Bitcoin Forum
May 22, 2024, 09:11:31 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bicoin,altcoin ve blockchain danışmanlığı  (Read 410 times)
macar (OP)
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
September 07, 2017, 05:51:28 AM

Merhaba ben 2 aydır bitcoin altcoin ve bunların arkasında yatan teknoloji blockchain ile ilgileniyorum ve elimden geldiği kadar yatırım yapmaya araştırmaya ve öğrenmeye çalışıyorum.Şuanda üni. öğrencisiyim okul açıkçası bana ve geleceğime pek birşey katacağına inanmıyorum ve sevdiğim bir bölüm değil.Aklımda hep kendi işimi kurmak ve sevdiğim bir mesleği yapmak var.Kripto para ve blockchain çok ilgilimi çekiyor ve bir şeyler araştırdıkça daha çok öğrenmek istiyorum ama bu öğrendiklerimi ve bilgimi hem insanlara aktarmak hemde para kazanmak istiyorum.Bursada ikametgah ettiğim içinde önümüzdeki sene veya 2 sene içerisinde bitcoin altcoin ve blockchain teknolojisi üzerine bir danışşmanlık ofisi açmak istiyorum fakat aklıma takılan sorular var.Mesela bizim insanımıza bu teknolojiyi anlatmakta zorlanabilirmiyim?Bilgim yeterlimi? Ve bu işten para kazanabilirmiyim ? Burada çok değerli insanlar var bu işe yıllarını vermiş yada çok hevesli sürekli kendini geliştiren bu yüzden böyle bir konu açma gereği duydum ve sizin fikirlerinizi almak istedim her türlü görüşe ve fikire saygım sonsuz.
btcunlimitedx
Member
**

Activity: 60
Merit: 10

View Profile
September 07, 2017, 05:57:45 AM

Fikir güzel ama kendinizi çok geliştirmeniz lazım . Birde yasal mevzuatlara da çok iyi hakim olmanız lazım.
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
September 07, 2017, 10:07:41 AM

Kendini iyice geliştir. Forum'a sık sık takıl özellikle ingilizce kısmına. Danışmanlık ve eğitim gerçekten güzel ve ileride ilk yapanlardan olduğun için bölgende kaymağını yersin. Bilgi en değerli şey. 21. yüzyıl bilgi çağı. Ve sen bilgini özellikle kripto currency bilgini çok güzel paralara satabilirsin.
Akboi
Hero Member

Activity: 686
Merit: 501

Blockchain Just Entered The Real World

View Profile
September 07, 2017, 03:16:09 PM

Bu piyasadaki kimse danışmanlıkla uğraşmıyor çünkü kendi zaten daha çok para kazanıyor. Başkasına yapacağı danışmanlıkla alacağı üç beş bin liraya ihtiyacı yok. O açıdan bakıldığında lokal sektörde bir açık var yalnız 2 aylık bilgilerle böyle bir işe soyunmak delilik olur. Bu piyasada 5 yıllık bilgi ve tecrübesi olan bile doğru kararları kolay kolay veremez. O yüzden işiniz zor ama yeterince okuyup öğrenirseniz ve çalışırsanız olmaz diye bir şey yok. Şimdiden kolay gelsin.

███████████████████████
     ███▄ ▄▄▄▄   ▄▄▄█▀▀  █████
    ███  █▀  ▀█▀▀▀       ▐█ ███
   ███  ▄██▄▄█▀▄▄▄        █▌ ███
  ███ ▄█▀  █     ▀█▄▄     ▐█  ▐██
 ███▄█▀    █        ▀█▄▄  ▄▄▄ ██
████▀      █           ▀██▀   ▀█ ██
 ██▀█▄     █          ▄█▀▀█▄▄▄█▀██
  ██ ▀█▄   █      ▄▄█▀▀    ▐█  ██
   ██  ▀█▄█▀▀█▄▄█▀▀        █▌ ██
    ███  █▄  ▄█▀█▄▄▄      █▌███
     ███  ▀▀▀▀     ▀▀▀█▄▄▐████
      ███████████████████████

▄▄       ▄▄▄        ▄▄   ▄▄▄▄▄ 
  ▀█▄   ▄█▀ ▀█▄    ▄█▀ ▄█▀▀   ▀▀█▄
    ▀█▄█▀     ▀█▄▄█▀  ▐█         █▌
    ▄█▀█▄      ▄█▀    ▐█         █▌
  ▄█▀   ▀█▄  ▄█▀       █▄       ▄█
▄█▀       ▀██▀          ▀▀█▄▄▄█▀▀

Network
BLOCKCHAIN JUST ENTERED THE REAL WORLD
..Decentralized Crypto-Location Oracle Network.
.........GET WHITELISTED FOR TOKEN SALE ( Limited )..........

.WHITE PAPER.  ││  ANN Thread  Telegram   Medium   Twitter   Reddit
Pages: [1]
  Print  

Jump to: