi faydalardan yararlanabilecekler.

Jackling
Sr. Member

Activity: 357
Merit: 250

View Profile
September 17, 2017, 07:25:31 AM

bunun ödül kampanyasına bakan adam gerçekten çok aklı başında ''bounty manager''ligin hakkını veriyor.özel mesajla 3 kez soru sordum 3 ündede çok kısa sürede geri dönüş yaptı. ve soruların 2 si ico ile ilgili sadece biri bountylerle ilgili olmasına ragmen ,ben anlamam demeden elinden geldigince yardımcı olmaya çalıştı.

talep çok fazla ve ben kolayca hardcap yapacaklarını düşünüyorum. icosu için bir miktar ether ayırdım, sadece tarihin gelmesini bekliyorum.
mirallas (OP)
Sr. Member

View Profile
September 17, 2017, 07:46:51 AM

bunun ödül kampanyasına bakan adam gerçekten çok aklı başında ''bounty manager''ligin hakkını veriyor.özel mesajla 3 kez soru sordum 3 ündede çok kısa sürede geri dönüş yaptı. ve soruların 2 si ico ile ilgili sadece biri bountylerle ilgili olmasına ragmen ,ben anlamam demeden elinden geldigince yardımcı olmaya çalıştı.

talep çok fazla ve ben kolayca hardcap yapacaklarını düşünüyorum. icosu için bir miktar ether ayırdım, sadece tarihin gelmesini bekliyorum.

Evet baya ilgili bir yönetici ayrıca yarım da olsa Türkçe biliyor Smiley şu an için ekip güzel çalışıyor meyvelerini alacaklar gibi duruyor. Etherdeltada da bazen ico fiyatının üzerine satışlar yapılıyor, myweatherın instagram facebook paylaşımından sonra da güzel rüzgar yakaladılar. Whitelist katılımcıları da şu ana kadar 7200 ethereum yollamışlar
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 »
  Print  

Jump to: