Bitcoin Forum
May 14, 2024, 05:33:04 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Syscoin geç kalmadınız! Henüz almak için fırsat var!  (Read 1326 times)
theXcode (OP)
Member
**

Activity: 137
Merit: 29

View Profile
August 30, 2017, 04:06:47 AM

Arkadaşlar syscoin bir pump yedi.Fakat kazanmak isteyen arkadaşlar Ekim'e kadar yükselecektir diye düşünüyorum.Uygun bir yerden giriş yaparak güzel kazanç sağlayabilirsiniz. Çünkü Eylül ayında Blockmarket Desktop sürümü geliyor.Ayrıca bu pumpun sebebi sadece yol haritasını güncellemelerinden kaynaklanıyor.Giriş yaptıktan sonra sıkıntı tutunun ve kalkışa hazır olun  Wink
If you see garbage posts (off-topic, trolling, spam, no point, etc.), use the "report to moderator" links. All reports are investigated, though you will rarely be contacted about your reports.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715664784
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715664784
Reply with quote  #2

1715664784
Report to moderator
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
August 30, 2017, 07:05:31 AM

Arkadaşlar syscoin bir pump yedi.Fakat kazanmak isteyen arkadaşlar Ekim'e kadar yükselecektir diye düşünüyorum.Uygun bir yerden giriş yaparak güzel kazanç sağlayabilirsiniz. Çünkü Eylül ayında Blockmarket Desktop sürümü geliyor.Ayrıca bu pumpun sebebi sadece yol haritasını güncellemelerinden kaynaklanıyor.Giriş yaptıktan sonra sıkıntı tutunun ve kalkışa hazır olun  Wink

2 gün önce açsaydın konuyu düşünebilirdim. Şu an %35 fırlamış. Eminim şimdi alsam anında dibi görür. Çok örneğini gördüm malesef.
theXcode (OP)
Member
**

View Profile
August 30, 2017, 07:26:15 AM

2 gün önce açsaydın konuyu düşünebilirdim. Şu an %35 fırlamış. Eminim şimdi alsam anında dibi görür. Çok örneğini gördüm malesef.

12 Eylülde Blockmarket Desktop yayınlanacak.Bu tarihle kadar yükselir diye düşünüyorum.
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
August 30, 2017, 08:02:57 AM

12 Eylülde Blockmarket Desktop yayınlanacak.Bu tarihle kadar yükselir diye düşünüyorum.
Kardeşim çok düşünüyorsun geo içinde aynısını dedin gördük ne oldugunu verdiler hepimizin eline.Bir gazla bende aldım ve hatırı sayılır zarar ettim.
dilemx
Full Member

Activity: 202
Merit: 100

View Profile
August 30, 2017, 09:09:27 AM

biraz yatırımım var aylardır bekliyorum.İnanıyorum daha fazla yükseleceğine.

■  RESTART ENERGY 
RED MWAT Token DEMOCRATIZING ENERGY
Facebook Twitter Telegram AnnouncementJoin our Token Sale
theXcode (OP)
Member
**

View Profile
August 30, 2017, 09:23:33 AM

Kardeşim çok düşünüyorsun geo içinde aynısını dedin gördük ne oldugunu verdiler hepimizin eline.Bir gazla bende aldım ve hatırı sayılır zarar ettim.

Sen zarar ettiğinde ben kar etmedim ama dediğim gibi 2 kere pump yedi geo.Muhtemelen benim kadar zarar  etmedin.Ayrıca paranıza ben karışamam ben araştırdığımı söylüyorum.Karar sizin...
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
August 30, 2017, 10:00:34 AM

Geo dan hepimiz zarardayız sizleri bilmiyorum ama bugun bu kadar yukselmesine ragmen ben hala %50 zarardayım.
Kimse tavsiyelere uymak zorunda degil
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1139

View Profile
August 30, 2017, 02:13:54 PM
Last edit: August 30, 2017, 02:24:19 PM by wolwoo

hhk hocam vardı bir zamanlar o adamı kanser ettiydi bu coin Cry, polo'dayken bana da zarar yazdırmıştı syscoin. uzun vadecilere bişey diyemeyeceğim ama hemen her coin gibi bu da dalgalı bir seyir izliyor. en güzeli al-sat.

Proje falan geçtim de (proje de "sahibinden.com" gibi bişeydi sanırım) demek ki herifler çok kaliteli traderlar, herkes zarar yazdığına göre  Cheesy

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
onesalt
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
August 30, 2017, 02:26:59 PM

Tövbe ettim syscoine bir daha bulaşmamaya Smiley zaten aşırı primlenmiş böyle yatırım tavsiyesi vermek iyi bir şey değil yeni arkadaşlar balık gibi atlıyor.
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448

View Profile
August 30, 2017, 07:42:04 PM

2500lerden geldi. Bence şu şartlarda risk barındıyor. Geçen aylarda 9kyı gördü gerçi ama. Kendi kararınızdır.
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518

View Profile
August 31, 2017, 12:00:36 AM

Bu rakamlardan SYS almaya yürek ister bende de o yok.  ÇOK sıkı bir düşüş yaşasın ancak o zaman belki giriş yapabilirim. Ortamlarda çok adı geçiyor görüyorum ama ben ısınamadım bu coine doğrusu. YTD.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Edw1ki
Newbie
*

Activity: 58
Merit: 0

View Profile
September 06, 2017, 05:43:50 PM

Bu sabah Polo'da %50 artış görünce yerimden hoplamama sebep oldu. Yatırırımın büyük kısmı burdaydı. Tepeden de(7250)  sattım. Bir daha o noktaya gelemedi.

Şans bazen insanın yüzüne gülüyor işte.
hirozaki faraday
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
September 06, 2017, 05:53:08 PM

Pumplara katılmıyorum 2 kere param %50 eridi. Katılcaksamda stop loss patladı mı daha almam. Önemli olan bu. Pump kovalamayın pump koklayın. Örnekleri çok var.
various
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 267

View Profile WWW
September 06, 2017, 05:53:49 PM

Bu sabah Polo'da %50 artış görünce yerimden hoplamama sebep oldu. Yatırırımın büyük kısmı burdaydı. Tepeden de(7250)  sattım. Bir daha o noktaya gelemedi.

Şans bazen insanın yüzüne gülüyor işte.

Tebrikler umarım daha fazla şans yanınızda olur.

Ben sys'ye bir türlü ısınamadım zaten de güvenemiyordum  o yüzden yatırım yapmadım hiçbir zaman, konuyu açan ve yatırım yapan tüm arkadaşlara bereketli kazançlar olur umarım.

AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
September 06, 2017, 08:05:31 PM

Syscoin aslında ayakları yere basan bir coin.
Ekibine bakarsanız ufakcık tefecik gibi gözükebilir ama her anlamda gerçekten iyi çalışıyorlar.
Verdikleri yol haritası olsun, sosyal medya paylaşımları olsun, içi boş bir proje değil.
9k dan ve 4k dan alıp yapmıştım, ortalama üstüne çıkınca buradan sattım. Açıkcası 1 ay kadar beklemek zorunda kaldım.
Uzun vadeli yatırımcı için 1 $ olacaktır ama bunun süresini kestirmek zor, kısa vade yatırımcısı için almak uygun değil.
Şuanki fiyatı benim gibi bekleyenler çıktığı için daha fazla koruyamayacaktır, mecburen düşüş olur. O yüzden çok uzun vadeli yatırımcı değilseniz almayın.
so_handsome
Member
**

Activity: 69
Merit: 10

View Profile
September 06, 2017, 09:09:20 PM

1.5 ay once 8500 den girmistim aldigim gun oyle bir dususe gecti ki 2500 lere gelmisti
Pages: [1]
  Print  

Jump to: