Bitcoin Forum
June 21, 2024, 04:28:06 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] AirToken | Mobil Data Erişilebilirliği | ICO 5 Ekim  (Read 2742 times)
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
October 13, 2017, 06:54:41 PM

çok beter şekilde düşmüş icodan alanlara yazık oldu bence millet artık icolara girmeyecek ama düzelir yakında fiyatı alım için makul
kacakkipri
Full Member

Activity: 350
Merit: 171

View Profile
October 13, 2017, 07:21:38 PM

Artık projelerin ico başarıları pek bişey ifade etmiyor. Bi şekilde hipe yapıyorlar ama proje borsaya çıkınca hüsrana dönüşüyor. En son katıldığım paypie projesi de ico fiyatının altlarında şuan etherdelta'da. Bu kadar çok alt coin projesi çıkarsa olacağı budur.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
KeyJockey
Hero Member

Activity: 608
Merit: 509

View Profile
October 13, 2017, 10:47:00 PM
Last edit: October 16, 2017, 02:32:25 AM by KeyJockey

DELETED - My BTCTalk account was *hacked* & this post was not me...

- 1KeyJKVWVxdavKTetDJpQWdUaota5jbtX6 -
Yauthitdar
Full Member

Activity: 201
Merit: 100

Proof-of-Asset Protocol

View Profile
October 16, 2017, 06:54:31 PM

satmaya doyamadılar fiyat hala ico fiyatının altında işlem görüyor. bi zaman sonra projeler ödül olarak o.5 fix fiyat çekerse şaşırmamak lazım.icoya katılanlar sırf bu ödül satışları yüzünden bir zaman sonra ico bitiminde almanın daha avantajlı olacagını kavrıyacaklardır,zaten bir çok kesim farkında da bu sayı yakın zamanda dahada artacak gibi duruyor.

telegramı karman çorman fiyatın düşmesiyle icoya katılanlar haklı olarak ekibe veryansın ediyor ama öyle bir kaso varki takım üyelerinin bütün  soruları yanıtlaması imkansız gibi zaten en son blog yazısınıda 4 gün önce yazmışlar : https://techburst.io/airtoken-15m-ico-post-mortem-b3264ef3bbe0
icosuna katılanlar blogu bi okusun fiyat düşüşüyleilgili güzel bir yazı yazmışlar adamlara hak veiryorum bu konuda.

stompysteve
Hero Member

Activity: 574
Merit: 500

View Profile
October 16, 2017, 07:01:23 PM

ICO'ya girmeyi düşünüyordum, şu bounty dağıtımından sonra gelen klasik dumplar olduğu için daha sonra alırım dedim iyi ki de öyle demişim biraz daha düşmesini bekliyorum
zdrovie
Full Member

Activity: 420

View Profile
October 16, 2017, 07:48:45 PM

vurun vurun daha ölmedi, böyle facialar yaşandıkça icolardan soğuyup nefret eder hale geldim sağlam proje olarak gördüklerime bile giresim gelmiyor artık.çünkü hepsi ico fiytı altını illa ki görüyor.çok nadirdir göremyenler onlarda zaten KYC veya whitelistle katılım istiyor.şimdilik hiçbir ICO ya girmeme kararı aldım.böyle düşenleri alttan toplamak daha mantklı ico fiyatına gelse x2 yapmış olacağım zaten

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
kellendil
Hero Member

Activity: 630
Merit: 503

View Profile
October 19, 2017, 05:46:03 PM

Yine çok kısa sürede tamamlanan bir ico ve yine borsaya girdiği gibi tozları süpüren bir proje. Yatırımcıların artık şunu anlaması gerek; projenin başarısı ico'da para toplama hızıyla orantılı değildir. Bunu etkileyen bir çok faktör var. Hipe gördüğünüz her projeye atlamamanız gerektiğini öğrenirsiniz umarım.
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
October 19, 2017, 05:54:06 PM

aynen öyle bi proje çok yatırım alıyor diye girmemek gerek, gerçekten güveniyorsanız az yatırım toplasada o projeye yaturum yapmalı. en son neblio da voleyi vuran vurdu. ama hardcap yapıp veya çok büyük para toplayan bir çok ico malesef borsaya girince hezimete uğrattı. artık iş yapacak ve yapmayacak projeyi ayırmak çok zorlaştı çünkü sayıları acayip çoğaldı.sapla samanı ayırmaya çalışıyoruz resmen
kacakkipri
Full Member

Activity: 350
Merit: 171

View Profile
October 19, 2017, 06:44:59 PM

Bence bu ico'lar iyice insanın sinir katsayısını zorluyor. Araştırıyorsun ediyorsun bakıyorsun şöyle iyi proje böyle iyi proje inanılmaz hipe var falan filan. Bi ümit bulup buluşturduğun yatırımı yapıyorsun. Sonuç = hüsran. Sabırlı olmayan birinin kesinlikle bulaşmaması gereken bir yatırım şekli.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
October 21, 2017, 03:06:52 PM

sabırlı olmayan adam icoya giremez zaten, tezos a girenler kaç aydır bekliyor keza diğer icolara girenlerde aynı şekilde bekliyor tokenler genelde hemen gönderilmiyor. sabredilir edilmesine de böyle fiyat düşünce hayalkırıklığına yğrutor işte insanlar bende dahil.icodan para yatıran adamın parası yarıdan fazla eridi saberederse anaparasına kavuşacak, biraz daha sabrederse belki kara geçecek.
genelde dibi görüp çıkan coinleride fazla kar beklemeden satar herkes çünkü zararda beklemekten gına geliyor belli bir süre sonra
kellendil
Hero Member

View Profile
October 23, 2017, 10:46:28 AM

Tabiki sabır işi. ve insanların şunun bilmesi lazım ico bittiği borsaya girdiği gibi 3-5 katlara satayım durumları artık eskide kaldı. roadmap'i güzelce okuyup mantıklı gelen projeye en az 6 ay süre ile kalmaya razı şekilde yatırım yapılması gerekiyor.
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
October 24, 2017, 07:30:40 AM

Evet malesef artık ico' lar tat vermiyor. Güzel projelerin değeri biliniyor ve prim yapabiliyorlar halen fakat bu gibi projelerin de sayısı oldukça azaldı. Son dönemde ico fiyatı altına düşmeyen sadece Coss var sanırım. 2017 başlarındaki ico' lar gibi kar etme dönemi kapanmış gibi. Bir tek Electroneum projesinden ümitliyim.
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
October 24, 2017, 08:07:51 AM

Tabiki sabır işi. ve insanların şunun bilmesi lazım ico bittiği borsaya girdiği gibi 3-5 katlara satayım durumları artık eskide kaldı. roadmap'i güzelce okuyup mantıklı gelen projeye en az 6 ay süre ile kalmaya razı şekilde yatırım yapılması gerekiyor.

artık tam tersi -x2 -x3 yaparak giriyor projeler borsalara.hardcap yapan projelerin durumu ortada.
zdrovie
Full Member

Activity: 420

View Profile
October 24, 2017, 12:03:35 PM

dediklerinize aynen katılıyorum artık icolar tersine katlayarak gidiyor istisnalar hariç. özellikle indorse çok fena çakıldı son dönemde airtokeninde ondan pek geri kalır yanı yok tabi.bundan böyle kafamda şimşekler çaktırmadıktan sonra hiçbir ICO ya girmeyeceğim.
3 kere değil 33 kere düşüneceğim. amk her icodan zararla çıkar mı bi insan arkadaş ya. o kadar süre bekliyoruz bide giden zamana yazık valla.en son modum a girdim bounty falan yok projede güzel diye oda direk zararla başladı bide 1 aydan fazla tokenleri bekledim.

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
boestin
Legendary
*

Activity: 1092

View Profile
October 24, 2017, 02:16:02 PM

adamlar twitter ödüllerini bilerek mi dağıtmıyor acaba dahada dump yer diye, millet bounty başlığında isyan ediyor banada gelen giden bişey yok hala
kellendil
Hero Member

View Profile
October 24, 2017, 06:52:22 PM

artık tam tersi -x2 -x3 yaparak giriyor projeler borsalara.hardcap yapan projelerin durumu ortada.

Belkii buda yeni ve alışmamız gereken bir durumdur. Zaten projelerin elde hiçbirşey olmadan sadece fikirler 1000 kat yapmaları mantıklı bir iş değildi. İnsanlar artık elle tutulur şeyler bekliyor. Kripto para piyasası farklı bir trende geçiyor olabilir.
Yauthitdar
Full Member

Activity: 201

Proof-of-Asset Protocol

View Profile
October 24, 2017, 09:52:10 PM

altlar düzelir gibi oldu bu hala düşüyor. satmaya gerçektende doyamadılar ödüllerin hepsini dagıtsalar bir dump dalgası daha gelecek ve fiyatı neredeyse ico fiyatının 5te 1ine kadar düşecek.
1.5 milyon tokenın 300 milyonunu havadanmı dagıttılar kendilerimi satıyor ne oluyor anlamıyorum. ico fiyatı 2 centti şu anda işlem gördügü rakam 0.006, 2 haftadır bloglarınıda güncellemiyorlar ann ve bounty konusunda sorulan sorularada herhangi bir cevap vermiyolar.icosuna 2500 kişi katıldı ve hardcap olan 15 milyonu topladılar ardından sadece 1 blog yazısı ve ekip sessizlige büründü

boestin
Legendary
*

Activity: 1092

View Profile
October 25, 2017, 06:57:49 AM

Dün twitter ödüllerini dağıttılar böylece ödüllerin hepsi dağılmış oldu galiba, biraz daha dump yeyip daha nereye kadar düşecekse, yönü yukarı çevirmesi lazım artık.Beklenti olan her ICO hüsran yarattı son zamanlarda bda onlardan biri oldu malesef
Fork muhabbeti gerçekleşti piyasa yeşillendi buda çok kalmaz yeşile bürünür diye düşünüyorum
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
October 25, 2017, 07:36:53 AM

bountysi gelmiş, fiyata bi baktım çöp olmuş, o kadar uğraştık, airdrop daha fazla veriyor .
airdrop kovalasam daha iyi valla
kellendil
Hero Member

View Profile
October 25, 2017, 11:19:40 AM

Artık güvenilir proje, sağlam proje diye bir mantık yok olmaya başladı yavaş yavaş. Icolar hakkındaki balon söylentileri daha da inandırıcı gelmeye başladı bu ara. O kadar profesyonel görünen ekipten haftalardır ses yok. Bazı kötü niyetli kişilerin para kazanma yuvasına döndü alt coin piyasası bana göre.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  

Jump to: