Bitcoin Forum
May 03, 2024, 08:49:48 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Turkiyenin KriptoPara Platformu  (Read 705 times)
TurkCoinYoutube (OP)
Newbie
*

Activity: 12
Merit: 0

View Profile
September 06, 2017, 03:39:33 AM
Last edit: September 06, 2017, 03:49:42 AM by TurkCoinYoutube

Merhabalar arkadaslar,
Turkiyenin KriptoPara Platformu olan TurkCoin kanalimizi ziyaret edip platformumuzda yorumlarinizla,
bilgi alisverisinde bulunmaya baslayabilirisiniz. Sorular sorabilir yanitlar alabilirsiniz.
Turk olmaktan gurur duyan hepimizi bu platforma bekliyorum.  Wink
https://www.youtube.com/watch?v=e5syLFGgfDc
Saglicakla Kalin
Bugra
Unlike traditional banking where clients have only a few account numbers, with Bitcoin people can create an unlimited number of accounts (addresses). This can be used to easily track payments, and it improves anonymity.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714769388
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714769388
Reply with quote  #2

1714769388
Report to moderator
1714769388
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714769388
Reply with quote  #2

1714769388
Report to moderator
lastguard
Full Member

Activity: 125
Merit: 100

View Profile
September 06, 2017, 06:14:16 AM

Türk olmaktan gurur duyuyoruz da bitcoin yada blockchain ile türk olmanın alakası ne? Yapıcı bir eleştiri yapmak adına bence Türklük yada başka herhangi bir alakasız başlıkla öne çıkmak yerine içerikle öne çıkmak doğrusu.

ignorance is bliss.
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
September 06, 2017, 09:12:58 AM

''Bozkurtlar ulusun tanrı Türkü korusun'' diye  bir asset çıkarırsanız kanala abone olanlara dağıtırsanız filan çok değişik olur  Grin Benim bir sorum burada olucak nasıl bir deneyiminiz var insanlar niye size güvensin soru v.s sorarken Huh
karates
Newbie
*

Activity: 65

View Profile
September 06, 2017, 09:32:26 AM

Evet arkadaşlar, seymen radyo'dan 5 günde 3 kilo saç çıkartıcı reklamlarından tanıdığımız buğra kardeşimiz, bitcoin diye bir şey duymuş. yetmemiş video hazırlamış. hem de video'da 5bin $ - 1800$ = 3200$ doların, TL karşılığını hesaplamış. Takdire şayan.

Buğra kardeşimizi tebrik edelim.
Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
September 06, 2017, 12:00:24 PM

''Bozkurtlar ulusun tanrı Türkü korusun'' diye  bir asset çıkarırsanız kanala abone olanlara dağıtırsanız filan çok değişik olur  Grin Benim bir sorum burada olucak nasıl bir deneyiminiz var insanlar niye size güvensin soru v.s sorarken Huh

Eleştirmişsiniz biraz alaya almışsınız hocam ama belirli görüşteki insanları kanalında toplamış olmak isteyebilir bu da son derece normal geliyor bana.Üstüne koyabilirseniz güzel olur ama sorduğunuz sorunun cevabını ben de merak ediyorum. Smiley
TurkCoinYoutube (OP)
Newbie
*

View Profile
September 06, 2017, 01:12:12 PM

Türk olmaktan gurur duyuyoruz da bitcoin yada blockchain ile türk olmanın alakası ne? Yapıcı bir eleştiri yapmak adına bence Türklük yada başka herhangi bir alakasız başlıkla öne çıkmak yerine içerikle öne çıkmak doğrusu.
Kisisel tercih meselesi. Saygi duymak lazim dostum. Boyle bir kanal olusturmak istiyorum, istiyoruz.
Evet arkadaşlar, seymen radyo'dan 5 günde 3 kilo saç çıkartıcı reklamlarından tanıdığımız buğra kardeşimiz, bitcoin diye bir şey duymuş. yetmemiş video hazırlamış. hem de video'da 5bin $ - 1800$ = 3200$ doların, TL karşılığını hesaplamış. Takdire şayan.
Buğra kardeşimizi tebrik edelim.
Haklisin kardesim, insanlara bitcoinin potensiyelini anlatmak ve bunu herkesin anlayacagi gibi gostermek istedim. Ugrasmadan yaptigim butun videoyu izleyip o basit seviyede biri oldugunu kanitladigin icin tesekkurler.  Cheesy Daha duz mantiksal, akil seviyenin aldigi boyle videolari attikca seni haberdar edecegim dostum.
Dostum guven yada guvenme ethereum analiz videomda oldugu gibi farkli indicatorler kullanarak onlarin aciklamalarini yaparak sizlere anlatacagim. Zaten, bana guvenip coinleri aliyorsan bastan yalnis yapiyorsun demektir. Her zaman kendi odevini kendi de yapmalisin. Benim olusturacagim bu platformun amacida senin benim gibi insalarin burada ozgurce fikirlerini ve yaptigi mantiksal kriptopara alisverislerini konusmak olucak.
The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1013

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

View Profile
September 06, 2017, 06:10:44 PM

Ağır saçmalamayı bıraksa şu solcular, liboşlar falan...

Her kesimin "bitcoin"e girmeye, bilgilenmeye hakkı var. Türkçü kesim daha çok girmeli bitcoin piyasasına...

███████                   
                      ██████████                        ██       
                       ████████████                  ███       
                                ██████████           █████       
                                        ███████      ██████         
██████                  ███████     ████
████████                ██████     ██   
██████████        ████████           
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████ 
          █████████      ███████████ 
      ███████████          █████████ 
██████████████                       
████████████████                       
███████      ████████████           
██████        ████████████           
████                ██████████           

.xx-coin.io.

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

lastguard
Full Member

View Profile
September 07, 2017, 06:11:59 AM
Last edit: September 07, 2017, 08:03:45 AM by lastguard

Her kesimin "bitcoin"e girmeye, bilgilenmeye hakkı var. Türkçü kesim daha çok girmeli bitcoin piyasasına...

Şimdi benim yazdığım yazıdan solculuğu liboşluğu nasıl çıkardın?

Her kesim girmesin hakkı yok demişim de cevap vermişsiniz gibi saçma sapan bir cevap, güzel kardeşim bu kadar paylaşımın ve ortak akılın olduğu bir platformda hala şucu bucu diye gruplaşmanın ne anlamı var, bizler onlar diye ayırmak böyle bir ortamı işte ancak senin gibi bağnaz kafalara yakışır .

Buralarada sokun siyasi görüşleri , ideolojileri , olmaz sokmasanız ha aman kesin sokun.

ignorance is bliss.
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1297

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
September 07, 2017, 11:04:50 AM

Okumaya başladım ve cevaplara bakarken adamın siyasi görüşünü niye karıştırıyorsunuz? dedim kendi kendime ama "Ağır saçmalamayı bıraksa şu solcular, liboşlar falan..." ifadesini okuyunca resim netleşti, klasik sığ kurtçu kafası....
İster sağ, ister sol sizin gibiler yüzünden ülke bu halde zaten, koskoca dediğimiz Amerika'da 72 değil 172 millet var ama birbirlerini gömmek yerine hep birlikte "Amerikalı" olarak dünyayı gömüyorlar, o yüzden koskoca Amerika, olay toprak büyüklüğü değil.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
TurkCoinYoutube (OP)
Newbie
*

View Profile
September 09, 2017, 02:19:02 AM

Okumaya başladım ve cevaplara bakarken adamın siyasi görüşünü niye karıştırıyorsunuz? dedim kendi kendime ama "Ağır saçmalamayı bıraksa şu solcular, liboşlar falan..." ifadesini okuyunca resim netleşti, klasik sığ kurtçu kafası....
İster sağ, ister sol sizin gibiler yüzünden ülke bu halde zaten, koskoca dediğimiz Amerika'da 72 değil 172 millet var ama birbirlerini gömmek yerine hep birlikte "Amerikalı" olarak dünyayı gömüyorlar, o yüzden koskoca Amerika, olay toprak büyüklüğü değil.

Kendisi turk oldugu halde kendine turk demekten cekinen veya kripopara platformumuzun adini SADECE TurkCoin yaptim diye komplekse giren herkes, ASLINDA, kendini kucuk hisseden, irkci ve dunya insani vizyonuna sahip olamamis cimri, kotumser, mantiksiz bir sahisdan otesi olamaz.
lastguard
Full Member

View Profile
September 09, 2017, 09:57:17 AM

Kendisi turk oldugu halde kendine turk demekten cekinen veya kripopara platformumuzun adini SADECE TurkCoin yaptim diye komplekse giren herkes, ASLINDA, kendini kucuk hisseden, irkci ve dunya insani vizyonuna sahip olamamis cimri, kotumser, mantiksiz bir sahisdan otesi olamaz.

Türkçe karekter bile kullanmıyorsun, daha Türk bile yazamıyorsun ne kadar büyük bir ironi .

ignorance is bliss.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: