Bitcoin Forum
May 26, 2024, 06:43:53 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34]
  Print  
Author Topic: [ANN] Centra Tech ICO | Dünya Genelinde Bankamatik Kartı & Sigortalı Cüzdan  (Read 11900 times)
omorfi
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 264

View Profile
February 10, 2018, 12:55:10 PM

Adamlar katiyyen support mail den olsun telegram kanalında olsun ödül ile alakalı sorulara cevap vermiyorlar bildigin ölü taklidi yapıyorlar  hiç olmamış gibi. Kac oldu sordugum. Salaktan nasıl yatırım yapabiliriz ne yapmalı filan diye soruyorum telegramda, admin iştahlı istahlı surdan söyle burdan böyle diye döktürüyor. Pat ardından ödüller noldu bizim hacı abi diyorum tık yok. Muhakkak spreadsheetlerin başına bir işler geldi veya bunu bahane gösterecekler grup halde itiraz edildiğinde ki edilirse. Böyle kepazelik görmedim.
Madara1
Full Member

Activity: 457
Merit: 101

View Profile
February 10, 2018, 01:57:54 PM

Ödül olarak dağıtılması gereken tokenlerin üstüne yatmaya çalıştıkları düşünüyorum. Kaç ay oldu bekliyorum hala bişey gelmedi.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
February 14, 2018, 11:23:46 AM

Ödül işi anladığım kadarıyla projenin ilerlemesiyle birlikte dağıtılacak gibi görünüyor. Yoksa şimdiye kadar dağıtılırdı, 8 hafta süre vermişlerdi bu süreye bile fazla demiştik ama fiyatın da olgunlaşması için olumlu karşılamıştık. Bir şey değişmedi 16 hafta geçti belki daha fazla oldu tarihini bile unuttum. Belli ki aksaklıklar var konularda şu an kilitli durumda.
PokerStein1
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
February 14, 2018, 10:39:50 PM

Bu adamlar dolandirici arkadaslar ben bu ekibe hic guvenmiyorum bugune kadar ne dedilerse zerre yerine getirmediler bir kac ay once ciktim iyi ki de cikmisim. Cok dikkatli olmanizi tavsiye ediyorum.

omorfi
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 264

View Profile
April 03, 2018, 12:12:40 AM

Sharma isimli yöneticileri tutuklanmış.  Ödüllerinde üstüne yatmışlardı. Bayada bi para toplamıştı bu adamlar. Fena şebeke çıkabilirler diye endişe ediyorum.

https://www.sec.gov/news/press-release/2018-53
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
April 03, 2018, 01:04:33 AM

http://www.businessinsider.com/sec-is-charging-centra-crypto-founders-with-fraud-2018-4

İki yönetici tutuklanmış ya da gözaltına alınmış.Dolandirici oldukları sahte ico yaptıkları söyleniyor. Millet sabah şok olacak sürekli düşüyor. Yakında borsalar liste dışı ederler

PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
April 03, 2018, 01:25:40 AM

Vay arkadaş vaaaay. Hiçbir zaman açıklamamışlardı ne kadar para topladıkları. E bu adamların reklamını dj khaled floyd mayweather falan yapmıştı adamlar fena tokatçıymış. Kart videolarını falan yüklediler o kadar telefon appleri çalışıyor. Çok değişik bi olay

Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
April 03, 2018, 02:48:34 AM

Allah'tan yükseldiğinde satıp kurtulmuştum. Zaten gezmekten başka bir halt yedikleri yoktu. Milletin pek haberi yok botlara bıraktıkları için hala alım emirleri var.

yobit.net is banned from signatures
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
April 03, 2018, 06:31:38 AM
Last edit: April 03, 2018, 07:09:27 AM by Xexen4

centra patlamış hayırlısı olsun. ekip üyelerinden floyd mayweather dj khaled yurtdışına kaçarken yakalanmış. sec incelemeye almış.
https://gizmodo.com/sec-charges-founders-of-cryptocurrency-ico-promoted-by-1824269530

mewdeki 3 5 tokeni çekeyim dedim de contract da kilitlenmiş galiba. işlem yapamadım Smiley

binance den de 3 gün içinde silinecek sanırım binance olayın boyutlarını araştırıyormuş.
https://support.binance.com/hc/en-us/articles/360002360851-CTR-Risk-Announcement
nopedope89
Legendary
*

Activity: 1078
Merit: 1059

FROSTING

View Profile
April 03, 2018, 06:51:22 AM

SEC ' in işe yaradığını görmek güzel . SEC' in korkusu scam projeler bunların bu şekilde üstüne gittiği süre azalacaktır .

.next-generation social media service.
██   based on blockchain technology ██
                      ▄▄█▄ ▀▄▄
                   ▄███████  ███▄▄
               ▄█████▀▀ ████  ▀█████▄▄
           ▄▄█████▀    ▄ ▀███▄   ▀▀█████▄
       ▄▄█████▀       ██▄ ▀███▄      ▀▀█████▄
      ▐███▀▀        ▄█████  ████         ▀███▌
      ▐███         ████▀███▄ ▀███         ███▌
      ▐███        ████  ▀███▄ ▀███▄       ███▌
      ▐███      ▄███▀ ▄█  ███▌ ▐███▌      ███▌
      ▐███     ▄███▀ ████  ▀██▓  ████     ███▌
      ▐███    ████  ███▀  ▄▄▄▄▄▄▄▄████▄   ███▌
      ▐███   ████ ▄███▀ ▄██████████████▄  ███▌
      ▐██▀ ▄███▀ ▄███▒                    ███▌
      ▐█▀ ▄███▀ █████████████████████████████▌
         ████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
        ▀█████▄▄                    ▄▄█████▀
           ▀▀█████▄▄             ▄█████▀▀
               ▀▀█████▄▄     ▄▄████▀▀
                   ▀▀█████▄█████▀
                       ▀████▀
.

▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄   ▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀▀ ███▀▀▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀███▀ ████▄ ███ ███▀▀▀▀▀
     ███▄▄▄▄ ███   ▐██▌▐██▄  ▐██ ▐██████  ███▄▄▄▄▄   ██▌    ▓██  █████▄███ ██▌ ▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀  ███   ▐██▌▐███▀███▀ ▐██        ▀▀▀▀██▌  ██▌    ▓██  ███ █████ ██▌   ███
     ██▌     ▀████████ ▐██   ██▌ ▐███████░████████   ██▌   █████ ███  ▀███ ▀████████
Twitter
Facebook
Youtube
Telegram [EN]
Telegram [KOR]
Medium
Taratoor
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 251

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
April 03, 2018, 07:12:45 AM

2 ay önce satmıştım zaten elimde olan centraları kurtardık kendimizi bir nebzede olsa bunlarda bizim Türkiye'deki milli tosunumuza özenip milleti dolandırıp kaçacaklarmış ama olmamış tabi.

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄       ▄█▄         
                                  █████     █████         
                         ▄██▄      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▄█▄     ▀██▀                             
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
                 ▀█▀                                     
           ▄                       ▄█▄       ▄█▄         
          ▀█▀            ▄██▄     █████     █████         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▀█▀                                     
            ▄                       ▄█▄      ▄█▄         
           ▀█▀             ▄██▄    █████    █████         
     ██             ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀         
              ▄     ▀█▀                                   
             ▀█▀                          ▄█▄             
        ██               ▄█▄    ▄██▄     █████           
                   ▄     ▀█▀    ▀██▀      ▀█▀             
                  ▀█▀                                     
             ██                    ▄██▄                   
                     ▄      ▄█▄    ▀██▀                   
                    ▀█▀     ▀█▀                           

▄█    ▄█  ▄█         ▄█████▄    ▀█▄      ▄█▀
██    ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██     ▀█▄  ▄█▀
██    ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀       ████   
██    ██  ██    ██  ██▄    ▄█     ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀    ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
April 03, 2018, 07:18:28 AM

Şerefsizler mikketin ödüllerini vermediler iyi oldu bu heriflere, sahte profillerle kaliteli özgeçmişler oluşturmuşlar sec haberinde oyle diyor.
Reox
Full Member

Activity: 162
Merit: 103

View Profile
April 03, 2018, 07:36:09 AM

Arkadaslar burdaki yazılar okudukça gülüyorum ya... Yeminle bizim türk forumdaki arkadaslar zerre bilgi alakası yok projelerden.. Varsa yoksa waves monetha bilmem ne bilmem ne.. Şu at gözlüklerinizi bi çıkarın lütfen ya.. Bak bunu burda alıntılarsınız ilerde.. Centrayı 2018 in ilk çeğreğinin bitmesine yakın gelin konusalım tekrardan bunları... Normalde anlatacak o kadar çok şey varki burda baska bir polemik yaratmak istemiyorum.. Temiz tutun lütfen su baslığı ya.. Gidin slack kanalına sıkıntınız varsa sorun araştırın çok mu zor.. Bissürü bountyciler geldi kanala hepsinin de sorununu çözüp en azından durumu anlatıp izah ettiler.. Ben bountye katılmadığım için bununla ilgili bilgi veremem size.. Ama proje scam falan değil inanın bana.. Inanmasanızda bilip bilmeden konusmayın.. Suan centranın bu kadar değer kaybetmesinin tek bir nedeni var oda ortalıkta böyle bir ton kirli haberler dolasmasıdır baska birsey değil.. Centranın basında sam ve raymond denen 2 kurucu üye bulunuyordu normalde.. Onlar hakkında geçmişlerinde biton haber çıkarıp olumsuz seyler paylastılar.. Kimimiz su dünyada hatalar yapmadan yaşıyoruz ki.. Insanları öyle bilip bilmeden yargılamadan infazlıyoruz.. Centranın yönetimine gelince.. O 2 kurucu üzerinden aşırı FUD yaratıldığından kendileri yöneticiliği bırakıp adviser olarak çalışmaya başladılar... Çünkü adamlar ilk önce projenin vizyonunu düşünüp yönetimi değiştirdiler.. Suanda amerikada bulunan sayılı projelerden birisidir centra.. Belki hepiniz bilmez ama ben bizzat amerikada kalıp yasadıgım icin söylüyorum.. Amerikada kanunlar çok sıkı isler arkadaslar.. O yüzden adamlar çok sık eleyip sık dokumaları lazım bu isleri.. Adamlar suanda amerikada çoğu eyalette yasallastırdılar bu kart programını ve centra exchange kullanımı için.. Ki biliyorsunuz amerika eyaletler halinde yönetiliyo her birine ayrı ayrı izin almaları gerekli.. Kendileri resmi olarak hesaplarında paylastılar kullanılabilecek eyaletleri.. Amerikanın %70 inde kullanılabilecek diğer kalan dilim zaman içinde kullanımını açtırıcaklar.. Ve sadece amerikada değil dünyanın her bir yanına gönderilicek bu kartlar. Suanda hiçbir kart projesi bunu yapabilmis değil.. Yıl başı arifesine girmeden kartlar dağıtıma çıkıcak diyorlar ve %1000 garanti verdiler buna.. Ekiplerindeki çalışan sayısı 40 ı aşmış bulunmakta bunun sayısı ico bittiğinde 20 idi.. Ve gün geçtikçe arttırıyorlar.. Daha söylemediğim birçok şey mevcut arkadaslar ama yüzeyinden anlatmak istedim bunları.. Sunu da belirtmek isterim.. Icosuna katıldığımdan beridir slack kanalında okumadığım 1 mesaj dahi yoktur.. Bu söylediklerim yalan dolan değil arkadaslar.. Içinizde bu herif atıp tutuyor diyebilirsiniz ama ilerde üzülmemeniz için anlatayım dedim.. Çoğu kişi krakendir bilmem nedir sızlanıp duruyor.. Bizim millet niye bu kadar hassas hala anlamış değilim bu borsalar ile ilgili.. Bırakın ilk önce bi ürüne odaklansınlar kartla çıksın kullanılmaya başlansın videolar yüklensin paylasılsın.. Sonra gerisi corap sökügü gibi gelir zaten.. Karşılaştırma yapmak istemem ama tenx te kraken sözü vermişti bunu belirtmek isterim.. Ayrıca tenx de ve metal de yatırımlarımda mevcut eşit miktarlarda.. Ama tekrar bastırarak söylüyorum aralarında en başarılı çıkacak olan token centradır... Eğer sorunuz falan varsa bana özelden mesaj atabilirsiniz seve seve cevap verebilirim size bu konuda.. Ayrıca cliff highı tanıyormusunuz bilmem ama centraya advisorluk yapıyor...  Hakkında konustuğu çok olumlu seyler mevcut arastırsanız bulursunuz.. Hürmetle...

(K.b yın türkçem fazlasıyla iyi değil elimden geleni açıklamaya çalıştım. Çok uzun bir yazı olmuş şimdi bakınca başınızı ağırttığım için özür dilerim ^^)

helal hocam valla amerika
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
April 03, 2018, 12:53:17 PM

Beni aslında çokta şaşırtmadı. Ancak Sec açısından hoş olmayacaktır. Icolara karşı zaten nefretle bakıyorlardı bu olaylar üzerine daha da nefret etmeye başlıcaklardır. Açıkçası bekliyordum böyle bişeyi çünkü verdikleri hemen hemen hiçbir sözü tutmadılar. Kartları alabilmek için 100 tane form doldurduk. Aylar oldu kart yok

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34]
  Print  

Jump to: