Bitcoin Forum
May 14, 2024, 08:55:28 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Binance Hsr satışını durduruyormuş ne yapmak gerekir  (Read 1029 times)
The Management (OP)
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
September 10, 2017, 12:22:20 PM

Bir miktar hsr almıştım. Şimdi benim ne yapmam gerekir? sitede durursa uçabilir mi yoksa başka bir cüzdana mı aktarmalıyım?
1715676928
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715676928
Reply with quote  #2

1715676928
Report to moderator
1715676928
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715676928
Reply with quote  #2

1715676928
Report to moderator
"Your bitcoin is secured in a way that is physically impossible for others to access, no matter for what reason, no matter how good the excuse, no matter a majority of miners, no matter what." -- Greg Maxwell
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
simetri
Full Member

Activity: 405
Merit: 104

View Profile
September 10, 2017, 04:51:43 PM

Bir miktar hsr almıştım. Şimdi benim ne yapmam gerekir? sitede durursa uçabilir mi yoksa başka bir cüzdana mı aktarmalıyım?

3 Seçeneğiniz var:

1- Borsa delist etmeden elinizden çıkartabilirsiniz

2- Cüzdana çekip bir süre degerlenmesini bekleyebilirsiniz

3- Başka bir borsaya aktarıp orada trading yapmaya devam edebilirsiniz. Coinmarketcap sitesinde işlem gören borsaları görebilirsiniz. Benim gördüğüm kadarıyla  en yüksek hacım ACX borsasında. Adını duyduğum bir borsa değil. Herhangi bir tavsiyede bulunmak istemem. Seçenekleri siz degerlendireceksiniz.
The Management (OP)
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
September 10, 2017, 05:55:02 PM

3 Seçeneğiniz var:

1- Borsa delist etmeden elinizden çıkartabilirsiniz

2- Cüzdana çekip bir süre degerlenmesini bekleyebilirsiniz

3- Başka bir borsaya aktarıp orada trading yapmaya devam edebilirsiniz. Coinmarketcap sitesinde işlem gören borsaları görebilirsiniz. Benim gördüğüm kadarıyla  en yüksek hacım ACX borsasında. Adını duyduğum bir borsa değil. Herhangi bir tavsiyede bulunmak istemem. Seçenekleri siz degerlendireceksiniz.

Anladım teşekkür ederim. 2. seçenek yani cüzdsm derken hshare nin kendi sitesindeki cüzdanı kastediyorsunuz değil mi?

Bir sorum daha olacaktı,
Şehirdışındayım ve yanımda pc yok 2 gün sonra halledebilirim en erken fakat hshare satışının bugün durdurulacağı yazıyor. Sitedeki mevcut coinlerim duracak değil mi? yani 2 gün sonra cüzdana gene aktarabilirim?
simetri
Full Member

Activity: 405
Merit: 104

View Profile
September 10, 2017, 09:21:22 PM

HSR hakkında iyi şeyler okumadım. Scam deniyor, sizin yerinizde olsam cüzdanda saklamak yerine bir borsada elden çıkartırdım.

Cüzdanda saklamak isterseniz coinin adresinden cüzdanı indirip oraya atabilirsiniz :

https://h.cash/
ConspiracyCoin
Sr. Member

Activity: 294
Merit: 250

View Profile
September 10, 2017, 11:02:17 PM

Hsr scam midir değil midir bilmiyorum geçenlerde al-sat yaparak güzel kazançta elde ettim ancak bu ara Çin icolarından uzak durmanızı tavsiye ederim ne olacağı belli değil bence elden çıkarın karar sizin.
ar2015
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile
September 10, 2017, 11:40:24 PM

bende de maalesef 550 hsr kaldı Undecided acx hariç diğer borsalarında depozitleri kapalı.acx ise depozit açmak için kimlik onayı istiyor fakat oda 3güne onaylanır yazmışlar onların da depozitleri kapalı mı deği mi bilmiyorum kimliği onaylatmadan hiçbirşey göremiyorsunuz siteden.mail attım dönüş yapmadılar elimizden çıkartabilmek için başka bir seçenek var mı yada bilgisi olan
kursattekin
Full Member

Activity: 168
Merit: 100

View Profile
September 11, 2017, 02:51:54 AM

binance borsasindaki cuzdanda tutabilirsiniz, ama en mantiklisi satmak, tum borsalarda satisi durursa hsr takiminin geri odemesini beklersiniz.
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1300

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
September 11, 2017, 01:04:24 PM

Binance'den çıkmasından ve arkadaşların geri bildirimlerinden anlaşılıyor ki coinin durumu sakat. O nedenle, hiç cüzdanda tutmaya çalışmayın, en hızlı şekilde hangi borsada yapılabiliyorsa aktarıp elden çıkartın. Şöyle düşünün, tek alan siz değilsiniz, herkes satmaya başladığında iyice fiyat düşecek, güven vermeyen bir arkadaş olduğu için alım fırsatı olarak değerlendirmek, yükseliş beklemek vb de bence mantıklı değil.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Cleverjunta
Full Member

Activity: 1017
Merit: 146

View Profile
September 11, 2017, 07:14:24 PM

binance bokunu çıkarıyor.çinle ilgili ne varsa kestirp atıp kurtulmaya çalışıyor gibi.ama çinle ilgili işlemler olmayınca hiç bir çekiciliği kalmıyor binancenin.genel olarak fiyatlarında hep yukarılarda diğer coinlerde yakında topu atmasalar bari.
stompysteve
Hero Member

Activity: 574
Merit: 500

View Profile
September 11, 2017, 11:59:34 PM

Aynısı lrc de başıma geldi üç beş demedim ufak bir zararla satışı verdim. Daha da çin projelerine bulaşmam, piyasa normale dönüp güzel haberler gelene kadar çin coinlerini satın almayı düşünmüyorum. Bana kalırsa zararınız büyük değilse satın kurtulun çünkü ben de aynısını yaptım paramı riske atmak istemedim
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
September 12, 2017, 12:21:24 AM

COin tamamenmi kaldirilmis yoksa tekrar eklemeyi dusunuyorlarmi? En guzel projeleri ne hale getirdler boyle cin menseili hicbir projeye sicak bakmam sular durulana kadar.
Cleverjunta
Full Member

View Profile
September 12, 2017, 11:10:28 AM

satışı devam eden sitelerde aktif üyeliği olan var mı??
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
September 12, 2017, 01:45:13 PM

valla şuanda coinin durumu kritik işleme tekrar açılırsa ama sağlam pump yiyebilir tabi buda çok riskli ama zaten elinizdeki miktar çok fazla değilse 40-50 tane falan bekleyin ama yüksek rakamlarsa ozman bilemicem
Cleverjunta
Full Member

View Profile
September 12, 2017, 02:46:07 PM

mobil app yakında gelecek diyor.madenciğiliğe yönlendiriyor,kabul eden noktalar vs vs  derken patlamıcağanı en azından şimdilik ufak ufak yukarı gideceğini düşünüyorum piyasanın bu durumunda.Binancenin yaptığı korkaklık gibi geliyor bana sadece.borsasına da hiç güvenmiyorum artık ama tokenleri cüzdan yerine işleme açılması umudu ile burada tutuyorum o ayrı.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: