Bitcoin Forum
May 06, 2024, 07:59:25 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 »  All
  Print  
Author Topic: Bu ay en başarılı olacak ICO  (Read 11631 times)
omorfi
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 264

View Profile
October 06, 2017, 06:16:11 PM

Imzasında bulundugum swarm.fund un basarılı olabilecegini düşünüyorum uzun tutulan pre-sale ve bi haftalık acık satış dolayısıyla. Dusuncelerini gerceklestirebilirlerse tether killer olabilir mi diye kalıma gelmiyor değil. Bu projenin 1.0 versiyonu olmuş daha önce ve o versiyonun cüzdanını kapatmış polo zamanında. Simdi tekrar acacakmıs eski kullanıcılar icin 2.0 versiyonuna cevirilecekmis tokenları. Bu anlamdada basarılı olabilirmis gibi geldi bana. Bakalım neler olacak
"You Asked For Change, We Gave You Coins" -- casascius
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714982365
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714982365
Reply with quote  #2

1714982365
Report to moderator
1714982365
Hero Member
*

Ignore
1714982365
Reply with quote  #2

1714982365
Report to moderator
1714982365
Hero Member
*

Ignore
1714982365
Reply with quote  #2

1714982365
Report to moderator
heidikim
Full Member

Activity: 602
Merit: 100

View Profile
October 06, 2017, 06:48:46 PM

Ico sayısının bu hızda artması tehlikeli mi?
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
October 06, 2017, 07:23:47 PM

İcoların sayısı o kadar arttı ki artık hangisinin daha çok başarılı olacağını tahmin etmek zor olacaktır. Ama gerçekçi bir projeye sahip olan her proje başarılı olabilir bunu bilmek gerekiyor bir icoya yatırım yapmadan önce geçmişlerini ve ne hedeflediklerini iyi araştırdıktan sonra kar etmemek elde değil. Aynı konu imza kampanyalarına katılanlar içinde geçerli güzel bir araştırma ile başarılı projeye el atarsanız güzel karlar yapmanız ve en azından başarı elde etmiş olmuş olursunuz. Bakalım bu ay hangi ico daha da başarılı olacak ?
matrixturk
Full Member

Activity: 476

View Profile
October 06, 2017, 09:20:04 PM

bankera konusundaki yaklaşımlar nasıl?
PrintMule
Hero Member

Activity: 980
Merit: 500

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
October 06, 2017, 09:23:21 PM

Imzasında bulundugum swarm.fund un basarılı olabilecegini düşünüyorum uzun tutulan pre-sale ve bi haftalık acık satış dolayısıyla. Dusuncelerini gerceklestirebilirlerse tether killer olabilir mi diye kalıma gelmiyor değil. Bu projenin 1.0 versiyonu olmuş daha önce ve o versiyonun cüzdanını kapatmış polo zamanında. Simdi tekrar acacakmıs eski kullanıcılar icin 2.0 versiyonuna cevirilecekmis tokenları. Bu anlamdada basarılı olabilirmis gibi geldi bana. Bakalım neler olacak

proje tam olarak neden bahsediyor dostum ben tether killer tabirinizden anlamadim bişi. yani tether'in yerine gelecek birşeyden mi bahsediyoruz  ? bu şekilde söyleyince siz ben oyle anladim ama sizce de cok zor değil mi. belli bi alişilmişlik var piyasalar cakilma evresine girdi girecek derken herkes birden tethere  döner yani bunu bende yapiyorum herkes yapiyordur tam bir kaçış noktası diyebiliriz yani.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
October 06, 2017, 09:35:45 PM

Bu ay(ekim) en başarılı olmasını beklediğim ico bana göre worldcore.Ön satışta 5milyon dolar toplamışlar icoda kim bilir ne kadar toplayacaklar ekibini araştırırsanız bana göre güvenilir insanlardan oluşuyor scam söylentileriyle boğuşdukları süreçte ön satışta 5milyon toplamaları büyük başarı.
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
October 06, 2017, 09:39:50 PM

Utrust'a çok fazla bountyci katıldı ve reklamı güzel yapıldı. Büyük ihtimalle hardcap yapacaktır.
Çok insan girdiği için kampanyaya ödüller biraz azalacaktır haliyle ama genede güzel ico.
Man in the Darkness
Newbie
*

Activity: 30
Merit: 0

View Profile
October 06, 2017, 09:41:21 PM

ICO'ların patlaması yakındır abi. Nereye kadar böyle devam edecek. Her gün bir sürü ICO türüyor. Mantar gibiler, çoğu çöp, çoğu projenin arkasına sığınıyor. Biz uçacağız biz kaçacağız...
Birazda insanlar bu ICO olayını yeni kazanç kapısı gördüğü için bu kadar çok ve tükenmez görünüyorlar...
Ama bu devran böyle devam etmez çöküş yakındır.
cointerstrike
Full Member

Activity: 350

View Profile
October 07, 2017, 12:24:02 AM

ICOların başarı kriteri hard cap'e ulaşmaları, topladıkları yatırım değildir bu düşünceyi öncelikle kafanızdan silmeniz gerekiyor. Dakikalar içinde hard cap yapıp sonra hiçbirşey yapamayan birçok proje mevcut. Kullanıcının eline somut ne verebiliyor ? benim için en önemli kriter bu ICO'larda. COSS projesi örneğinde de takip eden kişiler görmüştür.
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
October 07, 2017, 12:35:00 AM

ICOların başarı kriteri hard cap'e ulaşmaları, topladıkları yatırım değildir bu düşünceyi öncelikle kafanızdan silmeniz gerekiyor. Dakikalar içinde hard cap yapıp sonra hiçbirşey yapamayan birçok proje mevcut. Kullanıcının eline somut ne verebiliyor ? benim için en önemli kriter bu ICO'larda. COSS projesi örneğinde de takip eden kişiler görmüştür.

evet arkadaşım önemli olan projenin içeriği ama herkes hardcap a baktığı için  projeler patlayınca olan kaliteli ico lara olacak.
pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
October 07, 2017, 01:42:26 AM

ulan illa konuşturacaksınız , gidip authorshipe indorse a para basan beynini siktiğimin maymunları ; kendileri bi sikim yiyemediği için

-ico bitiyo abi yeaa

-kesin bitecek abi yeaa

-biter biter yakında yeaa

diye geziyor ortalıkta , harbiden sıkıldım bu beyinsiz moron sürüsünden , sizin iki üç kuruş karşılığı türkçe forumda açılmış ico başlıklarıyla sınırlı ufkunuzu sikiyim ben .

kimsenin viberateden haberi yok , kyber anasını sikti ortalığın bu beyinsiz sürüsü hala monethanın götünde dönüyor . hiç isim saymaya girmeyecem , kazanmayın siz amına koyyım , oturup inceleyip okumaktan aciz beyinsizler .

yeni giren arkadaşlarım , siz bu forumdaki beyinsizlere hiç bakmayın , burada para kazanan adamlar konuşmaz , kazanamayanlar gelip birbirlerine ağlar . araştırmaya devam edin

wanchainin gerçek olmayan , simge olarak verdiği (mainnet açılınca gerçek coinlerle swap edelim diye) tokenler bile 2xten satıldı bugün .

harbiden sizin kafanızı sikiyim , bu kadar beyinsizi bi arada görmedim ben ya . siz bulamıyosunuz arkadaşım , siz araştırmıyorsunuz . sizden bi bok olmuyor .

epeydir görüp bişey demiyodum bu ico muhabbetlerine , kısmet bugüneymiş

cidden emek harcayıp araştırıp şanssızlık yaşayan arkadaşları tenzih ederim , onlar hangi güruhtan bahsettiğimi biliyorlardır zaten

özetle bi bok yiyememeniz , olayın kendisiyle alakalı değil , şunu bi kavrayın da ona göre konuşun . herkes pilot avradını siktiğimin yerinde .

Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
October 07, 2017, 05:41:33 AM

ulan illa konuşturacaksınız , gidip authorshipe indorse a para basan beynini siktiğimin maymunları ; kendileri bi sikim yiyemediği için

-ico bitiyo abi yeaa

-kesin bitecek abi yeaa

diye geziyor ortalıkta , harbiden sıkıldım bu beyinsiz moron sürüsünden , sizin iki üç kuruş karşılığı türkçe forumda açılmış ico başlıklarıyla sınırlı ufkunuzu sikiyim ben .

kimsenin viberateden haberi yok , kyber anasını sikti ortalığın bu beyinsiz sürüsü hala monethanın götünde dönüyor . hiç isim saymaya girmeyecem , kazanmayın siz amına koyyım , oturup inceleyip okumaktan aciz beyinsizler .

yeni giren arkadaşlarım , siz bu forumdaki beyinsizlere hiç bakmayın , burada para kazanan adamlar konuşmaz , kazanamayanlar gelip birbirlerine ağlar . araştırmaya devam edin

wanchainin gerçek olmayan , simge olarak verdiği (mainnet açılınca gerçek coinlerle swap edelim diye) tokenler bile 2xten satıldı bugün .

harbiden sizin kafanızı sikiyim , bu kadar beyinsizi bi arada görmedim ben ya . siz bulamıyosunuz arkadaşım , siz araştırmıyorsunuz . sizden bi bok olmuyor .

cidden emek harcayıp araştırıp şanssızlık yaşayan arkadaşları tenzih ederim , onlar hangi güruhtan bahsettiğimi biliyorlardır zaten

özetle bi bok yiyememeniz , olayın kendisiyle alakalı değil , şunu bi kavrayın da ona göre konuşun . herkes pilot avradını siktiğimin yerinde .
Hocam ne diye bukadar atar yaptınız anlamadım da size ne yanı, adam belkı para kazanmak ıstemıyor veya senın gordugun seyı goremıyor, bunun ıcın ınsanlara ne sovuyorsun dengesız mısın? Monetha da alırım kyber de alırım ıstedıgımı alırım sana mı sorucak ınsanlar, mılyon tane kufur etmıs once gıt duzgun konusmayı ogren sonra ınsanlara akıl vermeye kalk. Senin bu dılle verdıgın hıcbır tavsıyeyı dınlemıcek ınsanlar bosuna kufur edıp kendını de yorma bu nedır ya actım sabah sabah mılyon tane kufur okuyorum.
PrintMule
Hero Member

Activity: 980

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
October 07, 2017, 06:35:41 AM

Internxt - Welcome To A New Internet.  bence bu proje olacak Smiley 700-1000 eth arasi bişi topladilar cok iyi ödül programi yönettiler. twitterina katilmiştim ben  300 adet inxt token vermiş.  ico sürecinde de 1 eth karşiliği 3oo  token veriyordu zaten 1 eth yatırım yapmiş gibi oldum. fiyati şuanda  tane fiyati 3 dolar seviyelerinde coinmarkete girdi  ordan takip edebilirsiniz etherdelta da işleme girdiğin de cok ucuzdan alanlar oldu dingil bountycilerde erkenden dumpladi lan 1 hafta bekleyemiyonuz arkadaş . adamlar tanesi  0.5 dolardan aldilar neredeyse binlerce tokeni. şuanda hem etherdeltada hem de coinexchange de işlem görüyor.

████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
October 07, 2017, 07:32:00 AM

ya bide ben bişeyi düşünüyorum neye göre iyi kime göre iyi ? topladigi yatirim bakımından mı yoksa yatırımcısına  yaptırdıgı kar bakımından mı ? cok geniş anlamli bir soru aslinda ama buna karar vermek cok zor ki şuanda ? bu ay gerçekleşen icolarin listesini cikarsak ve sonrasında girdiği market hacim ve değerlerine baksak ve sonrasında  ki atıyorum 3 ay sonraki değerlerini karşilaştirsak o gün begendiğimiz  vay be iyi projeymiş bu dediğimiz yada tam tersi begenmedimiz bir projenin 2 3 ay sonra tam tersi pozisyonlara gelme ihtimali var o yüzden  1 ay ico için cok erken bi süre en az 5 ay ın istatistiği cikarilmali.
Elturko
Full Member

Activity: 140

View Profile
October 07, 2017, 07:40:53 AM

Çok para toplayan projeler genelde güzel alım fırsatı veriyor, hayır yapacağınız alt tarafı bir proje gidip 30-40 milyon dolar topluyorsunuz zaten ederinin üstünde yatırım toplamış oluyor fiyatı şişiyor. Borsaya girince de eline veriyorlar ve hak ettiği değere getiriyorlar

KutayS
Newbie
*

Activity: 16
Merit: 0

View Profile
October 07, 2017, 08:59:14 AM

Çok para toplayan projeler genelde güzel alım fırsatı veriyor, hayır yapacağınız alt tarafı bir proje gidip 30-40 milyon dolar topluyorsunuz zaten ederinin üstünde yatırım toplamış oluyor fiyatı şişiyor. Borsaya girince de eline veriyorlar ve hak ettiği değere getiriyorlar

Yukarıda yazılanlardan anladığım, Ico'lara orta vadeli yatırım yaparken , topladığı talep eğrisinin , projenin asıl faaliyet alanındaki nominal değer eğrisini yukarıdan kesmemesi gerektiği. Bu noktada sadece projenin arkasındaki isimleri, ulaşabileceği değeri değil aynı zamanda , doğru oranda ve gerçekçi bir yatırım toplama modeline sahip olduklarını da analiz etmek gerekiyor.
cointerstrike
Full Member

Activity: 350

View Profile
October 07, 2017, 03:30:26 PM

-ico bitiyo abi yeaa

-kesin bitecek abi yeaa

Öncelikle üslubunuzun hoşuma gitmediğini söylemem lazım fakat söylediklerinize katılıyorum. Ciddi olarak yatırım yapmayı düşünen kişiler için bu forum, özellikle de yerel başlıklar doğru yer olmaktan çıktı artık. Arkadaşın dediği gibi Türkçe başlıklarda konuşulanların %99'u belki de safsata. Her projeye at 3-5 katını al gibi bir dünya yok malesef. Ciddi bir mesai harcamanız gerekiyor araştırmaya, bunun yanında konuya hakim olmanız da. Kyber başlığında görmüştüm pitipawn'ı, ondan fikir alabilirsiniz mesela  Wink
xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
October 07, 2017, 10:57:18 PM

Bu ay bnce en başarılı ico kybernetwork kayıt olanlar bya cok şanslı ve
Bence kybernetwork bence monethayıda geçecek potansiyele sahip. ole dusunuyorum
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
October 07, 2017, 11:32:04 PM

Internxt - Welcome To A New Internet.  bence bu proje olacak Smiley 700-1000 eth arasi bişi topladilar cok iyi ödül programi yönettiler. twitterina katilmiştim ben  300 adet inxt token vermiş.  ico sürecinde de 1 eth karşiliği 3oo  token veriyordu zaten 1 eth yatırım yapmiş gibi oldum. fiyati şuanda  tane fiyati 3 dolar seviyelerinde coinmarkete girdi  ordan takip edebilirsiniz etherdelta da işleme girdiğin de cok ucuzdan alanlar oldu dingil bountycilerde erkenden dumpladi lan 1 hafta bekleyemiyonuz arkadaş . adamlar tanesi  0.5 dolardan aldilar neredeyse binlerce tokeni. şuanda hem etherdeltada hem de coinexchange de işlem görüyor.

banada gelmişti 300 tane bugün yarısını sattım ihtiyaçtan geri kalan yarısı ise duruyor.gerçekten çok karlı bir bounty oldu bi daha böylesi gelmez galiba.uzun vade önü açık gibi duruyor şimdilik ekip çalışkan ve dediğiniz gibi 2 borsada işlem görüyor şuan.total supply de düşük sayılır Ocakta alpha sürüm yayımlayacaklar o zamana kadar fiyat gider gelir belki ama ocakta alpha sürüm beğenlirse fiyatı astronomik seviyelere çıkabilir.tabiki ytd ama bi dump yerse uzun vadeli toplanabilir.

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
October 08, 2017, 07:43:13 AM

Çin gibi ulkelerın darbesınden sonra ico'lar onemını kaybetmeye basladı sankı, ınsanlar icodan almaktansa pıyasaya dusunce daha ucuz fıyattan alır oldu, tekrar cazıbesını kazanır mı bılmıyorum. Pıyasada ucuz fıyatta olan ıs yapabılcek projelere zaman ayırmak ıcolardan daha akıllıca gelıyor suankı durumda
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 »  All
  Print  

Jump to: