Bitcoin Forum
June 14, 2024, 03:55:13 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 »
  Print  
Author Topic: [ANN] Centra Tech ICO | Dünya Genelinde Bankamatik Kartı & Sigortalı Cüzdan  (Read 11906 times)
taner32
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 253

View Profile
November 26, 2017, 08:32:16 PM

Bu herifler neden odulleri dagitmiyorlar acaba amac nedir calismayan bir site yapmislar, amaclari nedir yani israrla dagitmamalarindaki

bu ödüller yalan oldu herhalde, güvenmemek lazım. beklentiye girmemek lazım.

bugünden sonra bounty iconun geleceği için önemli olduğunu varsayıyorum, bountye önem vermeyenler diğer konularada önem vermiyorlar. balık baştan kokuyor.
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
November 26, 2017, 09:21:19 PM

telegram kanalında ödüllerin haftalık gruplar halinde ödeneceğini yazmışlar. bu batch cuma günü dağıtılmış. bir dahaki cumaya inşalah Smiley
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
November 26, 2017, 09:37:44 PM

telegram kanalında ödüllerin haftalık gruplar halinde ödeneceğini yazmışlar. bu batch cuma günü dağıtılmış. bir dahaki cumaya inşalah Smiley

bence böyle bir önlem alınması gerekiyor herkes satınca ctr nin bir değeri kalmıyor Sad
Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
November 26, 2017, 11:01:35 PM

Her hafta otuz kişiye ufak miktarlarda token dağıtıp dağıtımları yaptıklarını iddia ediyorlar. Centra'nın hacmi çok yüksek bu da acaba düşük fiyattan ekip ellerindeki tokenleri satıyor mu diye düşündürüyor. Umarım böyle bir şey yoktur, heleki yukarıdaki çalıntı hesap kafamı çok karıştırdı. Paylaşılan hesap 20 tane art arda centra konusuna mesaj atmış.
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
November 27, 2017, 12:29:51 PM

etherin btc karşısında değeri arttıkça bazı ERC tokenlerde de artış fiyatlarına yansıdı. ama ne hikmettir centra o yoldan oldukça uzak duruyor.
bir kıpırdanma var fiyatta ama tatmin edici seviyelerde değil. şuanki fiyat düşük diye dipten toplanılabilir mantığındayken ekipteki kararsızlık ise alanın elinde kalacağı bomba misali bir his uyandırıyor.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

View Profile
November 27, 2017, 10:49:08 PM

etherin btc karşısında değeri arttıkça bazı ERC tokenlerde de artış fiyatlarına yansıdı. ama ne hikmettir centra o yoldan oldukça uzak duruyor.
bir kıpırdanma var fiyatta ama tatmin edici seviyelerde değil. şuanki fiyat düşük diye dipten toplanılabilir mantığındayken ekipteki kararsızlık ise alanın elinde kalacağı bomba misali bir his uyandırıyor.

Dediğine kesinlikle katılıyorum yatırımcılarda bir güven oluşsa rahat 2 doları var saatler içerisinde.
şuanki fiyatı gerçekten ucuz.
Ama bir sebepten ötürü takılıp kaldı 50-55 cente.
Eğer güven problemleri çözülürse 2018 e kadar 2 dolar,orta vadede ise 5 dolar seviyesine geleceğini düşünüyorum.
beatecoin
Full Member

Activity: 350
Merit: 110

View Profile
November 28, 2017, 06:27:11 AM

Dediğine kesinlikle katılıyorum yatırımcılarda bir güven oluşsa rahat 2 doları var saatler içerisinde.
Eğer güven problemleri çözülürse 2018 e kadar 2 dolar,orta vadede ise 5 dolar seviyesine geleceğini düşünüyorum.

Arkadaşlar birşeyi anlamanız gerekiyor, altcoin projelerinin çoğunda somut ürünler olmasa da içi boş altcoinler bir yerden sonra yok olmaya mahkumdur, içi dolu altlar (OMG, Qsp) gibi bahsettiğiniz eth artışından olumlu etkileniyor.
tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
November 28, 2017, 08:05:36 AM

Arkadaşlar birşeyi anlamanız gerekiyor, altcoin projelerinin çoğunda somut ürünler olmasa da içi boş altcoinler bir yerden sonra yok olmaya mahkumdur, içi dolu altlar (OMG, Qsp) gibi bahsettiğiniz eth artışından olumlu etkileniyor.

titanium card sahipleri somut veri degil mi size gore? access code henuz aktif edilemedi sanirim. walletler kullanilabilir degil, blue card dagitimi yapilacakti bunlarda da bir gelisme yok. card alisverisleri genele yansimadigi icin sanki scam algisini atamadi uzerinden.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
November 28, 2017, 10:08:42 AM

Önceden dağıtılmış olan titanium karlarda visa logosu vardı.. Ama suanda mastercard ile anlastıkları için kartları tekrardan göndericekler.. Yıl sonu gelmeden kartların garanti gönderileceğine dair söz verdiler..
suukool
Full Member

Activity: 413
Merit: 100

View Profile
November 28, 2017, 05:11:14 PM

Ben ne ödüllerine katıldım ne de projenin kendisine zaten yaptıkları ortada şu an ellerindekileri bozduruyorlar, hacim iyi, potansiyel iyi fakat ya çok değerlenecek ya da scam bir proje olarak toprağa gömülecek
dannybrown
Legendary
*
artcontest

View Profile
November 28, 2017, 05:24:35 PM

Bana email geldi.
İşte bounty için geri dönüşünüzü gördük.
Sizi bir sıraya sokacağız ve ödemenizi yapacağız diye.
CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
November 28, 2017, 05:26:26 PM

Bana email geldi.

Selam, form mu doldurunuz yoksa direkt olarak ekibe mail mi attınız? Hangi işlemleri hangi aşamayla yaptığınızı bizimle de adım adım paylaşırsanız sevinirim çünkü bize kimse geri dönüş yapmadı.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

View Profile
November 28, 2017, 06:30:53 PM

Bana email geldi.

Hoca bizimle de paylaş biz formu doldurduk ama form çalışmıyor, o formu o haliyle göndermeye çalıştık bence bizim maillerimiz adamlara ulaşmadıHuh

Arkadaşlar bana bu geldi.

Hello Bekir,

Thank you for your Bounty Token Submission. Your request has been forwarded to our Bounty Verification Team for further review. Once cleared, you will be added into a queue for a Weekly Friday Distribution cycle. If you have any further questions, please do not hesitate to contact us via e-mail.

Thank you,

Centra Support Team

www.centra.tech
555 Washington Ave | Suite 240
Miami Beach, FL 33139
Telephone: (800) 339-1554
Email: support@centra.tech
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
November 29, 2017, 05:23:26 AM

Banada yollamışlar her hafta cuma bounty odemeleri yapılacakmış sıraya ekleyeceklermiş benıde zaten olmuş pul bu saatten sonra centradan hayır gelmez
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
November 29, 2017, 05:46:22 AM

aynı mail banada gelmiş bu adamlar ne yapmaya çalışıyor ben anlamadım, siteleri çalışmıyor diyorduk ama çalışıyormu yoksa ellerinde ki bounty listlere sırayla atıyorlarmı mailleri anlamadım
Sucuklutost
Newbie
*

Activity: 53
Merit: 0

View Profile
November 29, 2017, 06:24:19 PM

Bountylerin dağıtılması gram ilgilendirmiyor. Fiyata yukarı yönde etki etmeyecek hiç bir gelişme zerre umrumda değil. Eğer kartların dağıtılması hakkında söz verdilerse yükselsin artık
dannybrown
Legendary
*
artcontest

View Profile
November 29, 2017, 07:27:50 PM

Proje scam diyen arkadaşlar.adamlar sürekli kendilerini ifşa ediyorlar.
Ben ne olur ne olmaz diye centra almaya devam ediyorum.
Bazı arkadaşlar scam demeye devam etsinler.

Buyrun link daha taze.

https://twitter.com/lizvh0/status/935934327820394502
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
November 29, 2017, 08:59:38 PM

Proje scam diyen arkadaşlar.adamlar sürekli kendilerini ifşa ediyorlar.
Ben ne olur ne olmaz diye centra almaya devam ediyorum.
Bazı arkadaşlar scam demeye devam etsinler.

Buyrun link daha taze.

https://twitter.com/lizvh0/status/935934327820394502

Bu piyasada scam olmak kaçıp gitmek değildir hala bunu anlayamadınız. Token satışlarında balinalara normal fiyatın altından token satmaktır, yol haritasına uymamaktır, söz tutmamaktır. Bu fiyatın bu halde olmasının tek açıklaması birilerinin ucuz fiyattan tokenleri satın almasıdır. Kimse zararına satış yapmaz millet enayi değil.
polat90
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
November 29, 2017, 09:05:53 PM

Bounty için banada mail atmışlar ama resmen rezil ettiler dağıtım işini,  buna en büyük sebep smart denen lavuk. Hastalığını vs bahane ederek stake saymadı imza dışında geri kalan herşeyi boşladı, şu an ekip kendi ilgileniyor.telegramdan sürekli olarak göndereceklerini ödülünü almayannın kalmayacağını söylüyorlar ama süreci çok uzun tutacaklar anladığım kadarıyla.her cuma günü 100-150 kişi arasında dağıtım yapıyorlar.sebebi de dump ı engellemekmiş.daha ne kadar düşecekse.işin garibi bide taksitle gönderiyorlar
CoinKolik
Hero Member

Activity: 736
Merit: 504

View Profile
November 29, 2017, 09:39:43 PM

Bounty için banada mail atmışlar ama resmen rezil ettiler dağıtım işini,  buna en büyük sebep smart denen lavuk. Hastalığını vs bahane ederek stake saymadı imza dışında geri kalan herşeyi boşladı, şu an ekip kendi ilgileniyor.telegramdan sürekli olarak göndereceklerini ödülünü almayannın kalmayacağını söylüyorlar ama süreci çok uzun tutacaklar anladığım kadarıyla.her cuma günü 100-150 kişi arasında dağıtım yapıyorlar.sebebi de dump ı engellemekmiş.daha ne kadar düşecekse.işin garibi bide taksitle gönderiyorlar

Hocam dağıtım adresine baktığımızda çok düşük hacimler dağıtıldığını gördük, 10k coin alması gerekenler var ama dağıtılan adreslere 250 şer token gönderilmiş... SmartIphone ile alakalı değil bence ekip ile anlaşmışlar adamlar SmartIphone'ye stakeyi sayma demiş.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 »
  Print  

Jump to: