Bitcoin Forum
May 05, 2024, 10:31:29 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 »
  Print  
Author Topic: [ANN] Centra Tech ICO | Dünya Genelinde Bankamatik Kartı & Sigortalı Cüzdan  (Read 11900 times)
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
December 27, 2017, 08:00:12 PM

blue card ların görselleri paylaşıldığında yine iyi bir etki bırakır da şu walleti ya da black titan cardları alanları görsek yine şenlenir buralar.
I HATE TABLES I HATE TABLES I HA(╯°□°)╯︵ ┻━┻ TABLES I HATE TABLES I HATE TABLES
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
bircoin
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 251

Presale Starting May 1st

View Profile
December 28, 2017, 06:12:40 AM

Tebrik etmek lazım adamları Tenx, monaco dan falan bekliyordum ilk ama twitter' dan takip ettiğim kadarıyla bitirmişler işi herhalde.

▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
INVESTA████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
tumece
Full Member

Activity: 392
Merit: 107

View Profile
December 30, 2017, 02:00:11 PM

ne oluyor ya ben anlamadım bir düşüyor bir çıkıyor. bunu da pump dump coini heline getirdiler. madem öyle 50 cente düşmesini bekliyorum bende. düşerse şayet evi arabayı satıp alacagım. o derece yani. kaç defadır sert düşüp sert çıkıyor. centranın tabanı 50 cent demekki.
omorfi
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 264

View Profile
December 31, 2017, 10:50:30 PM

Odul tokenlarını alamayan varmı benim gibi halen ? Odullerle ilgili maili alalı uzun bir süre geçmiş oldugu halde az sayıda hala odulunu alamayanlar var sanırım. Konu ile ilgili telegramda bir kaç serzeniste bulunan arkadaşı görmüştüm. Sordum bir gelişme olmadımı odullerle ilgili şeklinde ama dağıtım devam ediyor şeklinde cevapladılar. Yakında centrazede dernegi kuracaz herhalde. Burdan benim gibi odul hakkını alamamıs arkadaslara sabırlar herkesede iyi seneler arkadaslar. Gönlünüze göree..
premium_domainer
Legendary
*

Activity: 1764
Merit: 1012

View Profile
January 01, 2018, 08:29:12 AM

Centra'yı Monaco'dan daha büyük bir proje yapan nedir? Kimsenin elinde kart bile bulunmuyor, birbirinin kopyası on tokenden biri ben pek bir farkını göremiyorum.

Kendi blockchainini yapıyorlar. Ethereum tabanına muhtaç değiller yani.

Ayrıca yapacakları blockchain dpos tabanlı olacakmış ki şu anda en iyi sonuç ver madencilik modeli. İlk başta kartlara odaklanmışlar, şimdi bunlar da duyuruldukça fiyatı bayağı artıya geçecektir.

| 500+ Premium Crypto domains for sale | CryptoMagazine.org | Advertise in my Signature for free by PM'ing me | BitcoinsChannel.com | CryptoUniversity.org  | Are you able to see this?
marpaci
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile
January 01, 2018, 11:39:15 AM

Odul tokenlarını alamayan varmı benim gibi halen ? Odullerle ilgili maili alalı uzun bir süre geçmiş oldugu halde az sayıda hala odulunu alamayanlar var sanırım. Konu ile ilgili telegramda bir kaç serzeniste bulunan arkadaşı görmüştüm. Sordum bir gelişme olmadımı odullerle ilgili şeklinde ama dağıtım devam ediyor şeklinde cevapladılar. Yakında centrazede dernegi kuracaz herhalde. Burdan benim gibi odul hakkını alamamıs arkadaslara sabırlar herkesede iyi seneler arkadaslar. Gönlünüze göree..

Evet, ben de hala bekliyorum. Gelen bir şey olmadı.
Çok uzadı, çok bekletti.
Umarım ödüller tamamen dağıtıldığında fiyatı güzel bir yere gelmiş olur da beklediğimize değer...
premium_domainer
Legendary
*

View Profile
January 01, 2018, 11:53:41 AM

Çok uzadı, çok bekletti.
Umarım ödüller tamamen dağıtıldığında fiyatı güzel bir yere gelmiş olur da beklediğimize değer...

Ödül dağıtımını yapan bounty manageri bildiğim kadarıyla işleri eline yüzüne bulaştırmış zaten eksiyi de yemiş laudadan. Bir form vardı centranın bounty sayfasında veya ann başlığında dolaşan. Onu doldurmadıysanız doldurun. Centra kendi takip ediyor olması lazım şu sıralar.

| 500+ Premium Crypto domains for sale | CryptoMagazine.org | Advertise in my Signature for free by PM'ing me | BitcoinsChannel.com | CryptoUniversity.org  | Are you able to see this?
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
January 01, 2018, 12:18:49 PM

Aylarca beklediğimiz oluyor ödüller için fakat hiç bu kadar uzun beklediğimi hatırlamıyorum hatta unutmuşum aldım diye yanlış hatırladım iyi ki not almışım. Sosyal kampanyasına katılmıştım formu doldurmuştum galiba dağıtmaya başlamadılar. 8 hafta demişlerdi bugünlerde bu süre dolmuş olmalı, gün hesabı yapıyorlarsa bilemem ama beklettikleri yeter bence.
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
January 01, 2018, 01:03:56 PM

Ödül konusunda arapsaçına çevirdiler işi, ben internet sitesindeki formu doldurmuştum sosyal medya ödülü için geçengünlerde yollamışlar 70 CTR hiç yoktan iyidir.fiyatı ilerleyen günlerde dahada yükselebilir
omorfi
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 264

View Profile
January 01, 2018, 02:05:40 PM

Çok uzadı, çok bekletti.

Ödül dağıtımını yapan bounty manageri bildiğim kadarıyla işleri eline yüzüne bulaştırmış zaten eksiyi de yemiş laudadan. Bir form vardı centranın bounty sayfasında veya ann başlığında dolaşan. Onu doldurmadıysanız doldurun. Centra kendi takip ediyor olması lazım şu sıralar.

Hocam hayal meyal sanki bir form doldurduğumu hatırlıyor gibiyim ama eminde olamıyorum hani acaba bahsettiğiniz formmu diye. Yanlız ben doldyurdugum forma istinaden Centradan(support@centra.tech) "Bounty Submission Confirmation" baslıklı maili aldım 4 Aralık tarihinde. Neredeyse 1 ay olacak mail yoluyla bir dönüşte olmadı. Tek bir tokenda yollamış değiller. Dün supporta bir mail daha attım ama herhalde yılbaşı dolayısıyla bir kaç gün onada dönüş alamam. Neyse bekleyelim artık yapcak bisey yok
taner32
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 253

View Profile
January 01, 2018, 07:26:41 PM

Çok uzadı, çok bekletti.

Hocam hayal meyal sanki bir form doldurduğumu hatırlıyor gibiyim ama eminde olamıyorum hani acaba bahsettiğiniz formmu diye. Yanlız ben doldyurdugum forma istinaden Centradan(support@centra.tech) "Bounty Submission Confirmation" baslıklı maili aldım 4 Aralık tarihinde. Neredeyse 1 ay olacak mail yoluyla bir dönüşte olmadı. Tek bir tokenda yollamış değiller. Dün supporta bir mail daha attım ama herhalde yılbaşı dolayısıyla bir kaç gün onada dönüş alamam. Neyse bekleyelim artık yapcak bisey yok

bana da mail gelmişti, form çalışmadığı için gönderemedim.

galiba ara ara dağıtacaklar, bu kadar yükselmişken bütün bountyleri salmazlar herhalde.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
January 02, 2018, 09:17:15 AM

Hey gidi günler 30 centten nerelere geldi.
Daha yolun başında.
Bizi ilerde daha çok şaşırtacağa benziyor
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
January 02, 2018, 05:40:32 PM

30c derken ico sonrasi yenen dump ile dibe vurdugu 30c yanlis olmasin. suan halihazirda ico fiyatinin altinda. ico maliyeti 1:200 eth/ctr
premium_domainer
Legendary
*

View Profile
January 03, 2018, 04:44:17 PM

30c derken ico sonrasi yenen dump ile dibe vurdugu 30c yanlis olmasin. suan halihazirda ico fiyatinin altinda. ico maliyeti 1:200 eth/ctr

Neredeyse kafa kafaya geldiği anlar oldu ama şu anda yakın.

Asıl blockchaini çıktığında ve dpos başladığında uçacaktır ama şu anda bile daha yolun başında sayılır.

BitPi
Full Member

Activity: 142
Merit: 100

View Profile
January 03, 2018, 06:18:52 PM

Asıl blockchaini çıktığında ve dpos başladığında uçacaktır ama şu anda bile daha yolun başında sayılır.

Evet hocam white paperda centrachain denilen olayı şimdi fark ettim. Gerçekten mükemmel bir proje olacak. 2018 Q1 yazıyor. Açıkladıkları zaman hızlı bir yükseliş olabilir.

Ekranda gördüğün para senin değil cebine koyduğun para senindir...
premium_domainer
Legendary
*

View Profile
January 03, 2018, 06:26:38 PM

Evet hocam white paperda centrachain denilen olayı şimdi fark ettim. Gerçekten mükemmel bir proje olacak. 2018 Q1 yazıyor. Açıkladıkları zaman hızlı bir yükseliş olabilir.

Yani q1'e yetiştirirler mi emin değilim çünkü hiç update yok konuyla ilgili kart dağıtımına ve karta yeni coin ekleme derdine düşmüşler şu anda. Blockchain şu an için arka plandaymış. Bakalım bekliyoruz.

PokerStein1
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
January 05, 2018, 03:03:39 AM

Bu adamlar 50 sefer söz verip hiçbirindede tutmadılar 3 aydır cüzdan kodu gönderecekler mesela.. Anlam veremiyorum hareketlerine ciddi manada soğuduğum bir proje buradaki tüm yatırımlarımı satıp 3 dolar civarındayken Aion aldım şu an hiç pişman değilim.

nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
January 05, 2018, 05:11:39 AM

Kart projelerine bulaşmama kararıma rağmen forumda nasıl etkilendiysem borsaya ilk girdiği günlerde almıştım, btc bazında zararım yeni yeni kapanıyor.

Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
January 05, 2018, 08:15:44 PM

Bu adamlar 50 sefer söz verip hiçbirindede tutmadılar 3 aydır cüzdan kodu gönderecekler mesela.. Anlam veremiyorum hareketlerine ciddi manada soğuduğum bir proje buradaki tüm yatırımlarımı satıp 3 dolar civarındayken Aion aldım şu an hiç pişman değilim.

iyi de şuan cüzdan kodunu ne yapcaz? test için güzel olurdu evet. ama kart olmadan access code bir işe yaramayacak ki?
tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
January 06, 2018, 09:23:13 AM

kendi blockchaini aktif olduğunda proje hakikaten çok farklı bir boyut kazanacak.
şuan yayınlanmış kullanıcı videoları da iyi bir izlenim bıraktı proje ile ilgili.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 »
  Print  

Jump to: