Bitcoin Forum
June 24, 2024, 12:39:55 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Xiaomi telefon tavsiyesi  (Read 1193 times)
canpare
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 3

View Profile WWW
May 26, 2018, 01:37:47 AM

Onceligin bataryaysa notelar oldukca kullanisli bana kalirsa. Servis sikintisi da olmaz yakinda turkiyeye geliyor zaten.
lavropolat
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
May 26, 2018, 06:42:45 AM

Guzel telefon iphone dan daha kaliteli denebilir ve alinmasi konusunda tavsiye ederim
nkaraates
Newbie
*

Activity: 35

View Profile WWW
May 26, 2018, 08:52:39 AM

Yazılanları okuduktan sonra inceledim. Xiaomi Redmi Note 4 32 GB  gerçekten ideal bir telefonmuş.
tutunkolonyasi
Newbie
*

Activity: 131

View Profile
May 26, 2018, 09:10:48 AM

mi max 2 kullanıyorum sarj konusunda gayet iyi diğer akıllı telefonlara göre kullanışlı vede uygun fiyatlı tavsiye ederim kullanan biri olarak
homojenshit
Newbie
*

Activity: 59

View Profile
May 26, 2018, 10:56:16 PM

aldınmı bilmiyorum ama ben mi6 kullanıyorum çokta memnunum hatta mi7'nin çıkmasını sabırsızlıkla bekliyorum.
mustafacemil
Newbie
*

Activity: 98

View Profile WWW
May 27, 2018, 01:17:11 AM

Bu hafta bir modeli A101'e geldi, ama fiyatı bana fazla geldi 1100 lira civarında. Zaten market zincirleri bunu alışkanlık haline getirdiler her hafta başka marka model telefon getiriyorlar
jakdanyel
Sr. Member

Activity: 1652
Merit: 304

kycfree

View Profile
May 27, 2018, 09:42:49 AM

Son zamanlarda çok popüler oldu makul fiyatı nedeniyle herkes ilgi gösteriyor. A101'e de gelmiş artık yakında Bim falan da getirip satar diye düşünüyorum.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
May 27, 2018, 10:53:36 PM

1 ay oldu xiaomi kullanıyorum 850 liraya red mi note 2 prime aldım o kadar memnunum ki yıllarca neden iphone kullandım dedirtti resmen bana
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
May 28, 2018, 04:10:04 PM

xiomi redmi 5 plus öneririm. kendim kullanıyorum gayet hızlı telefon. sar değeri falan yüksek ben alırken bile dikkat etmedim. elin küçük ise tek el ile kullanamazsın ben iki elimle kullanıyorum ama memnunum. ram 3gb tek kötü tarafı bence bu 4gb li xiomi modelleri var. ama 3gb rahat android 7 çalıştırıyor.   whatsup, oyun, mozilla hepsi açık ve kasma yapmıyor. 1 gb ram boşta kalıyor bunlar açık iken.

en güzel tarafı ise telefonda istediğin her şeyi yap şarjın bitmesi için 8 saat süre gerekli. youtube da son parlaklıkta playlist çalıştırdılar ve yanına saat koydu eleman. 8 saatte 4000'lik batarya bitti.

sar değerini kafaya takacak olursan kulaklık ile kullanırsın yine sorun olmaz ama 6 inç telefonu herkes kullanamaz. ilk başta bunu satarım diyordum ama sonradan alıştım.  görüntü kalitesi süper. parlaklığı kısarsan 8 saatten fazla bile kullanırsın 12 saat en az bildiğin powerbank gibi Cheesy
FenomenDayi
Newbie
*

Activity: 30

View Profile
May 28, 2018, 05:41:20 PM

iphone x alacanıza 6.000 tl ye 3.000tl ye xiaomi mi mix 2 64 gp al
klarnetcijamie
Newbie
*

Activity: 148

View Profile
May 28, 2018, 10:47:11 PM

mi6 kullanan bir arkadaşım var öve öve biteremiyor.fiyat performans olarak piyasada ki en iyi telefon olarak gözüküyor..alacaksan mi 6 al derim.
alponso1
Newbie
*

Activity: 44

View Profile
May 29, 2018, 06:36:17 AM

Bu telefonu gordum kullandim hem cok hizli hemde kaliteli adamlar gercekten yapmis yani gonul rahatligiyla alabilirsin.
kursunkalem
Jr. Member
*

Activity: 188
Merit: 8

View Profile
May 29, 2018, 07:28:21 AM

mi max 2 kullanıyorum telefon verim kalite oranı çok iyi ancak telefonun ekranı çok büyük olduğundan kırılma şansı çok fazla 2 kere kırdım oradan biliyorumç.
efeeyll
Newbie
*

View Profile
May 29, 2018, 02:29:01 PM

mi6 tavsıye edılır sonuna kadar cıhaz hem performans hem kalıte olarak super
bobita
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1330

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
May 29, 2018, 08:50:26 PM

garanti olayı ithalatçı firma garantisi var sadece.

telefoncu arkadaşımla görüştüm ben almadan önce o da xiomi mi5 prime kullanıyordu dedi deltaya güven en iyisi o ihtiyaç durumunda birebir değişim bile yapıyormuş ve hem ankara da hem istanbulda servisi olması avantaj. 50 lira fazla verdim delta firmasından aldım

Benim aldığım duyumlara göre ise ithalatçı garantili demek, servise yolladığın telefonun kullanıcı hatası denilerek iade edilmesi demek.

Şu ara bende telefon arayışındayım, xiaomi mi6 64 modelini gözüme kestirdim. 2200 normal ithalatçı garantili satış fiyatı, donanım haberde getirip satanlar 1700 civarına satıyor. Açıkcası garantisiz almak daha mantıklı geldi. Garanti güvenilir olursa tabiki farkı verir onu alırım ama çok fazla şikayet var.

Bir de alternatif mi5s plus modeli var, o da getirip satılanlar tarafından 1350 civarına satılıyor, oldukça iyi bir telefon gibi görünüyor. Düz mi 5 modeli bir arkadaşta var, 6-7 aydır sorunsuz sıkıntısız kullanıyor. 5s plus da alınabilir gibi.

Gittigidiyor da cepport mağazası var, TR de en çok ithalatı ve satışı yapan firma. Servisleri de gayet iyi çalışıyor. Direkt olarak gittigidiyor dan tanıdığım beni yönlendirdi.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-mi5s-plus-64gb-hafiza-4gb-ram-cep-telefonu-303555429

Şu konuyu bir okuyun

https://forum.donanimhaber.com/telefon-alirken-uzak-durulmasi-gereken-firma-n11-gt-newport-gg-gt-cepport-hb-gt-mys-iletisim-intellicell--121308096

Ayrıca teknik servisin bakıp ilgilenmeyeceği telefona garanti olsun diye 300 lira fazla verilmez. Bir şekilde kendin getireceksin yada getirip 100-200 karla satan birinden alacaksın. Yada en temizi adam akıllı bir garantili şekilde alacaksın. İthalatçı garantili hakkında belki binlerce kötü yorum var.

Burda hiçbir firmanın savunucu veya temsilcisi olarak konuşmuyorum ama binlerce cihaz satan firma için onlarca şikayet olabilir. Turkcell için binlerce şikayet var mesela. İthalatçı firmalarda sıkıntı yaşanmasının temel sebebi şu, ithalatçılar arızalı cihazlar için üreticiye hesap soramıyorlar, sorumluluğu üstleniyorlar. Distribütörler arızalı cihaz karşılığı üretici firmadan cihaz alabiliyorlar.

Kendiniz getirme konusuna katılıyorum, ben iphone ve xiaomi kullanıyorum. iphone u abd den kendim aldım, en mantıklısı bu imkan varsa.
Hasta mısın sen ya?
Milletin üzerine yürümek, habire mersis numarası değiştirip icradan kaçmak, kanun tanımam demek normal şeyler mi? Çevrenize para kazandırmak için atmadığınız takla yok, bir de yazılana rağmen hala savunmaya devam ediyorsun. Ortağı mısın o puştların?

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
hrsyrk
Newbie
*

Activity: 224

View Profile
May 29, 2018, 10:42:24 PM

çinin ayfonu olarak geçiyor bu telefon, ben de almayı düşünüyorum araştırma evresindeyim.internetten araştırdığım kadarıyla mi6 baya iyi gibi.
Varsinda
Newbie
*

Activity: 32

View Profile
June 19, 2018, 01:16:51 AM

Xiaomi Telefon sektöründe gerçekten iyi ürünler piyasaya sürüyor özellikle işlemci ve kamera yönünden harika ve fiyat performans açısından kesinlikle bir numara
Arcoin2
Newbie
*

View Profile
June 26, 2018, 08:11:06 AM

Xiaomi marka saat kullanıyorum ve çok memnunum saatten. Telefonu hakkında da çok iyi yorumlar okudum. Telefonunu  kullanan iki arkadaşım var onlarda çok memnunlar. Hatta bir arkadaşım iphone 7 markada telefonunu satıp xiaomi almayı düşünüyor.
prslngms
Newbie
*

Activity: 31

View Profile
June 26, 2018, 08:41:35 AM

Mi mix serisi güzel bi cihaz ithalat garantilidir alacak olduğunyere göre değişebilir
s.kocaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 55

View Profile WWW
June 26, 2018, 08:52:09 AM

kamera ve batarya önceliğiniz varsa mi serisinden mi6'yı öneririm. mi5'e göre bataryası ve kamerası daha iyi. fiyat farkı da o kadar yok. sizin içinize sinmeyecek tek yanı ithalatçı firma garantisi olabilir. ha vaktiniz varsa mi8'i bekleyin derim.

Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: