Bitcoin Forum
May 11, 2024, 08:15:24 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Ne yapalım bu düşüş trendinde?  (Read 3195 times)
Crethix
Newbie
*

Activity: 22
Merit: 0

View Profile WWW
September 03, 2017, 01:28:27 PM

Aşırı değerli bir Bitcoin altlara zarar veriyor bana kalırsa artık Altcoin Bitcoin algısının yıkılması gerek ki umarım zamanla bu kırılacaktır ve coin bazında artış azalış hareketlerini izleyebileceğiz o zaman. Bitcoin gibi sürekli arıza çıkaran, huzursuz bir topluluğa sahip bir coin o yüzden kriptoparayı direkt etkilemesi çok can sıkıcı. Şu anki hareket düzeltme hareketi de olabilir, tuzak da olabilir ama şu var ki bu hareket içinde suni çok şey var özellikle Bitfinex'de botlar aşırı fazla manipülasyon yapıyor. Buna bir düzenleme gelmesi lazım. Bence şu dönemde diplerden toplamak en iyi seçenek tabi dibi bulmak maharetinize kalmış.
1715458524
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715458524
Reply with quote  #2

1715458524
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715458524
Hero Member
*

Ignore
1715458524
Reply with quote  #2

1715458524
Report to moderator
1715458524
Hero Member
*

Ignore
1715458524
Reply with quote  #2

1715458524
Report to moderator
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
September 03, 2017, 04:52:19 PM

Şu anki Bitcoin düşüşü normal buluyorum, sürekli yükselmesi beklenemez zaten altcoinlerin yarısını çıkış yaptım. Düşerseler alttan yerine toplarım, yükselirlerse geçmişler olsun. Param cebimde kalması iyidir.

Bence düşüşle ilgili sorun yok. Tek canımı sıkan bu trendi altlarda olduğum için yakalayamıyorum Smiley . Ama hareket cok sert olmasa korku olmayacak, yoksa bende hem fikirim destek ve direnç noktalarının güçlenmesi için bu hareketleri yapması gerekmekte.
presidentcoin
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

Any store can buy, sell, and accept Crypto

View Profile
September 03, 2017, 07:39:29 PM

Şu anki Bitcoin düşüşü normal buluyorum, sürekli yükselmesi beklenemez zaten altcoinlerin yarısını çıkış yaptım. Düşerseler alttan yerine toplarım, yükselirlerse geçmişler olsun. Param cebimde kalması iyidir.

Bence düşüşle ilgili sorun yok. Tek canımı sıkan bu trendi altlarda olduğum için yakalayamıyorum Smiley . Ama hareket cok sert olmasa korku olmayacak, yoksa bende hem fikirim destek ve direnç noktalarının güçlenmesi için bu hareketleri yapması gerekmekte.

Katılıyorum size düzeltmeler sağlıklı piyasa için gerekli.   5.000 dolara doğru bir düşüş tahmin ederek BTC ye geçmiştim. BTC yi de USD ye çevirdim. Altcoinde bayağı yatırımım var yarısını bıraktım.  Bu seferlik basiretli davrandım düşükten alacağım, her zaman böyle olmuyor tabi.

________Any Store Can Buy, Sell and Accept Cryptocurrency________
█████████ ██ ███ ██      PUNDI X     ██ ███ ██ █████████
Whitepaper      Twitter      Facebook      Telegram      Medium      Youtube
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
September 03, 2017, 09:16:01 PM

Bu durumlar insanı çok fazla terste bırakıyor açıkcası bana göre bazı altlardan çıkıp daha sonra bu düşüşler yine olunca tekrardan toplamak lazım. Ama işte insan bir anda yapamıyor bana göre btc düşmesi gerekiyor ve bir yerde durması lazım yoksa altlar hep kırmızı kalır.
prolambo (OP)
Full Member

Activity: 317
Merit: 114

View Profile
September 04, 2017, 09:31:25 AM

Bakıyorum da Lisk yine en güvenilir altcoinlerden. Düşse bile geri toparlıyor. Bu aralar 130-140 civarı hep alım aralığı benim için. Bir türlü 150'yi buluyor kısa zamanda. Diğer altcoinler hep ters köşe yaptı. Lisk sayesinde hep geri toparladım.

Waves kadar da kırılgan bir altcoin göremedim. Yukarı çıkması için mucize gerekiyor ama en ufak düşüşlerde dibe iniyor. Büyük haberler gelene kadar böyle olacak sanırım.
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
September 04, 2017, 10:19:04 AM

1 haftadır uğramıyordum naptınız piyasaya beyler kıpkırmızı olmuş her yer BTC aynı seviyelerinde görünüyor ama bişeyler olmuş heralde biraz araştırıp bakayım son durum nedir.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1139

View Profile
September 04, 2017, 04:25:26 PM

Az önce markete gittim 6 tane asansörün hepsi aşağıdaydı, 20 dakika sonra döndüm hepsi 10. kat üstünde! ağzını qırıym murphy

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
cripton
Full Member

Activity: 147

View Profile
September 04, 2017, 04:39:31 PM

hangi dala el attiysam kirildi misali ne aldiysam düstü. düssunler bakalim hicbisey yapmicam.simdi satsam cikacaklar. en iyisi oturup dusmlerini izlemek
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
September 04, 2017, 04:52:27 PM

Alttan toplamaya bakın. Bu coinler sonsuza kadar düşmeyecek. Elbet bı gün artacaklar.
Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
September 04, 2017, 04:55:48 PM

Ben maaliyet düşürmek açısından elimdeki altcoin miktarlarını artırdım,şuan elimde hiç bitcoin kalmadı umarım pişman olmayız,ama bu piyasada sabırlı olmak her şeyden önemli bana göre. Cheesy
Atabey
Full Member

Activity: 224
Merit: 119

#Root

View Profile
September 04, 2017, 05:00:47 PM

zararımız büyük ama ilk farkedenler baya kar ile yırrtı litecoinden karla ayrıldım ama diğerleri beni zarara soktu şuanda bütün alt koinlerden toplamak lazım elbette çıkacak bu düşüsün sebebi çin bankasının İCO nun yasak demesinden kaynaklandı inş düzelecek.
ysakay
Sr. Member

Merit: 259

View Profile
September 04, 2017, 05:17:30 PM

Eylülde ethereum neden artıcak neden Wavese geçicez bir duyum falan mı var? Açıklama yapabilirseniz sevinirim.
Bitcoin-Turkiye
Sr. Member

Activity: 1664
Merit: 271

View Profile
September 04, 2017, 05:37:06 PM

bu gidişle daha çok düşerler :S

Turkey Asic miner Best Seller Telegram @Miningci
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1139

View Profile
September 04, 2017, 05:42:27 PM

BTC düşüşü hızlanırsa altcoinler daha da çok düşer panic sell ile, sonra btc daha da düşer dolara geçenlerle, böyle böyle küçülür piyasa ama henüz o kıvamda değil. Kocaman bir komplo! Bunu birkaç hafta sonra yine yaparlar o zaman kimse inanmaz ama o gerçek olur kanaatim! ytd

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
bitcoinali
Newbie
*

Activity: 5
Merit: 0

View Profile
September 04, 2017, 06:22:52 PM

ben etherdeyim eylül sonuna doğru züke züke artıcak .

Etheryumu nereden alıyorsunuz
DarkXen
Sr. Member

View Profile
September 04, 2017, 07:44:15 PM

düşüş trendinde hiç bir şey yapmıyorum. Zira hangi hareketi yaparsam yapayım zarar a giriyorum. Mecburen bekliyorum. Mecburen eski seviyelerine yada yakın bir yerlere gelecek.
bircoin
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 251

Presale Starting May 1st

View Profile
September 04, 2017, 07:50:58 PM

düşüş trendinde hiç bir şey yapmıyorum. Zira hangi hareketi yaparsam yapayım zarar a giriyorum. Mecburen bekliyorum. Mecburen eski seviyelerine yada yakın bir yerlere gelecek.

Bencede beklemek en mantıklısı gibi geliyor . Zaten satmak içinde fazla geç sanki. Kısın piyasa yine gözünü yukarılara çevirecek.

▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
INVESTA████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
September 04, 2017, 08:03:59 PM

Oglen saatlerinde satmadiysaniz bu saatten sonra satmayin zaten. Ya buyuk zarar edersiniz ya da hemen toparlarsiniz. Ortalik kipkirmizi. Millet feryat figan ediyor ediyor resmen. Cin mahfetti piyasayi. Yarin dusus devam ederse, 48 saat icinde buyuk olaylar bizi bekliyor demektir.
Ama dusus yarin durulursa, problem yok 1 aya duzeltir kendini piyasa bence
NYGMA_35
Full Member

Activity: 286

View Profile
September 04, 2017, 08:05:26 PM

Bisey yapmamak en iyisi piyasayada çin etkisi var diyebiliriz. Satmayın ama almak istiyorsanız alın coin bazıları için kriz olan şeyler bazıları için fırsattır.
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728

View Profile
September 04, 2017, 08:20:48 PM

Ne yapalım bu düşüş trendinde?
çin menşeili coinler dışında top 100 dekiler zamanla eski hallerine dönecektir.
panik yapmadığın sürece sorun yok.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: