Bitcoin Forum
May 14, 2024, 11:52:06 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Hshare Aktarımı beceremedim ( Binance'den CHBTC'ye )  (Read 305 times)
The Management (OP)
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
September 11, 2017, 02:33:48 PM
Last edit: September 11, 2017, 03:33:00 PM by The Management

Şimdi yaptığım şeyleri sırayla yazayım,

++ Binance Deposit Withdrawals ' a girdim.
++ Hshare'nin karşısında Withdrawal seçtim.
++ Buraya chbtc'de ki cüzdan kodumu girmem lazım. Fakat CHBTC'de Deposit kısmına girince ve HSR'ye tıklayınca (gerçe diğer coinlerde öyle) bir kod vs çıkmıyor.

Ne yapmam lazım acaba ?

EDIT = Çin banka hesabımı girmemi istiyor. O sayfada takıldım kaldım.

EDIT = ACX borsasını da denedim onu da beceremedim. Sanırım kimlik onayı olmadan işlem yapılamıyor.
torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
September 11, 2017, 04:15:53 PM

acx ile yapıcaksın ben ehliyeti gönderdim onaylarlarsa gönderim açılcak bekliyorum.
ama bakalım binance bence açacaktır şuanda beklemede.
The Management (OP)
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
September 11, 2017, 04:43:06 PM

acx ile yapıcaksın ben ehliyeti gönderdim onaylarlarsa gönderim açılcak bekliyorum.

ACX'e bende yolladım ehliyeti .Onaylarken birde fatura vs ile adres teyit etmek istedi ben su faturasını da attım fakat fatura da benim ismim değil bir başkasının ismi yazıyor (soyadımız aynı). Umarım bir sorun olmaz.
ar2015
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile
September 11, 2017, 07:31:40 PM

ACX'e bende yolladım ehliyeti .Onaylarken birde fatura vs ile adres teyit etmek istedi ben su faturasını da attım fakat fatura da benim ismim değil bir başkasının ismi yazıyor (soyadımız aynı). Umarım bir sorun olmaz.

Chbtc ye hsr yolladım binance dan gitti görünüyor ama hesaba işlenmedi 2 gün olacak neredeyse ne yapmam gerekir
Pages: [1]
  Print  

Jump to: