Bitcoin Forum
April 24, 2024, 10:58:21 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Warning: One or more bitcointalk.org users have reported that they strongly believe that the creator of this topic is a scammer. (Login to see the detailed trust ratings.) While the bitcointalk.org administration does not verify such claims, you should proceed with extreme caution.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8]  All
  Print  
Author Topic: Mining Yatırım Fonu  (Read 3981 times)
kenanzz (OP)
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1000

View Profile
May 21, 2018, 12:19:22 AM

Forumda ilginin azalmasından dolayı burada güncelleme yapmayı unutmuşuz ancak kaçmadık tüymedik buralardayız Cheesy ödemeler geldikçe fona üye arkadaşlara whatsapp üzerinden bilgilendirme yapıyoruz.

Not: Elimizdeki riglerin birinde R9 280 model kart var ancak havaların ısınması ile birlikte sadece o kartta ısınma problemi yaşıyorum önümüzdeki günlerde müsait olduğumda termallerini değiştirmeyi planlıyorum ancak hala sorun devam ederse uygun bir fiyattan satmayı düşünüyorum.(Kartta herhangi bir sorun yok sadece belirlediğim temp limit değeri 75 derece bunun üzerine çıktığı için kart devre dışı kalıyor korktuğum için dereceyi yükseltmiyorum ben soğuk ortamda çalıştırırım yada daha yüksek değerlerde çalıştırırım sorun olmaz diyenler alıp mining yapabilirler yada orta ayar bi masaüstüne takıp oyun oynamak için kullanabilirler.Fiyat teklifi vermek için özel mesaj atabilirsiniz)
1713956301
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713956301
Reply with quote  #2

1713956301
Report to moderator
The grue lurks in the darkest places of the earth. Its favorite diet is adventurers, but its insatiable appetite is tempered by its fear of light. No grue has ever been seen by the light of day, and few have survived its fearsome jaws to tell the tale.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
ikinokta
Newbie
*

Activity: 171
Merit: 0

View Profile
August 13, 2018, 10:35:03 PM

hocam sen bu işle ne uğraşıyorsun, uğraşılacak iş değil bu
kenanzz (OP)
Legendary
*

View Profile
August 16, 2018, 06:49:43 PM

hocam sen bu işle ne uğraşıyorsun, uğraşılacak iş değil bu

Yorumunuzu tam olarak anlayamadım mining konusuna mı uğraşılacak iş değil demek istediniz yoksa böyle bir fonun işletilmesine mi?
xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
August 25, 2018, 11:15:25 PM

Uzun zamandır forummla ilgilenemiyordum Kenan bey mining hayallerini gerçekleştirmiş fakat haberim dahi olmamış yazıklar olsun bana.
Hocam senin adına çok sevindim, benimde hayallerimi süsleyen bir durumdu ve seni cidden tebrik ediyorum.
Öneriler:
Forumu bu kadar aksatma en azından aylık veya 2 haftada bir güncelleme atman gerektiği düşüncesindeyim. Konu içerisinde site olayından bahsedilmiş, kesinlikle basitte olsa bir site kur ve sistemi oraya senkrnize et. Tablolarla vs uğraşma daha profesionel durur, hem sen uğraşmamış olursun.
Soru:
Forumdaki tabloları uzun zamandır güncellememişsin, sıcaklardan dolayı ara mı verdiniz yoksa başka bir durum mu var ?
Katkı:
Başarıların ve fonunun devamını dilerim. Bu konuda malesef tek katkım iyi dileklerim...
kenanzz (OP)
Legendary
*

View Profile
August 26, 2018, 04:01:19 PM

Uzun zamandır forummla ilgilenemiyordum Kenan bey mining hayallerini gerçekleştirmiş fakat haberim dahi olmamış yazıklar olsun bana.
Hocam senin adına çok sevindim, benimde hayallerimi süsleyen bir durumdu ve seni cidden tebrik ediyorum.
Öneriler:
Forumu bu kadar aksatma en azından aylık veya 2 haftada bir güncelleme atman gerektiği düşüncesindeyim. Konu içerisinde site olayından bahsedilmiş, kesinlikle basitte olsa bir site kur ve sistemi oraya senkrnize et. Tablolarla vs uğraşma daha profesionel durur, hem sen uğraşmamış olursun.
Soru:
Forumdaki tabloları uzun zamandır güncellememişsin, sıcaklardan dolayı ara mı verdiniz yoksa başka bir durum mu var ?
Katkı:
Başarıların ve fonunun devamını dilerim. Bu konuda malesef tek katkım iyi dileklerim...

Dilek ve önerileriniz için çok teşekkür ederim. Hem forumda ilgi görmediği hemde yeni madenci cihazı ve ekran kartı yatırımlarına ara verdiğimiz için sitede uzun süre güncelleme yapmamışız ancak mining fonumuz hala devam etmekte. Şuanda bir elin parmaklarını geçmeyen yatırımcılarımız olduğu için tablo güncelleme pek zor olmuyor ancak kendi işlerimizin yoğunluğundan dolayı birde bitcoin ve diğer döviz kurlarındaki dalgalanmalar sebebi ile yeni yatırımları (kapasite arttırmayı) şuanda düşünmüyoruz. Ama dediğiniz gibi en azından ayda bir kere tabloları güncellemeye çalışacağım bir whatsapp grubumuz var gerçi yatırımcılara yaklaşık haftada bir kazançlar konusunda bilgilendirme yapılıyor.
kenanzz (OP)
Legendary
*

View Profile
September 12, 2018, 02:28:04 PM

gpu miner gelirleri güncellendi.
kenanzz (OP)
Legendary
*

View Profile
October 18, 2018, 06:13:27 PM

MALİYETLERİN AŞIRI YÜKSELMESİ SEBEBİ İLE FONUMUZU DONDURMUŞ BULUNMAKTAYIZ KİMSEYİ MADUR ETMEMEK ADINA YATIRIM YAPAN ARKADAŞLARIN YATIRIM TUTARLARININ GERİ ÖDEMELERİ KENDİLERİNE YAPILDI UMARIM BİRLİKTE ÇALIŞTIĞIMIZ SÜRE ZARFINDA BENDEN MEMNUN OLMUŞLARDIR. HER PAY ÖDEMESİNDE HESAPLAMALARI TİTİZLİKLE YAPMAYA ÇALIŞTIM BUNA RAĞMEN UFAK TEFEK HATALARIM OLMUŞ OLABİLİR BU KONUDA HAKKINIZI HELAL ETMENİZİ DİLİYOR BENİM HAKKIM VARSA HERKESE SONUNA KADAR HELAL HOŞ OLSUN UMARIM İLERİDE DAHA KURUMSAL VE SİSTEMATİK YATIRIM FONLARI İLE BULUŞMA DİLEĞİYLE HERKESE İYİ AKŞAMLAR DİLERİM.
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
October 21, 2018, 01:04:22 PM

hayırlı olsun, zaten bence zamanı gelmişti. Türkiye'deki mevcut düzen ve elektrik giderlerinin sürekli zamlanmasıyla mining falan yapılmaz artık. Hatta ben US'deki mining faaliyetlerime bile piyasanın genel gidişatı sebebiyle ara vermek zorunda kaldım. Kararınızın hakkınızda hayırlı olmasını diler, fonu gözlemleyebildiğim kadarıyla çoğu kişinin aksine sorunsuz idare edip sonlandırdığınız için de tebrik ederim.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
October 24, 2018, 06:40:04 AM

bir fonun  sorunsuz başlayıp bitmesi sevindirici, insanların forum kripto ahalisine karşı güveni iyice sarsılmıştı batık fonlardan sonra.
koinsever
Hero Member

Activity: 882
Merit: 524

For Rent

View Profile
February 10, 2019, 12:12:39 PM

MALİYETLERİN AŞIRI YÜKSELMESİ SEBEBİ İLE FONUMUZU DONDURMUŞ BULUNMAKTAYIZ KİMSEYİ MADUR ETMEMEK ADINA YATIRIM YAPAN ARKADAŞLARIN YATIRIM TUTARLARININ GERİ ÖDEMELERİ KENDİLERİNE YAPILDI UMARIM BİRLİKTE ÇALIŞTIĞIMIZ SÜRE ZARFINDA BENDEN MEMNUN OLMUŞLARDIR. HER PAY ÖDEMESİNDE HESAPLAMALARI TİTİZLİKLE YAPMAYA ÇALIŞTIM BUNA RAĞMEN UFAK TEFEK HATALARIM OLMUŞ OLABİLİR BU KONUDA HAKKINIZI HELAL ETMENİZİ DİLİYOR BENİM HAKKIM VARSA HERKESE SONUNA KADAR HELAL HOŞ OLSUN UMARIM İLERİDE DAHA KURUMSAL VE SİSTEMATİK YATIRIM FONLARI İLE BULUŞMA DİLEĞİYLE HERKESE İYİ AKŞAMLAR DİLERİM.
güzel heyecanlı bir fondu. sürekli güncel tutulduk. teşekkür ederiz.

For rent...
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8]  All
  Print  

Jump to: