Bitcoin Forum
June 21, 2024, 06:32:24 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Doge 99 -> 39  (Read 1015 times)
Ferhan (OP)
Full Member

Activity: 280
Merit: 106

View Profile
August 28, 2017, 09:46:32 AM

Doge coin alım için uygun mu arkadaşlar. 100 satoshi den 40 a düşmüş şu anda.
Bilginiz olsun.
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
August 28, 2017, 10:25:37 AM

Şuan alım için uygun zaman değil bence. Biraz daha düşmesi lazım. 25 yada 20 satoshilere düştüğünde alım yapılabilir. Yada 20 satoshinin altına düştüğünde tekrar bir alım yapılabilir. Dogecoin grafiğini incelemeye devam edin. Doğru zaman geldiğinde hemen alım yapın.

baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
August 28, 2017, 10:42:50 AM

Doge coinin ne yapacağı belli olmaz ama Yatırımlık alacaksanız adx - adt ( bugün %20 kar yaptım )  güzel duruyor
omorfi
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 264

View Profile
August 28, 2017, 11:11:18 AM

Islem hacimleride iyice sündü insallah düsüsün sonuna geliyoruzdur. Gecen ay almıstım biraz bende ama güldürmedi malesef. Dolar bazlı olarak dusmemis olsada bitcoin bazlı oldukca dustu toparlanır umarım
onesalt
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
August 28, 2017, 11:18:40 AM

O kadar bekleyebilecek coin varken dogecoin almak bana kumar gibi geliyor sonuçta sınırsız üretiliyor elbet piyasaya göre şekillenir ama tamamen risk.
taner32
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 253

View Profile
August 28, 2017, 02:29:00 PM

Bilginiz olsun.

geçen sene 16 satoshiye kadar düştü. şu an bence de yüksek. hatta 20 ve 24 satoshi arasında git gel yapıyordu, şu an sabırla beklemek lazım. ytd. 
Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
August 28, 2017, 10:59:08 PM

Bilginiz olsun.

geçen sene 16 satoshiye kadar düştü. şu an bence de yüksek. hatta 20 ve 24 satoshi arasında git gel yapıyordu, şu an sabırla beklemek lazım. ytd. 

Bu Dogecoin Geçen senenin aynısını yapar da tarih tekerrür eder mi acaba. Kenarda dursun ne olur ne olmaz diyerek 39 satoshiden almıştım azcık. Geçmişine  de çok derin bakmadım ucuz diyerek. Yatırım yarı yarıya düşer o zaman, 
Kararımı bir daha gözden geçireyim en iyisi bu rakamlara göre...

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
taner32
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 253

View Profile
August 29, 2017, 05:20:11 AM

Bilginiz olsun.

Bu Dogecoin Geçen senenin aynısını yapar da tarih tekerrür eder mi acaba. Kenarda dursun ne olur ne olmaz diyerek 39 satoshiden almıştım azcık. Geçmişine  de çok derin bakmadım ucuz diyerek. Yatırım yarı yarıya düşer o zaman, 
Kararımı bir daha gözden geçireyim en iyisi bu rakamlara göre...

tarih bazen tekerrür etmiyor, bitcoin gibi... altcoinlerde farklı durumlar söz konusu olabiliyor, dogecoin ilk crypto dünyasına ayak bastığımda karşıma çıkan, faucetlerde dağıtılan bir coindi. çer çöp demek doğru olmaz ama çok ucuzdu. 3-4 ay 20-24 satoshi arasında gezdi, hatta 26 satoshiye çıkınca pik noktası herhalde bu dedim. sonraki haftalarda 16 satoshiye kadar geriledi, insanlar bunu kullanmıyor ki, eğlenmek için çıkarılan coin laflarına inanıp takmadım. artık balinalar mı dersin, istavritler mi. bi anda önce 90 satoshi ilerki zamanlarda 168 satoshiye kadar çıktı. %1000 artış.

zaman sınırlaması yapmazsın elbet düsecek, zamanı gelince de artık pompalamalar sayesinde yine çıkacaktır. umut bağlamamak lazım. ytd.
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
August 29, 2017, 12:07:58 PM

Doge en eğlenceli coinlerden biri olarak çıktı. Mutlaka yükselip kendini bir kere daha hatırlatır ama yakın zamanda olacağını düşünmüyorum.
Bir sürü coin var potansiyeli olan Smiley

enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
August 29, 2017, 12:51:27 PM

Doge para verip almaktansa faucet sitelerinden bedava toplamak daha mantıklı. Haftada 100 doge veren siteler var. Bu şekilde cüzdanda biriktirin, bakarsınız birgün yükselir.
troleybüs
Legendary
*

Activity: 1424
Merit: 1001

View Profile
August 29, 2017, 02:06:59 PM

Pahalı henüz alım yapmak için. Şöyle bir 20'li değerlere düşsün o zaman düşünürüz. Bu arada Bitcoin fiyatı arttığı için Dogenin geçen seneki 20 satlık haliyle şimdiki 20 satlık hali arasında çok büyük fark olacak. Dolar bazında bakarsak 10 satlara düşmesini beklememiz gerekir. Almak için acele etmeyin.
omorfi
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 264

View Profile
August 29, 2017, 08:01:10 PM

O kadar bekleyebilecek coin varken dogecoin almak bana kumar gibi geliyor sonuçta sınırsız üretiliyor elbet piyasaya göre şekillenir ama tamamen risk.
Valla dostum twitterdan sevdigimiz bi abimiz yazmıstı ben ondan almıstım 100 satoshi civarı fiyatlardan öyle cok almadım gerci ama zikredilen fiyat dehsetti fena gaza gelmisim )) Bellide olmaz gene borsanın dogasında var zaten cıkıslar cok sert olur Bakalım bekleyelimm daha
Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
August 31, 2017, 04:57:42 AM

Pahalı henüz alım yapmak için. Şöyle bir 20'li değerlere düşsün o zaman düşünürüz. Bu arada Bitcoin fiyatı arttığı için Dogenin geçen seneki 20 satlık haliyle şimdiki 20 satlık hali arasında çok büyük fark olacak. Dolar bazında bakarsak 10 satlara düşmesini beklememiz gerekir. Almak için acele etmeyin.

Doge şakasını yapmaya mı hazırlanıyor acaba. 2 gündür pekte aktif üst sıralara tırmanmaya başladı. Cidden biraz Doge almayı planlıyorum 10 satoshi fikriniz geçerli mi hala?...

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Pages: [1]
  Print  

Jump to: