Bitcoin Forum
June 17, 2024, 06:53:14 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: DOLANDIRICI MEHMET ÖZBİNGÜL  (Read 3195 times)
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
September 15, 2017, 06:58:54 AM

Eleman ayak yapıyor biraz. Elinde olsa parayı gönderecek gibi görünüyor. O nedenle ver mahkemeye, mahkeme dilekçesini de gönder mesaj ile. Götü tutuşur 2 günde öder. Sonra istersen geri çekersin dilekçeni.

Aynen öyle mayıstan beri en az 10 kere ödeyeceğim dedi. Pazartesi göndericem cumaya kadar göndericem yok işte maaşım yatsın göndericem saymakla bitmez

mayıstan beri yazmışsınız, 4 aydan beri bu nasıl bir oyalamak bu nasıl bir işgüzarlık insan hayret ediyor. buna rağmen siz hala paranın gelmesini bekliyorsunuz.çok gecikmişsiniz bu dolandırıcılıkla ilgili konu açmakta.umarım geri öder yazacam ama bu adama yaptırımlarda bulunmazsanız bir 4 ay daha beklersiniz.
bitcointr01 (OP)
Full Member

Activity: 149
Merit: 100

View Profile
September 15, 2017, 09:32:56 AM

Eleman ayak yapıyor biraz. Elinde olsa parayı gönderecek gibi görünüyor. O nedenle ver mahkemeye, mahkeme dilekçesini de gönder mesaj ile. Götü tutuşur 2 günde öder. Sonra istersen geri çekersin dilekçeni.

Aynen öyle mayıstan beri en az 10 kere ödeyeceğim dedi. Pazartesi göndericem cumaya kadar göndericem yok işte maaşım yatsın göndericem saymakla bitmez

mayıstan beri yazmışsınız, 4 aydan beri bu nasıl bir oyalamak bu nasıl bir işgüzarlık insan hayret ediyor. buna rağmen siz hala paranın gelmesini bekliyorsunuz.çok gecikmişsiniz bu dolandırıcılıkla ilgili konu açmakta.umarım geri öder yazacam ama bu adama yaptırımlarda bulunmazsanız bir 4 ay daha beklersiniz.

Aynen öyle doğru söylüyorsun whatsapptan yazdım baktım ödeyeceği yok 1-2 ay yazmadım sonra telefonu silmiş galiba başka yerlerden ulaştım ama kararlıyım şikayetçi olacağım
Kutup Ayisi
Full Member

Activity: 196

View Profile
September 15, 2017, 12:09:52 PM

Şikayette bulunun ve bu konu altında belirtin bir yere vardınız mı yoksa para gittimi. Bizimde başımıza gelirse hangi yolları izleyelim. Konuyu takip edeceğim.

bitcointr01 (OP)
Full Member

Activity: 149

View Profile
September 19, 2017, 01:43:48 PM

Şikayette bulunun ve bu konu altında belirtin bir yere vardınız mı yoksa para gittimi. Bizimde başımıza gelirse hangi yolları izleyelim. Konuyu takip edeceğim.

Yakın zamanda konuyu güncelleyeğim. Dolandıran şahıs parayı tekrardan ödeyeceğini söylüyor bekleyip göreceğiz
ZENC
Full Member

Activity: 336
Merit: 154

View Profile
September 20, 2017, 12:59:52 AM

Kesinlikle şikayette bulun hocam. Yakınlarda çıkan haberi de duymuşsundur bitcoin cinayeti ile ilgili olan. Sakın ama sakın bu adamla buluşma falan ayarlama. Sana tavsiyem bundan sonra da 3 e 5 e bakma ve Paribu, Koinim ve Btcturk gibi siteleri kullan. Ülkemizde bu kadar güzide siteler varken böyle dolandırıcılara 5 kuruş kaptırma.
Geçmiş olsun.
USScrypto
Hero Member

Activity: 602
Merit: 500

View Profile
September 20, 2017, 01:09:48 AM

Kesinlikle şikayette bulun hocam. Yakınlarda çıkan haberi de duymuşsundur bitcoin cinayeti ile ilgili olan. Sakın ama sakın bu adamla buluşma falan ayarlama. Sana tavsiyem bundan sonra da 3 e 5 e bakma ve Paribu, Koinim ve Btcturk gibi siteleri kullan. Ülkemizde bu kadar güzide siteler varken böyle dolandırıcılara 5 kuruş kaptırma.
Geçmiş olsun.

Aynen bu şekilde yapmak lazım arkadaşlar 3-5 lira kar için ciğeri beş para etmez adamlarla uğraşıyorsunuz. İşlemlerinizi yapın paribudan vs. diğer sağlam borsalardan.
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
September 20, 2017, 01:24:08 AM

ah abicim borsalar varken neden bu adamlara bulaşıyorsunuz... geçmiş olsun
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
September 20, 2017, 05:33:13 AM

hiç acımayın şikayetinizi bildirin.gün gelir sırf bu şikayetiniz yüzünden hiç ummadıgı zamanda sorun yaşar.
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
September 21, 2017, 10:52:34 PM

haksız zengişleşme davası açarsanız,direk mahkeme ile işi çözersiniz.Dolandırıcılık diye dava açarsanız araya savcılık girer ve istanbul gibi bir yerdeyseniz 1 sene geçsede savcılık dava açmaz( 14 aydır bir emlakçıya yaptığım şikayet halen bekliyor. )
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
September 21, 2017, 11:06:45 PM

İnsanlar ne kadar acımasız oldu anlam veremiyorum. Millet birbirinin cebinde ki 500 liraya nasıl göz koyuyor. Bugün haberlerde çocukları annesinin babasının evini sattırıp kardeşler parasını aralarında paylaşmışlar ve mahkeme zoru ile babasını annesini evden attırıyorlar bu nasıl insanlıktır. Siz de geri durmayın yok şu zaman verecek yok bugün verecek verin gitsin polise kendisi uğraşsın dursun. Sonuçta bitcoin almak satmak ülkemizde yasak değil bu yüzden direk verin uğraşmayın beklemeyin kendisi uğraşsın dursun.. Bugün haberlerde kadının boynunda ki 280 Tl lik kolye için hamile kadını darp eden birinin haberi vardı. Darp ederk bebeğini düşürmesine neden oluyor birde. Bu nasıl bir insanlıktır. Nasıl bir ülke haline geliyoruz..
Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
September 22, 2017, 11:14:57 PM

Konuyu baştan itibaren okudum davayı kesinlikle kazanırsınız hocam artık bu kadar beklediğiniz yeter. Sebepsiz zenginleşme davasıyla alırsınız paranızı savcı bitcoin v.s diye bakmaz bu işe.Tekrardan geçmiş olsun hocam.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
September 23, 2017, 09:19:25 AM

Bunlar dolandırıcı ödeme beklemenizin sebebi nedir, başkasını dolandırır ona da aynı şekil beklemesini ödeme yapacağını söyler amaç vakit kazanmak. Mahkemeye çıkacağını biliyor olsa ne çarpsam kardır diye bildiğinden geri durmaz. Bir an önce mahkemeye giderek şikayetini ilet yargılama süreçleri biliyorsun uzun sürüyor.
koinsever
Hero Member

Activity: 882
Merit: 524

For Rent

View Profile
September 23, 2017, 04:13:09 PM

Yakın zamanda konuyu güncelleyeğim. Dolandıran şahıs parayı tekrardan ödeyeceğini söylüyor bekleyip göreceğiz
bekleme hocam sen şikayetini yap dosyayı ben teslim edeceğim de ve en yakın karakola dosyayı ulaştır. eğer paranı öderse şikayetini geri çekersin ödemezse vakit kaybetmemiş olursun.

For rent...
bravesado
Newbie
*

Activity: 13
Merit: 0

View Profile
August 01, 2018, 09:04:32 PM

Hocam son durum nedir? Ayni sahisla ayni olay benimde basima geldi. Ben üstüne düsemedim yurt disinda oldugumdan dolayi.... Siz sonuca ulasabildiniz mi?
Michael67
Member
**

Activity: 109
Merit: 10

View Profile
August 02, 2018, 01:24:57 PM

Konuyu açan arkadaşa bir şey sormak istiyorum öncelikle geçmiş olsun fakat mahkemeye karşı bu adamdan bitcoin veya farklı bir kripto para birimi almadığını nasıl ispat edeceksin adam seninle o sohbetleri yaptığı sırada herhangi bir kendisine ait başka hesaba o anlık kur üzerinden 800 TL lik kripto para birimi gönderdiyse gönderdiği hesabın senin hesabın olduğunu da iddia edebilir sende aksini ispatlayamazsın sakat işler bunlar anlamadığımsa o kadar yerli borsa sitesi var neden illa şahıslardan almak için kendinizi parçalıyorsunuz ?
forbidden
Hero Member

Activity: 1532
Merit: 560

View Profile
August 04, 2018, 04:18:08 PM

Bundan 2 yıl kadar evvel Iphone 6s telefonum suya düştü anakartı bozuldu, elemanın birisi de ekranı kasası kırık 6s satıyordu, telefon görüşmelerimizi kayıt altına aldım, çakma vs çıkarsa sorun yaşarız dedim, kardeşimin teli ne sorunu çıkacak çıkarsa zararını karşılarım tel orijinal dedi, o zamanki para ile 750 tl çocuğun ibanına EFT yaptım, tel geldi çakma çıktı, aradım yolla geri dedi yolladım sonra teli kapadı bir daha ulaşamadım, savcılığa tüm delilleri dekontoları, tel konuşmalarını, ad soyad, numara vs verdim. Bir şey çıkmadı hala.. Bu kadar güvenmeyin savcılığa fln zarar edebiliyorsunuz ya da rakam ufak diye üzerine düşmüyorlar bilemem, 750-800 lira için de avukat tutmaya gerek yok su içmek gerek üstüne bir şey çıkmazsa.
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: