Bitcoin Forum
June 16, 2024, 04:09:25 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Legendary Hesabım Çalındı  (Read 1771 times)
bravia
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
September 14, 2017, 08:31:07 PM

Hocam geçmiş olsun bende genelde standart ıd şifre kullanırım bundan sonra daha dikkatli olacağım.
cryptoglobal79
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

--

View Profile
September 15, 2017, 07:42:43 PM

geçmiş olsun aynı şifreyi kullanmamamız ama hangi sitede hangi şifreyi kullandığımızı hatırlamamız gerekiyor. programsız yapmak için sitenin ilk 3 harfi + şifre gibi bir şeyler yapılabilir.
jamieebotwin2 (OP)
Newbie
*

Activity: 19
Merit: 0

View Profile
February 18, 2018, 11:21:34 AM

Hesabımı hala geri alamadım Cyrus a tekrar imza gönderdim meta bölümüne konu açtım bu sefer hesabımı kurtarırlar herhalde.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2971996.0
aleynafor
Newbie
*

Activity: 123

View Profile
February 18, 2018, 11:45:55 AM

Geçmiş olsun umarım hesabınızı geri alırsınız. Çok koyar adama, şuanki sistemle hele çok zor legendary olmak.
Mali.sak
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

View Profile
February 18, 2018, 06:14:49 PM

Hesabımı hala geri alamadım Cyrus a tekrar imza gönderdim meta bölümüne konu açtım bu sefer hesabımı kurtarırlar herhalde.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2971996.0

Üstüne 5 ay geçmiş . Umarım hızlandırılır artık
Undermood
Legendary
*

Activity: 950
Merit: 1000

View Profile
February 18, 2018, 09:18:59 PM

Geçmiş olsun hocam, bu tarz durumlarla karşılaşmamak için ben lastpass kurup her sitede farklı şifre kullanıyorum, size de tavsiye ederim.

peki ya birisi senin pcye sızıp lasstpassi ele gecirirse .. açıkcası bende o korku var Smiley bütün şifrelerin ana merkezi tek bir sifre ile korumak ne kadar sağlıklı bir kaç zamandır aklımda hazır açılmışken konusu sorayım dedim . umarım sağlıklı biiçimde tüm sifreleri saklayabiliriz lastpass ile ...

╓▄▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄╖,
         ,▄██▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▄,
        ▄████▀▀░░        ░╙▀▓███▓,
      ,███╣▒▒▒░░╓╖╖╖╖╖╖,░░░▒▒╢▓▓▓[
     ╓▓██▓▓▓███▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓██▓╢▓▓▓▓
    ╖▒▓▓▓▓▓██████▀▀▀▀▀▀▀██████▓▓▓▓▒░,
   ╫▒▒▓▓▓▓▓▓▒               "▓▓▓▓▓▓  ╟
  ▐▓░░░▓▓▓▓▓▓╖              ▓▓▓▓▓▓░  ]
 ,▓▓░░░░╙▓▓▓▓▓▄           ╓▓▓▓▓▓▓`░░ ▐▓▌
 ╟▓▓▌░░░ ╙▓▓▓▓▓▓         ╓▓▓▓▓▓▓░░░░╓▓▓▓
 ╟▓▓▓▓   ░`▓▓▓▓▓▓,      ╟▓▓▓▓▓╜░░░░╓▓▓▓▓
 ╙▓▓▓▓▓,░ ░ ▓▓▓▓▓▓╖   ,▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒░╟▓▓▓▓▌
  ▓▓▓▓▓▓╖░   ╙▓▓▓▓▓▌ ╓██████▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓`
   ╙▓▓▓▓▓▌  ░░╙▓▓▓▓▓▓█████▓▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓
    ╙▓▓▓▓▓▓  ░░░▓▓▓▓▓▓███▓╢╣╢╢▓███▓█▀
      ▓▓▓▓▓▓@░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▀
        ▀▓▓▓▓▓▄░▒▒░▓▓▓▓▓▓██████▀▀
            ╙▀▀▀██████████▀▀▀`
InfinitusToken.io
███
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███

███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
   ███
⚑⚑ Read our Whitepaper
⚑⚑ Medium ⚑⚑ Telegram
[/ta
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
February 19, 2018, 01:32:33 AM

hesap 2014 den 2016 mayısa kadar sanırım full ingilizce takılmış arada 1 ay felan boşluktan sonra bu sefer birden türkçeye dönmüş sizin imzaladıgınız mesaj 2016 yılından sanırım bir adrese ait yani daha öncesinde ingilizce mesajlarım atıldıgı tarihlerdeki bir adresin imzasını isteyebilirler belki de bu yüzden yardımcı olmuyorlardır hesaba hack gözüyle bakılıyo olabilir eğer öyle değilse ve kullanıcısından satın alındıysa bile onun için de ayrı devir imzası var onu görmek isteyebilirler durumlar böyle yani
jamieebotwin2 (OP)
Newbie
*

View Profile
February 19, 2018, 02:57:34 AM

hesap 2014 den 2016 mayısa kadar sanırım full ingilizce takılmış arada 1 ay felan boşluktan sonra bu sefer birden türkçeye dönmüş sizin imzaladıgınız mesaj 2016 yılından sanırım bir adrese ait yani daha öncesinde ingilizce mesajlarım atıldıgı tarihlerdeki bir adresin imzasını isteyebilirler belki de bu yüzden yardımcı olmuyorlardır hesaba hack gözüyle bakılıyo olabilir eğer öyle değilse ve kullanıcısından satın alındıysa bile onun için de ayrı devir imzası var onu görmek isteyebilirler durumlar böyle yani

2012 - 2013 yılı arası ben Bitcoin i ilk duyduğumda zaten Türkçe forumda pek yazı yazan yoktu. Ben hesabımı Türkçe forumda postların arttığı 2013 yılının sonlarında 24 aralık 2013 te açtım bir süre İngilizce yazdım. Şuan baktım ilk yazdığım Türkçe mesaj 2014 mayıs ayından "BitcoinLiveBets"  in altta linkini verdiğim konusu zaten okuyunca moralim bozuldu kapandığında o sitede Bitcoinlerim kalmıştı, Ve o zaman paylaştığım bütün adresler zamanın en büyük altcoin borsası cryptsy nin adresleri ve onları imzalamamın imkanı yok çünkü site ortada yok zaten cryptsyde de coinlerim gitti forum hesabımı da geri alamıyorum. 2013 aralık ayından 2014 hazirana kadar geçen 6 ay ingilizce yazdım diye 5 yıllık hesabıma da hack hesap dendi bakalım başımıza başka neler gelicek.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=285811.180
adile
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
February 19, 2018, 05:51:28 AM

hesabının çalınması üzücü bir durum ama bilgisayarına virüs keylog yedirmiş olabilirler diğer bilgilerininde güvenliğini alman gerekir yoksa hepsi elinden uçup gider.
saulzaents
Hero Member

View Profile
February 19, 2018, 06:05:14 AM

2012 - 2013 yılı arası ben Bitcoin i ilk duyduğumda zaten Türkçe forumda pek yazı yazan yoktu. Ben hesabımı Türkçe forumda postların arttığı 2013 yılının sonlarında 24 aralık 2013 te açtım bir süre İngilizce yazdım. Şuan baktım ilk yazdığım Türkçe mesaj 2014 mayıs ayından "BitcoinLiveBets"  in altta linkini verdiğim konusu zaten okuyunca moralim bozuldu kapandığında o sitede Bitcoinlerim kalmıştı, Ve o zaman paylaştığım bütün adresler zamanın en büyük altcoin borsası cryptsy nin adresleri ve onları imzalamamın imkanı yok çünkü site ortada yok zaten cryptsyde de coinlerim gitti forum hesabımı da geri alamıyorum. 2013 aralık ayından 2014 hazirana kadar geçen 6 ay ingilizce yazdım diye 5 yıllık hesabıma da hack hesap dendi bakalım başımıza başka neler gelicek.

yok hocam yanlış anladınız ben hack hesap demedim öyle diyor bu yöneticiler felan senden eski tarihli bi bitcoin adresini imzalamanı bekleyebilirler fakat 2014 den türkçe mesajların varmış ordam durumu kotarır gibisin üstelik local adminininde orda mesajı bulunmakta istersen bide efs ye pm at böyle böyle diye anlat durumu hesap şuanda kullanilmiyor ama şifreyi felan mi unuttunuz acaba olabilirmi hesapta mail değişikliği gerçekleşmişmi ki
the_doctor
Full Member

Activity: 406
Merit: 189

View Profile
February 19, 2018, 07:22:36 AM

işin zor allah kolaylık versin, imzalı mesajla şansını dene ama baya uğraşırsın
btcefeyigit39
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
February 19, 2018, 08:26:32 AM

kıymetli hesaplar çalınıyor. hangi bilgisayarda girdiğinize dikkat etmeniz gerek bence. şifrenizi de her yerde paylaşmayın
saulzaents
Hero Member

View Profile
February 19, 2018, 09:00:55 AM

Geçen yıldan bu zamana aktif olsaydınız en az hero olurdunuz.

ne alakası var hocam adam zaten aktif bir legend üye o hesabı calınmış ve şuan da onunla ilgili uğraşıyor adam burda onun muhabbeti dönüyor geçen seneden bu zamana hero felan konumuzla ne alakası var yani anlamadim
jamieebotwin2 (OP)
Newbie
*

View Profile
February 19, 2018, 06:13:36 PM

yok hocam yanlış anladınız ben hack hesap demedim öyle diyor bu yöneticiler felan senden eski tarihli bi bitcoin adresini imzalamanı bekleyebilirler fakat 2014 den türkçe mesajların varmış ordam durumu kotarır gibisin üstelik local adminininde orda mesajı bulunmakta istersen bide efs ye pm at böyle böyle diye anlat durumu hesap şuanda kullanilmiyor ama şifreyi felan mi unuttunuz acaba olabilirmi hesapta mail değişikliği gerçekleşmişmi ki

Pardon ben sizi yanlış anlamışım, hesap çalındığında mail adresi şifre gizli soru değiştirilmiş farklı bir imza kampanyasına girmiş bende mail e gelen linke tıklayıp dondurdum hesabı o yüzden hesap kullanılmıyor EFS 'de ilgileneceğini söyledi ama 5 aydır alamadım hesabımı
Reiju
Newbie
*

Activity: 79

View Profile
February 19, 2018, 06:59:31 PM

geçmiş olsun valla bende bütün hesaplarımın şifresi aynı mail adresim felan bulan hiç zorluk çekmez bütün hesapalrı aynı anda patlatır Smiley

inşallah geri gelir eğer konu açarsanız linki atın güncel tutalım mesajla felan !
oli123123
Legendary
*

Activity: 1445

View Profile
February 20, 2018, 02:16:32 PM

Geçmiş olsun hocam, bu tarz durumlarla karşılaşmamak için ben lastpass kurup her sitede farklı şifre kullanıyorum, size de tavsiye ederim.

peki ya birisi senin pcye sızıp lasstpassi ele gecirirse .. açıkcası bende o korku var Smiley bütün şifrelerin ana merkezi tek bir sifre ile korumak ne kadar sağlıklı bir kaç zamandır aklımda hazır açılmışken konusu sorayım dedim . umarım sağlıklı biiçimde tüm sifreleri saklayabiliriz lastpass ile ...
LastPass hatırladığım kadarıyla browser üzerinde çalışıyor, güvenlik açısından iyi bir şey değil ve bir şirkete ait bir yazılım. Bunun yerine mümkünse özgür yazılım kullanmak daha iyi bir seçim. Örneğin KeePass.

Eğer cüzdan dosyası ve parolayı çaldırıracak bir düzeyde saldırıya uğramışsanız zaten parola yöneticisi kullanmasanız da benzer bir hasar görürsünüz.
jamieebotwin
Legendary
*

Activity: 809

View Profile
February 16, 2019, 01:29:33 AM
Last edit: February 16, 2019, 01:48:13 AM by jamieebotwin

Hesabımı kaybettiğim 2017 , 2018 yıllarında hesabımı geri almayı çok denedim çok mesaj attım yazdığım adreslerle imza yolladım galiba yoğunluktan alamamıştım sonunda kavuştum.
Bu konu altına mesaj atarak bana destek olanlara çok teşekkürler onlara her an ufak sürprizlerim olabilir Smiley
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
February 16, 2019, 09:41:27 AM

Hesabımı kaybettiğim 2017 , 2018 yıllarında hesabımı geri almayı çok denedim çok mesaj attım yazdığım adreslerle imza yolladım galiba yoğunluktan alamamıştım sonunda kavuştum.
Bu konu altına mesaj atarak bana destek olanlara çok teşekkürler onlara her an ufak sürprizlerim olabilir Smiley

Bir sürpriz de bana olsa olmaz mı? Hesabınızı aldığınıza sevindiğim için.

mandown
Legendary
*

Activity: 1960
Merit: 1315

View Profile
February 16, 2019, 11:57:01 AM

birde banlanınca neden banlandığımızı düzgün bir mail atsalar.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
sammys
Hero Member

Activity: 1111
Merit: 525

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
February 16, 2019, 12:37:11 PM

Ooo hayırlı olsun hocam konuyu açtığınız zamanı hatırlıyorum konu güncellenince herhalde geri aldı dedim gözün aydın tekrardan artık biraz daha sıkı tutmak gerek güvenliği. Wink Smiley

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
.YoBit AirDrop $.|.Get 700 YoDollars for Free!.🏆
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print