Bitcoin Forum
May 26, 2024, 09:16:30 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: İmza kampanyalarından ne kadar kazanılıyor  (Read 4144 times)
dilemx
Full Member

Activity: 202
Merit: 100

View Profile
August 31, 2017, 09:53:04 AM

Katılımcı sayısı,projenin topladığı destek,kişinin rütbesi hepsi etkili.

■  RESTART ENERGY 
RED MWAT Token DEMOCRATIZING ENERGY
Facebook Twitter Telegram AnnouncementJoin our Token Sale
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
August 31, 2017, 10:53:25 AM

Kesinlikle sizin şansınızla alakalı bir durum coindash kampanyasından bir sr.member 10-11 bin türk lirası kazandı gerçekten çok temiz bir para ama buna iş olarak bakmamak gerekiyor zaten forumda zaman öldürüyoruz trade yaparken güzel bir ek kaynak oluşturuyor diye bakmak daha doğru olur.
BurntSnow
Sr. Member

Activity: 462
Merit: 250

GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!

View Profile
August 31, 2017, 02:21:22 PM

Yukarıdaki arkadaşların dediği gibi kazanç çoğu zaman tahmin edilenden farklı oluyor. Mesela sağlam proje gibi duran ve iyi de para toplayan SONM gibi projelerin imzaları çerez parası verirken, adı sanı duyulmamış Populous gibi projeler baya bir para kazandırdı geçtiğimiz zamanlarda.

████
             ███  ███
           ████     ███
         ███  ███    ███
       ████     ███    ███
     ███  ███     ███    ███
   ████     ███     ███   ██
 ███  ███     █████████████████
███     ███     ███           ██
 ███      ███     ██          ██
   ███      ██████████      ███
     ███      ██████      ███
       ███      ██      ███
         ███          ███
           ███      ███
             ███  ███
               ████

GUTS
    ███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███

smart-ticket protocol for events
live product with market traction!
    ███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███

BTC ANN
  WEBSITE
  BLOG

SANDBOX
  WHITEPAPER
  BOUNTY

Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
August 31, 2017, 02:26:11 PM

Yukarıdaki arkadaşların dediği gibi kazanç çoğu zaman tahmin edilenden farklı oluyor. Mesela sağlam proje gibi duran ve iyi de para toplayan SONM gibi projelerin imzaları çerez parası verirken, adı sanı duyulmamış Populous gibi projeler baya bir para kazandırdı geçtiğimiz zamanlarda.
aynen coindash gibi hacklenip bitti öldü denilen projelerde ayağı kalkıp iyi bounty verdi ve tamamen şansla alakalı bu işler.Birde imza kısmı ile zaman harcamak çok saçma 4-5 hafta oradan gelecek para için uğraşmaktansa whitepaper blog media kısmına 1 gün zaman ayırsanız imzadan alacağınızdan daha fazla oluyor.
okan
Full Member

Activity: 644

View Profile
August 31, 2017, 07:40:39 PM

bancor dan 20.000tl alanları biliyorum.

önceden araştırıp uygun zamanda az katılımlı icoları bulmak lazım.
kursattekin
Full Member

Activity: 168

View Profile
August 31, 2017, 09:24:32 PM

20.000tl dagittilarsa cok iyiymis, ben 1000-2000 arasi dagitilanlari gordum ama fazlasini gormemistim, ilk yazan arkadasi gorunce dalga gecmek icin yazdi sandim hatta, konuyu acan kisiye kinaye icin, bol kazanclar ne diyelim.
Byakuya (OP)
Full Member

Activity: 461
Merit: 112

View Profile
September 04, 2017, 12:46:34 AM

Cevaplayan herkese teşekkürler, dalga geçenler de dahil onlar da haklı dedikleri gibi çok hazırcı olduk kolay yoldan bilgiye ulaşmaya çalışıyoruz. herkesin kazancı bol olsun.
Byakuya (OP)
Full Member

View Profile
September 04, 2017, 12:52:03 AM

Herkes için merak konusu. Ama anlamadığım seninle aynı zamanda üye olan biri nasıl member olabiliyor ? Bu platformda rütbeler activity ilr alalalı olarak değişmiyor mu ?

Evet activity ile alakalı ama başlayıp patır patır post atmakla da olmuyor hocam forumda kaldığın süreyle de alakalı mesela senin 100 küsur postun var ama activitin 28, benim ikiside aynı sayıda post attığım zaman 1 saat içinde activite geliyor direk.
ingiltere
Legendary
*

Activity: 2996
Merit: 1504

View Profile
September 04, 2017, 01:01:34 AM

En son Şubatta Qtum'dan çok az bir şey kazanmıştım. Mayıstan beri girdiğim kampanyalardan hiçbir şey kazanamadım. Önce Bitcad, sonra Onplace scam çıktı. Sonra Fundyourselfnow girdim çerez parası bile vermedi. Sonra Stox girdim dağıtım için 60. günün gelmesini bekliyorlar. En son Bitclave girdim artık bu da vermezse post atmayı bırakırım.
Byakuya (OP)
Full Member

View Profile
September 04, 2017, 11:09:14 AM

En son Şubatta Qtum'dan çok az bir şey kazanmıştım. Mayıstan beri girdiğim kampanyalardan hiçbir şey kazanamadım. Önce Bitcad, sonra Onplace scam çıktı. Sonra Fundyourselfnow girdim çerez parası bile vermedi. Sonra Stox girdim dağıtım için 60. günün gelmesini bekliyorlar. En son Bitclave girdim artık bu da vermezse post atmayı bırakırım.

Hocam ya yukarıdaki arkadaşlar toplanıp trollemişler ya siz çok şanssızmışsınız geçmiş olsun
erikliwater
Full Member

Activity: 252

The future is your Genome

View Profile
September 04, 2017, 01:10:26 PM

Gerçekten çok ilginçmiş anladığım kadarıyla insanların şansına bağlı ne kadar kazanacakları. Grin Bakalım rütbemiz yükselince biz de katılırız.

Betfair
Sr. Member

View Profile
September 04, 2017, 01:16:16 PM

Gerçekten çok ilginçmiş anladığım kadarıyla insanların şansına bağlı ne kadar kazanacakları. Grin Bakalım rütbemiz yükselince biz de katılırız.
coindash te 1 ay kaldım eğer yüksek olduğu zaman satsaydım 5 ether almış olucaktım fakat şuan anca 1 ether ediyor Smiley buda böyle birşey işte.
quavo
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
September 04, 2017, 03:00:00 PM

Rütbeyle doğru orantılı galiba herkes için merak konusu olabilir
HiatusGG
Full Member

Activity: 504
Merit: 103

View Profile
September 04, 2017, 03:19:57 PM

Bu imza işi galiba biraz projeye bide şansa bağlı. Bu tutar güzel proje dediklerimiz tutmayabilir , bu proje çöp bişey olmaz dediklerimizden millet 10binler kazanıyor.
Byakuya (OP)
Full Member

View Profile
September 04, 2017, 03:35:35 PM

Bu imza işi galiba biraz projeye bide şansa bağlı. Bu tutar güzel proje dediklerimiz tutmayabilir , bu proje çöp bişey olmaz dediklerimizden millet 10binler kazanıyor.

Tecrübe ve araştırma önemli. Özellikle yeterince araştırdıktan sonra scam çıkma olasılığı çok düşük diye düşünüyorum, tabi bazı insalar doğuştan şanslı bazıları da şanssız doğuyor.
Underworld244
Full Member

Activity: 154

View Profile
September 04, 2017, 11:57:14 PM

newbieler hemen havaya girmesin öncelikle 1 yıllık hesabınızın olması lazım öyle görüpte post kasıp çöp yapmayın forumu postun burda bir önemi yok. Ayrıca proje çok önemli normal bir proje ile ayda 50 tl ancak alırsınız oda belki.

Claim up to 5,000 satoshi every 15 minutes. 5% daily bonus. Admin Contact
 http://bonusbitcoin.co

Betfair
Sr. Member

View Profile
September 05, 2017, 12:10:47 AM

newbieler hemen havaya girmesin öncelikle 1 yıllık hesabınızın olması lazım öyle görüpte post kasıp çöp yapmayın forumu postun burda bir önemi yok. Ayrıca proje çok önemli normal bir proje ile ayda 50 tl ancak alırsınız oda belki.
Daha öncede yazdım imza kampanyaları boş iş Smiley whitepaper translation ve blog yazısı yazmak daha mantıklı imza taşımak yerine.Newbie mewbie farketmiyor o tarz şeyler birde.
erikliwater
Full Member

Activity: 252

The future is your Genome

View Profile
September 05, 2017, 06:06:01 AM

coindash te 1 ay kaldım eğer yüksek olduğu zaman satsaydım 5 ether almış olucaktım fakat şuan anca 1 ether ediyor Smiley buda böyle birşey işte.

Evet kripto paralar bölümünde görmüştüm coindash 3 cente düştü diye herkes yakınıyordu geçmiş olsun umarım toparlar  Smiley

gileri
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
September 05, 2017, 11:44:51 AM

Bı kere katilabildim sadece 1 ay kadar kalmıştı kampanya bitimine. Kampanya bitti bittrex e girince sattım 2000 lira para getirdi beklesem ne olurdu bilmiyorum bakmadım bile
teknodunya
Member
**

Activity: 180
Merit: 11

View Profile
September 06, 2017, 11:39:58 AM

Katıldığın iconun tutması ile alakalı
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: