Bitcoin Forum
June 21, 2024, 11:56:07 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Nusret, Narcos dizisinde !  (Read 3174 times)
erikliwater
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

The future is your Genome

View Profile
September 05, 2017, 09:37:55 AM

http://www.hurriyet.com.tr/nusret-balon-cikti-dunyaca-unlu-dizide-rol-aldigi-soylenmisti-40569407

Yukarıda hürriyet'in haberine göre nusret narcosda oynamamış sadece reklamlarında bulunmuş ilginç...

elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
September 05, 2017, 01:13:04 PM

Bende dün izlemeye başladım diziyi güzele benziyor bakalım  Smiley
samuel3414
Full Member

View Profile
September 05, 2017, 03:29:11 PM

Nusret bu dizide olmak için biraz ödeme yapmış diyorlar. Her ne kadar öyle olsa da ülkemizde ki pek çok oyuncudan daha iyi iş başardı bir kasap olarak...
Nusret kasap ve Steak işini öğrenmek için bu işin anavatanı olan Arjantin' e kadar gidip bu işi öğrenmiş bir yetenek..
jingyang
Full Member

Activity: 392
Merit: 103

View Profile
September 07, 2017, 09:33:56 PM

Pablosuz fragmanının bile tadı yok gibi ama Nusret çok yakışmış ya latin gibi zaten

▬▬▬▬▬      ▬     iCumulate         Investing in the future together           ▬      ▬▬▬▬▬
WHITEPAPER  ]     ████     PRESALE  /  Nov 30th - Dec 7th     ████     [   ONE PAGER   ]
▬      ▬▬▬▬▬     Twitter     ●     Facebook     ●     Telegram     ●     Medium     ▬▬▬▬▬      ▬
quavo
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
September 08, 2017, 08:48:40 AM

Nusretin çıkış amacı büyük bir PR çalışması gibi düşünülürse çokta başarılı sayılmayacak bir olay aslında. Tersinden bakarsak tam bir başarı hikayesi fakat bana büyük bir PR çalışmasının ürünü gibi geliyor Nusret ve onun üzerinden güzel para kazananlar var. Dizideki fragmana gelecek olursak nereden tutsan nusretin olması dizide sırıtmış arkadaş bir kere adamın yürüyüşü bile amatör dizide masadaki adamlar amatör olsa belki de sırıtmayacak ama orası netflix platformu işin açıkçası hiç olmamış

Evet tamamen katılıyorum size. Nusreti bı seviyeye getirenler daha çok para kazandı. Arka plandaki ortakları sayesinde yükseldi zaten. Para olmadan bu kadar çok yükselemezsin. Dizide oynamak için para verdiği de doğrudur zaten. Ama bu kadar kısa bir süre için o kadar büyük paralar verilir miydi bilmem.

Narcosun bölümlerini izlediyseniz Nusret sadece fragmanda var ve hiç bir bölümde yok. Yine iyi reklamını yaptılar Cheesy
jakdanyel
Sr. Member

Activity: 1652
Merit: 304

kycfree

View Profile
September 16, 2017, 12:35:30 PM

Nusret dizide oynamıyor. Sezonu izledim ben. Sadece tanıtıma koymuşlar. Ama yine de iyi bir şey bu.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
samuel3414
Full Member

View Profile
September 16, 2017, 12:48:51 PM

Nusret dizide oynamıyor. Sezonu izledim ben. Sadece tanıtıma koymuşlar. Ama yine de iyi bir şey bu.
Evet ben de bugün bitirdim sezonu nusret dizide yok.
furry04
Full Member

Activity: 308

View Profile
September 16, 2017, 03:05:07 PM

O kadar para akıtmış o da sadece fragmanda yer almak için miymiş Smiley
varole
Full Member

Activity: 151

View Profile
September 16, 2017, 07:32:14 PM

Yanılmıyorsam dizide oynamak için 1 milyon TL ödemiş Nusret. Yine aynı şekilde daha önce kendisinin bu kadar ünlü olmasını sağlayan reklam ajansına da bundan daha yüksek bir meblağ ödediğini duymuştum.
DC Comics
Full Member

Activity: 182

DIW - Decentralized Security

View Profile
September 16, 2017, 09:54:20 PM

Dizide oynamak için döktüğü paraları etlerden geri kazanır merak etmeyin siz Cheesy

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
September 17, 2017, 12:37:38 AM

2 bölüm izledim daha ama pablo olmayınca hiç sarmıyor escobarı canlandıran karakterin konuşma tarzı mimikleri alıp götürüyordu diziyi.
Internet Explorer
Member
**

Activity: 208
Merit: 10

View Profile
September 17, 2017, 06:10:57 AM

Nusret denilen herif tam bir fiyasko bence pr için yaratılmış biçilmez kaftan orası ayrı tabi başarı hikayesine de inanmıyorum türkiyede ne kasaplar vardır nusrete on basacak sadece şans diyorum ferit abisine dua etsin bol bol. Fragman da fiyasko netflix adını her kesime duyurmak için kullanmıştır yoksa dizinin hiç bir bölümünde yer almıyor kasabımız
miraekiz
Member
**

Activity: 84

View Profile
September 17, 2017, 11:12:48 AM

Aslında şaşırmamak lazım nusret'e dünyaca ünlü zaten artık herkes tarafından sevilen biri rihanna bile t-shirt'ünü giyiyorken narcos da başrol olmalı.

▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
● PLINKO  (+) ROULETTE ║ BITVEST ║ |7| SLOTS    ▼ BIT SPIN
▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
TheSpark
Full Member

Activity: 238

View Profile
September 17, 2017, 10:57:56 PM

moruk sonuçta adamı durduk yere almamışlar diziye adam oynamak için para vermiş.Sonuçta nusret dediğin adam en nihayetinde bir kasap.çok da abartmamak lazım bence.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
September 17, 2017, 11:01:26 PM

Bu nusret de iyice ünlü oldu...
Bitfetamine
Newbie
*

Activity: 19

View Profile
September 18, 2017, 04:31:47 PM

helal olsun adama. eğer bunu para verip reklam için yaptıysa gene helal olsun. sonuçta çok ünlü isimleri konuk ediyor. adını bir de oyunculuk ile duyurursa çok daha dikkat çekeceğine inanıyorum
lawyer34
Newbie
*

Activity: 37

View Profile
September 18, 2017, 10:03:47 PM

Tahminimce Nusret Gökçe Acun'un programı olan Survivor'a çıkmak için de Narcos'a çıkmak için de para ödüyor. Reklamını yaptırıyor. Bence işini iyi biliyor ve iyi yapıyor lafım da yok kendisine : Grin
granchio
Full Member

Activity: 336

View Profile
September 18, 2017, 10:35:24 PM

Tanıtım dahi olsa böyle bir videoyla karşımıza çıkması beni müthiş mutlu etti.

Nusret'in başarısındaki belki de en büyük faktör, bolca yayınladığı videolarında neredeyse hiç konuşmamasıdır. Sadece en iyi olduğu yönleriyle ön planda olması, muazzam derecede başarılı bir stratejidir. Ne kadar düşük IQ'lu hareketlerle karşımıza çıkarsa çıksın, hiç konuşmayarak herhangi bir lafına kulp takılma ve/veya cevap verilme ihtimalini toptan ortadan kaldırmıştır.

Nusret çok zeki bir adamdır ve şu an belki de Türkiye'nin dünya üzerinde en çok bilinen markasının sahibidir.
Yauthitdar
Full Member

Activity: 201

Proof-of-Asset Protocol

View Profile
September 19, 2017, 08:43:02 AM

spoiler yemiyeyim diye nusret habeerlerini görünce hiç okumamıştım.sezonu bitirdim adamı göremedim:) meger tanıtımlarda oynamış.benim merak ettigim bu tanıtımlar sadece trye mi özeldi? yoksa narcosun yayınlaandıgı her ülkedemi kullanıldı?!

BattleWings
Member
**

Activity: 98

View Profile
September 19, 2017, 03:33:49 PM

Arkadaşlar adamı seviyor ya da sevmiyor olabilirsiniz . Ama adam tüm dünyaya nam salmaya başardı ve sonuçta kendisi bir türk. Bundan dolayı gurur duymalıyız en azından bizden biri . Yolu açık olsun .
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: