Bitcoin Forum
May 07, 2024, 03:59:50 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin Şahlandı Hedef 5.000$, Alt Coinlerin Çoğu Yine Tepetaklak  (Read 3067 times)
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
August 30, 2017, 10:28:42 AM

Adama laf söylemişsiniz ama şaşırıyorum sizlere cyrpto dünyasının kendisi zaten büyük bir scam,elle tutulmayan parayla oyunlar oynuyoruz balinalar ne isterse o yöne gidiyoruz
yarın 3 tane balina bıksa bu işlerden çıkacagım altın,gümüş alacagım dese hepimiz ayvayı yeriz

aslında haklısın ve gerçekten sanal bir gerçeklik kaplamış her yanımızı Grin Grin ama olaya diğer boyuttan bakınca para içinde aynı şey geçerli. sadece bir kağıt parçası veya diğer kıymetli her şey içinde aynı durum geçerli. zaten bunlara değer biçen, kıymet veren bizi. onun için bence paranın kendisi de scam. Grin Grin

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌
   ▄███▄██▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀     ▀███▀
  ▐█████▌   ▀▀█████████▀██▄███▄
   ▀███▀        ▄███▄    ▐█████▌
               ▐█████▌    ▀███▀
                ▀███▀
VIR

POWERED BY

RUNNING ON

OCTOPUSROBOTS
TEZOS BLOCKCHAIN
\
Invest in the virucidal safety    ─────────────────
                     ███▄
                    █████▌
                  ▄██████
                 ███████▌
              ▄▄███████▀
 ▄████  ▄▄▄▄▄███████████████▄
▐████▌ ██████████████████████▌
█████ ▐████████████████████▄██
█████ ▐██████████████████████▌
▐████▌ ███████████████████▄██
 ▀████  ▀▀▀▀▀▀█████████████▀
                ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
EASY TO USE             ▐▌
             ██
            ▐██▌
        ▄█▄ █▌▐█        ▄█▄
▄▄▄▄▄▄▄█▀ ▀██  █▌    ▄▄█▀ ▀█▄▄▄▄▄▄
██████▀     ▀  ▐█   █▀▀     ▀█████
                █▌ ▐█
                ▐█ █▌
                 █▐█
                 ▐█
EVOLVING CONCEPT             ▄▄▄▄
        ▄▄███▀▀▀▀███▄▄
      ▄██▀          ▀██▄
     ▀▀▀              ▀▀▀
   ▄███▌              ▐███▄
  █████                █████
 ▐█████                █████▌
 ▐█████                █████▌
  ▀████▌              ▐████▀
              ▄██▄    ▄▄▄
             ▐█████████▀
              ▀██▀
HELPFUL SUPPORT
/
1715097590
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715097590
Reply with quote  #2

1715097590
Report to moderator
Make sure you back up your wallet regularly! Unlike a bank account, nobody can help you if you lose access to your BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715097590
Hero Member
*

Ignore
1715097590
Reply with quote  #2

1715097590
Report to moderator
1715097590
Hero Member
*

Ignore
1715097590
Reply with quote  #2

1715097590
Report to moderator
1715097590
Hero Member
*

Ignore
1715097590
Reply with quote  #2

1715097590
Report to moderator
baldur odinson
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 251

View Profile
August 31, 2017, 03:59:40 AM

Bu fiyatlardan almak büyük risk.Önümüzde fork muhabbeti var.2000-2500$ a kadar düşebilir tarih yaklaştıkça.

Hocam geçen forkta btc çok arttı ama millet bcc almak için hücum etti, yine aynısını olacağını düşünüyorum siz fork sırasında düşeceğini neye göre kanaat getirdiniz ?

Doğrudur piyasa oynaklığı gereği 2000-2500$ a kadar da düşebilir . Herkes şapkasını önüne koyacak hesaplayacak kitaplayacak riskini ona göre alacak. Düşecek diyenlere hemen kızılıyor olması saçmalık. Pİyasa işlerken hep kazanırken bazen düşüş ihtimalini unutuyor insan,  doğası gereği.
MSZCoin
Sr. Member

Activity: 339
Merit: 250

Revolution

View Profile
August 31, 2017, 03:50:57 PM

Keşke düşse o dediğiniz yerlere. Biz de akbabanın leşe konduğu gibi  Cool

BTG KING
campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
August 31, 2017, 07:14:10 PM

Keşke düşse o dediğiniz yerlere. Biz de akbabanın leşe konduğu gibi  Cool

Aynen hocam iyi tarif etmişiniz.  Hiç acımam basarım paraları Bitcoine. Yeniden yükselişi için katkı yaparım, ne gerekiyorsa  yardımcı olurum icabında. Düşene destek olmak lazım di mi. Sevaptır.
okan
Full Member

Activity: 644
Merit: 100

View Profile
August 31, 2017, 08:14:09 PM

son zamanlarda piyasaya büyük miktarlarda girişler oluyor. öyle olunca da btc yükseldikçe altcoinlerde yükseliyor. tepetaklaklık bir durum söz konusu olmaz. kısa sürede toparlarlar. zaten volatilite de azaldı iyice piyasada.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1139

View Profile
September 04, 2017, 01:36:07 PM

Daha 1 ay önce 1830 dolardı. Senenin başında 800 dolar, geçen sene 450 dolar. Bence çok güveniyorsunuz btc'ye. Birkaç büyük balina kar realizasyonuna gider, abidik gubidik bir haber salarlar (örnek:Çin'de yasaklanıyor türevi) bakmışsın olur 1000 dolar. Ama kısa sürede toparlar 3k'ya gelir orası ayrı. Bir de bi mal toplanıyorsa satılmak için toplanır, sürekli artması için yemeyip içmeyip biriktirmek gerekir ki o da pek mümkün değil. Alırsın beklersin satarsın düşünce tekrar alırsın...
Bir de piyasanın büyümesi için yüksekten girip parasını uzun bir süre ödünç verecek arkidişler gerekiyor. 💯 bin TL'ye 6 btc alan arkidişler gibi... Onları da unutmayacağız piyasaya katkılarından ötürü.
Yenge soruyormuş "heriiif herif arabanın parasını neettin, hangi garıyla yidin"
-walla hanım betece aldım geleceğimiz için...
-şaaaak(kafaya terlik)

Örnek verdiğim şey de tam oturmuş "Çin'de yasaklanıyor türevi" gerçi ico'lar yasaklanmış ama o da bir türev sayılır.  Cheesy
Yalnız daha düşmesine var btc'nin son bir çıkış daha yapar bence, ben biraz erken çıkmıştım (bu seviyelerden) az biraz pişmanlık var ama onu da altlarda çarçur ederdim.

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
Xanother
Full Member

Activity: 279
Merit: 100

View Profile
September 04, 2017, 05:59:42 PM

Daha 1 ay önce 1830 dolardı. Senenin başında 800 dolar, geçen sene 450 dolar. Bence çok güveniyorsunuz btc'ye. Birkaç büyük balina kar realizasyonuna gider, abidik gubidik bir haber salarlar (örnek:Çin'de yasaklanıyor türevi) bakmışsın olur 1000 dolar. Ama kısa sürede toparlar 3k'ya gelir orası ayrı. Bir de bi mal toplanıyorsa satılmak için toplanır, sürekli artması için yemeyip içmeyip biriktirmek gerekir ki o da pek mümkün değil. Alırsın beklersin satarsın düşünce tekrar alırsın...
Bir de piyasanın büyümesi için yüksekten girip parasını uzun bir süre ödünç verecek arkidişler gerekiyor. 💯 bin TL'ye 6 btc alan arkidişler gibi... Onları da unutmayacağız piyasaya katkılarından ötürü.
-şaaaak(kafaya terlik)

Örnek verdiğim şey de tam oturmuş "Çin'de yasaklanıyor türevi" gerçi ico'lar yasaklanmış ama o da bir türev sayılır.  Cheesy
Yalnız daha düşmesine var btc'nin son bir çıkış daha yapar bence, ben biraz erken çıkmıştım (bu seviyelerden) az biraz pişmanlık var ama onu da altlarda çarçur ederdim.
Ekim gibi daha sert düşüşler olur diye düşünüyorum bende . Fırtınadan önce sessizlik bu 😂
wolwoo
Legendary
*

View Profile
September 04, 2017, 06:04:33 PM
Last edit: September 04, 2017, 06:54:18 PM by wolwoo

-şaaaak(kafaya terlik)

Örnek verdiğim şey de tam oturmuş "Çin'de yasaklanıyor türevi" gerçi ico'lar yasaklanmış ama o da bir türev sayılır.  Cheesy
Ekim gibi daha sert düşüşler olur diye düşünüyorum bende . Fırtınadan önce sessizlik bu 😂

walla öyle umuyorum hocam bu murphy'den de kanunlarından da gına geldi artık, biraz sabırlı olabilirsem belki bu defa doğru yerden girebilirim.

aha btc artıyor, haydi neo Cheesy

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
September 04, 2017, 10:15:56 PM

Çin nin ICO lar konsunda i tavrı piyasayı allak bullak etti. yakın zaman da Atlant ın ıco su var nasıl etkilenecek merak ediyorum normal şartlarda guzel bir ıco beklemekteydim.
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
September 05, 2017, 05:30:56 AM

Hocam piyasa allak bullak olmuş BTC 4k$'ın altına indi şuan. Nakit varsa fırsata çevirmek lazım.
sezyumx
Hero Member

Activity: 686
Merit: 500

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
September 05, 2017, 05:52:06 AM

Hep altlar düşecek değil ya birazda BTC düşssün . Ama 170kkk dolarlardan piyasa 137kkk dolar' a düştü .

aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
September 05, 2017, 06:21:06 AM

2.dalga da gelmiş bitmiş sanırım artık piyasa oturur gerçi bizim giden 7-8bın dolar ne zaman gerı gelır belırsız
çok kötü yakalandım yine

hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
September 05, 2017, 07:24:53 AM

Yeter artık diyoruz belki şimdi değil ama 5-7 yıl sonra bu tarz hareketleri piyasa kaldıramaz,bir çok insan bitcoin işine girerse bu kadar büyük dumplar devam edemez
bir gecede yatırımım yarıdan fazla düşüyorsa bunu insanlar kaldıramaz,boyle dumplarla yenı yatırımcıları tutamazlar
wolwoo
Legendary
*

View Profile
September 05, 2017, 04:03:51 PM

ölü toprağı serpilmiş gibi, yakında hareketlenir, herkes şu kadar kazandım bu kadar x yaptım demeye başlar. işte o noktada çıkmayı bilmek lazım yoksa yine aynısı olur. ytd

Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: