Bitcoin Forum
June 24, 2024, 08:44:50 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] [ICO] | STASH | Son Jenerasyon Açık Kodlu Dijital Para Birimi  (Read 2743 times)
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
November 22, 2017, 10:45:41 AM

ödüller ne zaman dağıtılacak bilgi var mı?

Cava, 1-3 hafta içerisinde gibi geniş bir tarih verdi bakalım bekliyoruz Smiley

Haftaya da olabilir sanırım. Aralık 10'u da bulabilir bu gidişle. Henüz net bir tarih vermediler çünkü. Beklemekten başka çare yok anlaşılan. Herkesin gözü dağıtılacak ödüllerde. 2 aydan fazla hatta 12 hafta tam olarak bekledik imzasında. Göreceğiz bakalım...
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
November 22, 2017, 12:38:58 PM

imzasinda bekleyenlere cok guzel kazandirmis bu proje.ayni donemde gittik change gibi abuk bir projenin imzasinda bekledim.hepte stashi takip ediyordum keske buna girseymistim.
Geleve
Full Member

Activity: 588
Merit: 104

View Profile
November 22, 2017, 01:14:50 PM

Stash bana da iyi kazandırcak gibi geliyor. İyi para toplayamadılar ama ekip iyi çalışıyor ve diğerleri gibi para toplayamadık proje iptal de demediler. Borsaya girerlerse takip etmek lazım.
erguse
Sr. Member

View Profile
November 22, 2017, 06:56:07 PM

imzasinda bekleyenlere cok guzel kazandirmis bu proje.ayni donemde gittik change gibi abuk bir projenin imzasinda bekledim.hepte stashi takip ediyordum keske buna girseymistim.

Daha belli olmaz hocam kazandırıp kazandırmadığı. Sadece beklentimiz yüksek. Piyasaya düştüğünde etherdelta dışında da 1 2 borsaya girerse tadından yenmez. Tutmakta fayda var bir süre. Umarım şu dar boğazdan çıkabikirsem tutabildiğim kadar tutacağım. Yoksa mecburen bir kısmını etherdeltaya düştüğü an satmak durumunda kalabilirim...
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
December 01, 2017, 09:06:40 PM

Daha belli olmaz hocam kazandırıp kazandırmadığı. Sadece beklentimiz yüksek. Piyasaya düştüğünde etherdelta dışında da 1 2 borsaya girerse tadından yenmez. Tutmakta fayda var bir süre. Umarım şu dar boğazdan çıkabikirsem tutabildiğim kadar tutacağım. Yoksa mecburen bir kısmını etherdeltaya düştüğü an satmak durumunda kalabilirim...

imzada kalan zaten 20-30 hesap var ve onlara da gerçekten iyi miktarda token kazandırmış ama bu tokenlerin değerini borsada göreceğiz. ayrıca bu tokenler için ico fiyatı neydi acaba, bilgisi olan var mı?

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌
   ▄███▄██▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀     ▀███▀
  ▐█████▌   ▀▀█████████▀██▄███▄
   ▀███▀        ▄███▄    ▐█████▌
               ▐█████▌    ▀███▀
                ▀███▀
VIR

POWERED BY

RUNNING ON

OCTOPUSROBOTS
TEZOS BLOCKCHAIN
\
Invest in the virucidal safety    ─────────────────
                     ███▄
                    █████▌
                  ▄██████
                 ███████▌
              ▄▄███████▀
 ▄████  ▄▄▄▄▄███████████████▄
▐████▌ ██████████████████████▌
█████ ▐████████████████████▄██
█████ ▐██████████████████████▌
▐████▌ ███████████████████▄██
 ▀████  ▀▀▀▀▀▀█████████████▀
                ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
EASY TO USE             ▐▌
             ██
            ▐██▌
        ▄█▄ █▌▐█        ▄█▄
▄▄▄▄▄▄▄█▀ ▀██  █▌    ▄▄█▀ ▀█▄▄▄▄▄▄
██████▀     ▀  ▐█   █▀▀     ▀█████
                █▌ ▐█
                ▐█ █▌
                 █▐█
                 ▐█
EVOLVING CONCEPT             ▄▄▄▄
        ▄▄███▀▀▀▀███▄▄
      ▄██▀          ▀██▄
     ▀▀▀              ▀▀▀
   ▄███▌              ▐███▄
  █████                █████
 ▐█████                █████▌
 ▐█████                █████▌
  ▀████▌              ▐████▀
              ▄██▄    ▄▄▄
             ▐█████████▀
              ▀██▀
HELPFUL SUPPORT
/
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
December 02, 2017, 09:53:01 PM

imzada kalan zaten 20-30 hesap var ve onlara da gerçekten iyi miktarda token kazandırmış ama bu tokenlerin değerini borsada göreceğiz. ayrıca bu tokenler için ico fiyatı neydi acaba, bilgisi olan var mı?

ıco fıyatı 0,1 dolardı. beklıyoruz bakalım nolacak.
Peao
Legendary
*

Activity: 1320
Merit: 1001

View Profile
December 03, 2017, 08:34:59 PM

vitalik in yorumu daha önce yoktu sanırım çeviriyi değiştirmişssiniz ya da gözümden kaçmış. bu etkili bir durum olabilir. gizlilik protokolleri çok değerlenecek artık buradan da anlaşıldı. Cheesy

büyük ihtimalle 2018 yılında bayağı adından söz ettişrecek sanırım. çünkü en iyisi biziz diyor. Cheesy
Geleve
Full Member

Activity: 588
Merit: 104

View Profile
December 04, 2017, 07:37:01 PM

Baştan beri orada duruyor sonradan değişmedi. Ancak pek etkili olamadı sanırım. Hatta jon snowu da koydular ama o bile etkili olamadı Vitalik Buterin ne yapsın  Grin
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
December 11, 2017, 01:47:06 PM

Ya hep bir sonraki hafta sonraki hafta deniliyor. Bir sıkıntı mı var acaba ? İmzadaki ler güzel kazanacak gibi umarım diğer bountylere de 3-5 edecek bir şeyler verirler. Çok uzun zaman sürdü çünkü. Orijinal konusunda da tatmin edici bir cevap yok.
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
December 11, 2017, 03:37:40 PM

Ya hep bir sonraki hafta sonraki hafta deniliyor. Bir sıkıntı mı var acaba ? İmzadaki ler güzel kazanacak gibi umarım diğer bountylere de 3-5 edecek bir şeyler verirler. Çok uzun zaman sürdü çünkü. Orijinal konusunda da tatmin edici bir cevap yok.

ICO ya gelince hemen anında satarlar ama iş bounty dağılımına geldi mi her proje sallıyor malesef. Çoktan ödenmesi gerekiyordu. Hayır yani öyle ahım şahım bir bountyside yok. Toplasam 50-100 kişi.
erguse
Sr. Member

View Profile
December 14, 2017, 08:33:01 AM

ICO ya gelince hemen anında satarlar ama iş bounty dağılımına geldi mi her proje sallıyor malesef. Çoktan ödenmesi gerekiyordu. Hayır yani öyle ahım şahım bir bountyside yok. Toplasam 50-100 kişi.

Merhabalar,

Minexcoin örneğini hatırlatmak isterim. İnsanlar aylarca beklediler. Bazıları sinirlendi. 1 USD'den sattı coinlerini. Şu an 30 USD değerinde ve sistem güzel çalışıyor.

Stashpay fazlasıyla umut vaadediyor. Bekleyelim görelim. Çalışmayan bir sistem ile başlamaktansa tüm testleri yapılmış %100 çalışan bir sistem ile başlamak daha iyidir.

1-3 hafta içerisinde dediler. Evet haklısınız süre geçti... Ama uzun vadede düşününce beklemek iyidir. Geçsin ya, yeter ki sağlıklı çalışan, kodlamasında hata olmayan bir coin sürebilsinler piyasaya.

Sakın elinizdekileri dağıtımdan sonra hemen elden çıkarmayın. Sakın. MNX ne idi ne olduysa ( 1 USD'den açıldı borsaya,Şu an 30 USD'lerde-ileride daha da iyi yerlere gelecek) bu da o yolda ilerleyecek düşüncesindeyim.

Bol kazançlar.
Stavri (OP)
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 276

View Profile
December 14, 2017, 08:31:24 PM

Arkadaşlar, cava bugün globalde yeni bir post girmiş çevirisi şöyle:

Herkese merhaba

Çoğunuzun bir an önce STASHPAY tokenlarını almaya hevesli olduğunu biliyoruz.

Geliştiriciler şu anda dağıtım öncesi son testleri yapıyorlar.

Test önemli ve bunu aceleye getirmek istemiyoruz. Hiçbirşeyi kaçırmadığımıza emin olmak için test için ekstra zaman harcamayı seçtik.

Test finalize olur olmaz tokenların dağıtımıyla alakalı güncel bilgiyi paylaşacağız.

Saygılar

Stash Ekibi

Hi Eeveryone,

We know a lot of you are keen to get your STASHPAY tokens.

The developers are now doing final testing on the contract before the distribution commences.

Testing is important and it's not something we want to rush. We have elected to spend some extra time on testing to try to make sure nothing has been missed.

Once all testing has been finalised we will provide an update on the distribution of tokens.

Regards

Stash Team

uniquehero
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
December 14, 2017, 09:12:15 PM

İmzasına girenlere ne kadar dağıtacak çok merak ediyorum. ICO fiyatı nedir. Borsaya ne kadardan girecek takibe alacağım.
erguse
Sr. Member

View Profile
December 18, 2017, 02:40:54 PM

Sonunda...

STP Token oluşturuldu Ether ağında. Dağıtım başladı bugün itibariyle.
Ellerinize sağlık cava...İnşallah güzel bir exchange ile de taçlandırırız bu durumu. Volume yüksek bir exchange ile de başlarsa, HODL STP' Wink

Stash hak ettiği yerlere çok hızlı gelecektir...

Stavri (OP)
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 276

View Profile
December 19, 2017, 06:58:26 AM

Tokenlar dağıtılmış gibi duruyor. Cüzdanlarınızı kontrol edebilirsiniz. Özellikle imzaya katılanlar sayı olarak güzel token almışlar  Smiley. İnşallah proje kısa sürede hakettiği yere gelir ve dahil olan herkes kazanır.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
December 19, 2017, 12:05:56 PM

Tokenlar dağıtılmış gibi duruyor. Cüzdanlarınızı kontrol edebilirsiniz. Özellikle imzaya katılanlar sayı olarak güzel token almışlar  Smiley. İnşallah proje kısa sürede hakettiği yere gelir ve dahil olan herkes kazanır.

aynen tokenler geldı cuzdanlara. en azından benım cuzdana geldı. token adedı olarak cok ıyı rakamlar kazandı ımzacıları. proje hayata gecerse bır ımza kampanyasından ev alan ılk ımzacılar olacak stashcıler Cheesy
Bitcoin-Turkiye
Sr. Member

Activity: 1667
Merit: 271

View Profile
December 19, 2017, 12:13:46 PM

Twitter bounty'e girmiştim 533 STP gelmiş 10 cent  ico fiyatı şuan 53.30 $

Change bank ında imza kampanyası ve twitterina girmiştim ondanda gelenler an itibari ile 1100 $

Acaba stashpay ın imza kampyasından ne kadar gelecek? merakla bekliyorum doğrusu Smiley

Turkey Asic miner Best Seller Telegram @Miningci
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
December 19, 2017, 08:50:10 PM

Twitter bounty'e girmiştim 533 STP gelmiş 10 cent  ico fiyatı şuan 53.30 $

Change bank ında imza kampanyası ve twitterina girmiştim ondanda gelenler an itibari ile 1100 $

Acaba stashpay ın imza kampyasından ne kadar gelecek? merakla bekliyorum doğrusu Smiley

umarım sizi tatmin eden bir miktar gelir ama şuan yobit.net üzerinden işlem yapmaya başladı ve fiyatı 35 sat gibi bir tutarda. eğer ico fiyato 0.1$ ise şuan çok düşük bir fiyatan işlem görüyor. tam olarak bilgisi olan var mı acaba ico fiyatı kaç btc?

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌