Bitcoin Forum
May 30, 2024, 10:51:24 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 »
  Print  
Author Topic: [ANN] Centra Tech ICO | Dünya Genelinde Bankamatik Kartı & Sigortalı Cüzdan  (Read 11900 times)
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
December 07, 2017, 10:30:46 AM

Valla sırtımızı neye dayandık güvendiysek onlar bize dayadı, monetha geldi imzadan geldiği gün satsam 0,42 btc veya 6 eth yapıyordu.şu anki hali ortada 2 eth veya 0,06 btc yapıyor. Kickicoya güvendik 10 kat birden düştü.Centra desen onu zaten biliyorsunuz.Şİmdide INS e girdik bakalım buda çakılmazsa ben bişey bilmiyorum
kaserya70
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
December 07, 2017, 10:44:29 AM

ico ya olann ilgi fiyatı yüksek tutacak diye düşünüyorum. bu tarz projelerin tutması yanında güzel olmalarıda cabası. ufak tefek yatırım yapılabilir sanırım.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
December 07, 2017, 10:56:24 AM

Şaka gibi bunun ico bitti ne zaman unuttum aylar oldu galiba bounty 8 hafta demişlerdi bitmedi mi halen 8 hafta dolmadı mı. Parasında değilim aklımız kalıyor sürekli takip etmek zor oluyor dağıtsalar bitirseler ondan sonra cüzdan da dursun ayda bir girer fiyatına bakar çıkarım.
tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
December 07, 2017, 01:24:08 PM

Valla sırtımızı neye dayandık güvendiysek onlar bize dayadı, monetha geldi imzadan geldiği gün satsam 0,42 btc veya 6 eth yapıyordu.şu anki hali ortada 2 eth veya 0,06 btc yapıyor. Kickicoya güvendik 10 kat birden düştü.Centra desen onu zaten biliyorsunuz.Şİmdide INS e girdik bakalım buda çakılmazsa ben bişey bilmiyorum

ico sonrası sağlam bir borsaya girilemediğinde malesef etherdeltada token fiyatı piç ediliyor. 2-3 gün sonrasında bile inanılmaz kayıplar yaşatmaya başladı ico tokenleri

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
unois
Hero Member

Activity: 858
Merit: 500

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
December 07, 2017, 10:23:45 PM

ico sonrası sağlam bir borsaya girilemediğinde malesef etherdeltada token fiyatı piç ediliyor. 2-3 gün sonrasında bile inanılmaz kayıplar yaşatmaya başladı ico tokenleri

Hani ki tokenler? Yollasınlar tokenlerimizi de piç edelim. Yok ki ortada bir şey? Ekimde mi Kasımda mı Excel' e bir not düşmüşler "Hesaplamalar yapıldı" diye, açıyorum açıyorum dosya aynı. Bounty yöneticisi ölmüş olabilir mi ? Öyleyse rahmet dilerim.

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
[]
zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
December 08, 2017, 06:06:37 AM

yönetici ölmedı hatta başka kampanyalara bakıyor ama ekip devraldı işi, her cuma 50-100 kişiye yollayıp bırakıyorlar.resmen daha ilk defa bu bounty işlerine girmeme rağmen soğudum.amk bizim gibi yenilerin ne piyasada nede bountylerde yüzü gülmeyecek galiba.herşey eskiden güzelmiş

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
December 08, 2017, 01:10:37 PM

bu 50-100 kısı kım merak edıyorum 8 haftada bıtecektı sozde ama hıc ılerleme yok hayır fıyat öldü zaten bu saatten sonra gelsede fayda etmez, ınsanlar çok haın 10mılyon para topladın neden vermıyorsun ınsanların hakkını sonra ah alınca fıyat boyle olur
taner32
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 253

View Profile
December 10, 2017, 12:35:20 PM

bountyleri ellerine yüzlerine bulaştırdıkları için bu saatten sonra pek bi prim yapabileceğini düşünmüyorum.

postoken bile airdrop yaparak, projesini destekleyerek 1 dolar civarlarından yoktan var olmuşken, piyasada düzgün kart projelerinin prim yapacağı bu devirde bu kadar boşlamak iyiye alamet değil.

hiç bir icoya yüzde yüz güvenmemek lazımmış, bounty maili geldi ama ne gelen token var ne giden.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
December 10, 2017, 06:30:30 PM

yazık oldu yemin ederim 3 k ile ortada kaldım.
Adamlar çekilişle 5 kişiye iphoneX dağıttılar geçen bunuda videoya aldılar
ulan iphone dağıtacağınıza bountyleri dağıt milletin gönlünü al zaten dibi gördü.düzelsin biraz.
the_doctor
Full Member

Activity: 406
Merit: 189

View Profile
December 10, 2017, 06:37:42 PM

bu proje için ciddi ciddi scam iddaları vardı, bountyninde üzerine yattılar, ne bok yedikleri belli değil, buna kim güvenipte borsadan alacak bilmiyorum.
bountyden umudum yok o ayrı, gelsede  beş para etmez kesin
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
December 10, 2017, 08:33:04 PM

Birkaç defa mail geldi ama hala bountyler dağıtılmadı. Fiyatıda çok düştü. Adamlar biz parayı topladık gerikalan bizi ilgilendirmez diye düşünüyorlar herhalde.  Yalnız bu projeye olan güveni de azaltıyor.

PokerStein1
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
December 11, 2017, 02:14:38 AM

Centra projesi çok umut bağladığım bir projeydi ve iyi bir miktar yatırımım mevcut halen üzerinde. Fiyat olarak 10 dolar bandını bekliyordum satmak için fakat şu an 2 3 dolar'a geldiğinde yarısını satarım.

Ne miktarlarda var elinizde ?

3900 Adet var elimde , 5 bin küsür dolar ettiği zamanlar oldu eşşeklik edip satmadım şimdi çok kızıyorum kendime. Çoğu pre-ico ve etherdelta'dan alınma hemde.

Kienbui
Sr. Member

Activity: 478
Merit: 250

View Profile
December 11, 2017, 05:25:57 AM

Ödül dağıtmayı düşünmüyorlar, projeleride kendiler gibi dolandırıcı çünkü 1 websitesi ile milyonlarca dolar para topladılar, ortada hiçbir şey yok.
kamilmikoy123
Newbie
*

Activity: 31
Merit: 0

View Profile
December 11, 2017, 07:16:55 AM

Centra projesi çok umut bağladığım bir projeydi ve iyi bir miktar yatırımım mevcut halen üzerinde. Fiyat olarak 10 dolar bandını bekliyordum satmak için fakat şu an 2 3 dolar'a geldiğinde yarısını satarım.

Ne miktarlarda var elinizde ?

3900 Adet var elimde , 5 bin küsür dolar ettiği zamanlar oldu eşşeklik edip satmadım şimdi çok kızıyorum kendime. Çoğu pre-ico ve etherdelta'dan alınma hemde.

Bende çoğu projede aynı sorunu yaşıyorum, açgözlülüğümüzden kaynaklanıyor bence. Daha çok yükselecek yükselecek derken bi bakıyoruz düşmüş.
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
December 11, 2017, 08:38:25 AM

centra ıcın tenx ve dıger kart projelerıne rakıp olacak dıyordu bırde mıllet ama centradan bır bok olmaz bızım odullerın uzerıne yattılar en azından ımzaya gırenler ıyı kazandı ama dıgerlerı avuclarını yaladı maalesef
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
December 11, 2017, 02:04:25 PM

ağlamaya devam edin arkadaslar Cheesy Merak etmeyin bountyler üstlerine kalmaz adamların öyle yada böyle elbette vericekler.. Benim şüphem yok centradan.. 3-5 dolar olduğunda dağıtsınlarda ağızlarınızın payını versinler anasını satim.. Ne ağladınız hepiniz be  Tongue
tumece
Full Member

Activity: 392
Merit: 107

View Profile
December 11, 2017, 06:45:01 PM

40 centlere kadar dusmus malesef. ustelik btc bu kadar artarken. bu saatten sonra nasil belini dogrutabilir ki. yatirim yapilmaz. eminim zarar eden cok olmustur ctr den dolayi. gecmis olsun
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
December 11, 2017, 08:01:47 PM

40 centlere kadar dusmus malesef. ustelik btc bu kadar artarken. bu saatten sonra nasil belini dogrutabilir ki. yatirim yapilmaz. eminim zarar eden cok olmustur ctr den dolayi. gecmis olsun

Alıntıya alim de ilerde örnek olarak seni gösteririm ^^
Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
December 11, 2017, 08:01:52 PM

Centra 3 dolardan düşmüş 0.4 dolara hala 5 dolar olacağini bekleyenler var, bu adamlar bugüne kadar bir tek sözünü tutmadı, sağı solu belli olmayan riskli bir token. 5 dolar olmaz demiyorum ama bokta çıkabilir.
cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
December 11, 2017, 08:54:22 PM

Başlarda güvenimin tavan olduğu projeye şu an şaibeli olarak bakıyorum resmen.yükselmesini beklerken gitgide düştü ve ekip ödül konusunda çok sıkıntılı hala dağıtım yapacaklar diye bekliyoruz.iyi oluyor böyle şerefsizlerin coini değerlenmiyor ama olan yatırımcıya oluyor yine.adamlara giren çıkan bişey yok
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 »
  Print  

Jump to: