Bitcoin Forum
June 16, 2024, 02:19:40 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Warning: One or more bitcointalk.org users have reported that they strongly believe that the creator of this topic is a scammer. (Login to see the detailed trust ratings.) While the bitcointalk.org administration does not verify such claims, you should proceed with extreme caution.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: Mining Yatırım Fonu  (Read 3989 times)
Cgrbb
Member
**

Activity: 96
Merit: 10

View Profile
November 14, 2017, 12:37:51 PM

hocam ben anlayamadım. şimdi elinizde 370 mhs boş yer var ama yatırımcı olmadığı içn çalışıtırılamıyor mu bu makineler ?
yoksa burda bahsedilen yer gerçekten fiziksel bir yer de 370 mhslik cihaz alıp oraya koyabiliriz mi diyorsunuz Smiley
biz newbieler için zor oluyor kusura bakmayın Smiley
kenanzz (OP)
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1000

View Profile
November 14, 2017, 01:51:47 PM

hocam ben anlayamadım. şimdi elinizde 370 mhs boş yer var ama yatırımcı olmadığı içn çalışıtırılamıyor mu bu makineler ?
yoksa burda bahsedilen yer gerçekten fiziksel bir yer de 370 mhslik cihaz alıp oraya koyabiliriz mi diyorsunuz Smiley

elimizdeki cihazlarda boş yer var yani katılımcı alabiliriz katılımcı yok diye cihazlar çalışmıyor değil çalışıyor ama bize çalışıyorlar Smiley
Cgrbb
Member
**

Activity: 96
Merit: 10

View Profile
November 14, 2017, 01:59:22 PM

elimizdeki cihazlarda boş yer var yani katılımcı alabiliriz katılımcı yok diye cihazlar çalışmıyor değil çalışıyor ama bize çalışıyorlar Smiley
anladım. ne kadar  çok katılımcı olursa kişi paşı düşen pay o kadar azalır o zaman Smiley teşekkürler
kenanzz (OP)
Legendary
*

View Profile
November 14, 2017, 02:07:23 PM

anladım. ne kadar  çok katılımcı olursa kişi paşı düşen pay o kadar azalır o zaman Smiley teşekkürler

pay azalması durumu söz konusu değil zaten cihazlar devreye alındığında mhs olarak bölünüyor ve fiyat belirleniyor atıyorum 300 mhs lik cihazdan siz 30 mhs aldığınızda o cihazdan payınız %10 oluyor isterse o cihazdan başka mhs satılmasa yada geri kalan hepsi satılsa bile sizin o cihazda payınız her zaman %10 yani 30 mhs.
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
November 15, 2017, 06:04:38 PM

bu fon ilgi çekici ama nedense katılım yapan kişi sayısı çok az gibi. yorumlardan birinde bir arkadaş web sitesi ve kurumsal kimlik konusunda öneride bulunmuştu ve benze iyi bir öneri. benimde ufak bir önerim olacak.
kurmuş olduğunuz farm ve eldeki cihazlar ile ilgili görseller eklerseniz ve gelir gider hesabını burada grafik olarak eklerseniz örnek olarak belki daha çok ilgi çekersiniz. ayrıca bu işi web sitesinde yaparsanız çok daha güzel olur bence. bol kazançlar.

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌
   ▄███▄██▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀     ▀███▀
  ▐█████▌   ▀▀█████████▀██▄███▄
   ▀███▀        ▄███▄    ▐█████▌
               ▐█████▌    ▀███▀
                ▀███▀
VIR

POWERED BY

RUNNING ON

OCTOPUSROBOTS
TEZOS BLOCKCHAIN
\
Invest in the virucidal safety    ─────────────────
                     ███▄
                    █████▌
                  ▄██████
                 ███████▌
              ▄▄███████▀
 ▄████  ▄▄▄▄▄███████████████▄
▐████▌ ██████████████████████▌
█████ ▐████████████████████▄██
█████ ▐██████████████████████▌
▐████▌ ███████████████████▄██
 ▀████  ▀▀▀▀▀▀█████████████▀
                ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
EASY TO USE             ▐▌
             ██
            ▐██▌
        ▄█▄ █▌▐█        ▄█▄
▄▄▄▄▄▄▄█▀ ▀██  █▌    ▄▄█▀ ▀█▄▄▄▄▄▄
██████▀     ▀  ▐█   █▀▀     ▀█████
                █▌ ▐█
                ▐█ █▌
                 █▐█
                 ▐█
EVOLVING CONCEPT             ▄▄▄▄
        ▄▄███▀▀▀▀███▄▄
      ▄██▀          ▀██▄
     ▀▀▀              ▀▀▀
   ▄███▌              ▐███▄
  █████                █████
 ▐█████                █████▌
 ▐█████                █████▌
  ▀████▌              ▐████▀
              ▄██▄    ▄▄▄
             ▐█████████▀
              ▀██▀
HELPFUL SUPPORT
/
kenanzz (OP)
Legendary
*

View Profile
November 15, 2017, 09:16:34 PM

bu fon ilgi çekici ama nedense katılım yapan kişi sayısı çok az gibi. yorumlardan birinde bir arkadaş web sitesi ve kurumsal kimlik konusunda öneride bulunmuştu ve benze iyi bir öneri. benimde ufak bir önerim olacak.
kurmuş olduğunuz farm ve eldeki cihazlar ile ilgili görseller eklerseniz ve gelir gider hesabını burada grafik olarak eklerseniz örnek olarak belki daha çok ilgi çekersiniz. ayrıca bu işi web sitesinde yaparsanız çok daha güzel olur bence. bol kazançlar.

web sitesi konusunda gerekli bilgi ve deneyimim yok o yüzden farmı biraz daha büyüttüğümde profesiyonel yardım alarak güzel tasarımlı bir web sitesi yapmayı düşünüyorum. eldeki cihazları ve günlük gelirleri whatsapp grubumuzda paylaşıyoruz yeni aldığımız cihazın fotosunu burayada atmıştım geçmiş postlarda mevcut her konuda şeffaf şekilde davranıyoruz bence forumdaki ilgisizliğin nedeni bir çok fonun şuanda kötü durumda yada batmış olmasından dolayı diye düşünüyorum.
koinsever
Hero Member

Activity: 882
Merit: 524

For Rent

View Profile
November 24, 2017, 03:39:01 PM

bu cloud mining işinde güzel olan şey şu aslında. arkadaş cihazları fiat olarak aldığı için BTC artış ve düşüşlerinden bağımsız olarak mhs fiyatı değişmiyor. ama biz BTC kazıyoruz. kazanıyoruz. böylece sabit ₺ ile girip BTC olarak geri alabiliyoruz.

For rent...
kenanzz (OP)
Legendary
*

View Profile
November 24, 2017, 04:00:34 PM

koinsever bize güvenip taahütlü şekilde yatırım yapmaya devam ettiği için bizde onun daha fazla kâr etmesi için elimizden geleni yapıyoruz bu yüzden boşta güç olduğu için eksi cihazdaki paylarını yeni cihaza geçirdik ve hiçbir kesinti ve ücret almadı böylelikle ilk yatırdığı ücrete oranla %80 daha fazla güce sahip oldu.
kenanzz (OP)
Legendary
*

View Profile
November 28, 2017, 09:31:34 AM

Fona katılan arkadaşların izni ile birlikte fon başlangıcından bu güne kadar her gün mhs başına kazanç tablomuzu sizlerle paylaşıyoruz online şekilde her gün güncelleyeceğiz

Link: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1rEDmX6HNVUTMAi5y8IRGyp0zF1__DLFGXZt6FLq5Lqo/edit?usp=sharing
kenanzz (OP)
Legendary
*

View Profile
December 07, 2017, 04:40:12 PM

Nicehash in hacklenmesinden dolayı bir miktar bitcoinlerimize erişemiyoruz (17 kasım ve sonrasındaki kazançlarımıza) nicehash olayı çözülene kadar diğer poollarda kazmaya devam edeceğiz ancak günlük olarak kazançları hesaplamaya bir süre ara veriyoruz nicehash den en kötü sonuç çıksa bile bize güvenip yatırım yapan arkadaşların kayıplarını en aza indirmek için çalışacağımıza şüpheniz olmasın.
kenanzz (OP)
Legendary
*

View Profile
December 11, 2017, 06:25:29 PM

ilk gpu rig imizi kurduk bir kısım gücümüzü satışa çıkarmayı planlıyoruz rigleri EQUIHASH algoritmasında çalıştıryoruz ilk etapta 300 H/s lık miktarı satışa sunuyoruz. 1 H/s birim fiyatı 7,5 tl olarak belirlenmiştir bu fiyat 1 yıllık kiralama bedeli olup 1 yıllık süre zarfında hiçbir bakım ve diğer gider kesintisi olmayacaktır. Ödemeler günlük olarak zec(zcash) olarak ödenecektir. 

kenanzz (OP)
Legendary
*

View Profile
December 13, 2017, 10:10:23 PM

Forumdışından bir arkadaş gpu rig den 250 H/S güç satın almıştır. Kendisi ilerleyen zamanlarda foruma üye olursa kullanıcı adı eklenecektir.
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
December 14, 2017, 06:47:50 PM

fon benim açımdan güzel gidiyor şu anda. girmeyi düşünen arkadaşlar varsa girmelerini öneririm açıkçası. risksiz bi fon benim açımdan.
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
December 14, 2017, 07:18:11 PM

WTRY ile ödeme kabul ediyor musunuz?
EFT yapmak yerine waves den ödeme yapmak isteyenler olacaktır.
Monero kazan bir rig açarsanız okuldan bir kaç arkadaş birleşip bir rig'i komple kiralayabiliriz.

kenanzz (OP)
Legendary
*

View Profile
December 15, 2017, 03:29:13 PM

WTRY ile ödeme kabul ediyor musunuz?
EFT yapmak yerine waves den ödeme yapmak isteyenler olacaktır.
Monero kazan bir rig açarsanız okuldan bir kaç arkadaş birleşip bir rig'i komple kiralayabiliriz.

malasef şuanda tl bazında havale-eft kanalıyla yatırım kabul ediyoruz. İlerleyen zamanlarda belki xmr kazan bir rig de oluşturabiliriz ancak yakın gelecekteki planlarımızda şuan için yok.
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
December 15, 2017, 06:50:10 PM

malasef şuanda tl bazında havale-eft kanalıyla yatırım kabul ediyoruz. İlerleyen zamanlarda belki xmr kazan bir rig de oluşturabiliriz ancak yakın gelecekteki planlarımızda şuan için yok.

İlginç. Oysa WTRY birebir TL arada bir fark yok.
Hatta size yapılan EFT için adam 3 ay sonra borç gönderdim ödemedi diye 2 şikayet dilekçesi ile sizi taciz edip parasını geri alır. oysa token olarak ödeme kabul etseniz tek yönlü transection olduğu için itiraz da edilemez.
digilira.com üzerinden de direk TL ye dönebiliyorsunuz birebir. Bence araştırıp konuyu bir kere daha düşünün.
kenanzz (OP)
Legendary
*

View Profile
December 15, 2017, 11:00:36 PM

İlginç. Oysa WTRY birebir TL arada bir fark yok.
Hatta size yapılan EFT için adam 3 ay sonra borç gönderdim ödemedi diye 2 şikayet dilekçesi ile sizi taciz edip parasını geri alır. oysa token olarak ödeme kabul etseniz tek yönlü transection olduğu için itiraz da edilemez.
digilira.com üzerinden de direk TL ye dönebiliyorsunuz birebir. Bence araştırıp konuyu bir kere daha düşünün.

Öncelikle Öneriniz için teşekkür ederim ancak digilirada şuanda 20 tl gibi bir çekim ücreti var küçük yatırımlar için bu komisyon bizim için hayli yüksek ve yatırım yapan kişilerdende bu komisyonu ekstra talep etmek istemediğimiz için bu güne kadar düşünmedik belki ilerleyen zamanlarda platformun büyümesi ile birlikte yatırım kabul yelpazemizi genişletebiliriz.
kenanzz (OP)
Legendary
*

View Profile
December 18, 2017, 07:48:08 PM

Koinsever 1 yıllık kontratlardan 70 H/S satın almıştır.
kenanzz (OP)
Legendary
*

View Profile
December 19, 2017, 06:28:02 PM

Whatsapp grubumuzda gpu kazançlarımızı paylaşıyorduk artık konudada tabloya ulaşabilirsiniz.

15 ARALIK GELİR: 0.00001868 Zec/sols
16 ARALIK GELİR: 0.00001770 Zec/sols
17 ARALIK GELİR: 0.00001783 Zec/sols
18 ARALIK GELİR: 0.00001787 Zec/sols
kenanzz (OP)
Legendary
*

View Profile
December 21, 2017, 05:27:16 PM

Güncelleme 4: Gpu rig yatırımcılarının onayınıda alarak gpu rig'i 22 Aralık 2017 tarihi itibariyle nicehash de çalıştırma kararı aldık alınan btc ödemeleri paribu da tl ye çevrildikten sonra yatırımcılara pay edilecek. 
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: