Bitcoin Forum
May 04, 2024, 10:59:30 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Kadir Mısıroğlu denen Cumhuriyet düşmanı  (Read 1564 times)
RoyaLunique
Sr. Member

Activity: 383
Merit: 272

Legend is back.

View Profile
November 13, 2017, 08:24:12 PM

Çok yakın zamana kadar birçok kanala çıkarılıp yapmadığı hakaret kalmadı. delikanlıysa şuan aynı kelimeleri söylemeye devam etsin bakalım.

Konuşup durucak, salakların beynini yıkarken bize de gülme mezesi çıkartıyor özürlü.
The Bitcoin network protocol was designed to be extremely flexible. It can be used to create timed transactions, escrow transactions, multi-signature transactions, etc. The current features of the client only hint at what will be possible in the future.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714820370
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714820370
Reply with quote  #2

1714820370
Report to moderator
salinizm
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 252

View Profile
November 14, 2017, 07:10:06 AM

kadir mısıroğlu denen adamı çoğumuz biliriz arkadaşlar. Bu adamın cumhuriyete,Atatürk'e,zamanın savaşan halkına yaptığı terbiyesizliği beyaz tv gibi yandaş medyaların paylaşıp tastiklemesi nasıl bir şerefsizliktir? bu adamın hala bu lafları söyleyebilmesi nasıl bir adalettir? Attığı tweetler direk olarak suç teşkil ediyor ve cumhuriyet düşmanlığı sergiliyor https://twitter.com/KadirMisiroglu/status/903148716093267968

Bu adami kesinlikle ciddiye almak lazım çünkü bu aklını yitirmiş adamın söylemleriyle , hükümetin söylemleri ve eylemleri birbirleriyle örtüşüyor. Ve bu şahış halkı kin nefret ve düşmanlığa teşvik ediyor. Savcılar göreve diyeceğim ama bu adamı hapse tıkacak babayiğit savcı kalmadı ülkede.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
JINBI

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
[
T H E   G O L D E N   I C O
.
────────     WHITEPAPER     ────────
]
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
muteahhit
Member
**

Activity: 364
Merit: 20

View Profile
November 14, 2017, 07:14:03 AM

kadir mısıroğlu denen adamı çoğumuz biliriz arkadaşlar. Bu adamın cumhuriyete,Atatürk'e,zamanın savaşan halkına yaptığı terbiyesizliği beyaz tv gibi yandaş medyaların paylaşıp tastiklemesi nasıl bir şerefsizliktir? bu adamın hala bu lafları söyleyebilmesi nasıl bir adalettir? Attığı tweetler direk olarak suç teşkil ediyor ve cumhuriyet düşmanlığı sergiliyor https://twitter.com/KadirMisiroglu/status/903148716093267968

Bu adami kesinlikle ciddiye almak lazım çünkü bu aklını yitirmiş adamın söylemleriyle , hükümetin söylemleri ve eylemleri birbirleriyle örtüşüyor. Ve bu şahış halkı kin nefret ve düşmanlığa teşvik ediyor. Savcılar göreve diyeceğim ama bu adamı hapse tıkacak babayiğit savcı kalmadı ülkede.

işin garip tarafı bu adam Atatürk düşmanı olduğunu açık açık dile getiriyor, her konuşmasında salyalarını akıtıyor aynı zamanda sarayın devamlı misafiri nasıl oluyorda saray şimdi de Atatürkçü oldu.

nasıl bir omurgasızlıktır bu.
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
November 15, 2017, 01:17:16 AM

O kemalistler hırçın kemalistler sinirli. Oğlum adam her videosunda elinde belgelerle geliyor. Biri de çıkıp elindekiler yalan demiyor çünkü hepsi doğru!

Dangalağın biri de yazmış o olmasaydı olmazdık falan diye. (Hayatımda duyduğum en saçma yalama cümlesi)
Orta asyadaki Türkleri de m kemal kurtardı ya da ordaki Türkler bizdeki Türklerden daha güçlü ki m.kemal olmadığı halde hala yaşıyorlar ve Türklüklerinde de bir sorun yok.
ULAN NE DOĞUDA RUSYA NE GUNEYDE FRANSIZLARLA NE DE ITALYANLARLA SAVASTI M.KEMAL. (PEKİ BURALARI KIM KURTARDI??)
TEKRAR EDEYIM HAIN DIYE KOVDUGUNUZ ÇERKEZ ETHEM CEPHEDE ISMETTEN DE KAMALDAN DA DAHA FAZLA KEFERE GEBERTMISTIR!

Esas sorun sizde m.kemalin arkasına sığınıp avrupayı yalayıp onlara benzeyen kansızlarda.Adama baksan arz namus hiç bi bok kalmamış .gelmiş burda m.kemal olmasa kimin altında olurdun diyor. Oğlum bir çevrene bak sizin kemalist nesliniz kimlerin altında . Ne edep var ne haya.

elini , ayagini öperim kardesim Cheesy anlata anlata dilimde tüy bitti .. amk pic cenabet kemalistleri yok o olmasaydi ölürdük , yok o olmasaydi alman olurduk .. Ulan serefsiz .. sanki binlerce yil önce Atatürk mü vardi
daha soyunun sopunun nerden geldigini bilmiyorsun dangalak .. sonra rize de yapilanlari unutmadik Cheesy Zamani geldiginde atatürkü mezarindan cikartacagiz ve yargiliyacagiz  Cool Cool ona mezarda bile rahat yok Cool Cool sizi dallama ateist kemalistler sizi Cool Cool
cenaze namazi kilinmamis atatürkün arkasindan kosun siz ... müslüman görünümlü din düsmani ateistler Cool Cool

Hani kılı kesersinde bir yerden iki üç tane çıkar ya.İşte bu durum istemediğin kıl meselesi. Smiley LAN Yunan tohumu, neyse....
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
November 15, 2017, 01:23:11 AM

O kemalistler hırçın kemalistler sinirli. Oğlum adam her videosunda elinde belgelerle geliyor. Biri de çıkıp elindekiler yalan demiyor çünkü hepsi doğru!

Dangalağın biri de yazmış o olmasaydı olmazdık falan diye. (Hayatımda duyduğum en saçma yalama cümlesi)
Orta asyadaki Türkleri de m kemal kurtardı ya da ordaki Türkler bizdeki Türklerden daha güçlü ki m.kemal olmadığı halde hala yaşıyorlar ve Türklüklerinde de bir sorun yok.
ULAN NE DOĞUDA RUSYA NE GUNEYDE FRANSIZLARLA NE DE ITALYANLARLA SAVASTI M.KEMAL. (PEKİ BURALARI KIM KURTARDI??)
TEKRAR EDEYIM HAIN DIYE KOVDUGUNUZ ÇERKEZ ETHEM CEPHEDE ISMETTEN DE KAMALDAN DA DAHA FAZLA KEFERE GEBERTMISTIR!

Esas sorun sizde m.kemalin arkasına sığınıp avrupayı yalayıp onlara benzeyen kansızlarda.Adama baksan arz namus hiç bi bok kalmamış .gelmiş burda m.kemal olmasa kimin altında olurdun diyor. Oğlum bir çevrene bak sizin kemalist nesliniz kimlerin altında . Ne edep var ne haya.

Aklı yok fikri çok öküzün!. Sana bir atasözü Güneş balçıkla sıvanmaz. Anlamını bilmiyorsan da git google'dan arat tamam mı? Türkiye Cumhuriyeti'ni asla bir şeriat ülkesi haline getirmeye gücünüz yetmeyecek. Gazi Mustafa Kemal'in izlerini bu ülkeden silemeyeceksiniz.
Söylediği sözlerin çoğunluğun Halifelerden çalıntı olduğu ya da Filistin cephesinde habersiz kaçmasından dolayı Askerlerimizin esir düşmesi ve cephenin düşmesine sebep olduğu ya da Çanakkale cephesinde askerlerimize hakaret ettiği sevgilisine yazdığı mektup da bu balçık ve güneş hikayesine dahil mi ?

Oğlum siz daha karşıdakinin güneş mi balçık mı olduğunu bilmiyorsunuz 😏.

He he diyip geçeceksin. Araştırma yapmaz , beynini çalıştırmaz , iki gram aklıyla gelir yorum yapar. Şeyh denen hıyar bunları toplamıştır bir odaya hikaye anlatıp durmuştur.Bizim çomarlarda inanmıştır. Kafasını çalıştırıp okumamıştır, araştırmamıştır. Sonra derler ki ALDATIL'DIK!!!. Lan bu ülkeye Fetö belasını bulaştıran kimlerdi? Sizin gibi dinciler değil mi? Geri kafalı zihniyet. Ne oldu ne cevap vereceksin? Şeyhine sordun mu sen acaba bu bitcoin haram mı helal mi diye? Ey yumurtaya can veren Rabbim az ihsan nasip eyle bu gafillere.

Ulan fetö denen örgüt kaç yılında kuruldu . Ilk yıllarında biz mi vardık. Bu laik dingiller dinine değer veren ve yaşayan kişilere baskı yapmasaydı. Fetö askeriyeye sızma yapamazdı. Çünkü ne ile kandırdı çocukları bu laik şerefsizler görüyorsunuz bize namaz kıldırmıyor, türbanlı analarınızı askeriyeden içeri sokmuyor dedi. Biz ne yapacağız bunların içine sızıp elegecireceğiz dedi.Farkettiyseniz askeriyeye sızanlar dindar görünümlü değil aksine kemalist gorunumluydu. Askeriyede ne namaz kılmıslar ne oruç tutmuşlar aksine içki bile içmişler.

Bu arada  yazdığım hiçbir soruya cevap vermemişsiniz.Isiniz gücünüz zora düşünce cevap veremeyince hakaret etmek.

Ek olarak ben tarikat ehli biri değilim. Şeyhim falan da yok.
Antikemalist biriyim sadece.

Siz her alnı secedeye gideni müslüman zannettiniz de o yüzden kuruldu...  Ayrıca senin sorularına cevap niye vereyim ki? Hakaret etmedim ama istersen ederim de sen değmezsin... Soruna cevap verme kısmına gelince, sorduğun şeyler soru mu acaba?... Reis'in şu an dönüyor farkındamısın Smiley Turkuaz Medya grubunda Gazi Mustafa Kemal'in ortak değer olduğu vurgusu yapılıyor.Yakında sizin gibiler Rakı bile içerler Smiley
starnokta
Jr. Member
*

Activity: 57
Merit: 2

View Profile WWW
November 15, 2017, 02:24:47 AM

mustafa kemal çok ileri görüşlü zeki biriydi bizim gibi cahil bırakılmış bir milleti çag atlatmaya çalıştı ömrü yetmedi
dünyayı din yalanıyla kandıran ve yöneten güçler bizim ve bizim gibi geri kalmış ülkeleri ki bunlar genelde dinle yönetilen veya yönetilmeye çalışan milletlerdir.
seni dinden sogutmak bi yana seni tamemen din savsattalrıyla kör eder cahi bırakırlar ki koyun sürüsü gibi kumanda edebilsinlmek için bunu yapıyorlar .
atatürk zaten benim inancım tabi bu ateist idi ,ataist olmak kötü bir şey gibi öcü gibi lanse ediliyor ki araştıran adam bunun böyle olmadıgını ve tam tersine
küfür yemeyi tehtit edilmeyi ve öldürülmeyi göze alacak kadar dürüs iyi niyetli insanlardır düşünsene sana dogruyu göstermek için neleri göze alıyor.
ataist araştıran okuyan bagnazca ve gözü kapalı birilerinin söyledigine ve hiçbir kanaıt olmayana inanmayan demek.
şuda var ataisller allaha inanmaz buda yanlış ataislerde aralarında ayrılır ama tabi yine bir çelişki ataislerin bir yaratıcıya inansanlarıda  yukarda biri var şeklinde olmaz çünkü mantık dışıdır
ceza veren ,el açınca seni duyan yardım eden ama savaşlara müdahale etmeyen vs vs bu şekilde bir tanrıyı tabiki kabul etmezler .
size kısa bir örnek vereyim ev alacaksınız bana geldiniz 3+1 120m2 200.000 bende diyorumki size 150 m2 4+1  150bin tl ve en kaliteli yerde sıfır bina ,tamam bakalım diyorsunuz ben diyorum ki hayır bakmak yok şimdi parayı ödeyin satış gerçekleşşin evi görün hanginiz kabul eder.?
ama biri geliyor bir kitap var allah gönderdi diyor, kim söyledi peygamber diyor ,gel sen bu dine geç yoksa cehennemde yanarsın diyor
ama bu dini kabul edersen cennet huriler vs bunlarınbirini ispat et diyorsun ispat günah ölünce göreceksin diyor bunu kabul ediyorsun mantık dışı ama nedense kabul ediyorsun çünki ya gerçekten varsa cehenemde yanarım bu bir korku dur
ve köleligi kabul etmektir.. böyle bir tanrı olamaz olsa bile .

kısacası Kadir Mısıroğlu ya delidir yada ajan başka açıklaması yok .
murtezza
Full Member

Activity: 226
Merit: 100

View Profile
November 15, 2017, 03:54:14 AM

mustafa kemal çok ileri görüşlü zeki biriydi bizim gibi cahil bırakılmış bir milleti çag atlatmaya çalıştı ömrü yetmedi
dünyayı din yalanıyla kandıran ve yöneten güçler bizim ve bizim gibi geri kalmış ülkeleri ki bunlar genelde dinle yönetilen veya yönetilmeye çalışan milletlerdir.
seni dinden sogutmak bi yana seni tamemen din savsattalrıyla kör eder cahi bırakırlar ki koyun sürüsü gibi kumanda edebilsinlmek için bunu yapıyorlar .
atatürk zaten benim inancım tabi bu ateist idi ,ataist olmak kötü bir şey gibi öcü gibi lanse ediliyor ki araştıran adam bunun böyle olmadıgını ve tam tersine
küfür yemeyi tehtit edilmeyi ve öldürülmeyi göze alacak kadar dürüs iyi niyetli insanlardır düşünsene sana dogruyu göstermek için neleri göze alıyor.
ataist araştıran okuyan bagnazca ve gözü kapalı birilerinin söyledigine ve hiçbir kanaıt olmayana inanmayan demek.
şuda var ataisller allaha inanmaz buda yanlış ataislerde aralarında ayrılır ama tabi yine bir çelişki ataislerin bir yaratıcıya inansanlarıda  yukarda biri var şeklinde olmaz çünkü mantık dışıdır
ceza veren ,el açınca seni duyan yardım eden ama savaşlara müdahale etmeyen vs vs bu şekilde bir tanrıyı tabiki kabul etmezler .
size kısa bir örnek vereyim ev alacaksınız bana geldiniz 3+1 120m2 200.000 bende diyorumki size 150 m2 4+1  150bin tl ve en kaliteli yerde sıfır bina ,tamam bakalım diyorsunuz ben diyorum ki hayır bakmak yok şimdi parayı ödeyin satış gerçekleşşin evi görün hanginiz kabul eder.?
ama biri geliyor bir kitap var allah gönderdi diyor, kim söyledi peygamber diyor ,gel sen bu dine geç yoksa cehennemde yanarsın diyor
ama bu dini kabul edersen cennet huriler vs bunlarınbirini ispat et diyorsun ispat günah ölünce göreceksin diyor bunu kabul ediyorsun mantık dışı ama nedense kabul ediyorsun çünki ya gerçekten varsa cehenemde yanarım bu bir korku dur

lan mal kuranda gecenler yeni degil ki .. peygamber efendimiz ( senin peygamberin degil , senin peygamberin olamaz ) islamin yeni bir din olmadigini bircok hadis de söylemis saten .. yahudi dölü .. islami elstiriyorsun neden ,, gercek ,, yahudiligi elestirmiyorsun ?? isine gelmiyor cünkü
onlar ve sen ayni tohumsunuz cünkü .. hyristianligi niye elestirmiyorsunuz amk veletleri .. gördügüm en sapik din anlayisi hyristianlarda .. elestirmesiniz amk veletleri cünkü babaniz olur onlar sizin
Cennet ve cehenemm yeni birsey mi .. tevrat , incil ve sebur da onlarca kez  geciyor
Arkasindan gittiniz Adam dinin en büyük düsmani .. osmanlinin arasina yerlestirilmis bir ajan .. din ve siyaseti ayiriyorum diye yilllarca üstü kapali islama düsmanlik etti .. o Kadar müslümansa neden öldügü gün bi cenaze namazi bile kilinmadi ?
ne Kadar din düsmani..  hasa Allah ve peygambere küfür eden varsa bu adamin yetimi .. müslümanlari gram sevmeyen ateistler bu adamin poposundan ayrilmiyorlar Atam Atam Atam diye .. nasil müslümanlik bu ?? müslümanim diyen insan nasil göz göre göre dinine küfür eden adamlarla dost  olur ?? amk sizin yillarca laiklik diye diye orosbulugu ülkede normal birseye getirdiniz .. bu murat basoglu gavati da sizin kafadan .. hani karisi demisti ya .. erkek capkin olur heelal hos olsun kocam yigenini becerdiyse becerdi ne yapalim canim ben kocami birakmam diyen .. karakter ortada amk haysiyetsizleri Cheesy
starnokta
Jr. Member
*

Activity: 57
Merit: 2

View Profile WWW
November 19, 2017, 10:16:00 PM

şuda var ataisller allaha inanmaz buda yanlış ataislerde aralarında ayrılır ama tabi yine bir çelişki ataislerin bir yaratıcıya inansanlarıda  yukarda biri var şeklinde olmaz çünkü mantık dışıdır
size kısa bir örnek vereyim ev alacaksınız bana geldiniz 3+1 120m2 200.000 bende diyorumki size 150 m2 4+1  150bin tl ve en kaliteli yerde sıfır bina ,tamam bakalım diyorsunuz ben diyorum ki hayır bakmak yok şimdi parayı ödeyin satış gerçekleşşin evi görün hanginiz kabul eder.?

lan mal kuranda gecenler yeni degil ki .. peygamber efendimiz ( senin peygamberin degil , senin peygamberin olamaz ) islamin yeni bir din olmadigini bircok hadis de söylemis saten .. yahudi dölü .. islami elstiriyorsun neden ,, gercek ,, yahudiligi elestirmiyorsun ?? isine gelmiyor cünkü
onlar ve sen ayni tohumsunuz cünkü .. hyristianligi niye elestirmiyorsunuz amk veletleri .. gördügüm en sapik din anlayisi hyristianlarda .. elestirmesiniz amk veletleri cünkü babaniz olur onlar sizin
Cennet ve cehenemm yeni birsey mi .. tevrat , incil ve sebur da onlarca kez  geciyor
Arkasindan gittiniz Adam dinin en büyük düsmani .. osmanlinin arasina yerlestirilmis bir ajan .. din ve siyaseti ayiriyorum diye yilllarca üstü kapali islama düsmanlik etti .. o Kadar müslümansa neden öldügü gün bi cenaze namazi bile kilinmadi ?
ne Kadar din düsmani..  hasa Allah ve peygambere küfür eden varsa bu adamin yetimi .. müslümanlari gram sevmeyen ateistler bu adamin poposundan ayrilmiyorlar Atam Atam Atam diye .. nasil müslümanlik bu ?? müslümanim diyen insan nasil göz göre göre dinine küfür eden adamlarla dost  olur ?? amk sizin yillarca laiklik diye diye orosbulugu ülkede normal birseye getirdiniz .. bu murat basoglu gavati da sizin kafadan .. hani karisi demisti ya .. erkek capkin olur heelal hos olsun kocam yigenini becerdiyse becerdi ne yapalim canim ben kocami birakmam diyen .. karakter ortada amk haysiyetsizleri Cheesy

1. ben sana hakaret etmedim niye saldırıya geçiyorsun ayrıca ben yavudilik veya hırıstiyanlıgıda aynı şekilde eleştiriyorum merak etme dinlerin tümü yalandır ,iyi araştır ve sende anla
ayrıca haysiyetsiz de sensin şerefsizde zaten bellii konuşma yapından ne mal oldugun sizin gibiler bi temizlese dünya rahata kavuşacak.
anelka39
Member
**

Activity: 63
Merit: 10

"Highest ROI crypto infrastructure"

View Profile
November 20, 2017, 12:56:07 AM

Kufretmeye bile degmez boyleleri

Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: