Bitcoin Forum
May 06, 2024, 09:23:43 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] AirToken | Mobil Data Erişilebilirliği | ICO 5 Ekim  (Read 2741 times)
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
August 28, 2017, 11:51:39 PM
Last edit: September 23, 2017, 05:18:17 PM by Kubra Dam

Not: Projenin resmi bitcointalk hesapları James_AirFoxOfficial ve Airtoken Community adreslerinden ulaşılabilir durumdadır.

İngilizce      |      Rusça      |      Çince      |      Hollandaca

İngilizce      |

Biz, ilk TechStars alumni'si olan, Boston merkezi girişim tarafından desteklen ve ICO düzenleyecek olan AirFox'uz. ABD'de ön ödemeli wireless şebekelerin mobil masraflarını azaltan öncü bir şirketiz, şu ana kadar 2 milyonun üzerinde ön ödemeli üyeye ulaştık.

Biz, Initial Coin Offering'imizi (ICO) gerçekleştiriyoruz bu sayede gelişen piyasalarda öncesinde mobil data, dijital servisler ve mikro-kredilere ulaşmakta sıkıntı çeken 4.5 milyar insana ulaşmayı hedefliyoruz.

ICO Başlangıç Tarihi: 5 Ekim 2017

Website: http://www.airtoken.com/

Basın: http://www.airtoken.com/press/index.html

Şu anda New Alchemy (https://newalchemy.io/) ile ICO Ethereum kontratını bitirmek için çalışıyoruz.

AirToken kullanıcılarının telefonlarıyla iki uygulama kullanarak data kazanmalarını sağlar - AirFox Recharge ve AirFox Browser.

App'lerimizin demo versiyonlarını indirin: http://airfoxmobile.com/

Airfox Browser               |               Airfox Recharge

Launch Capital     |     NXT Ventures     |     Rightside Capital     |     Techstars     |     Project11

New Alchemy    |           Komodo Tech        |      Goodwin Procter

Slack     |     Reddit     |     Blog     |     Telegram     |     Twitter     |     Email

AIRFOX         |         Harvard Launch Lab
1714987423
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714987423
Reply with quote  #2

1714987423
Report to moderator
1714987423
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714987423
Reply with quote  #2

1714987423
Report to moderator
"You Asked For Change, We Gave You Coins" -- casascius
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
August 28, 2017, 11:51:57 PM
Last edit: August 29, 2017, 01:29:34 AM by Kubra Dam

ARKADAŞLAR GÜZEL BİR BOUNTY BAŞLIĞI MEVCUT.

ORAYA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ.

nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
August 28, 2017, 11:59:24 PM

Kubra Dam'ın çevirdiğini görünce meraklanmamak elde değil.Projeye göz gezdirdim şuan için bir bounty kısmı göremedim.Ama yatırım yapılabilecek bir proje olarak görüyorum.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
August 29, 2017, 12:12:40 AM

Kubra Dam'ın çevirdiğini görünce meraklanmamak elde değil.Projeye göz gezdirdim şuan için bir bounty kısmı göremedim.Ama yatırım yapılabilecek bir proje olarak görüyorum.

Şimdi ekledim, bounty kısmını. Linkten devam edebilirsiniz. Projeye gelince, ben ekibi falan önceden takip ediyordum biraz. Enteresan şeyler olabilir burda ICO zamanı. Ciddi bir ekip var karşımızda. DENT'teki mobil data olayına benzer konsept yer alıyor ama çok farklılıklar da var arada.

Bu arada iyi yorumların için de teşekkür ederim.
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
August 29, 2017, 12:30:22 AM

Bu tokenler sayesinde bedava internet erişimi mi verecekler birkaç defa okudum uyku da olunca anlamadım. şu demolara bakayım dedim. Recharge olan açılmadan kapanıyor.Diğeri zaten normal bir browser. Ben çözemedim olayı.

yobit.net is banned from signatures
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
August 29, 2017, 12:50:28 AM

Bu tokenler sayesinde bedava internet erişimi mi verecekler birkaç defa okudum uyku da olunca anlamadım. şu demolara bakayım dedim. Recharge olan açılmadan kapanıyor.Diğeri zaten normal bir browser. Ben çözemedim olayı.

Kullanıcılar sistemde tanımlanan ödüllü görevleri (mikro-kredi) yaparak ve reklam görüntülemesi yaparak token kazanacaklar. Bu token'lar da mobil internet için kullanılabilecek. Bu tarz bir sistem anladığımız kadarıyla. Ben de daha yeni başlayacağım detaylı okumalarıma.
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
August 29, 2017, 12:56:36 AM

Emeğinize sağlık Kübra Dam. Yalnız bounty linkini eklediğinizi söylemişsiniz ama ben bir bağlantı bulamadım, gariplik ben de mi acaba  Huh Smiley

Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
August 29, 2017, 01:30:38 AM

Emeğinize sağlık Kübra Dam. Yalnız bounty linkini eklediğinizi söylemişsiniz ama ben bir bağlantı bulamadım, gariplik ben de mi acaba  Huh Smiley

Teşekkür ederim, yok terslik bende dalgınlığıma gelmiş. Uyardığınız için de teşekkür ederim. Güncelledim, şimdi düzgün çalışıyor. Deneyebilirsiniz. Arada gözden kaçabiliyor.
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
August 29, 2017, 08:46:31 AM

proje güzel ve presale de 6,5M usd topladı belirtirseniz iyi olur. daha önce twitterina katılmıştım ordan da takip edilebilir gelişmeler, sağolun çeviri için
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
August 29, 2017, 08:57:36 AM

bu projede dent gibi birşeymi ben tam anlamadım mobil veri satın almak ile alakalı birşeymi nedir biri biraz açıklarmı
presale de harika bir para toplanmış bızım daha yenı haberimiz oluyor.
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
August 29, 2017, 10:01:07 AM

projeyi bende pek anlamadım ama ekip ve partnerler iyi duruyor daha önce globalde görüp bountysine katılmıştım, topladığı yatırıma bakılırsa ico da güzel bir miktar toplayabilir
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
August 29, 2017, 10:31:40 AM

proje güzel ve ekip çok iyi çoğu eski google çalışanı , paramın çoğuyla loopring e girdiğim için buna giremedim ico da başarıya ulaşacağıa inanıyorum. manager de sylon muş heralde local post yasak yoksa bizim bölümde imzasına giren çok olurdu bende dahil olmak üzere

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
August 29, 2017, 04:22:40 PM

bu projede dent gibi birşeymi ben tam anlamadım mobil veri satın almak ile alakalı birşeymi nedir biri biraz açıklarmı
presale de harika bir para toplanmış bızım daha yenı haberimiz oluyor.

Tam DENT gibi değil, uygulamada yapılan görevler karşılığı internet verisi verecek gibi düşünebilirsiniz. Reklam izlenecek mesela karşılığında GB kazanılacak gibi. Basitçe, tabi normalde daha detaylıdır iş planları.

proje güzel ve presale de 6,5M usd topladı belirtirseniz iyi olur. daha önce twitterina katılmıştım ordan da takip edilebilir gelişmeler, sağolun çeviri için

Ben bir süredir izliyorum projeyi ama rakam teyit etmediğimden vermek istememiştim. Çünkü sorduğum resmi kanallardan cevap verilmedi. Dün de twitter'dan yayınlamışlar, şu anda gördüm.

https://twitter.com/airtoken/status/902187701910339584

proje güzel ve ekip çok iyi çoğu eski google çalışanı , paramın çoğuyla loopring e girdiğim için buna giremedim ico da başarıya ulaşacağıa inanıyorum. manager de sylon muş heralde local post yasak yoksa bizim bölümde imzasına giren çok olurdu bende dahil olmak üzere

Aynen ekip baya sağlam. Projeyi beğenen olur, beğenmeyen olur ama şu ekibe laf söylemek bizlerin harcı değil bence.
heropzy
Member
**

Activity: 83
Merit: 10

View Profile
August 29, 2017, 04:48:35 PM

pre-ico'da bu rakamı toplamak her ekibin harcı değil bana kalırsa.

linkedinden inceledim ico ekibinin hiçbiri boş adamlardan oluşmuyor güzel iş çıkarabilirler bana kalırsa.

yatırım yapmayı düşüneceğim ilerleyen günlerdeç.
orco#2
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1000

View Profile
August 29, 2017, 05:19:46 PM

Locale gelmesini bekliyordum bende, sağlam para toplayacak proje daha önce sosyal medyasına katıldım,sylon eskiden daha katı kurallar koyardı sosyal medya için artık gevşemiş görünüyor, dolayısıyla bounty hunter lar pek bişey beklemesin bence

▄▄███████▄▄
        ▄███▀▀
▄▄▄▄    ▀▄
     ▄▄█████████████▄▄  ▀▄
  ▄▀▀██▀           ▀▀██▄▄▀▄
▄▀  ██                 ▀██
  ██       ▀▀█▀▀         █
█▀        █ █ █        ▄█▀▄
▀▄         █ █ █       ▄█  █
 ██         █▄▄▄█      ▄█  ▄▀
  ██▄                ▄█▀  ▄▀
  ▀▄▀██▄▄          ▄█▀  ▄▀
   ▀▄ ▀▀███▄▄▄▄▄▄█████▀▀
     ▀▀▄▄▄▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀
.UTRUST.▀████████▄
  ▀███████▄
    ▀██████▄
      ▀██████
       ▀█████
        ▀████▄
         █████
          ▀███
           ███
           ▀██
            ██
             █
             █
●  Download WHITEPAPER  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ▼ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
facebook      twitter      slack
▀████████▄
  ▀███████▄
    ▀██████▄
      ▀██████
       ▀█████
        ▀████▄
         █████
          ▀███
           ███
           ▀██
            ██
             █
             █
uniquehero
Sr. Member

Activity: 476

View Profile
August 29, 2017, 05:25:08 PM

Twitter ödülü için 2000 takipci istiyor. Çok az kişi katılabilecek anlaşılan sosyal medya kampanyasına
Jakez
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

View Profile
August 29, 2017, 07:58:00 PM

Twitter ödülü için 2000 takipci istiyor. Çok az kişi katılabilecek anlaşılan sosyal medya kampanyasına

haha  Smiley ne azı hocam liste dolmuş bile nerdeyse. projeyi gördüm daha önce bende katıldım sosyal medyaya ve presale ne ara oldu bitti anlamadım twitter da görene kadar. Acaba birim token fiyatı ne olacak konuda göremedim ve toplam coin miktarı ne kadar olacak ??
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
August 29, 2017, 11:16:30 PM

pre-ico'da bu rakamı toplamak her ekibin harcı değil bana kalırsa.

linkedinden inceledim ico ekibinin hiçbiri boş adamlardan oluşmuyor güzel iş çıkarabilirler bana kalırsa.

yatırım yapmayı düşüneceğim ilerleyen günlerdeç.

Yok ekip cidden düzgün, ben de inceledim biraz.

Bu iyi bile bir tanesinde 10.000 takipçi isteniyordu yanılmıyorsam minimum olarak.

haha  Smiley ne azı hocam liste dolmuş bile nerdeyse. projeyi gördüm daha önce bende katıldım sosyal medyaya ve presale ne ara oldu bitti anlamadım twitter da görene kadar. Acaba birim token fiyatı ne olacak konuda göremedim ve toplam coin miktarı ne kadar olacak ??

O sıra ben de kaçırdım yoğunluktan ama kapalı pre-sale olmuş da olabilir. Her zaman açık olmuyor çünkü bazen fonlardan falan toplu yatırım alıyorlar. OpenANX projesinde de böyle bir durum olmuştu.

EDİT: Şu anda pre-sale için baktım da minimum 30 bin dolar ile düzenlenmiş. BTC, ETH, fiat para ve banka havalesi kabul edilmiş. Açıkmış yani dışarıya da. Ama sona erdi tabi.
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546

View Profile
August 29, 2017, 11:19:46 PM

Yakın gelecekte twitter kampanyasına katılmak için mavi tik olan hesap isteyecekler fenomen olmak gerekecek.Pre-Ico da yapılan satış miktarı gerçekten etkileyici icoya ben de bir miktar yatırım yapmayı planlıyorum.Çeviri için de çok teşekkür ederim bu arada. Smiley
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
August 30, 2017, 10:36:36 AM

Bunun imza kampanyasını sylon yonetıyormuş şimdi o çogu başlıktakı mesajı saymıyor
katılımcı sayısına bakmadım ama girecek arkadaşlar var ingilizce konulara yazmanız gerekıyor haberınız olsun
Pages: [1] 2 3 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: