Bitcoin Forum
May 28, 2024, 03:05:45 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: NEO / QTUM - Para kazandıracak geleceği olan altcoinler.  (Read 3856 times)
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
September 28, 2017, 08:04:00 PM

Bu neo çok volativiteli. %10 ya düşüyor ya çıkıyor 24 saatte. Bunun altında stabil gitmiyor pek. Tabii geleceğini izleyip ona göre yatırım yapmak lazım. Takip edin bence.

Neo uzmani olarak (bkz. nickim) saka bi yana. Neo'daki dalgalanma gayet normal cunku cin'in ICOlara izin verip vermeyecegi yada nasil bir duzenleme getirecegi mechul neo 0da olabilir hizli bir sekilde eski fiyatiada donebilir.
unois
Hero Member

Activity: 858
Merit: 500

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
September 29, 2017, 04:20:56 AM

Bir süre önce bu konuyu okuyup, GAS ında verdiği gazla NEO alayım dedim, baktım 19 dolar. Arza baktım daha fazla yükselmez benim şansıma düşer bu dedim almadım. 27 dolar olmuş. O dönem alım yapmadığım için şimdi pişmanım. Zaten şansımız yok. Neyin ucundan tutsak eriyor şu sıralar. Bir treni daha kaçırmış olduk. Sağlık olsun artık.

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
[]
Yauthitdar
Full Member

Activity: 201
Merit: 100

Proof-of-Asset Protocol

View Profile
September 30, 2017, 04:53:34 AM

aynı dönem bende beklemedeydim,teknik grafigiyle ilgili sürekli  tradingwievdeki yazıları okuyordum artık çıkışa geçme zamanı diyordu herkes ama güvenemedim. gittim abuk-subuk koinlerde beklemeye başladım sırf fiyatları daha ucuz diye..bir başka kaçan balık ..

DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
September 30, 2017, 09:10:32 AM

QTUM ' un 4 ekimden önce i haberlerinden dolayı piyasası baya bir kızışmış durumda . Normal değerine bir türlü ulaşamadı. 90 BTC ' lik duvar örülüyor . Onu kırıyor tekrar bir duvar daha çıkıyor karşısına . ETH ' den bağımsızlaşması fiyata olumlu yönde etki edecektir . 4 Ekim önemli bir tarih QTUM için ..
nogoodcoin
Sr. Member

Activity: 370
Merit: 250

View Profile
September 30, 2017, 09:39:10 AM

İkisi de bu hafta çok güzel para kazandırmıştır daha önce bu konudan 20 dolar civarındayken alım ypaan arkadaşlar için neredeyse bir haftada %50 kâra ulaştırdılar daha ne yapacaklar Smiley

Ayrıca Qtum'un halen tam olarak değerinde olmadığını daha yukarılara fiyatının çekileceğini düşünüyorum.

▄█
            ██  ██
           ██  ████
          ██  ██  ██
         ██  ██    ██
        ██  ██  ██  ██
       ██  ██    ██  ██
      ██  ██  ██  ██  ██
     ██  ██  ████  ██  ██
    ██  ██  ██  ██  ██  ██
   ██  ██  ██    ██  ██  ██
  ██  ██  ██████████  ██  ██
 ██                    ██  ██
█████████████████████▄  ██  █
                         ██
▀███████████████████████████

█████ █   █ █████      ███          █████████████▄▄    ████            ████     ▄▄██████████      ▄▄██████████
  █   █   █ █         █████         ████████████████    ████          ████     █████████████     █████████████
  █   █████ █████    ███████        ███         ▀███     ████        ████     ███▀              ███▀
  █   █   █ █        ███ ███        ███          ███      ████      ████      ███               ███
  █   █   █ █████   ███   ███       ███          ███       ████    ████       ███               ███
                    ███   ███       ███         ▄███        ████  ████        ███▄              ███▄
                   ███     ███      ██████████████▀          ████████          ██████████▄▄      ██████████▄▄
                   ███     ███      ██████████████▄           ██████            ▀▀██████████      ▀▀██████████
                  ███       ███     ███         ▀███           ████                      ▀███              ▀███
                  █████████████     ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███████████████    ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███         ███    ███         ▄███           ████                      ▄███              ▄███
                ███           ███   ████████████████           ████           ██████████████    ██████████████
                ███           ███   █████████████▀▀            ████           ███████████▀▀     ███████████▀▀

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
TOKEN-SALE : Apr 16 2018
     DAICO :       May 16 2018

ANN Thread  ■  Whitepaper
■  Twitter
■  Telegram
■  Facebook
stompysteve
Hero Member

Activity: 574
Merit: 500

View Profile
September 30, 2017, 11:36:38 AM

qtum'dan beklentim yüksek 225 seviyelerinden giriş yaptım, zaman zaman güzel al sat fırsatı da veriyor
temeler (OP)
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
October 01, 2017, 09:14:58 AM

QTUM 300 leri zorluyor ve kıracak gibi. NEO da ayın 9'una  doğru güzel bi çıkış yapacaktır.
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: