Bitcoin Forum
May 26, 2024, 02:11:46 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 »
  Print  
Author Topic: [ANN] Centra Tech ICO | Dünya Genelinde Bankamatik Kartı & Sigortalı Cüzdan  (Read 11900 times)
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
December 13, 2017, 06:07:49 PM

Centra 3 dolardan düşmüş 0.4 dolara hala 5 dolar olacağini bekleyenler var, bu adamlar bugüne kadar bir tek sözünü tutmadı, sağı solu belli olmayan riskli bir token. 5 dolar olmaz demiyorum ama bokta çıkabilir.

yani ben fiyat konusunda olayın nasıl gelişeceğini bilmem ama bu elemanlara güven olmayacağı konusunda kesinlikle size katılıyorum. güven vermeyen bir ekip ile uzun soluklu bir işe girmek benim aklıma yatmıyor. bunun fiyatının 5$ olmasını bekleyen arkadaşlar gidip DOGE alsınlar eminim yılda 1-2 pump yer ve o arada gerekli satışı yaparlarsa bu projeden daha çok kazandırır.

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌
   ▄███▄██▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀     ▀███▀
  ▐█████▌   ▀▀█████████▀██▄███▄
   ▀███▀        ▄███▄    ▐█████▌
               ▐█████▌    ▀███▀
                ▀███▀
VIR

POWERED BY

RUNNING ON

OCTOPUSROBOTS
TEZOS BLOCKCHAIN
\
Invest in the virucidal safety    ─────────────────
                     ███▄
                    █████▌
                  ▄██████
                 ███████▌
              ▄▄███████▀
 ▄████  ▄▄▄▄▄███████████████▄
▐████▌ ██████████████████████▌
█████ ▐████████████████████▄██
█████ ▐██████████████████████▌
▐████▌ ███████████████████▄██
 ▀████  ▀▀▀▀▀▀█████████████▀
                ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
EASY TO USE             ▐▌
             ██
            ▐██▌
        ▄█▄ █▌▐█        ▄█▄
▄▄▄▄▄▄▄█▀ ▀██  █▌    ▄▄█▀ ▀█▄▄▄▄▄▄
██████▀     ▀  ▐█   █▀▀     ▀█████
                █▌ ▐█
                ▐█ █▌
                 █▐█
                 ▐█
EVOLVING CONCEPT             ▄▄▄▄
        ▄▄███▀▀▀▀███▄▄
      ▄██▀          ▀██▄
     ▀▀▀              ▀▀▀
   ▄███▌              ▐███▄
  █████                █████
 ▐█████                █████▌
 ▐█████                █████▌
  ▀████▌              ▐████▀
              ▄██▄    ▄▄▄
             ▐█████████▀
              ▀██▀
HELPFUL SUPPORT
/
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
December 14, 2017, 06:34:31 AM

Bizim bountyleri bile göndermedi şerefsizler daha beter olurlar umarım, ulan arkadaş zaten çöp olmuş verecegin üç kuruş neden yollamıyorsun
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
December 14, 2017, 09:34:20 AM

Artık bu centranın 1 dolar olması falan kurtarmaz bizi.
monaco gibi çok fena artması lazım 5 dolara falan çıkmalıki sinirimizi alabilelim.
bune la dandik tokenler 50 centlerde dolanır bu 39 centte.
cointerstrike
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
December 14, 2017, 10:05:09 PM

Artık kart projelerinin sonunun geldiğini gösterdi bu proje. Maalesef yatırımcıları da bu projeye denk gelme şanssızlığını yaşadı. Bildiğim kadarıyla bundan sonra visa master kart özelliği verilmeyecek kripto paralara.
Night Trader A
Member
**

Activity: 406
Merit: 10

View Profile WWW
December 14, 2017, 10:09:33 PM

Centra benim içinde hayal kırıklığı oldu, girilebilecek o kadar coin varken kendimizi kandırıyoruz bazen.
Bu kadar fırsat varken kart coinlerinden uzak durmak lazım.

PokerStein1
Full Member

Activity: 392

View Profile
December 14, 2017, 10:40:30 PM

Centra benim içinde hayal kırıklığı oldu, girilebilecek o kadar coin varken kendimizi kandırıyoruz bazen.

O kadar inandim ki Centra`ya dingil gibi pre ico + ico olmak uzere 10 ether bastim bi ara elimdeki centralar 6000 dolar`i geciyolardi satmadim. Populous elimde az adet varken Centra aldim tekrardan adamlar bildigin palyaco ciktilar hic bir soz yerine gelmedi. Kin ve Centra ekiplerini yolda girsem ciddi sekilde agiz burun dalarim.

dannybrown
Legendary
*
artcontest

View Profile
December 15, 2017, 03:50:46 PM

O kadar inandim ki Centra`ya dingil gibi pre ico + ico olmak uzere 10 ether bastim bi ara elimdeki centralar 6000 dolar`i geciyolardi satmadim. Populous elimde az adet varken Centra aldim tekrardan adamlar bildigin palyaco ciktilar hic bir soz yerine gelmedi. Kin ve Centra ekiplerini yolda girsem ciddi sekilde agiz burun dalarim.

yılbaşı gelmeden kartlar dağıtılacak falan diyorlardı.
Bu konuda bir gelişme var mı? Benim pek haberim olmadı.
Birde neden bu kadar yerde sürünüyor fiyatı ?
Belki şuan kızıyoruz ama monaco gibi bir fırlama yakalarsa hepimizi güldürür.mutlu eder.
ihya eder. Cheesy
kirkcoin
Full Member

Activity: 336

View Profile
December 15, 2017, 06:03:24 PM

yılbaşı gelmeden kartlar dağıtılacak falan diyorlardı.
Bu konuda bir gelişme var mı? Benim pek haberim olmadı.
Birde neden bu kadar yerde sürünüyor fiyatı ?
Belki şuan kızıyoruz ama monaco gibi bir fırlama yakalarsa hepimizi güldürür.mutlu eder.
ihya eder. Cheesy

Konuyu sanırım pek takip etmiyorsunuz hocam, ne fırlaması danışmanlar dair altlarına son model arabaları çekmiş geziyorlarmış son haberler bu şekilde Cheesy

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
December 15, 2017, 06:09:22 PM

1 hafta önce siteyi yeniledik dediler kyc aktif dediler kayıt olun dediler ama kayıt sonrası ne kimlik doğrulayabildim ne de hesabı aktive ettirebildim.
telegramda kartlar hazırlanıyor gönderilecek deniyor ama hiç inandırıcı gelmiyor.
wallet uygulama hazır deniyor access code alamıyorsun.
scam desen ekip sürekli bişeyler yazıp çiziyor ama icraat hakikaten yok. çok ilginç.
hani başarılı olmak için çok çalışırsın ama beceriksizsindir, eline yüzüne bulaştırırsın. ekip aynen bu hesap.
kellendil
Hero Member

Activity: 630
Merit: 503

View Profile
December 15, 2017, 06:14:16 PM

Uzaktan bakınca bu adamları akıllı sanarsın.Gerekli bilgi birikimine sahipsin, fikrini oluşturmuşsun, iyi yatırım almışsın neden bunu değerlendirip daha fazla kazanmak yerine kurnazlığı seçiyorsunuz direk.
Night Trader A
Member
**

Activity: 406
Merit: 10

View Profile WWW
December 15, 2017, 07:46:23 PM

Üzüldüm hocam bende icolara dağıttığım etherlere yanıyorum.
Elimde dursalar çok daha fazla kazandıracaklardı.

kirkcoin
Full Member

Activity: 336

View Profile
December 15, 2017, 09:53:25 PM

Icolar fazla riskli ve bazen böyle üzücü sonuçlar doğurabiliyor. Kripto para piyasasıyla ilgilenen ve riski en çok seven sınıf bulunuyor genelde icolarda ve bazen malesef sonuç böyle hüsran olabiliyor.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
PokerStein1
Full Member

Activity: 392

View Profile
December 16, 2017, 04:14:53 AM

Icolar fazla riskli ve bazen böyle üzücü sonuçlar doğurabiliyor. Kripto para piyasasıyla ilgilenen ve riski en çok seven sınıf bulunuyor genelde icolarda ve bazen malesef sonuç böyle hüsran olabiliyor.

Bu adamlar bir acaip çıktılar devamlı ios'ta sürüm güncelleme yayınlıyorlar cüzdanla ilgili fakat ortada herhangi birşey yok cüzdan kodu yok vs.. ne yapmaya çalışıyorlar anlamak güç. Fuarlara katılıyorlar , ethereum alliance'da varlar dolandırıcı olma ihtimalleri çok zayıf ama bana kalırsa çok ağır şekilde tembeller ve verdikleri sözlerin hiç birini tutmadılar. Mona.co ve Tenx'i ezecek geçecek dedik aralarında cacık oldu resmen. Buna yatırdığım parayı Populous'a yatırsaydım şu an cidden Porsche falan alırdım heralde.

Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
December 16, 2017, 01:25:29 PM

Centra'nın ödülleri gönderdiği adreslere bakarsanız neredeyse gönderilen tüm tokenlerin daha yeni açılmış adreslere gönderildiğini farkedersiniz. Bu adresler daha önce bountyler için bile kullanılmamış, ekip dağıtımı bıraktı artık kendi yan cüzdanlarına token gönderip dağıtım yapıyorlarmış gibi davranıyorlar.

Dediklerine katılıyorum hatta bazı adreslere art arda gönderiyorlar hayvani bounty vermişler, kesinlikle kendi cüzdanları olduğunu düşünüyorum daha önceleri güveniyordum bu ekibe ama tam yavşak çıktılar
taner32
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 253

View Profile
December 16, 2017, 01:37:09 PM

umutlu olduğum bir proje idi. monoca sonrası herhalde alırlar, yürürler diye düşündüm.

hele youtube üzerinde çıkan zencili video tanıtımları insanlara fikir vermesi açısında etkili oldu ama bitcointalk üzerinde olumsuz bir hava başladı. bounty dağıtmaması aynı şekilde yatırımcıları ve bountye katılanların canını sıktı.

proje bitti, sekiz ay içinde yatırılacak dendi. kaç ay geçti ben umudu kestim.

gerçek anlamda sağlam bir kart projesi çıkartan proje, çok kazanacaktır ama centradan ben umudu kestim. olumsuz görüş bana ait, sadece fikir olarak düşünmenizi rica ederim.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

View Profile
December 16, 2017, 07:09:21 PM

fena artmaya başladı noldu bi haber mi var arkadaşlar  ?
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
December 16, 2017, 09:15:32 PM

fena artmaya başladı noldu bi haber mi var arkadaşlar  ?

daha bu başlangıç.....
bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
December 17, 2017, 10:12:27 AM

dun gece binance da pusuya yatmistim centra icin. 45 cent civariydi.bir anda 1 dolari gordu fiyat. daha sonra aniden 75 centlere dustu. 5 dakika icinde oldu bitti hersey. hizli davranamadim. bu pumptan yararlanamadim malesef.  icimi buyuk bir huzun kapladi. bugunlerde buyuk hareketler yasayacagini dusunuyorum. hedef fiyat 2 dolar bence.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
December 17, 2017, 10:23:58 AM

bu şerefsizler benım tokenlerımı hala yollamadılar hayır acıklamada yapmıyorlar yollamıcaz uzerıne yattık deyın de beklemeyelım artık yeter nedır bunların bu tavrı anlamadım gıttı
alex219
Sr. Member

Activity: 628
Merit: 251

View Profile
December 17, 2017, 10:28:13 AM

Bu tarz spekülatif hareketler Centra'nın gerçekten güvenilmez bir kriptopara olduğunu doğruluyor. Hem o kadar yatırımcısını zarar ettirdi, hem ödülleri dağıtmadı hem de fiyatı birden yükseldi bana kalırsa Centra uzun vade için tercih edilebilir ama son derece risklidir.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 »
  Print  

Jump to: