Bitcoin Forum
May 07, 2024, 10:40:39 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: BTCTURK.COM çalışmıyor!  (Read 1059 times)
nesimiyesordular (OP)
Member
**

Activity: 82
Merit: 10

Bounty Manager

View Profile
September 09, 2017, 12:12:03 AM
Last edit: September 09, 2017, 12:26:50 AM by nesimiyesordular

Son işlem 160 dk önce yapılmış!
Verilen emirler listeye eklenmiyor aynı zaman da iptal de edilemiyor.

Bakalım emir istemediğim bir anda mı gerçekleşecek piyasa düşmüşken yüksek fiyattan btc almak zorunda mı kalacağım.

https://www.koince.com/son-dakika-btcturk-com-coktu/

Bounty Manager! Pm me for details!
"Your bitcoin is secured in a way that is physically impossible for others to access, no matter for what reason, no matter how good the excuse, no matter a majority of miners, no matter what." -- Greg Maxwell
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715121639
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715121639
Reply with quote  #2

1715121639
Report to moderator
dragoz11
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 252

View Profile
September 09, 2017, 02:18:34 AM

Herhangi bir açıklama yapmamış mı btctürk konuyla alakalı kullanıcılar için kötü bir durum olmuş paribudayım şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım.
enclock01
Jr. Member
*

Activity: 110
Merit: 2

View Profile
September 09, 2017, 07:38:54 AM

son 609 dk dır. işlem yapılmıyor ve siteden bir açıklama yok alarm seviyesi SARI.
santinotr
Member
**

Activity: 126
Merit: 12

View Profile
September 09, 2017, 07:50:03 AM

An itibari ile düzeldi. Ancak Düzeldiği saniye 16350'den kalan emirleri toplayıp piyasayı 16800'e kadar yani TR'de diğer borsalardaki normal seviyeye kadar çıkardılar. İyi ki satışta BTC emrim yoktu, gerçekten bu tarz problemler bir borsa sitesi için ciddi itibar kaybı umarım tekrar yaşanmaz. İlave olarak bu sıkıntılar arasında BTC çekimi yaptım, o da işleme alınmış. En azından alarm seviyesinin rengi koyulaşmadığını da kriz anında belli ettiler, bu da olumlu tarafı..
btclife01
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
September 09, 2017, 07:50:39 AM
Last edit: September 09, 2017, 08:21:25 AM by btclife01

Sitede şuan işlem yapılıyor! Ve az önce değil dakikalardır.

Son İşlemler

SüreFiyatMiktar
44"        15,799.960.09329781
1' 24"    15,799.970.01493963
2' 48"    15,799.980.00006310
4' 40"    15,650.000.86584449
4' 40"    15,650.010.41667246
4' 41"    15,720.000.09153145
9' 58"    15,800.000.08993626
11' 14"  15,550.000.12800095
12' 11"  15,499.470.06461981
...
...
12' 35"  15,585.120.00100000
12' 35"  15,798.460.00125868
12' 35"  15,798.460.00026080
12' 36"  15,798.460.47562704

Bahsedilen sorun hakkında ise henüz bir açıklama yok!
Btcturk.com
Sr. Member

Activity: 669
Merit: 318

Kriptopara Alım Satım Platformu

View Profile WWW
September 09, 2017, 01:41:13 PM

Merhaba,

Sistemimizde Microsoft Azure servislerinde yaşanan teknik bir arızadan dolayı geçici bir süre işlemlerde sorun yaşanmış ve verilen emirler tahtaya yansımamıştır. Teknik ekibimiz konuya hızla müdahil olmuş ve ilgili arızayı gidermiştir. Şu an tüm işlemlerimiz aktif devam etmektedir. Tekrar denemenizi ve olası bir sorun yaşanması halinde bize tekrar iletmenizi rica ederiz.

Web tabanlı hizmetlerde zaman zaman bu tür ön görülemeyen durumlar ne yazık ki yaşanabilmektedir ancak BTCTurk olarak bu sorunları en hızlı şekilde çözüme kavuşturmak için elimizden gelen tüm gayreti göstermekteyiz.  Sorunun tekrar etmemesi için site teknik ekip tarafından sürekli izlemede ve kontrolde olacaktır.

Yaşanan gecikmeler için özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla

BtcTurk - Kolayca Bitcoin Al Sat https://www.btcturk.com YENİLENDİ
BtcTurk | PRO - Bitcoin ve Kriptopara Alım Satım Platformu https://pro.btcturk.com - TRY, BTC ve USDT işlem çiftlerinde kriptopara alıp satabilir, detaylı grafiklere ulaşabilirsiniz.
BtcTurk | PRO mobil - AppStore: https://l.btcturk.com/2Md4jI7 Google Play: https://l.btcturk.com/2GrBT9s
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
September 10, 2017, 07:59:54 PM

Buraya yazan arkadaşlar için değil, haberi yapan site için yazıyorum, sırf hit arttırmak için bu tarz insanları etkilemeye yönelik manipülatif haberler(!) yapmak çok rezil bir yöntem.
"site düzeldiğinde bu iptal edilemeyen emirler piyasaya göre terste kalır ve öyle gerçekleşirse isyanın boyutu artacak gibi görünüyor"
Bunun adı provokasyondur, ben Btctürk yerinde olsam ticari itibarımı zedelemeye çalışıyorlar diye hukuki yollara başvururum. Başvurmak lazım ki, derdi kendi popüler olmak olan bu tarz siteler birilerini (şirketleri, kişileri vb) "gömerken" bir daha düşünsünler. Bu yazım tarzıyla haber olma özgürlüğü kavramının arkasına saklanamazlar, hiçbir hakim bunu görmezden gelmez.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Theconqueror
Member
**

Activity: 67
Merit: 10

View Profile
September 10, 2017, 08:04:47 PM

Buraya yazan arkadaşlar için değil, haberi yapan site için yazıyorum, sırf hit arttırmak için bu tarz insanları etkilemeye yönelik manipülatif haberler(!) yapmak çok rezil bir yöntem.
"site düzeldiğinde bu iptal edilemeyen emirler piyasaya göre terste kalır ve öyle gerçekleşirse isyanın boyutu artacak gibi görünüyor"
Bunun adı provokasyondur, ben Btctürk yerinde olsam ticari itibarımı zedelemeye çalışıyorlar diye hukuki yollara başvururum. Başvurmak lazım ki, derdi kendi popüler olmak olan bu tarz siteler birilerini (şirketleri, kişileri vb) "gömerken" bir daha düşünsünler. Bu yazım tarzıyla haber olma özgürlüğü kavramının arkasına saklanamazlar, hiçbir hakim bunu görmezden gelmez.

Bu tarz konu açılmasaydı gerekli açıklama yapmazlardı. Kimse fark etmedi deyip devam edebilirlerdi. Ben bu yazıyı görmeseydim böyle bir sorun olduğunu bilmezdim. BTCTürk mail göndermedi konuyla ilgili olarak sayfasında da bir yazı bulunmamakta. Herkes sussun kimse konuşmasın mağdur olan yazmasın konu açmasın. Bu forumun amacı nedir o halde ? Yanlış bir düşüncesindesiniz bence.
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
September 11, 2017, 01:35:34 PM

Bu tarz konu açılmasaydı gerekli açıklama yapmazlardı. Kimse fark etmedi deyip devam edebilirlerdi. Ben bu yazıyı görmeseydim böyle bir sorun olduğunu bilmezdim. BTCTürk mail göndermedi konuyla ilgili olarak sayfasında da bir yazı bulunmamakta. Herkes sussun kimse konuşmasın mağdur olan yazmasın konu açmasın. Bu forumun amacı nedir o halde ? Yanlış bir düşüncesindesiniz bence.
Yazdığımı bir daha okursan burada yer almasından değil, ellerindeki topluma ayrıcalıklı ulaşma olanaklarını kullanarak ticari bir firmanın itibarını zedeleyen siteden bahsettiğimi anlarsın. Bu tarz oluşumları çok iyi bilirim, iş hayatım boyunca da çok denk geldim. Güzel haber yapmak, kötü haberi yapmamak hep akçeli işlerdir, dediğim şey en büyük diyebileceğin medya kuruluşlarında da böyledir, bunun gibi zurnanın son deliklerinde de, hatta böyleleri çok daha çirkef olurlar, alenen ve yüzsüzce talepte bulunurlar.
Not: Btcturk'ten olduğum falan zannedilmesin, değilim ve hatta Btcturk kullanmayı tercih ettiğim bir site değil, bana cazip gelmiyor, başkasını kullanıyorum.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Btcturk.com
Sr. Member

Activity: 669
Merit: 318

Kriptopara Alım Satım Platformu

View Profile WWW
September 11, 2017, 03:08:30 PM

Bakalım emir istemediğim bir anda mı gerçekleşecek piyasa düşmüşken yüksek fiyattan btc almak zorunda mı kalacağım.

Merhaba,

09/09/2017' de Microsoft Azure servislerinden kaynaklı yaşanan sistemsel sorun teknik ekibimizin müdahalesi sonrası aynı gün sabah saatlerinde giderilmiştir.

İlgili sorun sebebi ile alış satış emirlerinde fiyat farkı oluşan kullanıcılarımızın işlemleri, olması gereken fiyat üzerinden yeniden hesaplanmış ve aradaki fark/zarar her kullanıcının hesabına bugün itibari ile iade edilmiştir.

BTCTurk faaliyet gösterdiği tarih itibari ile kullanıcılarını hiç bir zaman mağdur etmemiştir. Bundan sonraki faaliyet döneminde de aynı titizlik ve kalitede hizmet vermeye devam edecektir.

İlgili tarihte alış satış işlem fiyatında sorun olduğunu düşünen kullanıcılarımız tarafımıza ulaşarak yardım alabilirler.

Yaşanan sorun için tüm kullanıcılarımızdan tekrar özür diler, anlayışları için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.

BtcTurk - Kolayca Bitcoin Al Sat https://www.btcturk.com YENİLENDİ
BtcTurk | PRO - Bitcoin ve Kriptopara Alım Satım Platformu https://pro.btcturk.com - TRY, BTC ve USDT işlem çiftlerinde kriptopara alıp satabilir, detaylı grafiklere ulaşabilirsiniz.
BtcTurk | PRO mobil - AppStore: https://l.btcturk.com/2Md4jI7 Google Play: https://l.btcturk.com/2GrBT9s
everbtcnever
Member
**

Activity: 114
Merit: 38

View Profile
September 11, 2017, 05:46:58 PM

Yazdığımı bir daha okursan burada yer almasından değil, ellerindeki topluma ayrıcalıklı ulaşma olanaklarını kullanarak ticari bir firmanın itibarını zedeleyen siteden bahsettiğimi anlarsın. Bu tarz oluşumları çok iyi bilirim, iş hayatım boyunca da çok denk geldim. Güzel haber yapmak, kötü haberi yapmamak hep akçeli işlerdir, dediğim şey en büyük diyebileceğin medya kuruluşlarında da böyledir, bunun gibi zurnanın son deliklerinde de, hatta böyleleri çok daha çirkef olurlar, alenen ve yüzsüzce talepte bulunurlar.
Not: Btcturk'ten olduğum falan zannedilmesin, değilim ve hatta Btcturk kullanmayı tercih ettiğim bir site değil, bana cazip gelmiyor, başkasını kullanıyorum.

Aslında iyi olmuş gibi bir durum var şuan. Bir üstteki mesaja bakılırsa Prestij kaybetmemek için para kaybetmeyi kabul etmişler. Öyle veya böyle sorunun yukarıdaki gibi bir çözümü olması da güzel olmuş.
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
September 12, 2017, 02:25:16 PM

Merhaba,

09/09/2017' de Microsoft Azure servislerinden kaynaklı yaşanan sistemsel sorun teknik ekibimizin müdahalesi sonrası aynı gün sabah saatlerinde giderilmiştir.

İlgili sorun sebebi ile alış satış emirlerinde fiyat farkı oluşan kullanıcılarımızın işlemleri, olması gereken fiyat üzerinden yeniden hesaplanmış ve aradaki fark/zarar her kullanıcının hesabına bugün itibari ile iade edilmiştir.

BTCTurk faaliyet gösterdiği tarih itibari ile kullanıcılarını hiç bir zaman mağdur etmemiştir. Bundan sonraki faaliyet döneminde de aynı titizlik ve kalitede hizmet vermeye devam edecektir.

İlgili tarihte alış satış işlem fiyatında sorun olduğunu düşünen kullanıcılarımız tarafımıza ulaşarak yardım alabilirler.

Yaşanan sorun için tüm kullanıcılarımızdan tekrar özür diler, anlayışları için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.

Daha Açık emri iptal edemediğim için ben de zarara uğramıştım. Öğlen vakti açık emri iptal edemiyorum diye sizi bilgilendirdim sorun çözülecek dediniz ve akşama doğru sorun çözüldü ve ben de zarara uğradım ama o zaman ki vermiş olduğunuz cevap " Etmiş olduğunuz zararı ödeyemiyoruz" Şimdi ise zarar edenlerin zararlarını karşılayacağınızı söylüyorsunuz.

Bu Çifte standart nereden geliyor?
Pages: [1]
  Print  

Jump to: