Bitcoin Forum
May 06, 2024, 04:56:18 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Ethereum Hard Fork Açıkladı  (Read 2614 times)
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
August 29, 2017, 10:32:47 AM

hardfork degil bu softfork bildigim kadarıyla
daha stabil daha hızlı daha güçlü ve gizli bir güncelleme diye biliyorum
yoksa bcc gibi veya etc gibi yeni bir coin dogmayacak
"There should not be any signed int. If you've found a signed int somewhere, please tell me (within the next 25 years please) and I'll change it to unsigned int." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715014578
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715014578
Reply with quote  #2

1715014578
Report to moderator
1715014578
Hero Member
*

Ignore
1715014578
Reply with quote  #2

1715014578
Report to moderator
1715014578
Hero Member
*

Ignore
1715014578
Reply with quote  #2

1715014578
Report to moderator
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
August 29, 2017, 10:51:41 AM

hardfork degil bu softfork bildigim kadarıyla
daha stabil daha hızlı daha güçlü ve gizli bir güncelleme diye biliyorum
yoksa bcc gibi veya etc gibi yeni bir coin dogmayacak

aynen oyle. ama her guncelleme bır fork tur. madencıler eskı guncellemede kalırsa bu da fork olur. gecen waves de oldugu gıbı Cheesy bır kac leasıng pool guncelleme yapmamıs fork oldu. guncelledıler yenı zıncıre devam ettıler eskı zıncır öldü doğal olarak. ether forkuda boyle olacak. tabı %10-15 madencı yok arkads ben guncel olmayan zıncırden devam edecem derse ıste o zaman yenı bır coın cıkar ortaya. etc de oldugu gıbı. ama bu zor bır ıhtımal ether ıcın. etherın asıl derdı pos a gectıgınde olacak. fıyatı acayıp derecede artabılır. yılda %5 getırı guzel bırsey ether ıcın. bankalar vermıyor o kadar faız. yazarken aklıma geldı ve fıkrım degıstı bır anda ve harbı len dedım Cheesy bankaya 10 bın tl yatırsan sana verecegı yıllık 100 tl. ethere yatırsan 10 bın yılda verdıgı sana 500 tl. hatta ılk pos yılında %7 yada %10 bıle yapabılırler. orasını bılmıyorum. %25 olan pos coınler de var yenı cıkanlardan.
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
August 29, 2017, 12:21:41 PM

metropolis, fork şu bu derken Ethereum ağır ama emin adımlarla küçük küçük  sinsi sinsi ilerliyor.  Kral Bitcoinse Prens Ethereum. 2018ede yaklaşıyoruz giderek.

Yeni kral Ethereum desek daha yerinde olacaktır. Daha önce de yazdım. 2 sene içerisinden Ethereum, BTC dominansını %25-30 seviyesine indirerek krallığını ilan edecektir. Fork mork hikaye.
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
August 30, 2017, 12:52:56 AM

metropolis, fork şu bu derken Ethereum ağır ama emin adımlarla küçük küçük  sinsi sinsi ilerliyor.  Kral Bitcoinse Prens Ethereum. 2018ede yaklaşıyoruz giderek.

Yeni kral Ethereum desek daha yerinde olacaktır. Daha önce de yazdım. 2 sene içerisinden Ethereum, BTC dominansını %25-30 seviyesine indirerek krallığını ilan edecektir. Fork mork hikaye.

370 dolara demirledi bile Smiley  Daha güncellemeler de  olacakdaha,  Ethereum kullanılan Icolar aldı başını gidiyor, hangisi kral olursa olsun beni ilgilendirmiyor aslen ben cebime girecek paraya bakarım. 2X bu yıl sonu yeterli olur bana daha ne istiyeyim.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714

View Profile
August 30, 2017, 07:09:28 PM

Fork muhabetleri sıkmaya başladı altlarda desen tık yok. Btc bir rüzgar estiriypr dibe çakılıyorlar. En sağlamı güzel ICO lara girip kazanç sağlamak Monetha yı bekliyoruz artk 1 gün kaldı
exortis
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
August 30, 2017, 07:28:39 PM

Ether pos a ne zaman  gececek belli degil dimi arkadaslar simdi onumuzde 2 defa upgrade gecirecek,ve kazim zaten zorlasacak ama yinede kazilacak.Sonrasin da ise en azindan 2018 ilk ceyrege kadar pos a gecilemeyecektir.O zaman pos oldugunda elinde ether tutan faiz mi alagak,bu faiz odemeleri ether ilemi yapilacak.Bu konular hakkinda net bir bilgisi olan varmi acaba
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518

View Profile
August 31, 2017, 12:05:29 AM

Posa geçişin günü tarihi belli değil. Eylül sonlarında Metropolis güncellemesi 2018 de posa geçiş diyor okuduklarım. 2018 e kadar ETh iyi para bırakır ben  bu kısma odaklandım. Bayadır elimde ETH var. Şimdiden 2X yaptı bile benim için.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
August 31, 2017, 02:41:50 AM

Ether pos a ne zaman  gececek belli degil dimi arkadaslar simdi onumuzde 2 defa upgrade gecirecek,ve kazim zaten zorlasacak ama yinede kazilacak.Sonrasin da ise en azindan 2018 ilk ceyrege kadar pos a gecilemeyecektir.O zaman pos oldugunda elinde ether tutan faiz mi alagak,bu faiz odemeleri ether ilemi yapilacak.Bu konular hakkinda net bir bilgisi olan varmi acaba

Bilinen en net bilgi yol haritasında açıklanan hocam, sizin de zaten yazdıklarınız gibi gelişme olacak.. 2018e kadar gerçekleşecek upgrade'ler yeterince prim yapacaktır ETHye, sonrasına da bakılır zaten posa geçiş tarihi verilince. Uzun bir süreç var önünde.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
August 31, 2017, 08:21:50 AM

Bu softForklar ethere değer katmayabilir arkadaşlar bir blog yazısı vardı
yönünü belirlemek çok zor bununla alakalı
yazı çok güzel di bir arkadaş paylaşmıştı etherin durumu bence çok belirsiz
Metropolis ile zorluk bombası gelecek ve bu etherin fıyatını olumsuz etkileyecek deniliyor
campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
August 31, 2017, 08:50:37 PM

Bu softForklar ethere değer katmayabilir arkadaşlar bir blog yazısı vardı
yönünü belirlemek çok zor bununla alakalı
yazı çok güzel di bir arkadaş paylaşmıştı etherin durumu bence çok belirsiz
Metropolis ile zorluk bombası gelecek ve bu etherin fıyatını olumsuz etkileyecek deniliyor

Bu zorluk bombası Metropolisle birlikte  değilde, 2018 de yaşanacak Pos geçişi ile gerçekleşecek bir durum ve madenciler için zorluk yaratan bir durum diye biliyorum. Yanlış mıyım.  Diğer gelişmelerin fiyata olumlu yansıyacağını düşünmekteyim yine de şahsen.
borya2002
Jr. Member
*

Activity: 87
Merit: 3

View Profile
September 01, 2017, 12:31:57 AM

bu gun vitaliki dinledim rusyadaydi. rusca konustu . ruscam ingilizcemden daha iyi oldugu icin adami daha iyi anladim kisaca soyle konustu
evet eylul sonu veya en gec 6 ekim /eth de bende gunceleme kelimesi kulanilmasi yandanim /  eth guncelenecek dedi zorluk derecesi buz caga ve sayre seyleri anlati ama ilk defa 15 ay sonra kesin pos gececegiz dedi . su an 3.5 miliyon kart eth kaziyor ve bunlar gunlik 5 mil dolarlik elekrik harciyor bu konuda uzerimizde cok baski var diye konustu
Hep merak etmistim  bu soruyu aslinda - pek iyi madennciler ne yapmali diye soruldugunda vitalik zec veya etc devam edebilirler dedi
eth nasil isleyecek madencisiz diye soruldugunda /pos u ilk defa bu kadar net anladim/ sanal madencilerle olacakmis ve elinizde ki
 var olan eth kadar gucun olacak bu miner de .  1000 eth alti olanlar yine de bir pool da ve ya havuz da  birlesmek zorunda kalacak
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: