Bitcoin Forum
May 14, 2024, 09:12:06 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Coin borsasına giriş yapıyorum bugün  (Read 628 times)
ayhanizmir (OP)
Newbie
*

Activity: 30
Merit: 0

View Profile
September 06, 2017, 07:49:22 AM

Almayı düşündüğüm coinler,
Hshare
Oax
Unify
Civic
AdEx
Ripple

düzenli olarak takip edeceğim duruma göre hareket edeceğim. Öncelikli planım uzun vadeli olmak (1-3 ay)

İçlerinden şu coini almamalısın kesinlikle diyeceğiniz bir coin var mı? Teknik analiz hakkında biraz bilgi sahibiyim grafikleri inceleyeceğim düzenli. Temel analizi bu forum sayesinde yapıyorum.
kursattekin
Full Member

Activity: 168
Merit: 100

View Profile
September 06, 2017, 07:54:48 AM

giris yapta artik butun forum rahatlasin Smiley
psy0
Full Member

Activity: 434
Merit: 101

Blockchain Marketing: tokensuite.io

View Profile
September 06, 2017, 09:06:27 AM

1-3 ay orta vade bu piyasada, uzun vade bence minimum 6 aydan basliyor.

Yatirim tavsiyesi olarak burada yazilan hicbir seyi dikkate alma. Turkce bolumunda dogru durust Ingilizce bilen insan sayisi cok az, bilenin de teknik karakterli bir makaleyi ya da gelismeyi anlayabilme yetisi yok. Dolayisiyla uzerine yapilan muhakemeler de sagliksiz oluyor.

Sevgiler.

fuathan
Hero Member

Activity: 1092
Merit: 520

Aleph.im

View Profile
September 07, 2017, 01:34:49 AM

Grin Grin Grin

Ben de diyorum nereden hatirliyorum arkadasi.

Gec kaliyorsun piyasa toparlamaya basladi ayhanizmir!  Cool
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
September 07, 2017, 02:57:41 AM

Almayı düşündüğüm coinler,
Hshare
Oax
Unify
Civic
AdEx
Ripple

düzenli olarak takip edeceğim duruma göre hareket edeceğim. Öncelikli planım uzun vadeli olmak (1-3 ay)

İçlerinden şu coini almamalısın kesinlikle diyeceğiniz bir coin var mı? Teknik analiz hakkında biraz bilgi sahibiyim grafikleri inceleyeceğim düzenli. Temel analizi bu forum sayesinde yapıyorum.

Hocam ben de cok yeniyim belki yanlis biliyorumdur ama uzun zamanini bu ise harcamis bikac kişiden ortak gordugum yorum, yatircagin paranin bir kismi en azindan bitcoinde dursun bir kismi ethereumda dursun gibi seyleri var genel olarak, 2 tanesini secip onlarin yerine bitxoin de dusunulebilir veya daha az miktarlarda alinip bir kismi bitcoine kaydirilabilir benim sahsi gorusume gore
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
September 07, 2017, 06:05:27 AM

ahahhaa sabah sabah çok güldüm  Grin >
Ben olsam o listede ripple yi tutmam ne oldukları belirsiz spekülasyon zerine çalışan bir coin ayrıca dolaşımdaki coin miktarı çok fazla yani iyi bir yatırım ve gelir getirmez ripple
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
September 07, 2017, 06:09:31 AM

Hadi hayırlı olsun Smiley bol kazançlar. Teknik analizde bilgi sahibi olmanız size +1 ile başlama şansı veriyor. Yalnız burası Türkiye deki borsaya pek benzemiyor. Hareketler çok sert ve düzensiz. Bazen grafik tamamlansın diye hareket ettiren balinalar dahi var. Spek gerçek dünya da kinin 10 bilemedin 100 katı. Hiç bir şeyin hakkı hukuku yok. Adam dolandırır gider onla kalırsın (bakınız icolar). Bi al/sat yapıp çıkıcam dersin 3-4 ay takılır kalırsın. Benim vadeler den anladığım. Kısa vade  1 gün ile birkaç hafta arasında , orta vade 1 ay 6 ay arası gibi , uzun vade dediğin sonu yok ama genel de 6 ay belki 8 ay ile 1-2 yıl olabiliyor.

Verdiğin coinler ile ilgili 2 tanesi dışında diğerlerine girmedim girmeyi de düşünmüyorum hele ki ripple. Özellikle Oax gelecek vadeden bir proje ama senin beklediğim 1-3 ay arası beklediğin kazancı sağlamayabilir.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: