Bitcoin Forum
May 12, 2024, 04:28:26 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 »
  Print  
Author Topic: [ANN] Centra Tech ICO | Dünya Genelinde Bankamatik Kartı & Sigortalı Cüzdan  (Read 11900 times)
Sucuklutost
Newbie
*

Activity: 53
Merit: 0

View Profile
November 19, 2017, 11:32:42 AM

Allahım güldür yüzümüzü şu centradan artık. Icodan aldık 1.5 dolar maliyeti var anamız ağlıyor şuan çok tatlı zarar ettirdi. Bittrexe falan girer umarım ama yeni borsa dediklerini de biliyoruz. Major borsa dediler hitbtc çıktı, kraken dediler yalan çıktı. Bari kartları dağıtsalar da şu fiyat biraz yükselse
1715531306
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715531306
Reply with quote  #2

1715531306
Report to moderator
1715531306
Hero Member
*

Ignore
1715531306
Reply with quote  #2

1715531306
Report to moderator
1715531306
Hero Member
*

Ignore
1715531306
Reply with quote  #2

1715531306
Report to moderator
"In a nutshell, the network works like a distributed timestamp server, stamping the first transaction to spend a coin. It takes advantage of the nature of information being easy to spread but hard to stifle." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
November 19, 2017, 11:33:22 AM

Hayal kırıklığı yaşatmak istemem ama yeni borsa gate.io gibi gözüküyor..

Eğer bu haber doğru ise Centra bitmiş demektir. Bu proje daha geliştirilme aşamasındayken Kraken'e kesin girdik ve kalan dört borsadan birine kesin gireceğiz diye canlı yayında belirtmişti. Ben şu saatten sonra Centra yatırımcısı olmam, çok büyük risk sözkonusu. Ödül dağıtımları için cumadan sonra herhangi bir gelişme olmuş mu? bilinmiyor.. Çevirmenlerin alması gerektiği miktarın 10'da birini aldığı söyleniyor. Changebank'ta olduğu gibi Centra'da hem verdiği sözleri yerine getirmemiş hem de ödül programını sabote etmiş.
bitcoincitr
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 251

View Profile
November 19, 2017, 12:50:48 PM

Eğer bu haber doğru ise Centra bitmiş demektir. Bu proje daha geliştirilme aşamasındayken Kraken'e kesin girdik ve kalan dört borsadan birine kesin gireceğiz diye canlı yayında belirtmişti. Ben şu saatten sonra Centra yatırımcısı olmam, çok büyük risk sözkonusu. Ödül dağıtımları için cumadan sonra herhangi bir gelişme olmuş mu? bilinmiyor.. Çevirmenlerin alması gerektiği miktarın 10'da birini aldığı söyleniyor. Changebank'ta olduğu gibi Centra'da hem verdiği sözleri yerine getirmemiş hem de ödül programını sabote etmiş.

Hala Centra'dan umudu olan kaldı mı ki? Bu adamların tek bir doğru sözünü görebilmiş ya da duyabilmiş değiliz. İnsanların yüzüne baka baka yalan söylediler ve yapmaları gereken tek şey plastik bir kart çıkartmaktı. O kadar parayı topladıktan sonra borsalara girememelerin tek sebebi yaptıkları cimriliktendir.
BitPi
Full Member

Activity: 142
Merit: 100

View Profile
November 19, 2017, 06:41:30 PM

Centra aslında çok güzel bir proje idi. Fakat centra kendi kendini bitirdi bence. Firma içi bazı anlaşmazlıklar oldu  ve bir kaç kişi centradan ayrıldı. Benimde hem etherdeltadan hemde icosundan yatırımım var. Şu an beklemekten başka bir şey yapamıyoruz. İnşallah ilerde kendini düzeltir. Bittrex gibi bir borsaya eklenirse durum değişebilir.

Ekranda gördüğün para senin değil cebine koyduğun para senindir...
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
November 19, 2017, 06:50:59 PM

Bu doğrumu?
Nasıl böyle büyük bir proje dandik borsalardan medet umar?
Ctr bu gidişle 10 cente kadar düşecek.
Bittrex,poloniexe girmesi lazım.
Reox
Full Member

Activity: 162
Merit: 103

View Profile
November 19, 2017, 06:53:13 PM

arkadaşlar ilk ann konusu açıldığı saatte görmüştüm benzer bir proje için araştırmalar yapıyordum ve centra.tech'i de baya incelemiştim. İncelemelerimin sonucunda gördüm ve anladım maalesef tamamen scam projedir. Fakat malum para topladılar projeyi gerçekleştirirlerse bilemem. Hiçbir zaman yorum yapmadım fakat bizim ülkeden baya takipcisi olduğu için uyarmak istedim.

saygılar
dannybrown
Legendary
*
artcontest

View Profile
November 19, 2017, 07:07:48 PM

arkadaşlar ilk ann konusu açıldığı saatte görmüştüm benzer bir proje için araştırmalar yapıyordum ve centra.tech'i de baya incelemiştim. İncelemelerimin sonucunda gördüm ve anladım maalesef tamamen scam projedir. Fakat malum para topladılar projeyi gerçekleştirirlerse bilemem. Hiçbir zaman yorum yapmadım fakat bizim ülkeden baya takipcisi olduğu için uyarmak istedim.

saygılar
Bu konu hakkındaki delilleriniz nelerdir?
Çekilen youtube videoları falan hepsi sahtemi sizce?
Oradaki adamlar yüzlerini açık açık göstererek açıklamalar yapıyorlar.
Sam denilen adamın kart ile alışveriş yapması?video çekmesi.
Neden şimdiden kaçmıyorlar ?
Onları bekleten şey nedir?
Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
November 19, 2017, 09:02:55 PM

Centra'da onlarca kart projelerinden biri, plastik kart bastirmak çokta zor bir şey değil ayrica bugüne kadar üç büyük borsaya gireceğiz diyerek yalan söylediler, çevirmen ödüllerini 10'da 1'e düşürdüler, imza dişinda odül dağitmadilar, projeyi daha kimse bilmezken 18 milyon dolar toplanmişti muhtemelen milleti gaza getirmek için birkaç balinaya ucuz token sattilar çünkü fiyatin başka bir açiklamasi olamaz.
Reox
Full Member

View Profile
November 19, 2017, 09:06:33 PM

saygılar
Bu konu hakkındaki delilleriniz nelerdir?
Çekilen youtube videoları falan hepsi sahtemi sizce?
Oradaki adamlar yüzlerini açık açık göstererek açıklamalar yapıyorlar.
Sam denilen adamın kart ile alışveriş yapması?video çekmesi.
Neden şimdiden kaçmıyorlar ?
Onları bekleten şey nedir?

hocam bütün hepsini yazmayım

https://www.centra.tech/card-terms/

gir Apple Inc. gör çık

bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
November 19, 2017, 09:12:09 PM

apple inc google inc yazanlar mi scam algisi uyandirdi?
orada atifta bulunarak sitede kullanilan logolarin ticari haklari ile ilgili sirketleri belirtiyor xd
dannybrown
Legendary
*
artcontest

View Profile
November 19, 2017, 09:39:38 PM

Bu projeyi ciddi takip eden,yatırımı olan birileri bizi aydınlatsa çok güzel olacak.
O kadar çok bilgi kirliliği varki.
Yani scam demek kolay.tamam scam diyelim.
Ama adamlar o kadar şey yapıyorlar
Yüzlerini açk açık gösteriyorlar.
Bu nasıl scam proje arkadaşlar?
Blacknavy
Legendary
*

View Profile
November 19, 2017, 09:42:51 PM

Neden bu kadar şaşırdınız anlamıyorum ama piyasada bulunan projelerin %99'unun dolandırıcılık amacı içerdiğini gerçekten yatırım yaptığınız için mi görmek istemiyorsunuz? Yüksek hard cap bulunduran projelerin hiçbirine katılmamanız gerekiyor, bu tarz projeler ön-satış sürecinde balinalar ile anlaşıp indirimli fiyattan token satışında bulunuyor böylece token piyasaya çıktığında aşırı derecede değer kaybına uğruyor. Bu şahıslar Changebank'ta olduğu gibi whitepaperinde belirtir. Bu tokenlerin değerleneceği ya da değer kaybına uğramayacağı size asla garanti edilmez bundan dolayı şirketler sorumluluk kabul etmez. Changebank'ın şu an ne yaptığını hepimiz çok iyi biliyoruz adamlar insanları dolandırmadan önce whitepaperlerinde Changebank'ın uğrayacağı değer kaybından şirketin sorumlu tutulamayacağını yazmıştı. Hukuksal hiçbir çözüm yok! Yaptıkları yanlarına kâr kalıyor bundan dolayı birbirinin kopyası projelere yatırım yapmaktan vazgeçin. Oracles Network, OmiseGO, Raiden gibi kendine özgü projelere yapılan yatırımlara yönelin.
Reox
Full Member

View Profile
November 19, 2017, 09:55:53 PM

apple inc google inc yazanlar mi scam algisi uyandirdi?
orada atifta bulunarak sitede kullanilan logolarin ticari haklari ile ilgili sirketleri belirtiyor xd

hocam bilmeden yorum yapman gayet güzel.

Bu projeyi ciddi takip eden,yatırımı olan birileri bizi aydınlatsa çok güzel olacak.
O kadar çok bilgi kirliliği varki.
Yani scam demek kolay.tamam scam diyelim.
Ama adamlar o kadar şey yapıyorlar
Yüzlerini açk açık gösteriyorlar.
Bu nasıl scam proje arkadaşlar?

card terms sayfasında kartı basan aracı firmayı ve banka bilgilerini bulundurmalı.

29.07.2017 tarihinde
2 aracı firma ve banka ismi yer alıyordu. Amerika harici için firma bulması gayet kolay fakat bu firmayı diğerlerinden ayıran amerikaya da kart sunmasıydı.

“CARD TERMS
For US Residents:
Centra Prepaid Mastercard is issued by The Bancorp Bank pursuant to license by Mastercard International Incorporated. The Bancorp Bank; Member FDIC. Mastercard is a registered trademark of Mastercard International Incorporated.”

29 Temmuz tarihinde bu bilgi yer alıyordu ilgili bankaya mail atmıştım vsvs. derken card termsi tamamen boşalttılar bu kart madem çalışıyorsa şu an hangi banka ve aracı ile çalıştığını belirtmeli.

Ek olarak kripto para card projelerine destek veren sayılı firma var şu an %95'nin kullandığı firma "WaveCrest Holdings" anlayacağınız dilde söyleyim:

Tenx Card, Wirex card, xapo, spectrocoin bu ara bankera diye ico yapmak için farklı isimde yapıyorlar, diğerleri şu anda aklıma gelmiyor hepsi bunu kullanıyor. Tenx mesela yok fx %0 felan aslında yok öyle bir şey hepsinin oranları mecburen ayrı. Yüksek miktarda iş birlikleri için oranlarda çok az oynama yapıyor firma.

dannybrown
Legendary
*
artcontest

View Profile
November 19, 2017, 10:10:29 PM

Neden bu kadar şaşırdınız anlamıyorum ama piyasada bulunan projelerin %99'unun dolandırıcılık amacı içerdiğini gerçekten yatırım yaptığınız için mi görmek istemiyorsunuz? Yüksek hard cap bulunduran projelerin hiçbirine katılmamanız gerekiyor, bu tarz projeler ön-satış sürecinde balinalar ile anlaşıp indirimli fiyattan token satışında bulunuyor böylece token piyasaya çıktığında aşırı derecede değer kaybına uğruyor. Bu şahıslar Changebank'ta olduğu gibi whitepaperinde belirtir. Bu tokenlerin değerleneceği ya da değer kaybına uğramayacağı size asla garanti edilmez bundan dolayı şirketler sorumluluk kabul etmez. Changebank'ın şu an ne yaptığını hepimiz çok iyi biliyoruz adamlar insanları dolandırmadan önce whitepaperlerinde Changebank'ın uğrayacağı değer kaybından şirketin sorumlu tutulamayacağını yazmıştı. Hukuksal hiçbir çözüm yok! Yaptıkları yanlarına kâr kalıyor bundan dolayı birbirinin kopyası projelere yatırım yapmaktan vazgeçin. Oracles Network, OmiseGO, Raiden gibi kendine özgü projelere yapılan yatırımlara yönelin.

O zaman başlığa scam yazın.Anlamıyorum scam olduğundan bu kadar eminseniz neden hala bu proje sayfasına yorum yapıyoruz?
Benim içerde 5k centram var.3k imza 2k yatırım yaptım.
Benim aklımın almadığı nokta Sadece her gün düzenli video atan yüzlerini ifşa eden herifler niye hala kaçmıyorlar ?
Yani yarın bir gün bu kartlar dağıtılırsa bu dedikleriniz için pişman olacakmısınız bunu bilmek isterim.
Blacknavy
Legendary
*

View Profile
November 19, 2017, 10:19:14 PM

O zaman başlığa scam yazın.Anlamıyorum scam olduğundan bu kadar eminseniz neden hala bu proje sayfasına yorum yapıyoruz?
Benim aklımın almadığı nokta Sadece her gün düzenli video atan yüzlerini ifşa eden herifler niye hala kaçmıyorlar ?
Yani yarın bir gün bu kartlar dağıtılırsa bu dedikleriniz için pişman olacakmısınız bunu bilmek isterim.

Telegram grubundaki Centracılardan birisin herhalde, tartışmaya girmeyeceğim kimin ne yatırımı yaptığı benim umurumda değil.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
November 20, 2017, 12:14:32 AM

Dünyanın parasını toplayan centra borsa diye gate.io(ilk defa duyuyorum)  denen borsaya mı girecekmiş.Ulan demek ki oylama olmasa bunlar binanceye de giremeyecekmiş.

Reox
Full Member

View Profile
November 20, 2017, 07:40:28 AM

Dünyanın parasını toplayan centra borsa diye gate.io(ilk defa duyuyorum)  denen borsaya mı girecekmiş.Ulan demek ki oylama olmasa bunlar binanceye de giremeyecekmiş.

bter.com borsasının yeni adı gate.io oldu çin yasakladığı için şu an fazla büyük bir borsa değil çin düzeldiğinde eski haline gelecektir tenx mesela bter.com(gate.io) borsasına girdiği için 2'ye katlamıştı zamanında
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
November 20, 2017, 08:04:07 AM

Bu adamlar hala odulleri dagitmadilar sadece imzacilar aldi odullerini asosyal medya ve blogcular bekliyorlar 8 hafta dediler toplam dagitima ama kimseye birsey vermiyorlar
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
November 20, 2017, 10:30:51 AM

Telegram grubundaki Centracılardan birisin herhalde, tartışmaya girmeyeceğim kimin ne yatırımı yaptığı benim umurumda değil.

ozman telegram grubundasında aynı zamanda Cheesy oda güzelmiş .
çok değer kaybı yarattı kesinlikle ama pre salede bile adam gibi bişey vermedi aslıda pre salede verdiği bonusu 1 sn kaybetti onsan sonra malüm Smiley balina girse buna ki bence girmedi
ozman elindekiler daha yüksekte satmak için pump çakar orda herkese itelerdi bu coinin durumu 2018 ilk yarısında belli olucak . ozmana kadar ne olursa kardır
kellendil
Hero Member

Activity: 630
Merit: 503

View Profile
November 20, 2017, 04:56:09 PM

İnsanları kraken diye kandır, sonra gate.io ile avutmaya çalış. Gerçekten yatırımcılarının zekasıyla dalga geçiyor bu adamlar. Şu kart projeleri bitsin artık insanlar zarar görmekten sıkıldı.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 »
  Print  

Jump to: