Bitcoin Forum
May 07, 2024, 08:29:54 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Ethereum Fiyat Artışı Nereye Kadar Devam Eder  (Read 2034 times)
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1139

View Profile
August 30, 2017, 07:37:04 PM

Ethereum'un bugünki artışının nedeni, yarın satışa çıkacak Monetha'dan dolayı olabilir mi? Monetha icosuna katılabilmek için insanlar ethereum topluyor.
Sene sonu 500 doları göreceğini tahmin ediyorum.

Talep çoksa malın fiyatı artar. Ama sadece buna bağlamamak gerekir. ethereum'daki bazı gelişmeler, btc'nin fiyatının artmasından ötürü usdt yerine yine kriptoya yatırım yapmak isteyenler, 0.1 üzerine atmasını bekleyenler vs vs vs

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
1715113794
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715113794
Reply with quote  #2

1715113794
Report to moderator
Remember that Bitcoin is still beta software. Don't put all of your money into BTC!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715113794
Hero Member
*

Ignore
1715113794
Reply with quote  #2

1715113794
Report to moderator
1715113794
Hero Member
*

Ignore
1715113794
Reply with quote  #2

1715113794
Report to moderator
1715113794
Hero Member
*

Ignore
1715113794
Reply with quote  #2

1715113794
Report to moderator
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
August 30, 2017, 07:39:28 PM

Ethereum ile btc'yi yarıştırmanın bir manası yok! Fiyat tahminlerine bile bakarsak gelecek yıl 1000 eth-10000 btc (maximum) deniliyor. Parite bazen ethereum'dan bazen de btc'den yana olacaktır. Aradaki fark da kazanç! Spekülatif olarak 0,15'i geçtiği dönemi baz alırsak da 0.5-0.15 btc aralığında gider gelir tahminim....Dolayısıyla 0.5'e yakınlaştığında alınıp 1 üzerinden vermek, fazla risk sevmeyenler için (ki bu da %100'lük bir kazanca denk gelir) senede bir kaç defa yapılabilecek bir trade biçimi olabilir. BTC 21 milyona ulaştığında bu oranlarda değişim olabilir. ytd

Hocam BTC altın ise ETH petrol demişti değil mi vitalik Smiley Ama daha yolu var eth'nin daha yükselecektir. Bir kaç sene sonra keşke alıp kenara atsaydık diyeceğiz emin olun Smiley
Saygılarımla.

iyi de hocam altın ons 1300 dolar petrol en şaaşalı döneminde 150 dolar şimdi 50 dolar civarında  Cheesy

valla homca ben vitaliğin yalancısın o dedi ben demedim Smiley Mecazi anlamda düşünürsek fiyatsal olarak değil de petrol nasıl bir ihtiyaçsa eth'da o denli ihtiyaç demek istemiş heralde sarı kafa Smiley
wolwoo
Legendary
*

View Profile
August 30, 2017, 07:46:36 PM

Ethereum ile btc'yi yarıştırmanın bir manası yok! Fiyat tahminlerine bile bakarsak gelecek yıl 1000 eth-10000 btc (maximum) deniliyor. Parite bazen ethereum'dan bazen de btc'den yana olacaktır. Aradaki fark da kazanç! Spekülatif olarak 0,15'i geçtiği dönemi baz alırsak da 0.5-0.15 btc aralığında gider gelir tahminim....Dolayısıyla 0.5'e yakınlaştığında alınıp 1 üzerinden vermek, fazla risk sevmeyenler için (ki bu da %100'lük bir kazanca denk gelir) senede bir kaç defa yapılabilecek bir trade biçimi olabilir. BTC 21 milyona ulaştığında bu oranlarda değişim olabilir. ytd

Hocam BTC altın ise ETH petrol demişti değil mi vitalik Smiley Ama daha yolu var eth'nin daha yükselecektir. Bir kaç sene sonra keşke alıp kenara atsaydık diyeceğiz emin olun Smiley
Saygılarımla.

iyi de hocam altın ons 1300 dolar petrol en şaaşalı döneminde 150 dolar şimdi 50 dolar civarında  Cheesy

valla homca ben vitaliğin yalancısın o dedi ben demedim Smiley Mecazi anlamda düşünürsek fiyatsal olarak değil de petrol nasıl bir ihtiyaçsa eth'da o denli ihtiyaç demek istemiş heralde sarı kafa Smiley

Mecaziden devam edelim o halde! Fosil yakıtların yerine yenisi ikâme edilebilir hatta çok yakında fosil yakıtlar tükenecek ya da kullanımdan kaldırılacak deniyor. Ama altın bildiğimiz altın!

Edit: 0.5'i 0.05 olarak düzelttim

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
omorfi
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 264

View Profile
August 30, 2017, 08:06:03 PM

Bugun yanılmıyosam her on icodan 7-8 i ethereum tokenı olarak ortama cıkıyor. Bu durum degismedigi müddetce ethereumun deger artısıda degismeyecektir. Ben gecen hafta bikac islem yapmıstım cok hızlı idi transactionlar 10 dk icinde iki transferim tamamlandı bittiydi. Kaldıki birde eylüldede güncelleme olacak dahada hızlanacak deniliyor. Artık anlıkmı olur transactionlar en cokta bunu merak ediyorum.
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518

View Profile
August 30, 2017, 08:08:39 PM

Şuan fiyat alış için yüksek görünüyor ama beklentilere göre daha çok düşük sayılır. Ben de Ethereum tutanlardanım. Güzel günler göreceğiz. YTD

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
wolwoo
Legendary
*

View Profile
August 30, 2017, 08:09:56 PM

Bugun yanılmıyosam her on icodan 7-8 i ethereum tokenı olarak ortama cıkıyor. Bu durum degismedigi müddetce ethereumun deger artısıda degismeyecektir. Ben gecen hafta bikac islem yapmıstım cok hızlı idi transactionlar 10 dk icinde iki transferim tamamlandı bittiydi. Kaldıki birde eylüldede güncelleme olacak dahada hızlanacak deniliyor. Artık anlıkmı olur transactionlar en cokta bunu merak ediyorum.

Ona da Aztec hoca cevap vermişti. Ne kadar hızlı olursa olsun borsa sorunluysa (7 günde bile gitmeyen coinler) durum değişmiyor. aynı şey btc için de geçerli

beatecoin (OP)
Full Member

Activity: 350
Merit: 110

View Profile
August 30, 2017, 10:08:58 PM

Arkadaslar merhaba monetha icosu icin ethereum alicaktim fiyat fazla yukseldi 1 gun icinde 370 dopar hatlarina gerileyebilir mi yoksa suan ki fiyattan almalimiyim grafik analizinden anlayan arkadaslqr yardimci olursa sevinirim

Eylüldeki söylenti bile artmasını sağladı ben geç kalmadan al derim. 450 dolar bandına kadar çıkacağını düşünüyorum Eylül sonuna kadar. Tabii bu sadece bir beklenti
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
August 30, 2017, 10:29:44 PM

Arkadaslar merhaba monetha icosu icin ethereum alicaktim fiyat fazla yukseldi 1 gun icinde 370 dopar hatlarina gerileyebilir mi yoksa suan ki fiyattan almalimiyim grafik analizinden anlayan arkadaslqr yardimci olursa sevinirim

Eylüldeki söylenti bile artmasını sağladı ben geç kalmadan al derim. 450 dolar bandına kadar çıkacağını düşünüyorum Eylül sonuna kadar. Tabii bu sadece bir beklenti
Eylül sonuna doğru bir miktar daha yüksek olacağını düşünüyorum ama %99 ihtimalle kalıcı olmayıp süreçten önceki kadar olmasa bile fiyat düşüşü yaşayacaktır. Umarım düşmez ve kripto marketcap için (elbette btc kadar olmasa da) belirleyici unsurlardan biri olma yolunda ilerler.
Bir lider olması faydalı ama diktatöre benzemeye başlamışsa sıkıntı yaşanması kaçınılmazdır.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
MSZCoin
Sr. Member

Activity: 339

Revolution

View Profile
August 31, 2017, 12:33:55 AM

Şu anda ETH olması gereken fiyatı 440$ civarı. 
Bu tahmin değil verilere dayanarak söylüyorum.

BTG KING
USScrypto
Hero Member

Activity: 602
Merit: 500

View Profile
August 31, 2017, 01:14:55 AM

Tahmin ettiğimden hızlı yükseldi eski seviyesine, bundan sonrası için yıl sonu 600-700 dolar bandı hayal değil, eth hep 2 numara olarak kalmaya devam edecek gibi gözüküyor.
presidentcoin
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

Any store can buy, sell, and accept Crypto

View Profile
August 31, 2017, 01:27:42 AM

Fiyat yükselmesi beklenmedik bir durum değil, şöyle ki; ETH bir önceki yazılım güncellemesinde %300-400lere varan bir fiyat artışı yaşamış, Eylül sonlarında yine güncelleme var ve bu güncellemede de önceki gibi olumlu teknik düzenlemeler yapılacağı için benzer bir artış bekleniyor. Şu anki markepcap ile %400 biraz zor (1000 doların üzerinde bir fiyat demek, hacmi genelin içinde devasa olur) ama düşükken almayanı üzecek bir artış olma ihtimali oldukça yüksek. Ayrıca BTC bu tempoda yükselmeye devam ederse (bence ihtimal var) hem\umarım altcoinler de buna epeyce uyum sağlayacak ve her belirgin yükselişte çökmeyecek, hem de bu sayede artan marketcap güçlü altcoinlerin değerlenebilmesinin önünü açacak.
ETH konusuna dönersek, hiç olmadı rutin artışından faydalanılır, zarar edilmez. Sonuçta BTC başkomutan sıkıntı yaşarsa yerine geçecek olan ETH paşa  Grin , yani ona özel bir risk yok denebilir.

Şu dediğiniz nokta gerçekleşirse BTC yükselişlerinde altcoinler düşmekten vazgeçerse, millet panik halinde satışa yönelmezse bundan sonra çok iyi olur. Hep aynı senaryo Yükselen BTC ağlaşan Altcoin yatırmcıları izlemek can sıkıcı. Belirttiğiniz  gibi güçlü coinler var, bunlarda yerini alsın  piyasada yavaş yavaş artık.
Gerçekleşmek zorunda hocam, böyle btc çıktı-alt çöktü şeklinde hiçbir yere varılmaz, kimse kazanamaz, herkes btcye dönerse bundan btc de orta/uzun vadede olumsuz etkilenir. Haydi şimdi ayı piyasası diyerek düşüşe sessiz kalıyoruz ama btc (çok ya da çok çok) hep artacak, bu artışa altcoinler genel olarak uyum sağlayamazsa kripto piyasası biter. Yüzlerce milyar dolarlık kazançlı bir piyasadan vazgeçmek de kimsenin işine gelmez, en başta "keriz silkeleyip" para kazanan balinaların.
Dolayısıyla ben bu  "bitcoin zıpladı, altcoinler gümledi" durumunun eninde sonunda dar bir bant aralığına gerileyeceğini düşünüyorum, dayandığım nokta da yazdığım gibi, en başta büyük piyasa oyuncularının işine gelmeyeceği ve ikinci olarak da piyasanın esas dinamiğinin insan psikolojisi olması. Bugün btc yüzünden altcoinlerin her gümleyişinde hemen satanların önemli bir kısmı bir yerden sonra "nasılsa sonradan toparlıyor" diyerek daha sakin hareket etmeye başlayacak, o zaman da fiyat düşüşünün temel sebeplerinden birisi olan panik satışı azalacak.

Çok doğrusunuz. Bu psikoloji olayı market piyasasında  özellikle değerlendirilen çok önemli bir argüman. Balinalar da çok iyi kullanıyorlar. Sonuçta piyasa insanlardan oluşuyor. Para tek başına hareket etmiyor herhalde. Ben kendimce elimdeki coine güveniyorsam belli bir marj aralığında geri çekilmesine üzüntü yapmam beklerim. Coinden ümidi tamamen kesmişsem artık zarar da olsa çıkış yaparım. Bitcoin yükselince sürü halinde satışa geçiş bitmeli.

________Any Store Can Buy, Sell and Accept Cryptocurrency________
█████████ ██ ███ ██      PUNDI X     ██ ███ ██ █████████
Whitepaper      Twitter      Facebook      Telegram      Medium      Youtube
beatecoin (OP)
Full Member

Activity: 350
Merit: 110

View Profile
September 04, 2017, 04:24:22 PM

Evet artar artar dedik eylülde çok büyük beklentilere girdik ve Çin'den gelen bir haberle bütün keipto piyasası alt üst oldu. Umarım kısa vadede düzelir Undecided
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518

View Profile
September 04, 2017, 11:16:41 PM

Çin bir işe yaradı, Ethereum ve Bitcoin fiyatı güzel bir alış fırsatı verdi bekleyenler için bu sayede. Daha da düşebilir tabi herkesin kendi kararı.  Çin Icolara yasal düzenlemeler getirecek anladığım kadarıyla.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Askit2
Hero Member

Activity: 981
Merit: 500

DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize

View Profile
September 05, 2017, 03:51:15 AM

ethereum 500-600 dolar olacak diye beklerken patladı çatladı 260 dolarlara kadar indi. bu düzeltmenin sonunda bir fırlama olur mu bilmem.

yine de ethereum için yıl sonunda 500-600 dolar aralığını görür diyorum ben. buna karşılık elimden geldiğince ethereum topluyorum düşüş trendinde.

▄▄
        ▄█▀▀█▄
      ▄█▀ ▄▄ ▀█▄
      ▀ ▄████▄ ▀
   ▄▀ ▄ ▀████▀ ▄ ▀▄
 ▄▀ ▄███▄ ▀▀ ▄███▄ ▀▄
█  ███████  ███████  █
 ▀▄ ▀███▀ ▄▄ ▀███▀ ▄▀

▀▄ ▀ ▄████▄ ▀ ▄▀
      ▄ ▀████▀ ▄
      ▀█▄ ▀▀ ▄█▀
        ▀█▄▄█▀
          ▀▀
███████████████████████████████████████████████████████████████████
██████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██████████▀▀▀▀▀████▀▀▀▀▀█████▀▀▀▀█████▀▀▀▀▀███████
██████            ▀████████     ████     █████    █████     ███████
██████     ▄▄▄▄▄    ▀██████     █████    ████      ████    ████████
██████     ██████▄    █████     █████    ▀██▀  ▄▄  ▀██▀    ████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████     █   ██   █     █████████
██████     █████▀    ██████     ███████       ████       ██████████
██████     ▀▀▀▀▀    ▄██████     ████████     ██████     ███████████
██████            ▄████████     ████████     ██████     ███████████
██████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████▄▄▄▄▄█████████▄▄▄▄██████▄▄▄▄████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████
.DIWtoken.com.
▄██████████████████▄
███       ▀███████
███       █████████
███       █████████
███       █████████
███              ██
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███              ███
███▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███
██████████████████▀

▄██████████████████▄
███████████▀ ███████
█████████▀   ███████
███████▀     ██▀ ███
███ ▀▀       █▄▄████
███          █▀▀▀▀██
███ ▄▄       ███████
██████▄     █▄ ▀███
█████████▄   ███▄███
███████████▄ ███████
▀██████████████████▀

▄██████████████████▄
████████████████████
███████████████▀▀ ██
█████████▀▀     ███
████▀▀     ▄█▀   ███
███▄    ▄██      ███
█████████▀      ▄██
█████████▄     ████
█████████████▄ ▄████
████████████████████
▀██████████████████▀
......SECURITY DECENTRALIZED...
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
September 05, 2017, 06:25:47 AM

Valla millet ether uçacak kaçacak derken ether dibe gidiyor ben sene sonu 500 olur diyordum ama olmayacak gibi sen sonu 300 olsa bari dedirtecekler sanırım
gogo1903
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
September 05, 2017, 06:29:57 AM

300 normal fiyati asagi yukari gidiyor ama son birkac aydir 300 civari tutunuyor, 500 cikacagini tahimn ediyordum bende ama 400 gelmedi simdilik geriliyor piyasaya ayak uydurarak onumuzdeki hafta piyasa toparlanirsa 350 civarina gelebilir tekrar bence

AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
September 05, 2017, 06:33:11 AM

Etherium büyük bir aksilik olmadığı sürece, stabil şekilde artmaya devam edecektir. Bugün 200 $ düşse yarın tekrar 400 $ civarlarına gelebilir, o yüzden panik satışı yapmamanızı tavsiye ederim. Çin umarım, ico konusunda güvenli bir eleme sistemi yaratır. Yani yasal yönden uygun olanlar mutlaka ico yapabilmeli, böylece orada yasal yönden sıkıntı yaşamayan icolar çok büyük yatırımlar alacaktır.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: