Bitcoin Forum
June 21, 2024, 11:46:58 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: En Sevdiğin Youtuber  (Read 2199 times)
eksi30
Member
**

Activity: 93
Merit: 10

View Profile
January 24, 2018, 03:53:30 PM

Murat Şen , elektronik alanında çok güzel paylaşımlar yapıyor sadece atölyesi , duruşu ve hitabı için bile abone olunur izlenir.
B.aksoy
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile
January 24, 2018, 03:53:42 PM

renk yüzünden yazıyı okuyamadım.
tek takip ettiğim Oğuzhan Uçar'dır. sebebi de sikimsonik oyun videoları çekmiyor. araştırıyor konuşuyor. hem de çok eğlenceli bir dille.
bilgi katıyor bana.
ozgurk
Member
**

Activity: 252

OPEN GAMING PLATFORM

View Profile
January 24, 2018, 04:24:22 PM

Baris Ozcan, Kerem Gok
Kanal da Stolk

BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
January 24, 2018, 04:26:39 PM

Youtuber moutuber anlamam fakat bir iki tane denk geldiğimde izlediğim gençler var.
Yiğit Can İç diye bir kardeşimiz var Güney Amerika'yı 5 parasız otostopla geziyor ve arada video çekip atıyor. Farklı kültürleri ve insanları görmek, onlar hakkında bilgiler öğrenmek güzel bir vakit öldürme yöntemi oluyor benim için. Göz atın derim.
ronaldinyo
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
January 24, 2018, 04:42:27 PM

oğuzhan uğur benim en sevdiğim youtuber
semes
Member
**

Activity: 713
Merit: 31

View Profile
January 24, 2018, 06:36:33 PM

şahsen hiç birini sevmiyorum. Enes Batur gibi bir model nasıl paralar kaldırabiliyor anlamış değilim.. Ruhi Çenet bir ilki gerçekleştirmiş, 6 yıllık youtube gelirlerini açıklayan bir video paylaşmış bravo. Bunların dışında sevmek demeyelimde kaliteli içerik üreten bir başka youtuber Barış Özcan son derece takip edilesi bir şahıs.
ICOPara
Jr. Member
*

Activity: 57
Merit: 2

View Profile
January 25, 2018, 08:25:45 AM

Youtube üzerinden genelde belirli kanal izliyorum o yüzden diyebileceğim net bir youtuber yok. Ama kanal olarak otomobil için BenzinTV'yi takip ediyorum. Başarılı ve kaliteli içerikleri var.

█ ▌▐▐ KEPLER // BRINGING AI & ROBOTICS TO THE BLOCKCHAIN▐ ▌▐ █ (http://keplertek.org/#)
hayratposta
Newbie
*

Activity: 182

View Profile
January 25, 2018, 10:31:29 AM

Yaptığı araştırmalar işlediği konular ve bana kattıklarıni göz önünde bulundurdugum zaman tabiki de Barış Özcan derim. Bunu bir iş olarak görüyor ve insanlık için yardımim dokunsun diye düşünüyor . Videoları hazırlarken ileride izler ve bazı şeyleri hatırlarım diye yapıyor ve bu sayede biraz daha yoğunlaşıyor yaptığı işe
pekavcilar01
Newbie
*

Activity: 238

View Profile
January 25, 2018, 10:36:12 AM

Şimdiye kadar izlediğim en iyi adamlardan biri '' Barış Özcan ''. Gerçekten çok kaliteli videolar yapıyor. Tavsiye ederim. Tek bir konu üzerine değil, bir çok konuya değiniyor. Hem keyifli hem öğretici .
ozgurk
Member
**

Activity: 252

OPEN GAMING PLATFORM

View Profile
January 25, 2018, 12:06:39 PM

şahsen hiç birini sevmiyorum. Enes Batur gibi bir model nasıl paralar kaldırabiliyor anlamış değilim.. Ruhi Çenet bir ilki gerçekleştirmiş, 6 yıllık youtube gelirlerini açıklayan bir video paylaşmış bravo. Bunların dışında sevmek demeyelimde kaliteli içerik üreten bir başka youtuber Barış Özcan son derece takip edilesi bir şahıs.

Enes Batur denk geldi bir iki defa videolara tahammül edemedim, ruhi yi begenmıyorduk, ruhi yine ona nazaran çok iyi Smiley

2run
Hero Member

Activity: 1904
Merit: 795

View Profile
January 25, 2018, 12:38:02 PM

Benim listem pek ilginizi çekmeyebilir Smiley

Murat Sen : https://www.youtube.com/channel/UCLqQ5u1b5Q-LFfcUCYiKd4Q
Murat Sen : elektronik ile ilgili işler yapıyorsanız veya böyle eski cihazları aletleri yenileme işlerinden hoşlanıyorsanız çok beğenirsiniz.

Yiğit Can iç : https://www.youtube.com/channel/UC7qRzKbdKYrh3OhFRxY5vIQ
Yiğit Can iç : Otostop yaparak güney amerikayı gezen eğlenceli bir arkadaş..

yyaman1
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
January 25, 2018, 12:42:59 PM

Easter Gamers TV mete abiyi çok severim . Emek veriyor, kitlesi o kadar düşük veletler degil .
KyorakuShunsuii
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
January 25, 2018, 03:37:50 PM

Benim En Çok Sevdiğim Youtuber Oyunbros ve oyun delisi onların videolarını izlerken kulaklık takmama gerek kalmıyo küfürsüz ve eglenceli şekilde yapıyorlar
xenport
Newbie
*

Activity: 45

View Profile
January 25, 2018, 03:51:48 PM

Pinti panda benim favorim tek favorim onun dışında en sevmediğim enes batur ona bakınca hayattan soğuyorum .
earmark
Member
**

Activity: 196

View Profile
January 25, 2018, 05:10:04 PM

3 senedir LOL oynadığımdan ben Dora Özsoy diyorum. Namı diğer "Stratera" . Şampiyon hikayeleri , yama notları, ara sıra  oynanış, bilgi yarışmaları vb. etkinlikleriyle yaptığı işi hem ciddi hemde güzel yapan biri. Para kazanma kaygısı illaki vardır ama izlerken para için yapıyor demiyorsunuz..

Birde Donanım Arşivi diye bi kanal var.. o da güzel.  Kanal Bilgisayar parçaları, elektronik eşya üzerine. bence güzel bi kanal bilgilendirici.
kloroform
Newbie
*

Activity: 13

View Profile
January 25, 2018, 09:42:57 PM

• Bir Yemek İste Suat Durmuş: Et ağırlıklı yemekler yapan, pişiren ve bunları yaparken de çok samimi bir dil kullanan abimiz.Tee 2 bin takipçisi varken takılıyordum, şuan 250binlere dayandı 3-4 ayda.
  • Primitive Technology: Youtuber denir mi bilemem ama bu arkadaş okyanusya bölgesinden (yeni zellandalı olabilir), ormanda tek başına yaşıyor ve bunu hiçbir teknolojik araç olmadan başarmanın yöntemlerini arıyor. Her kullandığı malzemeyi ilkel çağlardaki insanlar nasıl üretmişse öyle oluşturup kullanıyor.
  • İlkay ZAMAN: Amerikada yaşayan bir Türk. Oradaki deneyimlerini ve Amerikalıların yaşantı biçimini, ekonomisini, sosyal-kültürel hayatını vidyolarıyla bizlere aktarmaya çalışıyor.
  • Mark Wiens: Gurme diyebileceğimiz bir kişi. Ancak diğerlerinden sıyrılan yönü, çok samimi olması ve yemek yerken sanki siz yiyormuşsunuz hissini ekrandan size aktarabiliyor olması.
  • Active Self Protection: Güvenlik ve yakın koruma hususlarında uzman olan bir Amerikalı kanalı. Dünya üzerinde yaşanan hırsızlık, soygun, gasp, kavga vb. konulu vidyolarda yaşanan güvenlik ihlalleri ve eksikliklerini yorumlayan kişidir. Self-Defence veya Self-Protection ağırlıklı yorumlar yapar, yani Meşru Müdafayı nasıl sağlarız veya kendi güvenliğimiz için en iyisi nediri yorumluyor. Yorumlardaki Brezilya hususu oldukça traji-komik duruma gelmiştir. Tavsiye ederim.
kontraatak
Jr. Member
*

Activity: 153
Merit: 4

View Profile
February 12, 2018, 08:39:00 AM

Murat Sen

Pintipanda

Ekin Kollama

Timur Akkurt

Aslında baya bir takip ettiğim kanal var youtube'da ama öncelik sırası olarak yukarda yazdıklarım gelebilir.
sametsahin
Jr. Member
*

Activity: 124
Merit: 3

View Profile
February 12, 2018, 10:45:46 AM

Kendim  Grin Arabic Edm beklerim hepinizi  Cool Grin Grin

▅ ▉  Alt.Estate  ▉ ▅ TRADE TOKENIZED REAL ESTATE ▐ ▌ Build Your Own Global Portfolio. Become a Real Estate Tycoon.
pekcoin01
Newbie
*

Activity: 224

View Profile WWW
February 12, 2018, 11:53:29 AM

Barış ÖZCAN !

Arkadaşlar kesinlikle tavsiye ediyorum. Kesinlikle beğeneceksiniz. Beğenmeyen çıkarsa gelsin yüzüme tükürsün Cheesy

Her telden videosu var. Eminim bir tanesini beğenip, devamını getireceksiniz.
s.kocaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 55

View Profile WWW
February 12, 2018, 01:50:43 PM

Enes Batur denk geldi bir iki defa videolara tahammül edemedim, ruhi yi begenmıyorduk, ruhi yine ona nazaran çok iyi Smiley

bu yeni yetmeler Enes'e hayranlar. videoyu yüklediği gibi 100bin izlenme alıyor zaten adam.
yine de hakkını yememek lazım youtube'den büyük işler yaptı.

Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  

Jump to: