Bitcoin Forum
May 12, 2024, 05:58:46 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 »
  Print  
Author Topic: [ANN] Centra Tech ICO | Dünya Genelinde Bankamatik Kartı & Sigortalı Cüzdan  (Read 11900 times)
Eron
Sr. Member

Activity: 735
Merit: 251

View Profile
November 20, 2017, 08:37:08 PM

Kimse bir kriptoparayı iyilemiyor ya da kötülemiyor, bu forum kriptopara forumu olduğundan dolayı beyin fırtınası yapılıyor. Ben kart projelerinin çok fazla olduğunu ve diğer kart projelerinden bir adım önde olmaları için verdikleri sözleri yerine getirmeleri gerektiğini düşünüyorum. Kurallar sıkı olabilir fakat kanunların her zaman açığı bulunabilir, proje sadece Amerika kaynaklı diye gözümüz kapalı güvenecek değiliz. Ben samimi söylüyorum hala Centra gibi basit bir sunum hazırlamış bir kart projesinin nasıl bu kadar çok yatırım aldığına anlam veremiyorum. Ve sadece imza ödüllerini dağıtmalarına rağmen ki dağıttıklarında fiyat 0.6 usd idi, 1.6 usd olan token şu anda sürünüyor. İleride kâr ettirmez demiyorum sadece Centra'ya kadar onlarca proje var.
1715536726
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715536726
Reply with quote  #2

1715536726
Report to moderator
1715536726
Hero Member
*

Ignore
1715536726
Reply with quote  #2

1715536726
Report to moderator
1715536726
Hero Member
*

Ignore
1715536726
Reply with quote  #2

1715536726
Report to moderator
Bitcoin addresses contain a checksum, so it is very unlikely that mistyping an address will cause you to lose money.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
November 20, 2017, 08:39:22 PM

Arkadaslar burdaki yazılar okudukça gülüyorum ya... Yeminle bizim türk forumdaki arkadaslar zerre bilgi alakası yok projelerden.. Varsa yoksa waves monetha bilmem ne bilmem ne.. Şu at gözlüklerinizi bi çıkarın lütfen ya.. Bak bunu burda alıntılarsınız ilerde.. Centrayı 2018 in ilk çeğreğinin bitmesine yakın gelin konusalım tekrardan bunları... Normalde anlatacak o kadar çok şey varki burda baska bir polemik yaratmak istemiyorum.. Temiz tutun lütfen su baslığı ya.. Gidin slack kanalına sıkıntınız varsa sorun araştırın çok mu zor.. Bissürü bountyciler geldi kanala hepsinin de sorununu çözüp en azından durumu anlatıp izah ettiler.. Ben bountye katılmadığım için bununla ilgili bilgi veremem size.. Ama proje scam falan değil inanın bana.. Inanmasanızda bilip bilmeden konusmayın.. Suan centranın bu kadar değer kaybetmesinin tek bir nedeni var oda ortalıkta böyle bir ton kirli haberler dolasmasıdır baska birsey değil.. Centranın basında sam ve raymond denen 2 kurucu üye bulunuyordu normalde.. Onlar hakkında geçmişlerinde biton haber çıkarıp olumsuz seyler paylastılar.. Kimimiz su dünyada hatalar yapmadan yaşıyoruz ki.. Insanları öyle bilip bilmeden yargılamadan infazlıyoruz.. Centranın yönetimine gelince.. O 2 kurucu üzerinden aşırı FUD yaratıldığından kendileri yöneticiliği bırakıp adviser olarak çalışmaya başladılar... Çünkü adamlar ilk önce projenin vizyonunu düşünüp yönetimi değiştirdiler.. Suanda amerikada bulunan sayılı projelerden birisidir centra.. Belki hepiniz bilmez ama ben bizzat amerikada kalıp yasadıgım icin söylüyorum.. Amerikada kanunlar çok sıkı isler arkadaslar.. O yüzden adamlar çok sık eleyip sık dokumaları lazım bu isleri.. Adamlar suanda amerikada çoğu eyalette yasallastırdılar bu kart programını ve centra exchange kullanımı için.. Ki biliyorsunuz amerika eyaletler halinde yönetiliyo her birine ayrı ayrı izin almaları gerekli.. Kendileri resmi olarak hesaplarında paylastılar kullanılabilecek eyaletleri.. Amerikanın %70 inde kullanılabilecek diğer kalan dilim zaman içinde kullanımını açtırıcaklar.. Ve sadece amerikada değil dünyanın her bir yanına gönderilicek bu kartlar. Suanda hiçbir kart projesi bunu yapabilmis değil.. Yıl başı arifesine girmeden kartlar dağıtıma çıkıcak diyorlar ve %1000 garanti verdiler buna.. Ekiplerindeki çalışan sayısı 40 ı aşmış bulunmakta bunun sayısı ico bittiğinde 20 idi.. Ve gün geçtikçe arttırıyorlar.. Daha söylemediğim birçok şey mevcut arkadaslar ama yüzeyinden anlatmak istedim bunları.. Sunu da belirtmek isterim.. Icosuna katıldığımdan beridir slack kanalında okumadığım 1 mesaj dahi yoktur.. Bu söylediklerim yalan dolan değil arkadaslar.. Içinizde bu herif atıp tutuyor diyebilirsiniz ama ilerde üzülmemeniz için anlatayım dedim.. Çoğu kişi krakendir bilmem nedir sızlanıp duruyor.. Bizim millet niye bu kadar hassas hala anlamış değilim bu borsalar ile ilgili.. Bırakın ilk önce bi ürüne odaklansınlar kartla çıksın kullanılmaya başlansın videolar yüklensin paylasılsın.. Sonra gerisi corap sökügü gibi gelir zaten.. Karşılaştırma yapmak istemem ama tenx te kraken sözü vermişti bunu belirtmek isterim.. Ayrıca tenx de ve metal de yatırımlarımda mevcut eşit miktarlarda.. Ama tekrar bastırarak söylüyorum aralarında en başarılı çıkacak olan token centradır... Eğer sorunuz falan varsa bana özelden mesaj atabilirsiniz seve seve cevap verebilirim size bu konuda.. Ayrıca cliff highı tanıyormusunuz bilmem ama centraya advisorluk yapıyor...  Hakkında konustuğu çok olumlu seyler mevcut arastırsanız bulursunuz.. Hürmetle...

(K.b yın türkçem fazlasıyla iyi değil elimden geleni açıklamaya çalıştım. Çok uzun bir yazı olmuş şimdi bakınca başınızı ağırttığım için özür dilerim ^^)

Sonunda centra hakkında mantıklı yorum yapan birini görmek güzel.
Her gün düzenli video çekip yüzlerini ifşa eden adamların kaçıp gideceğini zaten düşünmüyorum.
Hem cidden adamların yaptıkları boru değil.
Youtubede tenx ve bir kaç kart ile kıyaslama yapılıyor.
Hep centra üstün basıyor.
Ufak ufak yatırım yapmaya devam edicem.
İnşallah yüzümüzü güldürür.
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
November 20, 2017, 09:05:09 PM

Arkadaslar burdaki yazılar okudukça gülüyorum ya... Yeminle bizim türk forumdaki arkadaslar zerre bilgi alakası yok projelerden.. Varsa yoksa waves monetha bilmem ne bilmem ne.. Şu at gözlüklerinizi bi çıkarın lütfen ya..
  ......
~~slip~~

Çok güzel bir yorum olmuş. Centra ekibini telegramdan da takip ediyorum.  Bountysine bende katıldım elimde 2600 ctr var ve şuan satsam 1500$ yapar ki satmaya hiç niyetim yok. Açıkca söyleyeyim en az bu ctrden 6000/10000$ arası kaldıracağımı düşünüyorum. Bu nedenle siz siz olun çevrede dolanan hele ki bizim Türkçe forumda dolaşan bu centra dolandırıcıdır hype dir scamdir vs... laflarına kanmayın derim. Gelmiş geçmiş en iyi kart projesidir bana göre.
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
November 20, 2017, 09:57:39 PM

Kimse bir kriptoparayı iyilemiyor ya da kötülemiyor, bu forum kriptopara forumu olduğundan dolayı beyin fırtınası yapılıyor. Ben kart projelerinin çok fazla olduğunu ve diğer kart projelerinden bir adım önde olmaları için verdikleri sözleri yerine getirmeleri gerektiğini düşünüyorum. Kurallar sıkı olabilir fakat kanunların her zaman açığı bulunabilir, proje sadece Amerika kaynaklı diye gözümüz kapalı güvenecek değiliz. Ben samimi söylüyorum hala Centra gibi basit bir sunum hazırlamış bir kart projesinin nasıl bu kadar çok yatırım aldığına anlam veremiyorum. Ve sadece imza ödüllerini dağıtmalarına rağmen ki dağıttıklarında fiyat 0.6 usd idi, 1.6 usd olan token şu anda sürünüyor. İleride kâr ettirmez demiyorum sadece Centra'ya kadar onlarca proje var.

Hocam kusuruma bakma lafım burda beyin fırtınası yapan arkadaslara değil.. Buraya gelipte scamdir bilmem nedir diye atıp tutanlara bu söylediklerim.. Herkes icolardan anında kaar bekliyor.. Tabi öyle bisey olmayıncada ağlayıp zırlayıp duruyorlar.. Etrafta dolu pump dump tokenlar/coinler var gitsinler onlarla uğraşsınlar.. Burdaki insanların hepsi aklı yatkın yetişkin insanlar.. Araştırmalarını yapsınlar öyle girsinler.. Centra orta/uzun vadede yatırımcılarını sevindiricektir.. Diğer kart projelerine nazaran hala yeni.. Biraz zaman tanıyın hemen atıp kesmeyin bazı seyleri..
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
November 20, 2017, 10:03:19 PM

Scam olduğunu tabii ki düşünmüyorum ama fiyat çok düştü yatırımcısının beklentisini henüz karşılayamadı ne yazık ki.

bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
November 21, 2017, 04:58:03 PM

scam soylentileri ve haberleri daha pre-ico zamanindan beri hep oldu centrada. ama ekip somut adimlari oldukca geciktiriyor. ornegin kasim basinda app icin access code lar alinabilecekti. mobil wallet uygulamasi hala gorunurde yok. evet platinium card sahipleri alisverislerini falan yapti videolar paylasti ama bunlar malesef toplulugun geneline yansiyamadi.
Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
November 21, 2017, 06:12:10 PM

Hala tablolar hesaplanmiş değil fakat yeni bir anons gelene kadar projenin konulari SmartIphone tarafindan kilitlendi, ekip dağitimin haftalik olarak yapildiğini söylesede ödülünü alabilen görmedim.
jeks
Hero Member

Activity: 698
Merit: 506

View Profile
November 21, 2017, 06:23:34 PM

bountylerden haber var mı acaba? uzun süredir başlığı takip edemiyorum scam söylentileri bence asılsız fakat yavaş ilerliyorlar daha gelen giden bir şey olmadı.
kellendil
Hero Member

Activity: 630
Merit: 503

View Profile
November 21, 2017, 06:28:11 PM

Scam olduğunu tabii ki düşünmüyorum ama fiyat çok düştü yatırımcısının beklentisini henüz karşılayamadı ne yazık ki.

Zaten scam değil proje ekibin kim olduğu neci olduğu biliniyor herkes tarafından. Tek sorun yönetimsel zaafiyet malesef beklentilerin uzağında kaldı ekip yaptığı çalışmalarla.
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
November 21, 2017, 07:58:33 PM

Ben projenin yürüyeceğine inanıyorum fakat paramız buraya bağlıyken çıkamıyoruz da. Gerçekten güzel fırsatlar kaçıyor bu kadar zarardayken de çıkamıyoruz kaç ay oldu

dannybrown
Legendary
*
artcontest

View Profile
November 22, 2017, 03:01:58 PM

Bizim reis gene düşüyor Smiley
Ben anlamıyorum abi ya bi yanlışlık var bu işte.
Hiçbir amaca hizmet etmeyen coin çıkartıyorlar ...o dandik token centranın yarı fiyatına geldi.gerçekten şunun değeri 47 centmi ?
ayıptır ayıp.
membis
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
November 22, 2017, 03:06:13 PM

Valla ben Centra'yı elimden çıkardım ve pişmanda değilim açıkçası. Kart projeleri uzun vadeli tutar mı bilmiyorum ama ben soğudum hiç birine girmem artık.
kellendil
Hero Member

Activity: 630
Merit: 503

View Profile
November 22, 2017, 04:57:16 PM

Piyasa yükseliş eğilimine girdi gibi yine bugün. Ama centra yine yerinde sayıyor ama borsaya 16 centten çıkmış bir coinin 40 cent civarlarında olması pekte kötü bir durum değil.
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
November 22, 2017, 05:05:49 PM

Piyasa yükseliş eğilimine girdi gibi yine bugün. Ama centra yine yerinde sayıyor ama borsaya 16 centten çıkmış bir coinin 40 cent civarlarında olması pekte kötü bir durum değil.
piyasaya 16c den mi girdi? pre-ico dan girenler 2x fazla token aldi icodan girenlere nazaran.
icosuna girmistim kart aliriz umuduyla, 1eth:200 ctr ile katildim. benim hesaba gore maliyet 1.60 falan yapiyor Cheesy
allahtan imzaya da girmistim de tatmin etti. yoksa ico ile suanki fiyat farki ucurum.
exortis1
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
November 22, 2017, 05:48:14 PM

Atip tutanlar olmus ama bu herifler hala milletin bende dahil odullerini vermediler verecekleride muaamma
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
November 23, 2017, 06:38:48 PM

Bountyciler bu formu doldurmak zorunda.. Bikaç saat önce slack kanalından duyuruldu...

https://www.centra.tech/ctr-bounty/

Saygılar..
dannybrown
Legendary
*
artcontest

View Profile
November 23, 2017, 08:45:20 PM

Bountyciler bu formu doldurmak zorunda.. Bikaç saat önce slack kanalından duyuruldu...

https://www.centra.tech/ctr-bounty/

Saygılar..

Herşeyi dolduruyorum forumu göndermiyor?
Druvax
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
November 23, 2017, 09:08:20 PM

evet ayni sorunu bende yasiyorum. formu doldurunca malesef ether adresi hatali cikiyor ve onaylanmiyor. ya kardesim biz zaten spreadsheet i doldurmusuz ne diye ugrastiriyosunuz. yarin gondereceklermis tokenlari. e simdi biz formu dolduramadik diye alamayacakmiyiz tokenlari.
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
November 23, 2017, 09:55:13 PM

harbiden bunlar çok terbiyesiz çıktı. bu kadar ahlaksızlık olmaz. hem yatırımcıyı keriz yerine koyup dalga geçerek kandır hemde bounty için kırk takla attır. böyle terbiyesizlik yapan bir ekipten ne beklenir ki Huh Huh

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌