Bitcoin Forum
June 22, 2024, 05:58:06 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Digibyte[DGB] Treni Kalkıyor!!!  (Read 7913 times)
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
September 11, 2017, 06:26:19 AM

DGB aşktır Smiley . Aşk nasıl süründürürse DGB de öyle süründürür. DGB nin bide kardeşi var SC bu da dgb elinde tutanlar için baldız dır Cheesy . DGB yerinde sayıp SC yükselince milletin aklı ona kayar tühh beeee yaa  der.

Bu tren kalkacak ama sorun su ben görecekmiyim onu bilemiyorum. Ne zaman DGB kalkacak diyorlarsa takip  ediyorum hemen ters e düşüyor millet.
ksnhll
Full Member

Activity: 126
Merit: 100

The Cryptocurrency Investor

View Profile
September 11, 2017, 01:39:36 PM

https://twitter.com/hitbtc/status/907201946632773632

Portföyünde DGB tutanlara hayırlı olsun. HitBTC; Verge ile birlikte DGB'yi de listeleyeceğini açıkladı. Şimdiden yükseliş başladı bakalım. Tabi yükseliş nereye kadar devam eder, ne kadar kalıcı olur zaman gösterecek elbette.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3178
Merit: 1517

View Profile WWW
September 11, 2017, 02:34:04 PM

https://twitter.com/hitbtc/status/907201946632773632

Portföyünde DGB tutanlara hayırlı olsun. HitBTC; Verge ile birlikte DGB'yi de listeleyeceğini açıkladı. Şimdiden yükseliş başladı bakalım. Tabi yükseliş nereye kadar devam eder, ne kadar kalıcı olur zaman gösterecek elbette.

Tahminim 600 den döner yeniden 400 lere iner. Çünkü hitbtc öyle çok büyük bir borsa değil. genel dağılıma bakacak olursak;

zaten toplam hacmin%97 sinin poloniex ve bittrex de olduğunu görürsünüz. sırf yeni borsaya giriyor diye bir hareket yapalım alsat ile çevirelim adet artıralım telaşı var sadece. 500 ü geçerse elimdekinin yarısını satıp 400 leri beklemeye başlayacağım düşsünde geri alayım diye Smiley
Edw1ki
Newbie
*

Activity: 58
Merit: 0

View Profile
September 11, 2017, 02:51:31 PM

Bir önceki dip nokta olan 333'ten alış emrim vardı ama 341'den pump yedi  Kiss Güzel fırsat kaçmış oldu.

Polo'daki satış tablosuna bakarsanız milletin elinde ne kadar DGB olduğunu görürsünüz Smiley Satış alışın tam 40 katı. Yükselse de elimizden çıkarsak kafasında herkes.

Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
September 11, 2017, 03:16:35 PM

Bir önceki dip nokta olan 333'ten alış emrim vardı ama 341'den pump yedi  Kiss Güzel fırsat kaçmış oldu.

Polo'daki satış tablosuna bakarsanız milletin elinde ne kadar DGB olduğunu görürsünüz Smiley Satış alışın tam 40 katı. Yükselse de elimizden çıkarsak kafasında herkes.

o emirlerin çoğunun nisan mayıs da 100 - 500 satoshi arasından alıp, haziran 1500 - 2200 satoshi aralığından satanlara ait olduğu ve yeniden dgb toplamak için yukarılara emir girip baskı yaratmak için tuttukları emirler olduğu söyleniyor. Yeterince miktarda topladıkları zaman o emirler bir anda kayboluyormuş. Ben bu hesaplara giremeyeceğim için sadece izliyorum ama global forumda dgb  takıntılı holderların postlarını takip etmenizi öneririm.
gileri
Sr. Member

Merit: 342

View Profile
September 11, 2017, 05:38:19 PM

Benim için dgb al %3 -5 karı görünce doğrudan sat coinidir . Okadar iniş çıkışlı ki riske girmem ben kendi adıma
Geleve
Full Member

Activity: 588
Merit: 104

View Profile
September 11, 2017, 05:49:04 PM

Gözüm yolda gönlüm darda ya kendin gel ya da haber yolla  Grin
Şaka bir yana bence de yükselmesi olası 500 ü görecek gibi duruyor.
mtmitat
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 265

View Profile
September 11, 2017, 05:49:30 PM

Benim için dgb al %3 -5 karı görünce doğrudan sat coinidir . Okadar iniş çıkışlı ki riske girmem ben kendi adıma

Hocam %3-%5 kar için bu riske girilir mi ? dip noktalardan dgb yi toplayıp %30-40 karı alıp çıkıcan hemen daha fazlasının beklemeyeceksin xrp ve dgb den
Edw1ki
Newbie
*

Activity: 58

View Profile
September 11, 2017, 06:28:47 PM

o emirlerin çoğunun nisan mayıs da 100 - 500 satoshi arasından alıp, haziran 1500 - 2200 satoshi aralığından satanlara ait olduğu ve yeniden dgb toplamak için yukarılara emir girip baskı yaratmak için tuttukları emirler olduğu söyleniyor. Yeterince miktarda topladıkları zaman o emirler bir anda kayboluyormuş. Ben bu hesaplara giremeyeceğim için sadece izliyorum ama global forumda dgb  takıntılı holderların postlarını takip etmenizi öneririm.

Aynı hikaye STR'de var. Zaten grafikleri aynı,fiyatları aynı. Birbiri arasında korelasyon var galiba. 390'dan alım yaptım şimdiden %8 kar yaptı.

omorfi
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 264

View Profile
September 11, 2017, 07:09:18 PM

Tuh be fena kacırdık alayım alayım diye niyetlendiydim ne güzel. Bi gün daha bekle bi gün daha derken kactı tren. E her düşüşün bir cıkısı her cıkısın bir düşüşü var. Genede aldım birazAzcık yukardan oluversin major bir hareket oluverir belki arkadaslar
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
September 12, 2017, 08:03:12 AM

Dün alınsa %20 bırakacaktı bugün. Digibyte 300satlarda alınıp biraz kar yakalandı mı direk satmak lazım. Elde tutulacak coin değil bence. Düşükten al 2-3gün bekle %10 bile olsa riske atmadan direk karı al çık. Strateji bu olması lazım bu coin için.
maxsimus
Newbie
*

Activity: 40

View Profile
September 12, 2017, 08:47:48 AM

üzülmeye gerek yok.
350 -400 aralığına yine düşüp benzer haraketi yapacaktır.
DarkXen
Sr. Member

View Profile
September 12, 2017, 09:00:56 AM

Aslında 500 e cıkıp orda yapsa aynı hareketi Smiley . Nasıl bir coin ya alan da pişman almayan da , satan pişman satmayan da, bi giriş yaptım elime yapıştı kurtaramıyorum kendimi .
stompysteve
Hero Member

Activity: 574
Merit: 500

View Profile
September 12, 2017, 09:53:16 AM

420 den çıkışı verdim dgb'den alsan bir dert almasan bir dert nasıl coin anlamadım bir de üzerinde çok spekülasyon dönüyor hop bir haber geliyor ummadığın seviyelere çıkıyor yalan olduğu anlaşılınca aşağılarda sürünüyor. Dalgalarla oynamayı sevenler için ideal bir coin
makyurt
Newbie
*

Activity: 6

View Profile
September 12, 2017, 03:14:18 PM

Elinde 1m üzeri dgb coin tutan yatırımcılardan biriyim. Biriyim diyorum çünkü sadece yakın çevremde bile benim gibi milyonlarla ifade edilen dgb stoklamış 3 arkadaşım var. %3-5 kovalayan newbieler yada %30-40 görünce hemen satan traderlar ile bizi karıştırmayın. Dgb bizim için long term invest dir düştükçe alınır hedef fiyata gelmeden satılmaz.
amedeusx
Newbie
*

Activity: 82

View Profile
September 12, 2017, 03:28:53 PM

Elinde 1m üzeri dgb coin tutan yatırımcılardan biriyim. Biriyim diyorum çünkü sadece yakın çevremde bile benim gibi milyonlarla ifade edilen dgb stoklamış 3 arkadaşım var. %3-5 kovalayan newbieler yada %30-40 görünce hemen satan traderlar ile bizi karıştırmayın. Dgb bizim için long term invest dir düştükçe alınır hedef fiyata gelmeden satılmaz.

peki hedef kaç?
makyurt
Newbie
*

Activity: 6

View Profile
September 12, 2017, 04:17:44 PM

peki hedef kaç?

bu çok kişisel bir soru. ortalama maliyetiniz ve ne kadar süre elinizde tutmayı düşündüğünüze göre değişir. dgb nin önümüzdeki yıl benzer bir gelişim süreci yaşayacağını düşündüğüm ltc nin bu yılki performansına bakarsanız yılbaşı 3$ seviyelerindeyken şu anda 70$ civarında ve bir çok analiste göre yılı 100$ üzerinde kapatması çok olası ki buda kabaca 35-40x demek. benim dgb için şahsi hedefim 2019 yılı içerisinde 1$~ seviyeleridir. (YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR!) Tabi bu sürece giden yolda checkpoint noktaları ve kısmi kar realizasyonları olabilir.
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
September 12, 2017, 04:20:33 PM

peki hedef kaç?

Hayal : 1 USD
Gerçekçi hedef : 25 cent

Ki bunu ben demiyorum. biriktirenler diyor. Smiley Takıntı yapmışlar  anladığım kadarıyla. bunları bir çoğu hala cayır cayır mine eden kullanıcılar aynı zamanda.
(Popüler coinlerde efektifliğini kaybetmiş minerları bozulup ölene kadar dgb kazmak için çalıştırıyorlar.)
ben bile gaza geldim madenciliğini denedim.
DarkXen
Sr. Member

View Profile
September 12, 2017, 05:40:49 PM

şimdi 1 $ olması için dgb nin pazar degeri 1 milyar $ olacak demek değilmi ? bildiğim kadarıyla 1 milyar dgb var. Kaldı ki DGB bu piyasada tek değil bir sürü benzer projeye sahip proje var ve gelmeye devam ediyor. Şimdi diyeceksin ki koin piyasası gittikçe yükseliyor neden olmasın. Tabi ki de mümükün ama bu piyasa da tek DGB yok , ETH var LTC var hele hele Waves var bak Tezos var ki kaç kere milyar kere milyar olması lazım. Arkadaşlar tabi ki heran herşey olabilir.  Ama ben daha mantikli hedefleri belirlesem kendime umarım kızmazsın. Bu arada ben de bir DGB yatırımcısıyım (maduruyum) Smiley
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
September 12, 2017, 05:45:54 PM
Last edit: September 12, 2017, 06:04:47 PM by wolwoo

şimdi 1 $ olması için dgb nin pazar degeri 1 milyar $ olacak demek değilmi ? bildiğim kadarıyla 1 milyar dgb var. Kaldı ki DGB bu piyasada tek değil bir sürü benzer projeye sahip proje var ve gelmeye devam ediyor. Şimdi diyeceksin ki koin piyasası gittikçe yükseliyor neden olmasın. Tabi ki de mümükün ama bu piyasa da tek DGB yok , ETH var LTC var hele hele Waves var bak Tezos var ki kaç kere milyar kere milyar olması lazım. Arkadaşlar tabi ki heran herşey olabilir.  Ama ben daha mantikli hedefleri belirlesem kendime umarım kızmazsın. Bu arada ben de bir DGB yatırımcısıyım (maduruyum) Smiley

8,7 milyar dgb var, btc 10k dolar olsa dgb 10k satoshi=1 dolar, olur mu? olabilir  olmaya da bilir şu anki şartlarda 23500 satoshi demek 1 dolar...belki bir riplle'lık yapar Cheesy

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  

Jump to: