Bitcoin Forum
May 12, 2024, 04:08:04 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 »
  Print  
Author Topic: [ANN] Centra Tech ICO | Dünya Genelinde Bankamatik Kartı & Sigortalı Cüzdan  (Read 11900 times)
Jackling
Sr. Member

Activity: 357
Merit: 250

View Profile
October 07, 2017, 06:34:08 PM

sig camp bountycileri gozumuz aydin. stakeler sayilip yeni listede duyurusu yapilmis.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1BLeyuXFYnhncvc2PV-ievaMgoCXSmZ-vT6fvv2eN_AA/edit?usp=sharing

katilimin fazla oldugu bir kampanyayi daha kazasiz geride biraktik.

Tabloda excelle hesaplayinca 2556 toplam stake gozukuyor. Bekledigimden az geldi total stake. Saglam para verecek gibi.. 500bini imzaya olduguna gore stake basi 195 CTR eder ki 4 hafta giren bir hero ortalama 2000 dolara yakin para kaldirir. Allah bereket versin..

yarım saattir bunun hesabını yapmaya çalışıyorum,400 küsür kişiyi görünce zaten bütün iştahım kaçmıştı.kafadan 3000 hesaplamıştım yuvarlak olsun diye.bounty menejeri dagıtım konusundada imzacılara bi ayrıcalık yapacakmı? yoksa sadece sayım konusundamıydı imzacılara yapılacak öncelik?

hazır stakeleri vermişken neden stakelerden kimin kaç ctr alacagını hesaplamamış bunuda anlamadım. 1 haftada ctr hesaplamasıyla geçer,1 hafta sonrada imza taşıyanlara ödül dagıtılacakmış gibi düşünüyorum, daha dogrusu kendimi böyle hazırladım.bence en az 2 hafta daha bekliyecegiz ctrlere kavusmak için.
Be very wary of relying on JavaScript for security on crypto sites. The site can change the JavaScript at any time unless you take unusual precautions, and browsers are not generally known for their airtight security.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
October 08, 2017, 03:29:09 PM

Arkadaslar burası ne bounty hesaplama nede bounty ile ilgili konuları konusma yeri. Istiyorsanız açın yeni bir başlık orda konuşun. Lütfen saygı...
PokerStein1
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
October 08, 2017, 04:36:52 PM

Arkadaslar burası ne bounty hesaplama nede bounty ile ilgili konuları konusma yeri. Istiyorsanız açın yeni bir başlık orda konuşun. Lütfen saygı...

Bu konuda kesinlikle katılıyorum. Yabancı forumlarda herkes projenin ne olacağı nereye gidebileceği ile ilgili konuşurken bizde konular bounty'ler ile kirletiliyor herkes beleş kazanç peşine düşmüş. Bounty'ler için ayrı ana başlık açılsın lütfen. Bounty mesajlarından proje ile ilgili ciddi birşey geldiğinde yazılsa bile arada kalıyor takip edilmiyor düzgün.

lordzc
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 253

View Profile
October 08, 2017, 05:39:04 PM

Centra kart ları satın alabiliyormuyuz arkadaşlar . Esasında alsakda kullanabileceğimiz yer yok ama havamız olur Smiley
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
October 08, 2017, 06:29:40 PM

Centra kart ları satın alabiliyormuyuz arkadaşlar . Esasında alsakda kullanabileceğimiz yer yok ama havamız olur Smiley

teorik olarak kredi karti ile ayni fiziksel ozelliklere sahip, yurtdisi isleme acik herhangi bir pos uzerinde kullanilabildigi soyleniyor. atm ler uzerinde de komisyon mukabilinde nakit cekim islemleri yapilabilir. doviz atmlerinden dogrudan usd olarak cash cekmenin havasi o karti tasimaktan daha havali olur Smiley
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
October 08, 2017, 06:29:50 PM

Ico ya katılmadıysanız 2018 te siparişte bulunabilirsiniz. Kullanabileceğimiz yer yok derken anlamadım ? Titanium kartlar dağıtıldı ve gayet de kullanılıyor. Bu ay sonuna kadar 5000 kisinin kartları ellerine geçicek.. Herkes kart ile yaptıkları harcamalarını video ile paylasıcaktır..
casty3000
Full Member

Activity: 532

View Profile
October 08, 2017, 06:46:47 PM

Nasıl kullanamıyorsunuz anlamadım. Visa geçen heryerde kullanabileceksiniz ve dövize açık olması lazım posun. Nerde yaşıyorsunuz bilmiyorum ama eğer istanbulda yaşıyorsanız araplar yüzünden dönercilerin bile posları açık dövize yani heryerde kullanabilirsiniz.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
October 09, 2017, 07:43:41 AM

Toplam da ne kadarlık bir yatırım topladı Centra ?

ICO fiyatı ne kadara gelmiş durumda ? Eğer ki sağlam bir borsaya girmemesi durumunda fiyatının düşüneceği belli gibi diğer projelerin başına geldiği gibi . Centra kartın debit özelliği bulunuyordu bildiğim kadarıyla onun için kullanamama gibi bir şans yok diye tahmin ediyorum .
systh
Sr. Member

Activity: 390

View Profile
October 09, 2017, 09:05:37 AM

26.10.2017'de Kraken borsasında listeleneceğini duydum bu fiyata kesinlikle olumlu olarak ivme getirecektir çünkü Kraken borsasında çok sınırlı sayıda altcoin var. Bu sınırlı sayıda olan altcoinlerden sıkılmış bulunmaktayız, yeni token geldiği anda Kraken kullanıcıları satın alacaktır. Kraken'in yanınada büyük bir borsa mutlaka gerekiyor.

SNOVio – Decentralized Lead Generation  |   Telegram  |   Facebook
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
October 09, 2017, 09:19:45 AM

borsa fiyatı bence şu an alım için uygun gibi tabi bu söylediğim uzuncular için geçerli kullanımı yaygınlaştıkça ve büyük borsalarda listelenmeye başlayınca ivme yakalaabilir centra.birde günlük hayatta yaygınlaşmayı başarabilirlerse birçok kişinin bile kripto ile tanışmasına vesile olacağını düşünüyorum.bende almayı düşünüyorum çok merak ediyorum sistemi
apple_talk
Sr. Member

Activity: 473

"Proof-of-Asset Protocol"

View Profile
October 09, 2017, 09:34:56 AM

Hele bir borsalarda listelenmeye başlasın o zaman göreceğiz fiyatın nasıl katlandığını, TenX'ten daha fazla avantaj sunuyor.

|

50
|

▄
           ▄▄▄▄▄▄███████
▄▄▄▄█████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████

█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
▀▀▀▀█████  █████████████
           ▀▀▀▀▀▀███████
                       ▀
|

$1,5 M
|

▄▄▄█████████▄▄▄
      ▄█████▀▀███▀▀█████▄
    ▄███▀     ███     ▀███▄
   ████       ███       ████
  ███▀                   ▀███
 ███▀                     ▀███
▄██▀       █████████       ▀██▄
███                         ███
███        █████████        ███
▀██▄       █████████       ▄██▀
 ███▄                     ▄███
  ███▄                   ▄███
    ▀███▄     ███     ▄███▀
      ▀█████▄▄███▄▄█████▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
|

|

<>
<>
<>
<>

GITHUB
TWITTER
YOUTUBE
FACEBOOK
PokerStein1
Full Member

Activity: 392

View Profile
October 11, 2017, 04:09:46 AM

Hayırlı olsun hacı abiler Cheesy , Apple Store'da yayınlanmaya başlandı Centra Wallet , bir kaç gün içinde Android versiyonuda geliyor. Bakalım fiyatlara nasıl yansıyacak , ICO'da hakettiğimiz kartlar elimize bir gelsede harcamalarımızı yapsak bir bakalım nasıl oluyor.

https://itunes.apple.com/us/app/centra-wallet/id1289078825?mt=8

bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
October 11, 2017, 06:06:33 AM

Iphone telefonmu kullanıyoruz bende yoktur. Normalde android programları daha erken çıkardı bu projede tam tersi olmuş deneyemiyorum wallet'i nasıl bari iş görür mü deneyen oldu mu. Bekleyelim bakalım android wallet gelsin bizde deneriz.
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
October 11, 2017, 09:19:13 AM
Last edit: October 11, 2017, 09:49:09 AM by TurkiyePriest

Hayırlı olsun hacı abiler Cheesy , Apple Store'da yayınlanmaya başlandı Centra Wallet , bir kaç gün içinde Android versiyonuda geliyor. Bakalım fiyatlara nasıl yansıyacak , ICO'da hakettiğimiz kartlar elimize bir gelsede harcamalarımızı yapsak bir bakalım nasıl oluyor.

https://itunes.apple.com/us/app/centra-wallet/id1289078825?mt=8
Ben appstoreda arattım ancak bulamadım nasıl yayınlanmış? telefondan linki de açtım ancak bulamadım malesef
Edit: şimdi indirdim de access code lazımmış beklemedeyiz açılmadıktan sonra napıyım appi

Solarminer
Hero Member

Activity: 826
Merit: 502

View Profile
October 11, 2017, 11:14:10 AM

Centra ekibi ne kadar bir yatırım topladı ?  Ico bazında token fiyatı ne kadara tekabül ediyor ? Bulamadım gerçekten .

Apple store ' da wallet yayınlaması sevindirici haber olmuş . Fiyata illa ki katkısı olacaktır . Türkiye şartlarında bu Centra kartı nasıl kullanacağız ? Türkiyeye ulaştırma çabası ne şekilde olacak ? Bunlar hakkında da detaylı bilgi yok açıkcası . Güzel düşünülmüş bir muadil projelerden fark yaratacak olayı ne Centra 'nın ?
apple_talk
Sr. Member

Activity: 473

"Proof-of-Asset Protocol"

View Profile
October 11, 2017, 11:49:05 AM

Centra'nın ne kadar yatırım topladığını kimse bulamadı çünkü adamlar her şeyi oldu bittiye getirdiler. Pre-ico'nun bitişine on gün varken iki güne düşürdüler, ico bir anda bitti vs vs. Piyasaya çıktı fiyat şişti, o oldu bu oldu derken 26 sında Kraken'e daha sonra büyük bir borsaya girecek dediler, iOS'a uygulama getirdiler.

Ee? Bu hızla giderseler daha sonra ne yapacak bu adamlar? yapacak bir şey kalmayacak.

|

50
|

▄
           ▄▄▄▄▄▄███████
▄▄▄▄█████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████

█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
▀▀▀▀█████  █████████████
           ▀▀▀▀▀▀███████
                       ▀
|

$1,5 M
|

▄▄▄█████████▄▄▄
      ▄█████▀▀███▀▀█████▄
    ▄███▀     ███     ▀███▄
  ███▀                   ▀███
 ███▀                     ▀███
▄██▀       █████████       ▀██▄
███        █████████        ███
▀██▄       █████████       ▄██▀
 ███▄                     ▄███
  ███▄                   ▄███
    ▀███▄     ███     ▄███▀
      ▀█████▄▄███▄▄█████▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
|

|

<>
<>
<>
<>

GITHUB
TWITTER
YOUTUBE
FACEBOOK
torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
October 11, 2017, 12:24:32 PM

Centra'nın ne kadar yatırım topladığını kimse bulamadı çünkü adamlar her şeyi oldu bittiye getirdiler. Pre-ico'nun bitişine on gün varken iki güne düşürdüler, ico bir anda bitti vs vs. Piyasaya çıktı fiyat şişti, o oldu bu oldu derken 26 sında Kraken'e daha sonra büyük bir borsaya girecek dediler, iOS'a uygulama getirdiler.

Ee? Bu hızla giderseler daha sonra ne yapacak bu adamlar? yapacak bir şey kalmayacak.

kraken zaten büyük bir borsa oraya girse iyi bir hacim yakalar Cheesy ordan kafasına göre takılsın zaten.
asıl olay kart dağıtımından sonra çalışıp çalışmayacağı hele sorunsuz 1-2 ay çalışsın ozman en azından 5x çıkartır gibi
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
October 11, 2017, 05:21:10 PM

Kartları türkiyeye ulaşımı benim tahminimce mart ayını bulur, ben başvurumu yaptım bekliyorum kullanıcağım ilk günü sabırsızlıkla. Krakende çok iyi bir hacim yakalanıcak ancak bu aralar piyasalar malum krakene girmesinin fiyata kat yaptıracağını düşünmüyorum hacim yakalamasına rağmen.

bileq
Legendary
*

View Profile
October 11, 2017, 06:03:21 PM

Kartları türkiyeye ulaşımı benim tahminimce mart ayını bulur, ben başvurumu yaptım bekliyorum kullanıcağım ilk günü sabırsızlıkla. Krakende çok iyi bir hacim yakalanıcak ancak bu aralar piyasalar malum krakene girmesinin fiyata kat yaptıracağını düşünmüyorum hacim yakalamasına rağmen.

kartlar ekim sonu kasim basi gibi gonderilecek deniyor bu durumda kasim sonu gibi elimize ulasmis olur. o kartlari standart gonderi ile gondermezler herhalde. ups dhl tarzi bir gonderi ile ulastirirlar alicilarina.
bileq
Legendary
*

View Profile
October 11, 2017, 06:25:53 PM

centra.tech ios ve android mobil uygulama ve pc wallet icin gerekli olan access code basvurulari websitesinden alinmaya baslandi.
https://centra.tech/access-code-form/

suan yalnizca ios yazilim aktif, android birkac gune cikacak deniyor. pc versiyon icin sanirim simdilik birsey soylenmedi
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 »
  Print  

Jump to: