Bitcoin Forum
June 25, 2024, 04:44:53 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Xiaomi telefon tavsiyesi  (Read 1193 times)
cesuralp32
Newbie
*

Activity: 81
Merit: 0

View Profile
July 05, 2018, 02:20:19 PM

geçtiğimiz bir kaç hafta önce xiaomi mi8 çıktı. performans anlamında muazzam görünüyor. ancak ön kamera yönünden xiaomi ne yazık ki hiç bir zaman en iyi telefon olamadı buna ekran da dahil. ancak genel anlamda xiaominin fiyatı düşününce bütün bu özellikleri insanın gözü pek görmüyor. son çıkan telefonu bulmak hem zahmetli hem de karaborsa etkisiyle olması gerekenden bir iki tık daha pahalı olacaktır. önceki 1-2 nesile bakmanızı öneririm arzuladığınız segmente(mi yada note) göre. garanti işi ise biraz sıkıntılı ithalatçı garantisi olduğu için onu daha önce almış kişilerden öğrenmeniz iyi olacaktır, benim tam bir bilgim yok. güvenilir bir satıcı bulmanız gerekecek.
ubeyd.y
Newbie
*

Activity: 196

View Profile WWW
July 05, 2018, 02:43:20 PM

geçtiğimiz bir kaç hafta önce xiaomi mi8 çıktı. performans anlamında muazzam görünüyor. ancak ön kamera yönünden xiaomi ne yazık ki hiç bir zaman en iyi telefon olamadı buna ekran da dahil. ancak genel anlamda xiaominin fiyatı düşününce bütün bu özellikleri insanın gözü pek görmüyor. son çıkan telefonu bulmak hem zahmetli hem de karaborsa etkisiyle olması gerekenden bir iki tık daha pahalı olacaktır. önceki 1-2 nesile bakmanızı öneririm arzuladığınız segmente(mi yada note) göre. garanti işi ise biraz sıkıntılı ithalatçı garantisi olduğu için onu daha önce almış kişilerden öğrenmeniz iyi olacaktır, benim tam bir bilgim yok. güvenilir bir satıcı bulmanız gerekecek.

kamera konusunda en iyi olma gibi bir gayeleri yok zaten adamların. Xiaomi'nin tek istediği en yüksek performansı en uygun fiyata sunmak. özellikleri bakımından mi8 mükemmel bir telefon. Tam bir amiral gemi. Yarım yıl geçtikten sonra almayı planlıyorum.
bayatekmek
Jr. Member
*

Activity: 144
Merit: 1

View Profile
July 05, 2018, 06:27:20 PM

mi 6 çok güzel diyorlar bende mi max 2 kullanıyorum gayet memnunum mi nin her modeli güzel bence parasına göre

●● ● Me\/u ● ●● BET ON ANYTHING, ANYTIME, AGAINST ANYONE ●● ● Me\/u ● ●● (https://www.mevu.bet/)
Rdu
Jr. Member
*

Activity: 224

View Profile WWW
July 05, 2018, 07:15:49 PM

Neden sadece Xioami? yani ben yerinde olsam Huaweiyi değerlendirirdim, telefonları gayet güzel ve fiyat performans açısından çok başarılı, hatta ben de şuan kararsızım iPhone7 ve HuaweiP20lite arasında gidip geliyorum ama sanırım huaweiyi alıcam. Herkes bunu tavsiye ediyor

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
omercenko
Newbie
*

Activity: 37

View Profile
July 05, 2018, 07:38:30 PM

Xiaomi Mimax 2 tablet gibi telefon. Fiyat - performans ilişkisi gayet makul. Sadece cebinde taşırken biraz zorlanırsın Smiley
kiymetli
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile WWW
July 05, 2018, 09:24:18 PM

Kamera istiyorsan xiaomi kusursuz olmasada piyasadaki telefonlarin cogundan iyi durumda. Performansini zaten hic soylemiyorum bu yuzden xioami note serisi ya da mi serisi her turlu isini gorur.

iLink2Music     ●     PRE-ICO LIVE     ●     J O I N  U S
|   THE POWER TO SHARE & CONNECT GLOBAL MUSIC ENTERTAINMENT   |
[          FACEBOOK     TWITTER     TELEGRAM          ]
Navigo
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

View Profile
July 05, 2018, 09:59:42 PM

Bir xiaomi kullanıcısı olarak gönül rahatlığı ile şunu diyebilirim ki ben xiaomi den çok menunum. Gerek arayüzü olsun gerek f/p oranı yüksekliği olsun en ideal telefonları ürün gamında bulunduran firma. Xiaomi kullanmadan telefon kullandım demek zor.Şuan xiaomi mi note 2 kullanıyorum çok memnunum.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
..E R N..
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
.TOKEN SALE.
.AIRDROP.
                              ████
                              ████

████
          ████            ████  ████

████            ████  ████
          ████  ████  ████  ████  ████

████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
.▬▬GET IN TOUCH▬▬.
.TELEGRAM   FACEBOOK   TWITTER.
..▬▬YOUTUBE   INSTAGRAM▬▬..
ttolgakaplan
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
July 06, 2018, 12:28:39 AM

oldukça güzel bir telefon fiyatına görede özellikleri çok iyi görünüyor bence samsung veya diğer android işlemcili telefon  alacağına bunu almak daha mantıklı
k4ys3rs0z3
Member
**

Activity: 101
Merit: 17

View Profile
July 06, 2018, 07:17:58 AM

mi 5 prime kullanıyorum, en önemli sorun lg led panellerde ghost screen olabiliyor, jdi panel varsa onu tercih etmeni öneriririm. onun dışında temizleme, güvenlik araçlarında reklam yerleştirmişler, vizyonsuzluk Smiley can sıkabiliyor. ama performans dersen harika.

❍ Treon ❍ │▌▌▌  TwitterTelegram  │▌▌▌ ❍ Treon ❍
Utilities payments made  simple
███ Telecom, Electricity, Gas and Water  ███
Rdu
Jr. Member
*

Activity: 224

View Profile WWW
July 06, 2018, 08:23:52 AM

Bir arkadaşım Xiaomi Mi6 aldı telefon herşeyiyle çok iyi perfonmansı hızı kullanımı vs fakat kamera konusunda yine de zayıf. tahminimce gelecek modellerde kamerasını geliştirirler

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
babayeni
Jr. Member
*

Activity: 84

View Profile
July 06, 2018, 07:53:25 PM

Bu markayı ilk defa duydum açıkcası Cheesy
karaleke
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile WWW
July 06, 2018, 08:52:19 PM

Xiaomi kullanıcısı olarak gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. İthalatçı garantisine güvenmiyorsanız biraz bekleyin Türkiye'den bir firma ile anlaşılıyormuş. Dağıtım ve garantiyi onlar sağlayacak.

█ CURAIZON █
We are Improving Healthcare, Reducing Costs, Saving Lives!
https://curatoken.curaizon.com
silvermicro
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 2

View Profile WWW
July 06, 2018, 10:14:27 PM

Hocam su siralar cok ses getirecek olan mi8 i bekliyorum umarim fiyat konusunda diger modeller gibi ucuz yollu olur olacak gibi degil fakat oldukca cilgin bir telefon yolda.
600rr
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
July 06, 2018, 10:25:31 PM

Ne kadar harika bir telefon olarak bahsedilsede çin malı her zaman için korkutur hocam. Kendini biraz daha kanıtlaması gerekiyor. O zaman da fiyatı uçuk olur zaten.
B.aksoy
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile
July 07, 2018, 11:23:31 AM

Ne kadar harika bir telefon olarak bahsedilsede çin malı her zaman için korkutur hocam. Kendini biraz daha kanıtlaması gerekiyor. O zaman da fiyatı uçuk olur zaten.

Çin malının kalitesi üretim maliyetine göre değişir. Adamlar dünya kalitesi ürün ürettiği gibi ucuza beş kuruş etmeyen ürünlerde üretir.
japon malı olan Yamaha motorlarının bir kısmını Çin'de üretiyor. Kimse kalkıp çinde üretilen motorlar kalitesizdir diyemez.
DanielBTT
Newbie
*

Activity: 86

View Profile
July 07, 2018, 11:29:55 AM

Xiaomi Mi MIX 3 bu sene içinde çıkıcak ve çok güzel görünüyor acelen yoksa bekle derim
kizilcank
Newbie
*

Activity: 13

View Profile
July 08, 2018, 05:39:24 PM

xiaomi'yi uzun zamandır takip ediyorum. telefonları oldukça uygun fiyatlı muadillerine göre şuan mi5 ler herhalde 2000'in altında ve fiyat performans göz önüne alındığında tercih edilebilirler.
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: