Bitcoin Forum
June 22, 2024, 06:49:20 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] SNOV.io merkezi olmayan yönetim danışmanlığı servisi  (Read 991 times)
polat90 (OP)
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
September 02, 2017, 08:53:42 PM
Last edit: September 12, 2017, 01:05:20 PM by polat90

Twitter  |  Telegram  |  Reddit  |   Facebook  |  Medium  | ico.snov.io  |  ico@snov.io

Başarılı bir iş oluşturma ve kazanç artışı, etkili danışmanlık yönetimi olmadan imkansızdır. Pazarlama , potansiyel müşteri bulma, müşterilerin potansiyel olabilmeleri için gerekli bilgilerini keşfetme ve bunlara sahip olma ve bunları elemede başarılı olabilmek için gerekli temel stratejidir. Ancak genellikle bu süreç, iş bağlantılarını bulmak uzun sürüyor. Bu nedenle, Snovio ekibi, yeni potansiyel müşteriler bulmak için zamanınız ve çabalarınızdan tasarruf sağlayacak bir platform geliştirdi ve bu sayede işlemler tüm katılımcılar için daha yararlı hale gelecek.

Projenin Hedefi

SNOV.io Blockchain teknolojisinin altyapısına ve akıllı sözleşmelerin ilkelerine dayalı çalışan merkezi olmayan danışmanlık yönetimi ve veri tabanı platformudur.

Veri tabanımızı büyütmek için geniş kapsamlı olası bütün veri toplama araçlarını kullanıyoruz. Bu veri toplama yöntemi, merkezileştirilmiş veri toplama modellerine bağlı diğer öncü üretim hizmetlerinden daha gelişmiş ve teknolojiktir.
Akıllı ödül sistemimiz sayesinde katılımcıları verilerini düzenli olarak yenilemek ve veri tabanımızı sürekli güncel tutmak için ödüllendiriyoruz..
Bu sistem, her danışmanlıktan ve ödülden elde edilen geliri artırmamızı ve tüm katılımcılarımızı orantılı olarak kazandırmamızı sağlar.
Katkıda bulunan ve müşteriler arasındaki tüm işlemlerin verileri açık yayınlı bir kayıtta saklanır. Tüm satın alma ve satış işlemleri, işlemlerin güvenliğini sağlamak için akıllı sözleşmeler vasıtasıyla şeffaf olarak yürütülür.

Kaliteli verileri sağlamaktaki ana unsurlarımızı şu şekilde özetleyebiliriz:

• Danışmanlık Bilgileri Kaynağının Şeffaflığı.
    Müşteri, lider kaynağı, verilerin sisteme eklendiği saati ve tarihi, verilerin kaç kez satıldığı, müşterilerin katılımcı hakkında yaptığı incelemeler ve diğer ayrıntılar da dahil olmak üzere liderin ayrıntılı geçmişini görebilir.
  • Veri Gizliliği ve Yüksek Kaliteli Bilgilendirme.
    Sistem bilgi uygunluğunu garanti eder. Geçersiz e-posta adresleri ve telefon numaraları ile katılım açma şansınız yoktur.
  • Veri Güncellemeleri
    Bu özellik, herhangi olanağın verisindeki değişiklikler hakkında derhal bildirim almanızı sağlar.

İşletim Kuralları

Katılımcılar sistemdeki mevcut potansiyel yeni iş imkânlarını ekleyip var olanları güncelleyebilmektedir. Katılımcının her faaliyeti, satış verilerinden son kullanıcı olan müşterilere gelirinin adil bir şekilde dağıtılması için kapsamlı bir geçmiş dosyasında sürekli güncellenir, kaydedilir ve saklanır.

Müşteriler, işletmeler iş geliştirmeleri için gerekli olan potansiyel müşterileri bulmak için kriterleri belirleme imkânına sahiptir. Bununla birlikte, veriler değiştiğinde veya aldıkları danışmanlık güncellendiğinde anında bildirim alırlar.

Platform, , Katılımcıların müşterilere doğrudan bağlandığı, tüm taraflar arasında gelirin adil bir şekilde dağıtılmasını garanti eden Blockchain teknolojisi altyapısı ve akıllı sözleşmelerin ilkelerinde çalışır.

Tokenler, müşteriler ve katılımcılar arasındaki iç muhasebe ile kullanıcıları sisteme veri ekleme ve bunlarda güncellenen verileri ödüllendirmek için kullanılır. Token sayısı kalıcı ve sabit olup, 2,5 milyar paya eşittir (ondalıklı miktarlar mümkündür). Katkıda bulunan kişilere, sisteme yeni veriler eklenmesi için tokenler verilir ve bunlar diğer kullanıcılar tarafından satın alınır. Her token, tüm danışmanlık veri tabanının milyonlarca alt bölümüne her an erişimi sağlar.

Platform Müşterilerine Faydalarımız

Yatırımcılar İçin
Danışmanlık üretimi piyasası, yıllık % 20'lik bir büyüme oranı ile 30 milyar dolar değerindedir. Snovio tokenlerini satın alarak, bir kazan-kazandır projesine yatırım yapmanın yanı sıra danışmanlık yönetim hesabınız için önemli bir ayrıcalığa sahip olursunuz.

Katılımcılar İçin
Gelir dağılımı şeffaf ve güvenilirdir. Katılımcılar, sistemde mevcut verileri, yeni potansiyel iş imkanı eklemeleri veya güncellenmeleri için tokenlerle ödüllendirilir.

Müşteriler İçin
İK departmanları ve satış uzmanları için sınırsız bir kaynak sağlanır. Başvuru sahiplerinin ve adayların güncellenmiş bilgileri hakkında derhal bilgi alabilirler, sürekli güncellenen bir veri tabanına sürekli elinizin altında bulundurmanızı sağlar.

SNOV token nedir?

2,5 milyar SNOV tokenlerini satışa sunacağız ve sayıları daima aynı kalacak. İş imkanları veya ödüller ondalık olarak sekizinci haneye kadar kıymetlendirilebilecek.

TVerilerin satın alınması durumunda katkıda bulunanların ödüllendirilmesi için tokenler kullanılacaktır. Bu amaçla, yayınlanan tokenlerin % 10'u rezerve edilecektir. Bu rezerv tükendiğinde, Snovio yönetimi dönüşüm listesinden tokenleri geri alacak ve tekrar rezervi dolduracaktır.

Token Dağılımı ve Kullanımı

SNOV tokenler kullanıcılar ve platform arasındaki iç muhasebe işlemlerinde aktif olarak kullanılacaktır.

19 Eylül ile 19 Ekim tarihleri arasında 1,5 milyar tokeni SNOV tokeni satışa sunacağız ve taban ICO fiyatımız 0.01 ABD Doları olacak.

Token ön satışımız Whitelist programı aracılığıyla gerçekleşecek:
4 Eylül saat 11:00 de başlayacak 18 Eylülde aynı saatte sona erecektir..
Minimum yatırım tutarı 5,000 ABD dolarıdır (bu sadece ön satış şartıdır: ICO sırasında 1 $ 'lık minimum yatırımlara izin verilecektir).
İndirim ve ödül büyüklükleri toplanacak yatırım tutarına bağlı olacak ve 4 Eylül'e kadar belirlenecektir.
Başvuru yapmak için  formu doldurunuz.

Token dağılımı aşağıdaki gibidir:

Geliştirilmiş Fon Başvurusu

ICO esnasında kazanılan fonlar 2 yıl boyunca aşağıdaki hedeflerde kullanılacaktır:

• 3 milyon dolar – Tüm önemli pazarlarda yasal koruma sağlamak için Kiev ofisimizde ekibimizi (geliştirme, pazarlama, satış departmanı) genişletmek ve güçlendirmek ve iki yeni büro açmak için (büyük olasılıkla Dublin ve New York'ta) kullanılacak.
  • 2 milyon dolar - Sistem verimliliğini arttırmak, istikrarını ve stabilitesini sağlamak ve hızımızı arttırmak amacıyla dünyanın farklı yerlerinde sunucular kurmak için kullanılacak.
  • 5 milyon dolar - Danışmanlık üretimi platformumuzun tanıtımı, satışı ve pazarlamasıyla ilgili tüm önemli konferanslara, etkinliklere ve fuarlara katılarak pazarlama ve halka ilişkiler için kullanılacak.
  • 2 milyon dolar - Sisteme katkıda bulunulması ve yeni katılımcılarını ilgisini çekmek için ödül olarak kullanılacak.
  • 2 milyon dolar  - Dünyada veri toplama ve merkezi olmayan danışmanlık üretimi için çoklu kaynak sağlama fikrinin tanıtımı için kullanılacak.
  • 1 milyon dolar – Büyük veri sağlayıcılarından yalnızca özel koşullar için ve en kaliteli danışmanlık yönetimi veri tabanlarını satın almak için kullanılacak. Veri toplama araçları kullanımı, bireysel kullanıcılar ile çalışmak için yeterli ancak veri tabanlarına özel iletişim verilerine sahip daha büyük oyuncularla çalışmak için büyük iş imkânlarını sağlamak ve platformu genişletmek veri tabanını büyütmek gerekecek.

Latvian Ann Thread: link
Latvian Bouty Thread: link
Russian Ann Thread: link
Russian Bounty Thread: link
Hindi Ann thread: link
Chinese Ann thread: link
English Bounty thread: link
Portugese Ann thread: link

Twitter  |  Telegram  |  Reddit  |   Facebook  |  Medium  | ico.snov.io  |  ico@snov.io

polat90 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
September 02, 2017, 08:54:14 PM

orco#2
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1000

View Profile
September 02, 2017, 09:54:32 PM

Proje eli ayağı düzgün bişeye benziyor ama daha önce benzerleri çıkmıştı diye hatırlıyorum, sitesine bakılırsa aktif bir kullanıcı kitlesi var yani hazırda kullanılan bi uygulama sanırım. belki iş yapabilir

▄▄███████▄▄
        ▄███▀▀
▄▄▄▄    ▀▄
     ▄▄█████████████▄▄  ▀▄
  ▄▀▀██▀           ▀▀██▄▄▀▄
▄▀  ██                 ▀██
  ██       ▀▀█▀▀         █
█▀        █ █ █        ▄█▀▄
▀▄         █ █ █       ▄█  █
 ██         █▄▄▄█      ▄█  ▄▀
  ██▄                ▄█▀  ▄▀
  ▀▄▀██▄▄          ▄█▀  ▄▀
   ▀▄ ▀▀███▄▄▄▄▄▄█████▀▀
     ▀▀▄▄▄▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀
.UTRUST.▀████████▄
  ▀███████▄
    ▀██████▄
      ▀██████
       ▀█████
        ▀████▄
         █████
          ▀███
           ███
           ▀██
            ██
             █
             █
●  Download WHITEPAPER  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ▼ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
facebook      twitter      slack
▀████████▄
  ▀███████▄
    ▀██████▄
      ▀██████
       ▀█████
        ▀████▄
         █████
          ▀███
           ███
           ▀██
            ██
             █
             █
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
September 02, 2017, 10:23:47 PM

Proje ilgimi çekti. Uygun bir zamanımda blogumda da yer vereceğim. Ekibe bol şans ve başarı diliyorum, çalışmaları takip edeceğim

jednostka
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 252

View Profile
September 03, 2017, 06:27:31 AM

Bitdice'den sonra Snov.io'nun da bounty kampanyasına katılacağım. Snov.io'nun geleceğine dair güzel bir beklentim var. Bu şekilde kampanyalar uzun vade de tutuyor.
polat90 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
September 12, 2017, 01:02:47 PM

medium da yayınlanan snovio makalesine linkten ulaşabilirsiniz :

https://medium.com/@snoviocom/account-based-lead-sourcing-treat-every-lead-like-treasure-e17657f90351
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
September 12, 2017, 01:57:33 PM

takip ettiğim bir çalışma ve iş yapabilir gibi duruyorlar tabi piyasa nasıl desteklicek genelde bu tarz projeler başarılı olmuyor danışmak isteyen pek yok niye daşmana para vereyim deler  Grin Grin
polat90 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
September 21, 2017, 08:32:38 AM

Gelen sorular üzerine ekip hangi borsalarla iletişime geçtiklerini, medium blog yazısıyla duyurdu.linkten ulaşabilirsiniz :

https://medium.com/@ico_snovio/announcement-snov-token-listing-on-exchanges-ab218ebe7024

polat90 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
October 06, 2017, 07:51:45 PM

ICO 31 Ekim'e ertelendi,detayları linkten inceleyebilirsiniz :

https://medium.com/@ico_snovio/snovio-token-sale-postponing-to-october-31-f2ef9c484b85
cointerstrike
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
October 06, 2017, 10:53:37 PM

Birçok projenin ICO süresi erteleniyor. ICO'nun ertelenmesinin kesin nedeni nedir acaba? Kore ile ilgili sıkıntılar mı yoksa projenin teknik kısmıyla alakalı bir nedeni mi var ? Açıklayabilirseniz sevinirim.
polat90 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
October 26, 2017, 06:21:39 PM

ICO başlangıcı son 4 gün kaldı

signs587
Newbie
*

Activity: 47
Merit: 0

View Profile
October 26, 2017, 10:10:41 PM

Birçok projenin ICO süresi erteleniyor. ICO'nun ertelenmesinin kesin nedeni nedir acaba? Kore ile ilgili sıkıntılar mı yoksa projenin teknik kısmıyla alakalı bir nedeni mi var ? Açıklayabilirseniz sevinirim.

Bunu ben de merak ediyorum.
dnz gns
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
October 27, 2017, 08:28:26 AM

çok uzun bir ico hazırlığı oldu ben bittimi acaba diyordum daha 3 gün daha var Cheesy hard cap yapmazda 1 ay öyle sürüdürür millet Smiley
beklentisi var sanırım sosyal medyada oldukça aktif bir ekip bakalım merak ediyorum hard cap yaparsa borsaya girdiğinde ico fiyatının yüzde 30 altından bende girerim  Grin
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
October 27, 2017, 08:34:06 AM

Fork & Segwit olaylarından dolayı fazla yatırım toparlayamıyor bu aralar projeler . Ben ağırlıklı olarak ona bağlıyorum . Bir de son zamanlarda hangi proje çıkarsa çıksın etherdelta ' ya düştüğü anda ıco fiyatının yarısına varıyor bu yüzden de insanlar fazla yatırım yapmak istemiyor çekiniyor . Proje iş yapacağa benziyor .
whiteblack1274
Member
**

Activity: 83
Merit: 10

View Profile
October 27, 2017, 12:48:46 PM

Ico 31 ekimdeydi en son. Tarihinde herhangi bir değişiklik olmadı değil mi ilk ertelemeden sonra

TWITTER ◢                    ☆✩✩✩✩ FTEC ☆✩✩✩✩                      ◢ WHITEPAPER  ◢       24
   WEBSITE ◢                 First Trading Ecosystem                    ◢ MEDIUM          ◢     April     
TELEGRAM ◢                For Traders ✧ By Traders                    ◢ FACEBOOK     ◢    Public Sale     
cointerstrike
Full Member

View Profile
October 28, 2017, 05:56:25 PM

Proje takibimde olan bir proje. Güzel bir topluluğa sahipler 31 inde başlıyor ico herhangi bir değişiklik yok. Belki hard cap yapamayabilir ama en kötü ihtimalle borsa safhasında yükseleceğine inanıyorum ben.
polat90 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
October 31, 2017, 07:45:07 PM

ICO başladı

Yatırım Tutarı : 733.920 USD

https://tokensale.snov.io/

ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
October 31, 2017, 10:05:26 PM

Tamamen mantık dışı hislerime güvenerek imza kampanyasına girdim fakat $734.599 sabahtan beri aynı miktarı görüyorum.
Kendileri gazlamış olabilirler devamı gelmedi  Smiley
cointerstrike
Full Member

View Profile
November 01, 2017, 01:03:32 AM

Projenin iş yapacağını düşünenlerdendim. Güzelde bir giriş yaptılar ama 700 bin seviyelerinde sayıyorlar hala şuan. Hard cap yapamasa da üstte vaadettikleri borsalara girerlerse zaten uçururlar diye düşünüyorum.
kirkcoin
Full Member

Activity: 336

View Profile
November 08, 2017, 03:25:02 PM

Ico başladı ve şuan için çok fazla yatırım almadığı söylenebilir. Proje ekibi ICO'da satılmayan tokenlerin yakılacağını söyledi telegram hesaplarında. Tokenlerin değeri için güzel bir haber.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: