Bitcoin Forum
May 12, 2024, 05:05:23 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 [All]
  Print  
Author Topic: Ne yapalım bu düşüş trendinde?  (Read 3195 times)
prolambo (OP)
Full Member

Activity: 317
Merit: 114

View Profile
September 02, 2017, 03:07:13 PM

Bugün bitcoin ile beraber tüm altcoinler kırmızı oldu. USDT'ye geçip çıkalım mı bir süreliğine yoksa bir altcoine mi geçelim. Fikri olan var mı?
1715490323
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715490323
Reply with quote  #2

1715490323
Report to moderator
"This isn't the kind of software where we can leave so many unresolved bugs that we need a tracker for them." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715490323
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715490323
Reply with quote  #2

1715490323
Report to moderator
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1139

View Profile
September 02, 2017, 03:39:07 PM
Last edit: September 02, 2017, 03:52:57 PM by wolwoo

Bence biraz bekle verebildiğin kadar yukarıdan ver, belki 5k üstünü bile görebilir bugünlerde, sonra da btc'nin düşmesini bekle ve alabildiğin kadar alttan al, altcoinlerde çok belirgin bir düşüş yaşanırsa altcoinlere o zaman geçiş yap. yalnız tavsiye istediğin için yazdım panikle iş yapma diye, karar senindir. tok gözlüyüm dersen 4500 üstünde kafana göre kaktır gitsin, stres olacağına Cheesy ytd

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
September 02, 2017, 04:31:35 PM

trend olarak adlandırmak şu an için mumkun değil.eger bu düşüş trende dönüşürse o zaman hakkında uzunca yazılır.
Grand_Master
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

View Profile
September 02, 2017, 04:36:27 PM

Arkadaşlar sizce 1 litecoin almak mı daha mantıklı olur şu an yoksa aynı 1 litecoin değerinde ethereum almak mı ? Bu konuda baya kararsızım ethereum düştüğü için.Uzun vade litecoin düşünmüştüm ama bugün baya kafa karıştırıcı bir gün oldu.
Xanother
Full Member

Activity: 279
Merit: 100

View Profile
September 02, 2017, 04:47:39 PM

ben etherdeyim eylül sonuna doğru züke züke artıcak .
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
September 02, 2017, 04:48:54 PM

Eskiden btc duserken altlara alim gelirdi ama simdi btc nin ruzgariyla dibe gidiyorlar.Btc 4900 ken 8k dan asagi inmeyen tenx btc 4400 e duserken 7.5k ya dusuyor.Yani btc duserken en mantiklisi tetherde kalmak
okan
Full Member

Activity: 644

View Profile
September 02, 2017, 06:11:26 PM

en iyisi usd ye geçip beklemek. haftasonları böyle düşdüşler oluyor. cuma sab ahı satıp pazar akşamı toplamak lazım
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
September 02, 2017, 08:16:45 PM

ne olduda hersey dusmeye basladı durup dururken sımdı.
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
September 02, 2017, 08:23:16 PM

Düşüş trendinden usdt de kalarak kaçabiliriz yada sistem dışı bir coşne yatırım yaparak. ICO ya girilebilir Atlant a girmeyi düşünüyorum
GeniusX
Full Member

Activity: 154

View Profile
September 02, 2017, 08:27:37 PM

Tam panic sell tayfası. Arkadaşlar en ufak düşüşte bu tribe girip ,insanları da sürüklemeyin bence.Ufak bir düzeltme oldu diyebiliriz.
wolwoo
Legendary
*

View Profile
September 02, 2017, 08:30:01 PM

en iyisi usd ye geçip beklemek. haftasonları böyle düşdüşler oluyor. cuma sab ahı satıp pazar akşamı toplamak lazım
Btc düşer diyorum ama şu an ayak yapıyorlar bence de! Bu volatilitede parası olan iyi kazanır

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
nasituygun
Legendary
*

Activity: 952
Merit: 1006

View Profile WWW
September 03, 2017, 08:43:10 AM

btc nin hareketleri ile altların hareketleri tutarlı olmuyoır malesef.Btc ile trade yapmak için tetheri kullanmak en mantıklısı yoksa terste kalmak çok kolay oluyor.

▄▄███████████▄▄
     ▄██▀▀           ▀▀██▄
   ▄█▀   ▄▄█████████▄▄   ▀█▄
  █▀  ▄███████▌ █▌ █████▄  ▀█
 █▀  ██  ██         ▀█████  ▀█
▐█  ██▀▀█████   ▄▄▄   █████  █▌
█▌ ▐██▄▄████▌  ████   █████▌ ▐█
█  ███  ████        ▄███████  █
█▌ ▐█▀▀████▌   ▄▄▄  ▀██████▌ ▐█
▐█  █▄▄████   ████   ▐█████  █▌
 █▄  ████           ▄█████  ▄█
  █▄  ▀████  ███  ██████▀  ▄█
   ▀█▄   ▀▀█████████▀▀   ▄█▀
     ▀██▄▄           ▄▄██▀
        ▀▀███████████▀▀
bitcore.
...The Future Is Now...
▄▄▄▄▄▄▄▄    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄

██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
                 ▄▄██
 ▄██████████████████████▄
█▀         ▄▄██▀▀   ██  ▀█
█▄     ▄▄██▀▀        ██  █
█▀█████████████████████████▄
█                          ▀█
█                           █
█              ▄████▄       █
█             ██▀  ▀██      █
█            ▐█▌    ▐████████
█             ██▄  ▄██      █
█              ▀████▀       █
█                           █
█▄                         ▄█
 ▀█████████████████████████▀
.
iOs
Android

██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███               ███
▐██   ▐█▄   ▄███▄   ██▌
██▌    ███▄██████▀  ▐██
██▌    ▐████████    ▐██
▐██     ▐██████     ██▌
 ███   ▀█████▀     ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███       ▄███    ███
▐██       █████     ██▌
██▌       ███       ▐██
██▌     ███████     ▐██
▐██       ███       ██▌
 ███      ███      ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███         ▄▄█▌  ███
▐██      ▄▄█████    ██▌
██▌   ▄████████     ▐██
██▌  ▐████████      ▐██
▐██    ▀▀████       ██▌
 ███     ▀██       ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀
Website
ANN
Block Explorer
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
September 03, 2017, 08:48:45 AM

Düzeltme oldu btc için ama altlar fena düzeldi kendilerine gelmeleri epey bır uzun surecektır.BTC 5000 dolara otursa da altlarda duzelse artık komple btc ye geçmek gerekıyor
jednostka
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 252

View Profile
September 03, 2017, 09:14:36 AM

Birazcık yamulttular sonradan tekrar düzelttiler muhtemelen bitcoini 5 bin doları aşırtacaklar sonradan tekrardan bir düzenlem yapacaklar gibi durunuyor hadi bakalım neler olacak kasıma kadar göreceğiz
MSZCoin
Sr. Member

Activity: 339

Revolution

View Profile
September 03, 2017, 11:12:41 AM

Manuplasyon böyle birşey işte şimdi siz satarsanız yerinize toplayanlar olacak ve sattığınız fiyattan da alamama ihtimaliniz var

BTG KING
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
September 03, 2017, 11:43:47 AM

Düşüşe başlamışken sizde acil bir şekilde satında diğerleri toplasın ucuzdan demi Cheesy Bu işler hep böyledir sabırsız olanlar kaybedecek ki sabırlılar kazanabilsin Smiley
WaDa
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
September 03, 2017, 11:51:16 AM

Birazcık yamulttular sonradan tekrar düzelttiler muhtemelen bitcoini 5 bin doları aşırtacaklar sonradan tekrardan bir düzenlem yapacaklar gibi durunuyor hadi bakalım neler olacak kasıma kadar göreceğiz

kasıma son 1-2 hafta kala bende epey ciddi bir düşüş bekliyorum ve bu yüzden paramı şuan bankada tutuyorum Smiley erken çıktım ama bazen tok gözlü olmak lazım Smiley

kasıma doğru bitcoini 6-7 bin tl lardan toplayıp wavese geçip çekirdek çitlemeyi düşünüyorum hayırlısı bakalım Smiley
Xanother
Full Member

Activity: 279

View Profile
September 03, 2017, 11:52:47 AM

kasıma son 1-2 hafta kala bende epey ciddi bir düşüş bekliyorum ve bu yüzden paramı şuan bankada tutuyorum Smiley erken çıktım ama bazen tok gözlü olmak lazım Smiley

kasıma doğru bitcoini 6-7 bin tl lardan toplayıp wavese geçip çekirdek çitlemeyi düşünüyorum hayırlısı bakalım Smiley
ben eylül sonuna kadar etherde kalıcam sonra bende çıkıp kasımdan sonra waves'e geçicem.
prolambo (OP)
Full Member

View Profile
September 03, 2017, 12:46:15 PM

Ben 6-7 bini tekrar göreceğimiz sanmıyorum. Belki 9 falan olur. Haziran-Temmuz ayına göre orantı yapınca o kadar düşmez artık. Waves Kasım'da ne olacak?
presidentcoin
Full Member

Activity: 224

Any store can buy, sell, and accept Crypto

View Profile
September 03, 2017, 01:27:34 PM

Şu anki Bitcoin düşüşü normal buluyorum, sürekli yükselmesi beklenemez zaten altcoinlerin yarısını çıkış yaptım. Düşerseler alttan yerine toplarım, yükselirlerse geçmişler olsun. Param cebimde kalması iyidir.

________Any Store Can Buy, Sell and Accept Cryptocurrency________
█████████ ██ ███ ██      PUNDI X     ██ ███ ██ █████████
Whitepaper      Twitter      Facebook      Telegram      Medium      Youtube
Crethix
Newbie
*

Activity: 22
Merit: 0

View Profile WWW
September 03, 2017, 01:28:27 PM

Aşırı değerli bir Bitcoin altlara zarar veriyor bana kalırsa artık Altcoin Bitcoin algısının yıkılması gerek ki umarım zamanla bu kırılacaktır ve coin bazında artış azalış hareketlerini izleyebileceğiz o zaman. Bitcoin gibi sürekli arıza çıkaran, huzursuz bir topluluğa sahip bir coin o yüzden kriptoparayı direkt etkilemesi çok can sıkıcı. Şu anki hareket düzeltme hareketi de olabilir, tuzak da olabilir ama şu var ki bu hareket içinde suni çok şey var özellikle Bitfinex'de botlar aşırı fazla manipülasyon yapıyor. Buna bir düzenleme gelmesi lazım. Bence şu dönemde diplerden toplamak en iyi seçenek tabi dibi bulmak maharetinize kalmış.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
September 03, 2017, 04:52:19 PM

Şu anki Bitcoin düşüşü normal buluyorum, sürekli yükselmesi beklenemez zaten altcoinlerin yarısını çıkış yaptım. Düşerseler alttan yerine toplarım, yükselirlerse geçmişler olsun. Param cebimde kalması iyidir.

Bence düşüşle ilgili sorun yok. Tek canımı sıkan bu trendi altlarda olduğum için yakalayamıyorum Smiley . Ama hareket cok sert olmasa korku olmayacak, yoksa bende hem fikirim destek ve direnç noktalarının güçlenmesi için bu hareketleri yapması gerekmekte.
presidentcoin
Full Member

View Profile
September 03, 2017, 07:39:29 PM

Bence düşüşle ilgili sorun yok. Tek canımı sıkan bu trendi altlarda olduğum için yakalayamıyorum Smiley . Ama hareket cok sert olmasa korku olmayacak, yoksa bende hem fikirim destek ve direnç noktalarının güçlenmesi için bu hareketleri yapması gerekmekte.

Katılıyorum size düzeltmeler sağlıklı piyasa için gerekli.   5.000 dolara doğru bir düşüş tahmin ederek BTC ye geçmiştim. BTC yi de USD ye çevirdim. Altcoinde bayağı yatırımım var yarısını bıraktım.  Bu seferlik basiretli davrandım düşükten alacağım, her zaman böyle olmuyor tabi.

Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
September 03, 2017, 09:16:01 PM

Bu durumlar insanı çok fazla terste bırakıyor açıkcası bana göre bazı altlardan çıkıp daha sonra bu düşüşler yine olunca tekrardan toplamak lazım. Ama işte insan bir anda yapamıyor bana göre btc düşmesi gerekiyor ve bir yerde durması lazım yoksa altlar hep kırmızı kalır.
prolambo (OP)
Full Member

View Profile
September 04, 2017, 09:31:25 AM

Bakıyorum da Lisk yine en güvenilir altcoinlerden. Düşse bile geri toparlıyor. Bu aralar 130-140 civarı hep alım aralığı benim için. Bir türlü 150'yi buluyor kısa zamanda. Diğer altcoinler hep ters köşe yaptı. Lisk sayesinde hep geri toparladım.

Waves kadar da kırılgan bir altcoin göremedim. Yukarı çıkması için mucize gerekiyor ama en ufak düşüşlerde dibe iniyor. Büyük haberler gelene kadar böyle olacak sanırım.
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448

View Profile
September 04, 2017, 10:19:04 AM

1 haftadır uğramıyordum naptınız piyasaya beyler kıpkırmızı olmuş her yer BTC aynı seviyelerinde görünüyor ama bişeyler olmuş heralde biraz araştırıp bakayım son durum nedir.
wolwoo
Legendary
*

View Profile
September 04, 2017, 04:25:26 PM

Az önce markete gittim 6 tane asansörün hepsi aşağıdaydı, 20 dakika sonra döndüm hepsi 10. kat üstünde! ağzını qırıym murphy

cripton
Full Member

Activity: 147

View Profile
September 04, 2017, 04:39:31 PM

hangi dala el attiysam kirildi misali ne aldiysam düstü. düssunler bakalim hicbisey yapmicam.simdi satsam cikacaklar. en iyisi oturup dusmlerini izlemek
deepocean
Hero Member

Merit: 500

View Profile
September 04, 2017, 04:52:27 PM

Alttan toplamaya bakın. Bu coinler sonsuza kadar düşmeyecek. Elbet bı gün artacaklar.
Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
September 04, 2017, 04:55:48 PM

Ben maaliyet düşürmek açısından elimdeki altcoin miktarlarını artırdım,şuan elimde hiç bitcoin kalmadı umarım pişman olmayız,ama bu piyasada sabırlı olmak her şeyden önemli bana göre. Cheesy
Atabey
Full Member

Merit: 119

#Root

View Profile
September 04, 2017, 05:00:47 PM

zararımız büyük ama ilk farkedenler baya kar ile yırrtı litecoinden karla ayrıldım ama diğerleri beni zarara soktu şuanda bütün alt koinlerden toplamak lazım elbette çıkacak bu düşüsün sebebi çin bankasının İCO nun yasak demesinden kaynaklandı inş düzelecek.
ysakay
Sr. Member

Merit: 259

View Profile
September 04, 2017, 05:17:30 PM

Eylülde ethereum neden artıcak neden Wavese geçicez bir duyum falan mı var? Açıklama yapabilirseniz sevinirim.
Bitcoin-Turkiye
Sr. Member

Activity: 1664
Merit: 271

View Profile
September 04, 2017, 05:37:06 PM

bu gidişle daha çok düşerler :S

Turkey Asic miner Best Seller Telegram @Miningci
wolwoo
Legendary
*

View Profile
September 04, 2017, 05:42:27 PM

BTC düşüşü hızlanırsa altcoinler daha da çok düşer panic sell ile, sonra btc daha da düşer dolara geçenlerle, böyle böyle küçülür piyasa ama henüz o kıvamda değil. Kocaman bir komplo! Bunu birkaç hafta sonra yine yaparlar o zaman kimse inanmaz ama o gerçek olur kanaatim! ytd

bitcoinali
Newbie
*

Activity: 5

View Profile
September 04, 2017, 06:22:52 PM

ben etherdeyim eylül sonuna doğru züke züke artıcak .

Etheryumu nereden alıyorsunuz
DarkXen
Sr. Member

View Profile
September 04, 2017, 07:44:15 PM

düşüş trendinde hiç bir şey yapmıyorum. Zira hangi hareketi yaparsam yapayım zarar a giriyorum. Mecburen bekliyorum. Mecburen eski seviyelerine yada yakın bir yerlere gelecek.
bircoin
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 251

Presale Starting May 1st

View Profile
September 04, 2017, 07:50:58 PM

düşüş trendinde hiç bir şey yapmıyorum. Zira hangi hareketi yaparsam yapayım zarar a giriyorum. Mecburen bekliyorum. Mecburen eski seviyelerine yada yakın bir yerlere gelecek.

Bencede beklemek en mantıklısı gibi geliyor . Zaten satmak içinde fazla geç sanki. Kısın piyasa yine gözünü yukarılara çevirecek.

▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
INVESTA████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
bitkolik
Sr. Member

Merit: 254

View Profile
September 04, 2017, 08:03:59 PM

Oglen saatlerinde satmadiysaniz bu saatten sonra satmayin zaten. Ya buyuk zarar edersiniz ya da hemen toparlarsiniz. Ortalik kipkirmizi. Millet feryat figan ediyor ediyor resmen. Cin mahfetti piyasayi. Yarin dusus devam ederse, 48 saat icinde buyuk olaylar bizi bekliyor demektir.
Ama dusus yarin durulursa, problem yok 1 aya duzeltir kendini piyasa bence
NYGMA_35
Full Member

Activity: 286

View Profile
September 04, 2017, 08:05:26 PM

Bisey yapmamak en iyisi piyasayada çin etkisi var diyebiliriz. Satmayın ama almak istiyorsanız alın coin bazıları için kriz olan şeyler bazıları için fırsattır.
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728

View Profile
September 04, 2017, 08:20:48 PM

Ne yapalım bu düşüş trendinde?
çin menşeili coinler dışında top 100 dekiler zamanla eski hallerine dönecektir.
panik yapmadığın sürece sorun yok.
kurt86
Newbie
*

Activity: 10

View Profile
September 04, 2017, 08:45:37 PM

Erken çıksaydım iyiydi ama bu saatten sonra beklerim. Pozisyonum çok kötü değil ağırlıklı Ethereum'dayım. Neo bugün çakıldı, belki alım fırsatı olabilirdi.
presidentcoin
Full Member

View Profile
September 04, 2017, 08:58:08 PM

Düşüşü başında yakalayamazsam mecburen paşa paşa  yerimde kalıp sabırla çıkış olmasını  bekliyorum. Piyasaya da daha az bakıyorum ki iyice krize girmeyim:)

maaydin
Full Member

Activity: 378

View Profile
September 04, 2017, 09:08:53 PM

bu seviden alınanlar 1 ay sonra 2x yapacak bence bu düşüşler fırsat iyi değerlendirmek lazım. (tabi yüksekten alım yapanlar için kötü bir durum)
tlcash
Sr. Member

Merit: 256

View Profile
September 04, 2017, 09:23:03 PM

Beklemeyi tercih ediyorum.süreci iyi okuyup ona göre hamle yapmak en iyisi, Yatırım için güvenilir altcoinleri tesbit etmek lazim. Sonrasina bakacağız artık uzun süre bu düşüş sürmez gibime geliyor.

A revolutionary decentralized digital economy 
Join us:██`Twitter  ◽  Facebook  ◽  Telegram  ◽  Youtube  ◽  Github
.ATHERO
.Internet 3.0 solution
presidentcoin
Full Member

View Profile
September 04, 2017, 09:40:25 PM

Hocam haklısınız, bu pozisyonda kalınca beklemekten başka  yapacak bir şey kalmıyor bize.  Böyle düşüşler için kenarda bir miktar BTCyi her zaman boşta  tutmak gerekli aslında, tüm parayı altlara yatırmış olmak büyük  sıkıntı yapıyor bu fırsat zamanlarında. 

Atabey
Full Member

Merit: 119

#Root

View Profile
September 04, 2017, 09:42:31 PM

ağırlık çinlilerde olduğu için bence bu bir protesto olma ihtimali varmı sizce ?
carlzec
Full Member

View Profile
September 04, 2017, 10:18:48 PM

Hocam tam ICO ların havasına girdim kovalıyorum sağlamlarını Çin salladı resmen ortalığı. 2 gün sonra Atlant ICO yapacak o zamana biraz toparlarsa piyasa ilk ıco yapacak olacaga benziyor guzel kazandırabilir süprizlere gebe bir durum var
beatecoin
Full Member

Activity: 350
Merit: 110

View Profile
September 04, 2017, 10:43:23 PM

Piyasa eninde sonunda yine yükselişe geçecektir. Uygun fiyatlardan btc yada ether alıp ilerleyen süreçlerdeki icolara fon sağlamak şuan için en mantıklısı gibi görünüyor. Piyasanın düşüşte olduğu dönemlerdeki icolar da biraz problemli oluyor. Umalım ki kısa zamanda düzelsin ki elimizdeki fırsatları kaçırmayalım
jhontwis
Full Member

Merit: 104

View Profile
September 05, 2017, 12:10:55 AM

uygun altcoinlerden orta halli beklediğiniz ICO lardan toplanabilir. Yüksek ve hızlı İCO lar beni korkutuyor ama orta halliler cgüzel karlar bırakabiliyor. Atlant dan da orta halli bir ICO bekliyorum. katınılabilir buluyorum.
arlington
Sr. Member

Activity: 476

View Profile
September 05, 2017, 12:13:37 AM

Sağlam düşen altcoinlerden araştırıp kısa vadeli yatırım yapılabilir elbet bunun çıkışı da olacak %20-%30 kar yapıp çıkılabilir diye düşünüyorum.
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
September 05, 2017, 03:16:36 AM

Sağlam düşen altcoinlerden araştırıp kısa vadeli yatırım yapılabilir elbet bunun çıkışı da olacak %20-%30 kar yapıp çıkılabilir diye düşünüyorum.

Çok haklısınız. 1 Ağustos dönemi öncesinde bu ve bunun gibi fiyatı çakılan koinlerden sepet yapan ve sonrasında ciddi kar elde eden arkadaşlar oldu. Bir kaç örnek biliyorum.

Bu düşüş eyrisinde HMQ, PBT, MGO gibi tokenlerden ufak ve üzmeyecek oranda ortaya karışık bir kar sepeti yapılabilir. BTC zaten 700 dolar kadar geriledi. Bu saatten sonra daha da düşeceğini düşünmüyorum.

Tekrar toparlanmaya başladığında tokenler de toparlayacaktır.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
September 05, 2017, 06:29:44 AM

Her seferinde olduğ gibi 2.dalgada fena vurdu ama bu sefer daha kötü geldi tek umudum btc nın 4000 altına ınmemesıydı ama onuda becerdıler çok kötü günler bizi beklıyor bence
artık altlar kasıma kadar toparlayamaz
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
September 05, 2017, 06:33:47 AM

off tam toparladı derken yine vurdu geçti mahvetti bizi,sevinmiştim zarar 4 bın dolara düştü diye yine 5 bini geçirdi şerefsizler
böylede dump olmaz ki 2.yi bılıyoruz ama bu kadarda düşürülmez
gogo1903
Full Member

Activity: 210

View Profile
September 05, 2017, 06:36:00 AM

Her seferinde olduğ gibi 2.dalgada fena vurdu ama bu sefer daha kötü geldi tek umudum btc nın 4000 altına ınmemesıydı ama onuda becerdıler çok kötü günler bizi beklıyor bence
artık altlar kasıma kadar toparlayamaz

bence kasim ayini bulmaz bu ay sonu toparlanmis olur gibi bu benim tahminim

mdikmetas
Full Member

Merit: 118

View Profile
September 05, 2017, 06:36:22 AM

boşuna demiyorlar her çıkışın bir düşüşü var diye hocam malesef bu iş böyle arada aslında ana parayı çıkartmak gerekli içeriden ancak insan doğası işte
cripton
Full Member

Activity: 147

View Profile
September 05, 2017, 07:17:13 AM

gecen sene baslarinda 850 dolara  441 tane monero almistim. ama aldim düstüde düstü, cikmadi. bir kac hafta sonra kar getirmiyor diye dayanamadim, hepisini zararla sattim. saadet zinciri gibi seyler sozde forex .. oynuyorlarmista günde züyde 2 kar vaat eden yerlere yatirdim.

eger hic bisey yapmasaydim bir sene pcyi kapatsaydim simdi o 850 dolar 50 bin dolar olmustu.

oyle hatalar yapa yapa akillanmam baya sürdü.

artik alip kenari atiom. senelerce beklicem artik bakalim ne oluyo.
prolambo (OP)
Full Member

View Profile
September 05, 2017, 08:04:32 AM

Toparlanmalar başladı sanki. Hadi bakalım.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
September 05, 2017, 08:14:04 AM

Bu düşüşte hacmi olan sağlam altcoinlere geçmekte fayda var.Ben öyle yaptım.Neo için dün güzel alım fırsatıydı ve neo'nun hacmi ilk sırada.Bir hafta beklendiğinde yüzde 50 kar getirisi gelir.Vert coin,lbry coin yanında dgb.dgb yüzde 30 düşmüştü dün.Böyle kaos ortamlarında en çok düşenleri almak az düşenleri satmak piyasa toparlandığında iyi kar getirir.YTD
Pages: 1 2 3 [All]
  Print  

Jump to: